BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro co sądzisz o cafe Bernabeu?
4
Idzie luty zakuj buty
0
@severius już dawno.
0
@Sulimo u mnie -10
0
@RoberDzik +9 jest tolerancji jak coś
1
Legia drugi karny i gol ..
Trzeci to już na pewno wygrają
0
@Criss18Barca ja tak mam z Realem ostatnio
0
Bruk Bet Termalica musisz
0
Komentarz usunięty
2
Do Iranu zostały wysłane załogi poszukiwawczo ratownicze i medyczne co sugeruje że Donald Trump rozważa konflikt militarny z tym krajem.
0
@Ignareks raczej tak...
1
@marcin62 z tym okiem otwartym?
30
Wiele osób zarzucało symulki Busqetsowi albo Albie ale to co robi Vini i Mbape to jest plucie w twarz tej dyscyplinie
0
@Pedri16Future żałosne symulki takich to nawet Busi nie robił
0
@Nazio_87 ja 3 razy włączałem ten mecz na tej sekundzie że piłkarz Realu właśnie szukał faulu
0
Oni się boją po prostu tego hejtu z Real Madrid TV, granie do gola realu oczywiście karny musi być bo by sędzia się nasłuchał o sobie w mediach społecznościowych
2
Ale tam max 6 minut powinno być i żółte za symulki Viniego i Mbape. 9 to doliczali jak jest przerwa na uzupełnienie płynów w Andaluzji a nie kuźwa tutaj
2
@Stinger_ 9 minut to jest skandal nie ma takich przepisów żeby doliczać kuźwa 9 minut za takie krótkie przerwy
0
To jest po prostu jawne przepychanie realu Madryt 9minut i karny wiadomo że jest presja na sędziach ogromna
0
9 minut wynika że strachu o swoją rodzinę nie bojcie się tego powiedzieć
2
9 minut obsatwialem 8 eh
3
No to doliczy +8 minut
0
@majkiii Perez na stare lata numer pomylił
2
@pt9 no tak widzę że znowu coś nawywijal
0
Ferran dał Barcelonie gola na 2-1 czy wielki Mbape da realowi?
2
Oho Mbape z ocena najniższą na flash z realu
0
Mówiłem że ten hejt na ferrana jest przesadzony
0
@Gacu95 raków przegrywa przecież
0
@Kosmici wytyczne Tabasa
0
@BorzyKrzys a temu co się stało