Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Piotr89Sand jeśli mnie pamięć nie myli to Todbido miał przerwę w graniu może potrzebuję poprostu czasu.Valdek w Japoni go dobrze ocenił.
4
Jeśli da się mięć taniej super obronców jak Lenglet czy może też Todbido wejdzie na taki poziom to tylko się cieszyć:)
0
@FDJ wolałby jong ,Arthur,Puig 2 pierwszych świetnie broni i nie traci pilki a puig jest przebojowy i ma świetne podania i czuję jak zgrywac Griezmanowi jest po prostu bezczelny
0
@antonioo no i jak Alba nie będzie radził z takim Salahem to można zrobić zmianę.
0
@Jericho jakby mu zalezalo na kasie to zostałby w psg nie trzyma się to kupy.Szejk by dał mu ta kasę nie byłoby tematu.Mógłby rozważać i inne propozycje tylko wszyscy wiedzą że chcę iśc do ba Barcy jak hazard do Realu.Można realizować wiele celów nie tylko chcieć kasę.
0
@Douglasinho ja powiem tak jeśli nie jest to umotywowane kasą na Neya.Zostawiłbym Sama na pół roku i zobaczyłbym czy dojdzie do szybkosciowej formy i rozwijał tego Araujo.Jeśli nie dojdzie do formy fizcznej pomyślalbym o sprzedaży, gdyż jeśli będzie miał kontuzje to znowu rok będzie dochodził do formy.To troche bez sensu ale pół roku które nie jest decydujace w LM bym zaryzykował.Bo przsd kontuzją był wspaniały gracz.
0
Może być że spadnie w klasyfikacji jeszcze w tym okienku.
0
@Dominik15 tak ale w przyszłym roku klauzula spada do 170mln psg może nie mieć nic do gadania.Barca kasę powinna już mieć na niego.Jak dla mnie ten skład obecny jest znakomity ja bym go odchudził o 2 zawodników najlepiej Coutinho Busi choć pewnie będzie to Rakitic aby zawodnicy i grali a w szatni nie było awantur i budżet był zrównoważony.Jeśli ten Arujo jest dobry a Umtiti nie odzyska szybkości jest narażony na kontuzje to w połowie roku też bym się nad sprzrdażą zastanowił.Co do Neya najlepiej gdyby teraz ograli się Dembele z Griezmanem aby do gry wszedł którys z napastnikow ze szkółki.Ney może przyjść za rok.Zrobia jak zrobią i jak będzie to możliwe.
0
@Douglasinho z tego co pisali na forum świetnie wypadło 2 stoperów nie chodzi ani o Umtitiego Pique czy lengleta tylko o Todbido który jest w pierwszym zespole za Pique i jeszcze jednego Arujo ma być w Barcelonie B i w pierwszym zespole.W każdym razie świetnie wypadli.Wiem z autopsji że kontuzja chsząstki wpływa na szybkość a on jest po nieudanej operacji i odmówił kolejnej.Ja operacji nie miałem.Jest narażony że kontuzje mu wrócą no i czy szybkośc mu wróci.A jeśli jest kontra to w Barcelonie trzeba się szybko wracać.Na dodatek ta kontuzja była bardzo dluga a on do formy przez cały sezon nie wrócił.Ktos pisał że w Japoni 3 straty zaliczył choć tego nie sprawdzałem jak mu poszło.Być może brakuje im też na Neya.Nie wiem czy dalej nie chcą go sprzedać.
0
@Dominik15 tu chyba nie ma tematu albo.Obu chcą.Zresztą Ney będzie istotny jak odejdzie suarez z Messim.Atak będzie Dembele ,Ney, Griezman może ktos ze szkółki.
0
On co roku w pierwszej połowie sezonu nie gra w reprezentacji.Nic się nie zmieniło;)
2
@NaFazieHitman odejscie Coutinho to dobry ruch dla Barcy pensja jest wysoka a zawodnik za dużo nie pogra.Jak będzie siedział na ławie wartość będzie maleć.Raczej na pomocy nie pogra i w ataku też.Robimy sobie Beyla jak ma Real.Niestety trzeba go sprzedać.
1
@NaFazieHitman no nie jeśli chciałby iść gdzie indziej niż do Barcy gdzie dostałby lepszą pensje ,to ok .Jeśli chce wrócić bo projekt mu nie wyszedł to o kasę mu nie chodzi.Bo psg dałoby mu kasę i te kwestię dawno załatwiło a chcę iść do Barcy która mu da mniej.
0
@Douglasinho Mogą być kilka powodów sprzddarzy Umtiti -Barcelona chcę zmniejszyć liczbę zawodników podatnych na kontuzje a przyszedłby Ney który może mieć kontuzje.A jeszcze jest Dembele i Suarez.Zmiennik dobrze wypadł w Japoni i chcą mu dać szanse aby rywalizował z Lengletem.Chcą zmniejszyć płacę w Barcelonie.Chcą zbierać na Neya.Negatywnie został oceniony w Japoni.
