BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele już po mundialu
0
O @nikola @JOKIĆ na trybunach
1
@malypuzon na starość zwariował jak Perez
1
Kuźwa martineli chłopie
0
@Piotr,1985 Sęk sękiem Lewandowskiego popycha
0
@CarlesLegend5 a mieliśmy szansę Atletico z którym graliśmy 2 razy? Z PSG przecież też graliśmy w tym sezonie ...
0
Ruszył już z kontrą bimber....
0
Ajjc blisko teraz Arsenal ale za mocne podanie
3
@Eklerek podobno najgorszy w historii już słyszałem
1
@ShawnC chyba dla Ciebie. go go Arsenal
0
@Quahoo Teodor Bagwel
0
@The Game 10 co roku tak napiszesz jak Barcy nie będzie
0
@Drozdu7 nom xd
0
@Hindus 1.5 roku temu bym nie pisał tego komentarza bo Bayern był w dołku xd
0
@derus tak Cubarsim i Martino xd
0
@derus On chyba mysli że my mamy obronę na PSG a my z ATM tracimy w pucharze króla 7 albo 8 bramek w dwumeczu xddd
0
@Hindus czlowkieku popatrz na naszą obronę czy ty wierzysz w to co piszesz? PSG i Bayern to bym nam zrobiły jesień z pupy średniowiecza swoimi skrzydłami i presingiem. My z ATM i Interem tracimy bramki co kilka chwil a ty chcesz grać z PSG. My nie jesteśmy Arsenalem żeby się tak dobrze bronić
0
@Hindus beka z Cb jak myślisz że my potrafimy grać tak jak Arsenal xdd
0
@Hindus haha ale my nie jesteśmy Arsenalem w obronie xd
0
Brawo Arsenal! ..... :)
0
Goooooooooollll
1
@Kgorecki2500 wczoraj na memy Atletico, dzisiaj na godzinę. Jeden wchodzi i pisze ten sam komentarz co widzi ostatni chyba
1
@VamoSBarca88 polecam kanał SmartGasm szczególnie te starsze filmy o kosmosie ryja beret
0
Co z tym Bernado Silva w końcu? Leci czy nie leci do Barcy
0
@kamiVeB stary ogląda w innym pokoju ja słyszałem więc jest okej
0
Kim bepe to pstryczek dla Mbape
1
@macio_944 cały obejrzysz a hejtowales 18 bo inny tak robili
0
@Matheu12 ja za Arsenalem. PSG nam zabrało Dembele
0
@Sinirsey oj nie byku
4
Lets go Arsenal!