BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Oklahomie nie siedziała "3" wyłączyłem drugą połowę bo wiedziałem że Spurs to wygrają. Bez dwóch podstawowych zawodników w tej serii Mitchela i Wiliamsa pewności w rzutach za 3 w najważniejszych momentach 4:3 i tak dobry wynik. Powodzenia dla Nowego Jorku w finałach
0
@michal26 ciężko powiedzieć kto wygra 50% jak dla mnie. Dobra OKC bez trójki, nie ma sensu oglądać idę spać.
0
@michal26 okc nie siedzi trójka, muszą to poprawić albo po grze. Ciekawe czy Spurs będzie siedzieć
3
@Axoon po pandemii Covid19 Mbape miał być warty 40 mln ;)
4
@LAMC_10 no i niech se żyje, po co go wołasz
0
@LAMC_10 apropo Toma i Jerego. Chimer ban ma na stałe? @gumaz
0
@norbi77 4 ostatnie puchary PSG ma wygrane po rzutach karnych oprócz oczywiscie ligi francuskiej. Też w finałach nie grzeszą ta grą w piłkę
0
@ja8215 Dembele odszedł z Bracy w sumie też żeby wygrywać Ligę mistrzów
2
@norbi77 cały mecz pisaliście o najgorszym finale od lat a teraz że niby PSG kosmos zagrało?
1
@norbi77 zwykly fart w karnych i pech Arsenalu
1
PSG nieograniczony budżet i granie w lidze francuskiej a i tak grali piach
2
Dro Hernandez z ligą mistrzów!!!!
1
Kamienie latają w Paryżu
0
@DragonxNF ona już tam stoi od rana
3
Syfonow co nic nie obronił a wygrał xdd
0
Ależ zboku . .
1
@draxidox zgłaszam
0
Brawo Raya!! .
0
@Kamiloza91 no mówię że chyba po znajomości
0
Ładnie pewnie dembele
0
@Rifek xddd dobre
1
Zaraz będzie płacz jednej ze stron tu
1
@NeroTFP1 jak zawsze ^^
0
Oby vitinia wrócił na mundial
0
PSG z kontuzjami posypało się jak domek z kart
0
@MessiForeverTheBest na mundialu to za Chiszpanią no bo za kim?
0
Vitinia problem przez mundialem
1
@Kapitan hawk PSG za to wybitnie gra
9
Dla realu to jest 100% karny xdd
0
@kamiVeB karny .