0

Jak Oklahomie nie siedziała "3" wyłączyłem drugą połowę bo wiedziałem że Spurs to wygrają. Bez dwóch podstawowych zawodników w tej serii Mitchela i Wiliamsa pewności w rzutach za 3 w najważniejszych momentach 4:3 i tak dobry wynik. Powodzenia dla Nowego Jorku w finałach

0

@michal26 ciężko powiedzieć kto wygra 50% jak dla mnie. Dobra OKC bez trójki, nie ma sensu oglądać idę spać.

0

@michal26 okc nie siedzi trójka, muszą to poprawić albo po grze. Ciekawe czy Spurs będzie siedzieć

3

@Axoon po pandemii Covid19 Mbape miał być warty 40 mln ;)

4

@LAMC_10 no i niech se żyje, po co go wołasz

0

@LAMC_10 apropo Toma i Jerego. Chimer ban ma na stałe? @gumaz

0

@norbi77 4 ostatnie puchary PSG ma wygrane po rzutach karnych oprócz oczywiscie ligi francuskiej. Też w finałach nie grzeszą ta grą w piłkę

0

@ja8215 Dembele odszedł z Bracy w sumie też żeby wygrywać Ligę mistrzów

2

@norbi77 cały mecz pisaliście o najgorszym finale od lat a teraz że niby PSG kosmos zagrało?

1

@norbi77 zwykly fart w karnych i pech Arsenalu

1

PSG nieograniczony budżet i granie w lidze francuskiej a i tak grali piach

2

Dro Hernandez z ligą mistrzów!!!!

1

Kamienie latają w Paryżu

0

@DragonxNF ona już tam stoi od rana

3

Syfonow co nic nie obronił a wygrał xdd

0

Ależ zboku . .

1

@draxidox zgłaszam

0

Brawo Raya!! .

0

@Kamiloza91 no mówię że chyba po znajomości

0

Ładnie pewnie dembele

0

@Rifek xddd dobre

1

Zaraz będzie płacz jednej ze stron tu

1

@NeroTFP1 jak zawsze ^^

0

Oby vitinia wrócił na mundial

0

PSG z kontuzjami posypało się jak domek z kart

0

@MessiForeverTheBest na mundialu to za Chiszpanią no bo za kim?

0

Vitinia problem przez mundialem

1

@Kapitan hawk PSG za to wybitnie gra

9

Dla realu to jest 100% karny xdd

0

@kamiVeB karny .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?