BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore ale ciacho :)
0
@RAFI9 Grizman mówił kilka dni temu że to był błąd że odszedł z Atletico do Barcelony i pojawiła się łezka
7
@MOLESTA pracujemy nad tym, spokojnie
0
@July_6_BcN na randce jesteś?
0
W pewnym wieku (29 lat) broda Cię już tylko postarza :( no cóż golarka w ruch
2
małolatki auuu małotaki są tu, jedna już wchodzi na @Stu ...
0
@Encore trzeba poskładac tego patyczaka żeby znowu leżał głową na ziemi. Go Go OKC
@Giwera
0
@heniusss oj żeby znowu Wemby nie miał wstrząsu mózgu bo później będzie płacz jak zawsze. Fani Spurs to inne uniwersum
0
@mekston powiedz mi na którym kanale lecą te lotki to będę oglądał. Mam Eurosport i jakoś nie widziałem tylko snooker
1
@Giwera dzięki za oznaczenie ale gdybyś nie zauważył ja tutaj pisze o NBA najwięcej nie wiem nawet jakie są zasady w lotkach człowieku ;)
1
@MirusAmisz no to smacznego kolego
3
Każda suma powyżej 85 mln za Alvareza to po prostu zbrodnia. Ile razy Barcelona już dała się nabrac na tak duże pieniądze a sprzedawaliśmy za grosze (np Grizmana za 120)
0
@Frimpong Legia pokazała że pieniądze z ligi mistrzów można też przewalić (wróżyli im zdominowanie ekstraklasy na 10 lat xd)
1
@gumaz @NATO zrób cos
0
@FcPortoFan1999 nie wiem tak jakby zbierali energię na G7 ale tym samym dali też odpocząć graczom Spurs którzy się nie zmęczyli. Ogólnie te NBA mnie zaczyna męczyć przez te gwizdki w jedną i drugą stronę z czapy
0
@michal26 nic nie grali, szkoda było wstawać
1
@FcPortoFan1999 Oklahoma słabo zagrała nie okazali szacunku dla widza xd nocke straciłem
0
Oklahoma standardowo zły początek. Kibic czeka na mecz a ci stoją jakby im się nie chcialo nic dzisiaj
0
@tribo musisz zacząć wyobrażać
3
@MaziFCB oby nie
1
@Kosmici normalnie, bierzesz i montujesz
3
@MirusAmisz nigdy w życiu nie grałem w tą grę. Może kiedyś zagram
0
@Roobo ale tak się nie bawimy
2
Gol Poloniia Wwa
0
@Katalonik97 nie do końca tak jest. Stadion to kredyt na 20 lat i nie jest tak że co roku dostaniemy z niego ,+300 mln
0
Kiedy w pracy młyn wjeżdża Uber Eats
0
W USA zapakowali w kajdanki 12 latke która grozila nauczycielowi że przyjdzie do szkoły i zrobi strzelaninę. I to mi sie podoba.
1
Czerwona kartka
0
@takisobiektos dają im wygrać żeby był game 7
0
@mekston fakt 2 dobrych grajków