1

@Vegeta88 no tak

1

Widzieliście słaby występ Gordona w Anglii

0

Przepraszam za Pepego który ciała dał że Lewandowski robił go jak chciał

2

Ja kocham Atletico jak patrzę na real

2

@AssisMoreira 19 milionów? Elon Musk ma 800 miliardów warty majątek biedaq

3

Zawsze mówię Adwenczer na te AD w tenisie

0

0

@MichuZ44 o co chodzi?

0

0

Rozkręcił się nam ten finał ;)

1

0

"Hyyy" komentator teraz na Eurosport

0

@takisobiektos bo trzeba postawić kropkę nad i i wygrać szlema xd

0

Brawo coboli z przełamaniem, jedziemy nie śpimy

1

@MichuZ44 jak może być przereklamowany 18 latek xd

3

@macio_944 Faro

2

Oponiarze i paletkarze at the same time

0

@Colon ja nawet za Włochem

0

@FcPortoFan1999 czyżby Zverev metr przed kiblem?

2

No i mamy pewnie zaraz 1-1 w setach i ciekawy finał się zrobił

1

Sasza Zverev przejmuje La bambe

0

https://zapodaj.net/plik-Lmhb2qa1wR

Piłkarze Legii Warszawa dotarli już na zgrupowanie

0

@MessiForeverTheBest
Nie ma i nie będzie :)

1

@Qba2312 łyszką w zupie chyba może namieszać xd

1

@July_6_BcN noce są fajne, cisza spokój możesz zostać z własnymi myślami :P

0

@July_6_BcN ja zawsze zarywam na NBA a widzę że ty dziś też zarywasz na coś

0

0

Pytanie do panów. Maja Chwalinska czy Agnieszka Radwańska? Dla mnie remis Isia bardzo ładna kobieta też.

1

1

@APTAPT znamy się z komentowania NBA więc polecę Twój komentarz. Brawo duża niespodzianka chyba 8 miejsce pokonuje 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?