BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie bać się strzelać
1
@directedbyfcb ostro o Kubarsim
0
Piękne te koszulki, kiedyś będę taką miał
1
@ProMILs bo nie masz stabilizacji byku
2
@wpwelement Dzięki:)
0
Wstałem dziś o 15 bo oglądałem NFL do 6 rano
0
@barcafan1789 w Barcelonie metro jest co 5 minut xd a jeśli tam akurat nie dojeżdża bo widzę że 5-6 km do stacji metra to masz tramwaje, pociągi autobusy w dzień to wszystko odjeżdża maks co 10 minut.
1
@mekston @FcPortoFan1999 @gumaz jestem Fanem Anisimowej, czasem Sabalenki, a w męskim Sinera i Alcaraza
0
@barcafan1789 jakie centrum treningowe? Treningi są zamknięte dla publiczności
0
@michaleu @jowita
1
@FcPortoFan1999 właśnie to jest cały Madryt, taka nienawiść do Barcelony i chęć wygrania że nie odpuszcza nikomu. No i ego embape gral też w grudniu z bólem żeby pobić rekord Cristiano xd
1
Rudiger i Embape dostaną minuty w klasyku. Zagrają z blokadami bólowymi
1
@Kgorecki2500 że takie coś jak hening kloska dostaje 131 głosów to wiele mówi
0
Co w tym roku tak późno ten Australian open? @FcPortoFan1999 @mekston
1
@barcelonaLM ciężko coś powiedzieć może @Kgorecki2500 wie więcej
0
@Kazragore to te setki raszforda z betisem
3
Hansi Flick
Bayern 255 gole (86meczy)
Barca 253 gole (87meczy)
Źródło: sholy nation sports
0
@MichuZ44 oni są niezle walnieci jeśli to prawda.
5
@D10SLEO oj tak byku +1
0
@Fizzy Womack on we wrześniu dobry był
0
@July_6_BcN a ja?
4
Od czwartku 21:30 do niedzieli 20:00 minie 70 godzin czy real nie zapowidzial kiedyś że nie będzie grać jak będzie mniej niż 72 odpoczynku?
1
@kosmos91 możliwe że to przez to że jest korzystny wynik
1
Wartość rynkowa Trenta Arnolda to 72 mln euro na flashscore. Chłop chyba jest dobry oby nie zdążył na finał
0
Z embape lepszy ten real
0
Umowa Merkosiur i okej
4
@mekston w drodze do 1000 goli Cristiano
2
@Kgorecki2500 jak ona se te papiery wydrukowała w zaporożu
3
@Kapitan hawk 90+1
1
@Batys Śląsk stabilnie, ok