BojanKriKicz
Dołączył/a: grudzień 2025
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 czyżby Zverev metr przed kiblem?
2
No i mamy pewnie zaraz 1-1 w setach i ciekawy finał się zrobił
1
Sasza Zverev przejmuje La bambe
0
https://zapodaj.net/plik-Lmhb2qa1wR
Piłkarze Legii Warszawa dotarli już na zgrupowanie
0
@MessiForeverTheBest
Nie ma i nie będzie :)
1
@Qba2312 łyszką w zupie chyba może namieszać xd
1
@July_6_BcN noce są fajne, cisza spokój możesz zostać z własnymi myślami :P
0
@July_6_BcN ja zawsze zarywam na NBA a widzę że ty dziś też zarywasz na coś
0
@LAMC_10 @gumaz
0
Pytanie do panów. Maja Chwalinska czy Agnieszka Radwańska? Dla mnie remis Isia bardzo ładna kobieta też.
1
@cchesterr43 @TR3YWAY
1
@APTAPT znamy się z komentowania NBA więc polecę Twój komentarz. Brawo duża niespodzianka chyba 8 miejsce pokonuje 1
0
@clyde prowadzisz auto a jedną ręką piszesz i okej :)
0
@mekston jaki jest rekord wygranych z rzędu?
6
Aktualizacja budowy camp nou dla zainteresowanych
0
@Katalończyk 99 a jakoś tak podczas poprzednich turniejów mnie osobiście drażniła nie wiem każdy ma swoje zdanie
1
Mirra Andreeva najgorsza z ruskich. Już ze wschodu wolę Sabalenke nawet xd
0
@Bogan wiem dlatego wstawiłem posta xd
0
@Who_you_mam cię mam i tyle z twojego komentarza
0
@FcPortoFan1999 co ty taki agresywny z rana
0
Wchodzicie tu rano żeby się pokłócić o suma i ukraińców xd
0
@maciar ale polska się wyludnia po prostu ludzie z miast trochę pouciekali na wieś ale jeśli chodzi o narodziny nowych osób to bardzo źle to wygląda
1
@Bernard777 dlaczego. Ma dobry rajd z piłką
0
@maciar to mylny efekt w skali kraju rodzi się zdecydowanie za mało osób ale fakt dużo osób przeprowadza się do spokojnych małych miejscowości jeśli ich stać
3
Mamy to, Knicks pokonuje Spurs i wychodzi na 2-0! Wet banana nie dał rady w końcówce 2 cegły i rzut w plecy Castle
1
@michal26 lepsze to niż Boston hehe tzn ja lubię to że to taka zespołowość no i hart zostawia zawsze tyle serca. No i nie byli w finałach chyba 27 lat xd
1
Go go Knicks! .
0
@APTAPT kurde widzę że przegrywają
0
@APTAPT jak tam mecz NY ma jakieś szanse dziś powalczyć?
0
@Sebaldek no oczywiście że tak