BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ignareks też tego nie rozumiem... Lipa jest
0
@michal26 nie nie mamy. Chelsea Atletico sporting są przed nami. Gdzie Ty widzisz szansę na Top 8 jeśli nie nastrzrlamy dużo bramek
0
5-0 La manita. .
1
@APTAPT myślę że za miesiąc ACL. Oni go zajada
0
@Dieselzor płaci rachunek tak działa świat
1
@Bernard777 ale tam nie ma o tym mowy. To nigerska od państwa Niger
0
Embape wiecznie żyć nie będzie
0
@Andi18 a Atletico Madryt i Chelsea wyparują?
0
Arsenal z golem
0
@Bilon87 nie bo znowu będą na okładce Fify z resztą oni nawet są jak przegrywają z Barca 0-4
0
Gol real madryt Arbeloa co ty robisz
0
@Pedri16Future jak wyprzedzimy Chelsea masz u mnie czteropak
1
@StevenGastonMartin99 przecież nad nami są inne drużyny jeszcze skąd wiesz że z City będzie ta rywalizacja o Top 8
1
@Pedri16Future nie no PSG i Chelsea nie wyprzedzimy nie ma szans xd
Dlaczego zakładasz że inni faworyci będą się potykac bo jedno City teraz przegralo?
0
@ProMILs może są wypaleni dużo wygrali w tej angielskiej w ostatnich latach
0
@filip73 teraz patrzę na oficjalnej to jest dramat xd na najbliższy mecz ligowy 280
1
Ceny biletów na najbliższy mecz ligowy Barcelony to 280 euro nie dziwię się że jest małe zainteresowanie. Ogólnie Laporta to jest do zaorania
0
@filip73 oficlana strona i sobie zobacz najbliższe mecze po ile będą
0
2-0 masło . .
5
@Ryoumen Szczerba i wszystko jasne
0
@Who_you_mam nawet nie czytam tych newsów ile kto będzie nam płacił za naszych grajków to za małe sumy dla mnie
2
@zadafcb Seattle win
0
Zorza alert !!
9
@michal26 tego nie wie nikt. Po prostu w zarządzie mówią że już blisko później wychodzi Tebas i mówi że jednak nie
0
@FcPortoFan1999 wykup wycieczkę zorza 2026 albo 27
0
@BorzyKrzys a niech sobie jest ta zorza komu to przeszkadza
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@jaras121 dla mnie jest lepszy Trump ponieważ mam poglądy prawicowe a dodatkowo uważam że NATO jest teraz silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej
0
@jaras121 osobiście uważam że NATO jest silniejsze dzieki niemu bo postraszył kraje członkowskie Unii do zwiększenia wydatków na obronność