0

@majkiii nie krytykuj decyzji. Alvarez nie lepszy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AssisMoreira nie ma nikogo

3

Naprawdę ciężko jest zrozumieć powołanie Kapustki, a brak np. Nowaka. Dzisiejsze wejście Bartka to jedna wielka strata. To ciągłe granie trójką z tyłu, ustawienie. My w to po prostu nie umiemy i się nie nauczymy, po co to na siłę ciągnąć?" — zapytał Adrian Śliwonik z Polskiej Agencji Prasowej.

Jan Urban Wielki magik

0

Wracam sobie do domu a tu Polska przegrała z Ukrainą xr

2

@MOLESTA dobrze grali a co mieli się otworzyć przed zbudowanym za miliard PSG?

2

No to jednego małego pod ten Roland Garos kochani! (Przechylam kieliszek)

2

Ciekawostka.
Współwłaściciel Arsnenalu ma niewyobrażalna fortunę. Jego własność jest szacowana na 23 miliardy dolarów. Ma między innymi 1 milion hektarów ziemi w USA i Kanadzie, gigantyczna ilość centrów handlowych oraz jest właścicielem wielu znanych klubów które są warte miliardy jak np Denwer Nugets albo Los Angeles Rams (10 mld). Wybudował też stadion w los Angeles za 5 mld Sofi Stadium.

0

@Fizzy Womack spokojnie będą grzebac przy kontrakcie Olmo, za słabe ma warunki xd

0

@sidi12843 nie dziwna tylko tak to wygląda że nie będzie Juliana za 100 baniek

1

Abramowicz jest jaka jest

0

Kostuch i 2-1 .

4

@LAMC_10 i co z tego?

5

Kobiecy tenis tego nie ogarniesz

0

Jak Oklahomie nie siedziała "3" wyłączyłem drugą połowę bo wiedziałem że Spurs to wygrają. Bez dwóch podstawowych zawodników w tej serii Mitchela i Wiliamsa pewności w rzutach za 3 w najważniejszych momentach 4:3 i tak dobry wynik. Powodzenia dla Nowego Jorku w finałach

0

@michal26 ciężko powiedzieć kto wygra 50% jak dla mnie. Dobra OKC bez trójki, nie ma sensu oglądać idę spać.

0

@michal26 okc nie siedzi trójka, muszą to poprawić albo po grze. Ciekawe czy Spurs będzie siedzieć

3

@Axoon po pandemii Covid19 Mbape miał być warty 40 mln ;)

4

@LAMC_10 no i niech se żyje, po co go wołasz

0

@LAMC_10 apropo Toma i Jerego. Chimer ban ma na stałe? @gumaz

0

@norbi77 4 ostatnie puchary PSG ma wygrane po rzutach karnych oprócz oczywiscie ligi francuskiej. Też w finałach nie grzeszą ta grą w piłkę

0

@ja8215 Dembele odszedł z Bracy w sumie też żeby wygrywać Ligę mistrzów

2

@norbi77 cały mecz pisaliście o najgorszym finale od lat a teraz że niby PSG kosmos zagrało?

1

@norbi77 zwykly fart w karnych i pech Arsenalu

1

PSG nieograniczony budżet i granie w lidze francuskiej a i tak grali piach

2

Dro Hernandez z ligą mistrzów!!!!

1

Kamienie latają w Paryżu

0

@DragonxNF ona już tam stoi od rana

3

Syfonow co nic nie obronił a wygrał xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?