1

@michal26 lepsze to niż Boston hehe tzn ja lubię to że to taka zespołowość no i hart zostawia zawsze tyle serca. No i nie byli w finałach chyba 27 lat xd

1

Go go Knicks! .

0

@APTAPT kurde widzę że przegrywają

0

@APTAPT jak tam mecz NY ma jakieś szanse dziś powalczyć?

0

@Sebaldek no oczywiście że tak

3

@astralny decyduje o tym rada LaRambla. @Luciano99 @July_6_BcN @BulaKG

0

@Verore że co??? Legenda? Xd. Grajek maks na ligę hiszpańska

0

@Hosh premiera czego? Czy premiera Tuska?

6

Hej brygada uśmiechnijcie się

0

Na później to odlozycie ukończenie stadionu pijacz

1

@Giwera a Chińczycy w tym sporcie nie dominują? Skoro polega na celności

1

@patrykzmc2000 no ale stać ich na jeden taki transfer

2

Albo gościu grał na niższej rozdzielczości albo Ubisoft wprowadził downgrade graficzny na nowego asasina który wyglądał przepięknie a tutaj taki meh xd



@macio_944 @Kgorecki2500

0

@LAMC_10 dodaj coś

0

Brawo rekin .

0

Kończy się Roland Garos i nie ma co oglądać

1

@LAMC_10 Miediediew i rakiety lepsza gra słów jeszcze

2

Świątek? To nawet nie jest ona

0

Teraz pokonać ta najbardziej irytująca ruske ze wszystkich w finale!

2

Jak to mówią: Nie CHWal dnia przed zachodem słońca

0

Trafia teraz Snajder

0

Zabierz te plamy z tego kortu

0

@esem91 xd dobre

1

@FcPortoFan1999 a tam @LAMC_10 w tulipanie czeka sobie na śniadanie

0

@witekk no i ban

0

@FcPortoFan1999 ciężko powiedzieć kto wygra dobry mecz

1

Jedziemy z tym deciderem

3

Ale wysoki poziom. Szkoda że to nie finał. Obie grają super

1

@iuiuiuiu

https://zapodaj.net/plik-Qm71Rtp21v

No to jest za kilka dni papież wbija tam

@Roobo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?