BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real Madryt pozyskuje dość dobrego obrońcę za 20 mln a ludzie tu chcą +100 za Lucka płacić
0
Dlaczego Barca go nie wziela... 20 milionów ...
0
@FCB24 Bojana proszę zostaw
0
@agaFCB brazol ma większe
0
@Encore Fonseka: potrzymaj mi rakietę
0
Wakacje :):) .
0
@Drozdu7 wtf? Raz był w grudniu i dokładnie były takie komentarze jak ten że jak to tak bez żadnego klimatu xd
0
@Encore cała nadzieja w @Fonseca
1
@Giwera @FcPortoFan1999 gruby, koledzy do Ciebie
3
Kolejna gwiazda po Trent Alexander Arnold odejdzie z Liverpoolu za darmo i przejdzie do Realu Madryt?
@Frimpong co wy tam odwalacie w tym Liverpoolu? Mają na was jakieś taśmy?
1
Jedziemy z tym Roland Garos i wygraną Fonseki
0
@macio_944 5 ma dużo hejterow
1
@Sysia11 jest jeszcze młody Fonseka, oby wygrał
0
Mam nadzieję że Kostuch to wygra
8
@KrychaFCB stac ich akurat
0
@takisobiektos oj tak
5
Doda poparła ustawę wspierającą artystów i skrytykowała Skolima. No cóż do przewidzenia
4
@Kidd raczej tak
3
Kto by pomyślał, że Maja zajdzie dalej niż Magda Linette
0
@Encore no spoko grajek
1
@adi7adi8 Katy Perry? To nawet nie jest ona
1
@Luciano99 nie uwierzę dopóki nie zobaczę go w koszulce Monaco. Za dużo w Barcy widziałem
1
@Lionel_Messi10 A Nico już miał być na 150% według Gerarda Romano w tamtym sezonie. Ci dziennikarze niektórzy to też chcą zabłysnąć tylko
0
@Mazi dokładnie Atletico to nas robi z tymi transferami jak nie powiem co bo nie ma 22.00
1
@jacobFCB najlepiej samemu iść. Ile ludzi tyle opinii a w rzeczywistości jest różnie
0
0
@Giwera Ania Lewandowska nigdy by czegoś takiego nie zrobiła Alvaro
1
Czy tylko mnie to śmieszy? (Z dźwiękiem)
@qbsonFCBarca
0
Maskara ale na tych forach w USA o koszykówce jest hejtowany każdy przeciwnik na boisku LeBrona albo Wembanyamy. To takiego hejtu nawet nie widzę czasem w piłce nożnej.
1
@michaleu Lewandowski puszczał w autobusie na głośniczku blutucz Sylwię Grzeszczak i małe rzeczy