1
@PJ777 dyslektykcje mam ,ale dzięki:)
1
@lukkobe powiem tak jeśli plan Barcy się z tym składem powiedzie i nie będzie kontuzji zwłaszcza Dembele a jest Griezman i de jong to w ciągu nadchodzących 2 lat powinniśmy zdobyć LM. Z uwagi choćby na gole Griezmana czy przygotowanie Suareza czyli większe szanse na gole.Czy wcześniejsze powroty z wakacji.Czyli zaczyna działać konkurencja.Także naciska szkułka.Zawodnicy Arthur Lenglet,przeszli aklimatyzacje a Dembele ma przyjaciół zaczyna czuć się dobrze w hiszpani.Jeśli Barcelonie uda się wygrać LM.To za 2 lata Mbappe będzie miał wybór, albo przejśc do koloni francuskiej gdzie jest Griezman Przyjaciel Mbappe -Dembele ,Umtiti, Lenglet dyrektor sportowy Abidal wszyscy francuzi. Bądź do Realu zadajmy pytanie a kogo ma w Realu Zidana o ile będzie na tym stanowisku jeszcze Varana,który o mało w tym roku nie odszedł i Benzeme który może skończyć karierę.Kariery powinien skończyc Suarez i Busi może Pique a Rakitica,Coutinho nie powinno być w klubie.Za Suareza było by miejsce dla Mbappe.Warunek trzeba wygrać 2 ligi mistrzów aby mieć na to kasę.Na Neya uzyskać kasę ze sprzedaży Coutinho części Malcoma ,Raphini i Rakitica.Na Mbappe trzeba wygrać. 2 razy LM.Plus kupować zawodników i drożej sprzedawać.Nie wiadomo co będzie z Messim.Czy zostanie mu rok czy 2 lata gry.Nie wiadomo czy Real na Mbappe będzie miał kasę.Bo wydał dużo.Jeszcze jeden sezon bez sukcesu wartość zawodników spadnie a Barca raczej przy tych transferach jeśli dojdzie obrońca ma lepszy skład i to bez Neya.Szanse na wygranie ligi ms małe 1 przegrana z Barcą i będą się bać następnego meczu.Marka Realu mocno podupadnie jak Real niczego nie wygra.Nie wiem czy ktoś tam będzie chciał iść.Real wygrał LM bo miał Ronaldo i mógł w grze przyostrzyć.Teraz nie ma zawodnika który strzelalby tyle bramek.Jest var więc nie przyostrzy.O czym mówił Mourinho co brakuje Realowi.Trzeba grać w piłkę.A tu wcale Real nie musi być mocny.Kariery będzie kończyć masę zawodników jak kros, ramos ,modric benzema.A kokosów na sprzedaży z nich nie będzie.Jeśli nie awansują daleko do LM kasy raczej nie będzie.Jesli to samo będzie w LM stadion znosu będzie w połowie pusty.Dka nich to cholernie waxny sezon.Nie jest powiedziane że Mbappe wybierze Real a nie wybrałby Barcy .Czy tez nie zostanie w Psg.
2
Niezależnie czy się lubi czy nie,nie powinno się kupować zawodników których nie akceptuje trener.Chyba że zespół chcę zarobić wypożyczyć i sprzedać itp.Znowu jest niedobra sytuacja że zawodników jest za dużo co utrudnia zarządzanie kadrą. Tak jak teraz i przed rokiem.Potem są pretensje że zmarnował karierę temu czy temu.W takiej sytuacji każdy trener będzie miał problem bo każdy chcę grać.Też tym zawodnikom trzeba płacić.Co obciąża budżet.Jeśli nie ma miejsca wypożyczać z opcją pierwokupu.Zastanawiam się czy wypożyczenie Coutinho z opcją wykupienia za rok nie oznacza aby z rezygnacji w tym roku kupna Neya.W tym okienku jakby do tego doszło.
1
Niech ten budżet trochę odżyję jeszcze Rakitic i coutinho może Rafinhia
0
@Tomek54321 busi to legenda i raczej nie ruszalny. Jeśli ktoś odejdzie to Rakitic zresztą valverde mu dał mu do zrozumienia że lekko mieć nie będzie.Zgodzę się z tobą ze Rakitic jest bardziej przekonujący.Choć ja bym widział pomoc puig, de jong ,Arthur jeśli jest problem to wchodzą inni.Arthur i de jong w praktyce nie notują strat a Barca ma problem z wyjściem z pod własnego pola karnego a Puig jest w podaniach bezczelny.Za obronę by bardziej tu odpowiadał De jong i Arthur.Arthura zagrał dobrze na Copa a jego tez trzeba zmieniać, kondycyjnie słabiej wiec tu jest pole dla reszty.Pewnie w środku Puig często grać nie będzie.
