0

@FcPortoFan1999 czyżby Zverev metr przed kiblem?

2

No i mamy pewnie zaraz 1-1 w setach i ciekawy finał się zrobił

1

Sasza Zverev przejmuje La bambe

0

https://zapodaj.net/plik-Lmhb2qa1wR

Piłkarze Legii Warszawa dotarli już na zgrupowanie

0

@MessiForeverTheBest
Nie ma i nie będzie :)

1

@Qba2312 łyszką w zupie chyba może namieszać xd

1

@July_6_BcN noce są fajne, cisza spokój możesz zostać z własnymi myślami :P

0

@July_6_BcN ja zawsze zarywam na NBA a widzę że ty dziś też zarywasz na coś

0

0

Pytanie do panów. Maja Chwalinska czy Agnieszka Radwańska? Dla mnie remis Isia bardzo ładna kobieta też.

1

1

@APTAPT znamy się z komentowania NBA więc polecę Twój komentarz. Brawo duża niespodzianka chyba 8 miejsce pokonuje 1

0

@clyde prowadzisz auto a jedną ręką piszesz i okej :)

0

@mekston jaki jest rekord wygranych z rzędu?

6

Aktualizacja budowy camp nou dla zainteresowanych


0

@Katalończyk 99 a jakoś tak podczas poprzednich turniejów mnie osobiście drażniła nie wiem każdy ma swoje zdanie

1

Mirra Andreeva najgorsza z ruskich. Już ze wschodu wolę Sabalenke nawet xd

0

@Bogan wiem dlatego wstawiłem posta xd

0

@Who_you_mam cię mam i tyle z twojego komentarza

0

@FcPortoFan1999 co ty taki agresywny z rana

0

Wchodzicie tu rano żeby się pokłócić o suma i ukraińców xd

0

@maciar ale polska się wyludnia po prostu ludzie z miast trochę pouciekali na wieś ale jeśli chodzi o narodziny nowych osób to bardzo źle to wygląda

1

@Bernard777 dlaczego. Ma dobry rajd z piłką

0

@maciar to mylny efekt w skali kraju rodzi się zdecydowanie za mało osób ale fakt dużo osób przeprowadza się do spokojnych małych miejscowości jeśli ich stać

3

Mamy to, Knicks pokonuje Spurs i wychodzi na 2-0! Wet banana nie dał rady w końcówce 2 cegły i rzut w plecy Castle

1

@michal26 lepsze to niż Boston hehe tzn ja lubię to że to taka zespołowość no i hart zostawia zawsze tyle serca. No i nie byli w finałach chyba 27 lat xd

1

Go go Knicks! .

0

@APTAPT kurde widzę że przegrywają

0

@APTAPT jak tam mecz NY ma jakieś szanse dziś powalczyć?

0

@Sebaldek no oczywiście że tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?