Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na mój gust Neymar powiedział cos takiego zastanawiałem sie czy na 1 sezon nie zostać w psg i odejśc chyba klauzula jest170 za rok.Na mój gust Psg stawia warunki ,takie aby on poprostu został na ten rok a klubie.Za rok ktoś bedzie miał kasę na tą klauzule.Odzyskają troche kasyJeśli odejdzie do kogoś to przepłaci.
2
Jeśli nie będzie sprzedaży zawodników to niestety ktos będzie musiał siedzieć na trybunach.
2
@NGTRX albo dać szansę i pokazać że Coutinho że nie jest taki najgorszy w kontekście sprzedaży do Paryża a Rakitic podobnie jak i Alenia ,Roberto świetnie się zaprezentowali Busi to chyba za szacunek.Vudal musi być w sytuacjach kiedy siła jest potrzebna.
0
@sendesara jeszcze jedna rzecz w zeszłym sezonie mieliśmy gorszy skład wielu zawodników Valwerde stawiał na defensywe w tej chwili skład jest na wyżym poziomie przyszdł de jong który zna ten system i Griezman który już na tym etapie jest wartościa dodaną.Ten balans moze być gorszy.Za czasów Guardiolu z Neyem ten balans był gorszy a ligę mistrzów wygralismy i o tym bakansie mówił Messi.Ubieglym sezonie był balans i sporo osóby narzeka LM nue było.Jak mówię hak zobacze w praktyce to ocenię.
0
@sendesara ale nie gralismy z 2 pomocnikami tylko 3 i wszyscy na połowie rywala robili pressing.W przypadku 2 środku też nic tu się nie zmienia, każdy będzie musiał podejść inaczej to nie działa.
0
@sendesara trzeba byłoby zobaczyć jakby to grało i potem ocenić.Przy tym składzie w praktyce byłby to dream team z niesamowitą kontrolą nad piłką.Każdy z nich strzela sporo bramek.Widać że pressing w ostatnim meczu na połowie przeciwnika był taki że Napoli które ma dobrą ofensywe kompletnie sobie nie radziło aby wyjść z własnej połowy.Przy takich zawodnikach jak dojdą do pełnej dyspozycji to każdy jest niebezpieczny.Neymar za czasów Guardioli był przyzwyczajony do szybkiego odzyskiwania piłki.Griezman się uczy.Ale w Atletico nauczył się gry defensywnej.Każdy kto wejdzie z nich z ławki zrobi ogromne zamieszanie.Dalej jeśli coś w trakcie meczu nie będzie szło można wprowadzić pomocnika.Tu balans może nie być zachowany ale jakość z przodu jest nieporównywalna z każdym z zespołów których przytaczasz.Oni nie mieli takiej ilości i jakości w ataku.Balans byłby gorszy ale też atak nieprawdopodobnie silniejszy.Też de jong robi różnice a cześć graczy zrobiła postęp.Prawda jest taka że niewiadomo i trzeba byłoby to sprawdzić.Też Barcelona to kompletnie inny styl niż reszta.
0
@Matej w środku jest za dużo osób, Coutinho nie broni w przeciwienstwie do reszty środkowych posiedzi na ławie holuje piłkę i wsztrzymuje grę.Cena spadnie za rok.Rakitica też trzeba sprzedać, warto Mirande wypożyczyć to Rafinhie też trzeba sprzedać.Inaczej cena pozostalych pójdzie w dół jsko rezerwowych.
0
Wywiad na zawał tutaj;)
0
@Matej trzeba sprzedać graczy
1
A jutro będą newsy i z innej gazety inni zawodnicy i inna kwota i jeszcze 2 tyg tego cyrku.