2
@vangoor może,tylko nie dlugo kończy sie pre sezon i czas na kontuzje Rafinhi.Nie wiem.Póki facet jest zdrowy to go powinno się sprzedać.Nie ma szczęścia do Barcy co roku jest nadzieja a potem....Wystarczy nam Dembele,umtiti i Suarez.Potencjalni kontuzjowani.
0
@Cou7_ley przecięż ani z przodu ani w środku w Barcelonie nie będzie grał.Chyba że będzie fala kontuzji jak w ubiegłym sezonie.Wtedy jakąs będzie miał szznse i wtedy na wartości straci.Szanse ma wtedy jesli pójdzie gdzie indziej i odnsjdzie się w innym systemie gry.
4
@vangoor na dziś jest jeszcze Rafinia i Rakitic
0
Dobra decyzja :)tak naprawdę zawsze można wrócić z tym Roberto jakby była tragedia więc ta pozycja jest dobrze obstawiona.
0
@Tomek54321 sytuacja może się zmienić.Zwłaszcza że on sam mówił ze z Barcy może powinien odejść, jako jedyny pilkarz psg rozważa,że mógłby tam pójść.Widać że między Griezmanem a barcą jest chemia ,Dembele nie jest kontuzjowany, Suarez mega schudł.Liczyć na kontuzje to słabo ,jeszcze Neymar się przewija .Dobrze pokazała się szkółka i Rafinia.Jedyny plus to odejście Malcoma.Wartość Coutinho mega spadła.To może wpłynąć na zmiane jego decyzji.W pomocy też nie ma co szukać jedno miejsce jest zarezerwowame dla de jonga drugie pewnie dla busiego a reszta będzie się bić o 1 a doszedł Roberto.Na mój gust sentymenty nie będą się liczyłyNie przechodzi też z live do Mu.Nikt by nie powiedział słowa jakby di Maria przeszedł do Barcy a był w Realu.
Choć trzeba brać pod
uwagę że jest to nieprawda i tylko doniesienia prasowe co piszą o Coutinho tak jak że nie chodzi o MU.Dla Griezmana też wydawało się że nie będzie opcji aby do Barcy przyszedł a zapowiada się że to trafiony transfer i gość z poczuciem humoru.Który ma zamiłowanie do sztuki filmowej;)
0
@Piotr777 zobaczmy ile strzeli goli i ile bedzie miał w la lidze asyst.Bo barca tego potrzebowała.
0
@Tomek54321 nie wiadomo ,może city go chcę.No i jak zawodnik za ponad 100mln ma siedzieć na ławie a wartość leci to dla dobra jego i klubu powinien gdzieś grać.Tu wchodzą miliony straty trudno aby się też na coś obrażać.Live miał swoja szanse aby go kupić a zawodnik wyraził zainteresowanie.
0
@asterix78 jeśli się dobrze pokaże to wartość możę wzrosnąć i pojawią się chetni.Zespół który go wypożyczy może go kupić.Kwestia umowy.
0
@Piotr89Sand gdyby to była kwestia kasy to szejk dawno by mu ją dał.Nie było by sprawy.Bo dla niego przejscie do Barcy jest ewidetnie problemem.Ewidentnie czuć że to nie to.Jesli Neymar zostanie na rok to dla tego że szejk się z Barcą nie dogada i za rok Klauzula spada i Barca go wykupi.Jeśli się tak stanie to może będzie to czas Dembele i Griezmana.Może Coutinho trochę lepszy będzie miał sezon choć raczej ława go czeka .Bo o de jonga raczej jestem spokojny.
0
@Piotr89Sand każdy był wściekły rozumiem cię. Tylko podoba mi się że chcę odzyskać swoją karierę.Nie chcę zostać na ciepłej posadce a mógłby sporo zarobić w psg.Zalezy mu na powrocie do Barcy a nie gdzie indziej.Rozumiem też go że chciał mieć zespół wokół siebie oczywiście też kase a i powalczyć o złotą piłkę.Nie wyszło mu to.Dziś ta co o gwałt go oskarżała sama jest oskarżona o krzywoprzysięstwo.Aż tak nie upadł.No i za dużo zawodników go lubi w Barcelonie więc nie jest to zły człowiek.Co do udawanek że się przewraca to sam na Lechi widziałem jak go faulowali to samo było w lidze hiszpańskiej.Nauczył się od busiego jak się bronić i zaczoł to stosować;)choć nigdy mi się to nie podobało u barcy z czasów Guardioli jak walczyli w taki sposób z Realem choć to Mourinho kazał im przyostrzyć i na akcję jest i reakcja.No i za mało jest dobrych piłkarzy którzy są na rynku i szkoda stracic kolejnego.Dziś Barce mogłoby wzmocnić kilku zawodników bo choćby po Coutinho widać że to nie takie proste a ilu innych odeszło.Po stracie Ronaldinho to kibicuję mu aby się odzyskał zwłaszcza że o siebie walczy.Dostrzegł swój błąd.
0
@Piotr89Sand zarówno dla tych co go nie chcą w Barcelonie aby wrócił.Jak i tych co chcieli by jego powrotu;)