BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@majkiii nie krytykuj decyzji. Alvarez nie lepszy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AssisMoreira nie ma nikogo
3
Naprawdę ciężko jest zrozumieć powołanie Kapustki, a brak np. Nowaka. Dzisiejsze wejście Bartka to jedna wielka strata. To ciągłe granie trójką z tyłu, ustawienie. My w to po prostu nie umiemy i się nie nauczymy, po co to na siłę ciągnąć?" — zapytał Adrian Śliwonik z Polskiej Agencji Prasowej.
Jan Urban Wielki magik
0
Wracam sobie do domu a tu Polska przegrała z Ukrainą xr
2
@MOLESTA dobrze grali a co mieli się otworzyć przed zbudowanym za miliard PSG?
2
No to jednego małego pod ten Roland Garos kochani! (Przechylam kieliszek)
2
Ciekawostka.
Współwłaściciel Arsnenalu ma niewyobrażalna fortunę. Jego własność jest szacowana na 23 miliardy dolarów. Ma między innymi 1 milion hektarów ziemi w USA i Kanadzie, gigantyczna ilość centrów handlowych oraz jest właścicielem wielu znanych klubów które są warte miliardy jak np Denwer Nugets albo Los Angeles Rams (10 mld). Wybudował też stadion w los Angeles za 5 mld Sofi Stadium.
0
@Fizzy Womack spokojnie będą grzebac przy kontrakcie Olmo, za słabe ma warunki xd
0
@APTAPT tak
https://zapodaj.net/plik-BrFxse4Wlx
0
@sidi12843 nie dziwna tylko tak to wygląda że nie będzie Juliana za 100 baniek
1
Abramowicz jest jaka jest
0
Kostuch i 2-1 .
4
@LAMC_10 i co z tego?
5
Kobiecy tenis tego nie ogarniesz
0
Jak Oklahomie nie siedziała "3" wyłączyłem drugą połowę bo wiedziałem że Spurs to wygrają. Bez dwóch podstawowych zawodników w tej serii Mitchela i Wiliamsa pewności w rzutach za 3 w najważniejszych momentach 4:3 i tak dobry wynik. Powodzenia dla Nowego Jorku w finałach
0
@michal26 ciężko powiedzieć kto wygra 50% jak dla mnie. Dobra OKC bez trójki, nie ma sensu oglądać idę spać.
0
@michal26 okc nie siedzi trójka, muszą to poprawić albo po grze. Ciekawe czy Spurs będzie siedzieć
3
@Axoon po pandemii Covid19 Mbape miał być warty 40 mln ;)
4
@LAMC_10 no i niech se żyje, po co go wołasz
0
@LAMC_10 apropo Toma i Jerego. Chimer ban ma na stałe? @gumaz
0
@norbi77 4 ostatnie puchary PSG ma wygrane po rzutach karnych oprócz oczywiscie ligi francuskiej. Też w finałach nie grzeszą ta grą w piłkę
0
@ja8215 Dembele odszedł z Bracy w sumie też żeby wygrywać Ligę mistrzów
2
@norbi77 cały mecz pisaliście o najgorszym finale od lat a teraz że niby PSG kosmos zagrało?
1
@norbi77 zwykly fart w karnych i pech Arsenalu
1
PSG nieograniczony budżet i granie w lidze francuskiej a i tak grali piach
2
Dro Hernandez z ligą mistrzów!!!!
1
Kamienie latają w Paryżu
0
@DragonxNF ona już tam stoi od rana
3
Syfonow co nic nie obronił a wygrał xdd