BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@brzucho jak w Nowym Jorku podczas finałów NBA w ostatnim tygodniu. Jedna wielka impreza
0
Gavi zrobiłeś atmosferę w kadrze ale teraz do bazy
0
@mekston ale tu nie chodzi o piłkarzy, wygląda jakby ten łysy po sukcesie na Euro przestał się interesować piłka i wgl śledzić sport.
1
@Poversky1000 kupony postawili haha
1
De La Fuente czy Arbeloa gdy miał zostać trenerem Barcy? Dałbym szansę pachołkowi
0
@Barceloniarz987 no debil
0
De La Fuente czy Ancelotti w obecnej formie nie wiem co lepsze
0
@macio_944 ruiz i orajzabal czy jak to się wymawia tam
2
@Frimpong i dobrze
1
@July_6_BcN i ferran atakowany jakby tylko on sam grał xd
0
Portugalia będzie mocna na tym turnieju i może Niemcy
0
@Katalończyk 99 bo ustawienie tego trenera jest samobójcze
1
@Lanosss On powiedział więcej razy słowo Hiszpania niż Szpaku okazja xd
0
Fatalnie gra Hiszpania ale oczywiście tylko pojazd po Ferranie musi być bo zmarnował.
0
De La Fuente chłop co wygrał Euro
0
@Quahoo Teodor Bagwel
2
Ten trener jest po jakimś udarze czy co. Co to za sklad i ustawienie
3
Gavi ma chyba jakieś taśmy na tego trenera, no ale na takich przeciwników jak dzisiaj to wystarczy
5
@Filipem gdyby oni przyszli do Barcy to LaRambla by miała ołtarz Deco nad łóżkiem
0
@peetwithbarca nie no tyle to nie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Frimpong jest opcja że ma nie grac w pierwszych dnia mistrzostw ewentualnie jakieś małe ilości minut, a podobno Barca chciała żeby w ogóle nie grał w fazie grupowej jeśli to nie będzie konieczns
2
@Kidd takie rzeczy wstydzi się człowiek zamawiać w aptece ja też kurierem zamawiałem kiedys
2
@pt9 ja stawiam na plakat Bednarka dla @FcPortoFan1999
0
@pt9 no to jedziemy z gorącymi
0
@zadafcb @fart fani Bostonu jak tam po finale NBA samopoczucie? NY lubicie?
0
@Spider_Man @gumaz, @LAMC_10 przywitajcie nowego użytkownika
0
@Spider_Man poza*
1
Real Madryt roni sensowne i mocne wzmocnienia a Barcelona jedynie co może to zastanawiać się czy im starczy do pierwszego na chleb. 3 dobrych obrońców kupili i nie powiecie że to jakieś placki w obronie bo przynajmniej 2 to i sama LaRambla miała ochotę kupić + Silva
1
@Jarema2000 rozumiem