0

Rekin i Olmo za Fermina i Lewego

2

Sędzia sędzią ale ta obrona nie awansuje do Top8 LM nie ma szans

0

Miał być spokojny mecz a Barca traci wiatr w żaglach

0

Vinicius junior :)

1

@reloaded 94 nie było jeszcze

1

@tbas dlatego trzeba walczyć o ten puchar... I ligę

0

Hahaha akurat napisałem że Lewy do zmiany xddd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gol raphini


0

@VeVoS nie


1

Pedri klasa

0

Yamal wyczyszczony po raz pierwszy

0

Cancelo za balde

1

@Bykunn niestety tak..

0

Viniciusss junior!!!!!!!

3

Lewy dramat znowu z przyjęciem

0

Nie bać się strzelać

1

@directedbyfcb ostro o Kubarsim

0

Piękne te koszulki, kiedyś będę taką miał

1

@ProMILs bo nie masz stabilizacji byku

2

@wpwelement Dzięki:)

0

Wstałem dziś o 15 bo oglądałem NFL do 6 rano

0

@barcafan1789 w Barcelonie metro jest co 5 minut xd a jeśli tam akurat nie dojeżdża bo widzę że 5-6 km do stacji metra to masz tramwaje, pociągi autobusy w dzień to wszystko odjeżdża maks co 10 minut.

1

@mekston @FcPortoFan1999 @gumaz jestem Fanem Anisimowej, czasem Sabalenki, a w męskim Sinera i Alcaraza

0

@barcafan1789 jakie centrum treningowe? Treningi są zamknięte dla publiczności

0

1

@FcPortoFan1999 właśnie to jest cały Madryt, taka nienawiść do Barcelony i chęć wygrania że nie odpuszcza nikomu. No i ego embape gral też w grudniu z bólem żeby pobić rekord Cristiano xd

1

Rudiger i Embape dostaną minuty w klasyku. Zagrają z blokadami bólowymi

1

@Kgorecki2500 że takie coś jak hening kloska dostaje 131 głosów to wiele mówi

0

Co w tym roku tak późno ten Australian open? @FcPortoFan1999 @mekston

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?