0
@LuisSalvano Arabowie często dają wpierw wysoka cenę a potem mocno schodzą taka kultura.Choć to Leonardo negocjuje.Ale strategie i tak musi Emir zaakceptować.Myślę ze trzeba poczekać na wynik negocjacji.A i tak wraz z pojawiajacym newsem dotyczącego Neya będzie jazda na Bartka, Neya,Psg nie ważne czy te newsy są prawdziwe choć na kilometr widać ze są sprzeczne.Tak naprawdę ta telenowela się skończy za 2 tyg.Może jak sezon się zacznie .Trzeba nabrać dystansu i spokojnie poczekać co z tego wyniknie.
2
Raz piszą ze jest ok, raz że ma przejść operacje która załatwi sprawę ,dziś że ma chudą nogę, no to co będzie jutro?;)
0
@LuisSalvano tak naprawdę to nie znamy szczegułów a one są istotne w ciagu kilku dni poznaliśmy różne oferty sprzeczne ze sobą.Nie ma pewności na jakim dokładnie to etapie jest.Nie wiadomo czy Szejk tylko pozoruje sprzedaż czy faktycznie chcą go sprzedać.Mają swoje potrzeby i chcą wyciągnąć jak najwiecej.Jest jeszcze 2 tyg i Barca nie będzie się śpieszyć zrobi to na ostatnią chwile bo psg ma czas być nie ugięte.Co do stanu nogi z jednej strony mówią że jest ok z innej że Ney będzie mieć operacje.Te info też jest z sobą sprzeczne.Czy Real ma pieniadze na Pogbe za dużo nie miał.Ma problem ze sprzedażą zawodników.
0
@kkbarca jesli go zostawisz będzie grzał lawę bo nie broni .W przeciwienstwie do konkurencji w środku.Niech gra gdzie indziej i się odrodzi może go chelsea w przyszłym okienku kupi.Widać w ostatnkm meczu że jak wszedł trzymał długą piłkę zamiast grać na 1 kontakt.Do tego stylu gry kompletnie nie pasuje.
0
@DonAndresFCB przecież codziennie piszą o różnych ofertach.Nie wiadomo tak naprawdę co i za ile jaka jest realna sytuacja.Kwestia czy Psg chcę go zostawić czy faktycznie chcę go wypchnąc jeśli tak to obniży cenę.Mają 2 tyg.Barca teraz też nie będzię się mega spieszyć aby Psg się nie bawiło.Znając kulturę arabską w targowaniy się to zawsze chcą mega dużo a potem.....
0
Ciekaw jestem czy zmiana stylu na bardziej ofensywny mu pomoże.Może być różnie.Bo może być tak że będziemy sporo tracić bramek ale więcej strzelać.Zobaczymy jak wróci Messi jak Valdek drużynę ustawi.
1
@denis9401 realu nie stać na niego za Pogbę zaproponowali jakieś drobne.Szejq chcę kasę na Dymale i bramkarza.
0
@kwm nie definijuje ale wystarczy sobie poogladać mecze Realu z Bayernen czy liverpoolem w lidze mistrzów aby zobaczyc że coś jest nie tak .Dali Ramosowi jeszcze nagrodę za najlepszego obrońcy sporo to mówi.Gdyby w sporcie było cacy nie wprowadzono by varu a i tak są błedy w lidze hiszpańskiej jest sprawa o przekupstwo meczu.Nawet ostatnio w sparingu Realu kiedy Marcelo leżał na kolanach podszedł gość i nogą kopnoł go w głowę mecz o pietruszkę.Takie małe chamskie zagrywki w meczach to norma i są po prostu elementem tej gry.Czasem prowokacji.Jeśli Mourinho mówi dlaczego Real przegrywa oprócz odejścia Ronaldo to kiedy drużynie nie idzie piłkarsko trzeba przyostrzyć.Jest to taktyka.Tak jak symulki Barcy z czasów Guardioli choć wzieły się z chamskiej taktyki Realu .Poza samą grą też tak jest daleko nie szukać jak trafił Malcom do Barcy.Już miał leciec do Romy jak wylądował w Barcelonie.Takich historii czy na boisku czy poza jest sporo.Ważne aby mieć dystans.
