0

Dembele już po mundialu

0

O @nikola @JOKIĆ na trybunach

1

@malypuzon na starość zwariował jak Perez

1

Kuźwa martineli chłopie

0

@Piotr,1985 Sęk sękiem Lewandowskiego popycha

0

@CarlesLegend5 a mieliśmy szansę Atletico z którym graliśmy 2 razy? Z PSG przecież też graliśmy w tym sezonie ...

0

Ruszył już z kontrą bimber....

0

Ajjc blisko teraz Arsenal ale za mocne podanie

3

@Eklerek podobno najgorszy w historii już słyszałem

1

@ShawnC chyba dla Ciebie. go go Arsenal

0

@Quahoo Teodor Bagwel

0

@The Game 10 co roku tak napiszesz jak Barcy nie będzie

0

@Drozdu7 nom xd

0

@Hindus 1.5 roku temu bym nie pisał tego komentarza bo Bayern był w dołku xd

0

@derus tak Cubarsim i Martino xd

0

@derus On chyba mysli że my mamy obronę na PSG a my z ATM tracimy w pucharze króla 7 albo 8 bramek w dwumeczu xddd

0

@Hindus czlowkieku popatrz na naszą obronę czy ty wierzysz w to co piszesz? PSG i Bayern to bym nam zrobiły jesień z pupy średniowiecza swoimi skrzydłami i presingiem. My z ATM i Interem tracimy bramki co kilka chwil a ty chcesz grać z PSG. My nie jesteśmy Arsenalem żeby się tak dobrze bronić

0

@Hindus beka z Cb jak myślisz że my potrafimy grać tak jak Arsenal xdd

0

@Hindus haha ale my nie jesteśmy Arsenalem w obronie xd

0

Brawo Arsenal! ..... :)

0

Goooooooooollll

1

@Kgorecki2500 wczoraj na memy Atletico, dzisiaj na godzinę. Jeden wchodzi i pisze ten sam komentarz co widzi ostatni chyba

1

@VamoSBarca88 polecam kanał SmartGasm szczególnie te starsze filmy o kosmosie ryja beret

0

Co z tym Bernado Silva w końcu? Leci czy nie leci do Barcy

0

@kamiVeB stary ogląda w innym pokoju ja słyszałem więc jest okej

0

Kim bepe to pstryczek dla Mbape

1

@macio_944 cały obejrzysz a hejtowales 18 bo inny tak robili

0

@Matheu12 ja za Arsenalem. PSG nam zabrało Dembele

0

@Sinirsey oj nie byku

4

Lets go Arsenal!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?