BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb Twój plan na Jutro to Superbowl wiemy o tym
0
@BorzyKrzys 6 pkt? Mają mecz więcej niż Jagiellonia + forma Jagi
0
@kejdzi Romero (nie mylić z Romano Fabrizo) to pajac. Udawał że ma sprawdzone info co co Nico i otwarcia Camp Nou później chyba mówił że Rashford nie przyjdzie czy coś podobnego
3
Gerard Romero jak tam Nico i 150% szans na transfer do Bracy?
1
@Majkel34 ale Pepe jest biały
45
@Stagiryta Pachołek - Arbeloa
1
@FcPortoFan1999 mieli Rayo, Alkmar i Strasburg te mecze dużo im dały w ostatnich miesiącach tez
0
@michal26 Lech Ci tego nie da
0
@Laminedependencia
Oho zaczyna się ogrywanie starych residentow przed premierą nowego
2
Camp nou na żywo
https://www.youtube.com/live/oNypvdqmcSU?si=TpgdJRPBOACxRNI4
5
@Roobo dwa nurki i są usawieni
0
@Kubajnos345 "zmiennik" lewego ma najwięcej goli dla Barcy w tym sezonie i jest blisko Mbape gdyby odjąć gole z karnych żółwia
0
@Chucky każdy kibic to wie
0
@Derpowsky on jest wypożyczony czy sprzedany?
2
@Bocheno1 w tym sezonie co wygraliśmy superpuchar no wiesz rok temu
1
Kiedyś Balde robił taki wiatr jak Rash
1
@Jakchcesz Jak chcesz Twoja decyzja
1
@Luciano99 on ma w profilu że kibicuje Bracy od przyjścia Lewego więc niech tak będzie
0
@Lord_S nie... Takie ceny są teraz po prostu. Lapcio trochę się odkleił.
Ale tak będzie 62 tysiące na mecz z Levante jest duża szansa, jednak póki są kibice laporta nie obniży ceny
0
Co z tym raszfordem?
1
@Eklerek Haland lepszy
3
No to mamy 16 sezon lewego z rzędu z co najmniej 10 bramkami w piłce klubowej UEFA
0
wylosowali atleti w PK wiedzą że będzie kopane po nogach to im się nie chce już
0
Kunde Legia gol :(
2
0-0 i bez hejtu na Ferrana na LR
0
*samolot wylatuje o 10:00
*Ojciec o 2:00 w nocy:
-Zwijasz mandżur i wyjeżdżamy*
0
@michal26 może chodziło mu o sędziów
0
@Sulimo do potęgi 7?
0
@DariaFCB czemu tak?
0
Mówiłem że Legi zostali albo trudni przeciwnicy albo trudne wyjazdy :)