BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 lepsze to niż Boston hehe tzn ja lubię to że to taka zespołowość no i hart zostawia zawsze tyle serca. No i nie byli w finałach chyba 27 lat xd
1
Go go Knicks! .
0
@APTAPT kurde widzę że przegrywają
0
@APTAPT jak tam mecz NY ma jakieś szanse dziś powalczyć?
0
@Sebaldek no oczywiście że tak
3
@astralny decyduje o tym rada LaRambla. @Luciano99 @July_6_BcN @BulaKG
0
@Verore że co??? Legenda? Xd. Grajek maks na ligę hiszpańska
0
@Hosh premiera czego? Czy premiera Tuska?
6
Hej brygada uśmiechnijcie się
0
Na później to odlozycie ukończenie stadionu pijacz
1
@Giwera a Chińczycy w tym sporcie nie dominują? Skoro polega na celności
1
@patrykzmc2000 no ale stać ich na jeden taki transfer
2
Albo gościu grał na niższej rozdzielczości albo Ubisoft wprowadził downgrade graficzny na nowego asasina który wyglądał przepięknie a tutaj taki meh xd
@macio_944 @Kgorecki2500
0
@LAMC_10 dodaj coś
0
Brawo rekin .
0
Kończy się Roland Garos i nie ma co oglądać
1
@LAMC_10 Miediediew i rakiety lepsza gra słów jeszcze
0
@MessiForeverTheBest
Tak było
https://zapodaj.net/plik-Qm71Rtp21v
2
Świątek? To nawet nie jest ona
0
Teraz pokonać ta najbardziej irytująca ruske ze wszystkich w finale!
2
Jak to mówią: Nie CHWal dnia przed zachodem słońca
0
Trafia teraz Snajder
0
Zabierz te plamy z tego kortu
0
@esem91 xd dobre
1
@FcPortoFan1999 a tam @LAMC_10 w tulipanie czeka sobie na śniadanie
0
@witekk no i ban
0
@FcPortoFan1999 ciężko powiedzieć kto wygra dobry mecz
1
Jedziemy z tym deciderem
3
Ale wysoki poziom. Szkoda że to nie finał. Obie grają super
1
@iuiuiuiu
https://zapodaj.net/plik-Qm71Rtp21v
No to jest za kilka dni papież wbija tam
@Roobo