0

@Faro co sądzisz o cafe Bernabeu?

4

Idzie luty zakuj buty

0

@severius już dawno.

0

@Sulimo u mnie -10

0

@RoberDzik +9 jest tolerancji jak coś

1

Legia drugi karny i gol ..
Trzeci to już na pewno wygrają

0

@Criss18Barca ja tak mam z Realem ostatnio

0

Bruk Bet Termalica musisz

0

Komentarz usunięty

2

Do Iranu zostały wysłane załogi poszukiwawczo ratownicze i medyczne co sugeruje że Donald Trump rozważa konflikt militarny z tym krajem.

0

@Ignareks raczej tak...

1

@marcin62 z tym okiem otwartym?

30

Wiele osób zarzucało symulki Busqetsowi albo Albie ale to co robi Vini i Mbape to jest plucie w twarz tej dyscyplinie

0

@Pedri16Future żałosne symulki takich to nawet Busi nie robił

0

@Nazio_87 ja 3 razy włączałem ten mecz na tej sekundzie że piłkarz Realu właśnie szukał faulu

0

Oni się boją po prostu tego hejtu z Real Madrid TV, granie do gola realu oczywiście karny musi być bo by sędzia się nasłuchał o sobie w mediach społecznościowych

2

Ale tam max 6 minut powinno być i żółte za symulki Viniego i Mbape. 9 to doliczali jak jest przerwa na uzupełnienie płynów w Andaluzji a nie kuźwa tutaj

2

@Stinger_ 9 minut to jest skandal nie ma takich przepisów żeby doliczać kuźwa 9 minut za takie krótkie przerwy

0

To jest po prostu jawne przepychanie realu Madryt 9minut i karny wiadomo że jest presja na sędziach ogromna

0

9 minut wynika że strachu o swoją rodzinę nie bojcie się tego powiedzieć

2

9 minut obsatwialem 8 eh

3

No to doliczy +8 minut

0

@majkiii Perez na stare lata numer pomylił

2

@pt9 no tak widzę że znowu coś nawywijal

0

Ferran dał Barcelonie gola na 2-1 czy wielki Mbape da realowi?

2

Oho Mbape z ocena najniższą na flash z realu

0

Mówiłem że ten hejt na ferrana jest przesadzony

0

@Gacu95 raków przegrywa przecież

0

@Kosmici wytyczne Tabasa

0

@BorzyKrzys a temu co się stało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?