0

@brzucho jak w Nowym Jorku podczas finałów NBA w ostatnim tygodniu. Jedna wielka impreza

0

Gavi zrobiłeś atmosferę w kadrze ale teraz do bazy

0

@mekston ale tu nie chodzi o piłkarzy, wygląda jakby ten łysy po sukcesie na Euro przestał się interesować piłka i wgl śledzić sport.

1

@Poversky1000 kupony postawili haha

1

De La Fuente czy Arbeloa gdy miał zostać trenerem Barcy? Dałbym szansę pachołkowi

0

@Barceloniarz987 no debil

0

De La Fuente czy Ancelotti w obecnej formie nie wiem co lepsze

0

@macio_944 ruiz i orajzabal czy jak to się wymawia tam

2

@Frimpong i dobrze

1

@July_6_BcN i ferran atakowany jakby tylko on sam grał xd

0

Portugalia będzie mocna na tym turnieju i może Niemcy

0

@Katalończyk 99 bo ustawienie tego trenera jest samobójcze

1

@Lanosss On powiedział więcej razy słowo Hiszpania niż Szpaku okazja xd

0

Fatalnie gra Hiszpania ale oczywiście tylko pojazd po Ferranie musi być bo zmarnował.

0

De La Fuente chłop co wygrał Euro

0

@Quahoo Teodor Bagwel

2

Ten trener jest po jakimś udarze czy co. Co to za sklad i ustawienie

3

Gavi ma chyba jakieś taśmy na tego trenera, no ale na takich przeciwników jak dzisiaj to wystarczy

5

@Filipem gdyby oni przyszli do Barcy to LaRambla by miała ołtarz Deco nad łóżkiem

0

@peetwithbarca nie no tyle to nie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Frimpong jest opcja że ma nie grac w pierwszych dnia mistrzostw ewentualnie jakieś małe ilości minut, a podobno Barca chciała żeby w ogóle nie grał w fazie grupowej jeśli to nie będzie konieczns

2

@Kidd takie rzeczy wstydzi się człowiek zamawiać w aptece ja też kurierem zamawiałem kiedys

2

@pt9 ja stawiam na plakat Bednarka dla @FcPortoFan1999

0

@pt9 no to jedziemy z gorącymi

0

@zadafcb @fart fani Bostonu jak tam po finale NBA samopoczucie? NY lubicie?

0

@Spider_Man @gumaz, @LAMC_10 przywitajcie nowego użytkownika

0

@Spider_Man poza*

1

Real Madryt roni sensowne i mocne wzmocnienia a Barcelona jedynie co może to zastanawiać się czy im starczy do pierwszego na chleb. 3 dobrych obrońców kupili i nie powiecie że to jakieś placki w obronie bo przynajmniej 2 to i sama LaRambla miała ochotę kupić + Silva

1

@Jarema2000 rozumiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?