BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN mulciak, pojęcie względne
2
@Kessie no i wszystko na temat
0
Legia sprzedała już 13 tysięcy biletów na mecz z Lincoln. Myślałem że będą pustki
1
@BorzyKrzys w Hiszpanii kiedyś jeszcze młodszy wybił swoją rodzinę i poszedł grać dalej na kąkuterze
2
@Fog_W_1899 nie rozumieją tego że można czytać stronę od lat i nie zakładać konta. Notatnik też czytam bez zakładania konta u śmietankowych
1
@Nazio_87 ale nie ma już słabych drużyn w Europie
2
Gwatemala to nawet nie jest ona
0
@Sulimo bramki nie puścił :)
0
@July_6_BcN Co ty chcesz Pedriego z 3 ligowcem wystawiać? Trochę kultury
3
W 2004 obejrzałem mecz u babci, był tam CR7 przegrał w finale Euro, dzisiaj włączam tv a tam CR7 biega po boisku - ikona.
1
@mkord wybrał przemoc
0
@sokot wybrał przemoc
0
@Aragorn33 no rozumiem i złagodził cła dla EU ale nie za darmo tam jakieś miliardowe zakupy broni musi zrobić UE u nich w sklepie na przestrzeni kilku lat. Chiny i USA są przed nami i trzeba się z tym liczyć
1
@damian16161212 podziwiam ja mam duże problemy ze snem. Dzisiaj nie wiem czy spałem w ogóle
1
@Aragorn33 Przecież UE to nie jednośc. Niemcy i Francja chcą mieć rynek zbytu dla swoich samochodów. Jest konkurencja również w środku UE a sama wielka Brytania również miala konflikty handlowe z UE
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeroTFP1 ehhh.....
0
@PatrychoO na dryblingu będzie miał 16 więcej
12
Cały świat odpala chanuke w ramach podziekowan za bombardowanie humanitarnych pojazdów czerwonego krzyża z cywilami w środku w strefie Gazy
3
@Roobo bo chodzi o żydow
0
@MichuZ44 nowa ekologiczna F1
0
Kiedyś to padnie jak domek z kart
2
@patryk355 .tak
0
No to jedziemy z nową fasadą na Camp Nou https://zapodaj.net/plik-T0xP3DM70q
0
@Bzyczekk raczej verstapeniarz po zwycięstwie Norisa tam podkłada bombę
1
@APTAPT dzieje się... @fart
0
Chiefs przegrywają i odpadają z walki o PlayOff NFL!
0
Legia 0-1 i humor gitówa:)
0
Legia Warszawa:) hahah
0
@VinDiesel pastuchy xd dobre określenie