1
@mesi8191 nie wiesz tego może szejk powiedział mu dobra sprzedam cię.Masz wyjechać na czas negocjacji nie wtrącać się.Muszę z tego wyciagnać kasę.Real jest mi do tego potrzebny.Jesli się odezwiesz będziesz ogladał mecze na trybunach.Biorąc pod uwagę że szejk każe swoim zawodnikom dokumenty podpisywać jak maja się zachowywać to może wpływać na niego.
0
@Krystek9318 może nie może bo mu szejk powiedział że jak coś chlapnie to bedzie grzał trybuny.No i może nie jest to aby Bartek gadał o tym z szejkiem jak się nie lubią.
0
@kwm w piłce nie ma czystej rywalizacji wystarczy zobaczyć na Ramosa
0
@kwm to jak na boisku walczysz a po meczu przybijasz 5.Ney pokłucił sie z Bartkiem a teraz namy fazę po meczu i przybija 5
0
@Boberson ja go rozumiem lubię go i cenię ale rozumiem też Barcę.Kwestia też podejscia valverde jeśli postawi na młodych to Rakitic będzie trenował i zagra 2 razy w miesiącu też go szkoda by tak było.Także Aleni,Robero ,Arthura każdy z nich obok de Jonga powinien grać też zaczyna byc problematyczna sytuacja Busiego którego trudno nie lubić.Ale przy wyjściach z własnej połowy mogą być straty przy ultra ofensywnym ustawieniu jeśli Ney wróci siła i wybieganie Vidala byłaby lepsza.Uczciwie to Pomoc powinna wygladać bez Rakitica który wcale nie gra źle i bez Busiego który powinien powoli bardziej uczyć Arthura ,Roberto czy de Jonga i Alenie a raczej mniej grać w meczach.
2
@Cobra303 jesli ktoś piszę że nie będzie nagle ogladał meczów z powodu jednego grajka że przyjdzie. To nie szanuje całej reszty, która walczyła o skład.To powinien obok swojego imienia napisać lat 5 bo to dziecinada.Raczej wiaderko łopatka i do piaskownicy.
0
@Vxb93 jeśli będziemy grać w ultra ofensywnym ustawieniu to będą 2 miejsca w środku , jedno na 100%dla de jonga,dla reszty będzie to wyglądać słabo,oczywiście nie zawsze tak zagrają.Pewnie do ultraofensywnego ustawienia bardziej będzie pasował Vidal, który bardzo dużo biega i gra za 2 w obronie.Pewnie po 70 min ktoś go zmieni. Jest jeszcze Arthur,Alenia Roberto,Busi bo Rafinhie to sprzedamy.Jeśli przyjdzie Neymar i prawdą jest z tą kontuzją i bedzie musiał przejść operacje to zagra dopiero pewnie w styczniu.Może wcześniej.To dobrze dla Griezmana i Dembele którzy się ograją.Wracajac do Rakiety to nie wiem czy trener bardziej nie będzie stawiał na przyszłość jeśli Rakitic nie odejdzie.Będzie zwyczajnie grzał ławę.
0
@Boberson w dziejszych czasach ludzie często zmieniają miejsca zamieszkania.Rakitic zarabia spore pieniadze z których jego dzieci korzystaja. Przeprowadzki są wliczone w jego zawód wiedział na co się w życiu decyduje. Paryż to miasto rozwoju pod każdym względem.Szkołe z hiszpańskim na pewno znajdziesz a po 3 latach kontraktu możesz wrócić do Barcelony czy Sevilli,gdzie mu bliżej na pewno Paryz to nie jest krzywda;)
0
@bananbarca może szejk mu powiedział że jak coś taką deklaracje rzuci że chcę do Barcy to następny rok posiedzi na ławie.Ma nie przeszkadzać a pozwoli mu odejść z pzg
0
@Deraxium Paryż jak ma się kasę, to świetne miasto
0
@Pustelnik ma dzień wolny ,myślę że specjalnie tam poleciał aby nie wzbudzać wściekłości u Szejka że się kontaktuje się z Abidalem.Aby spokojnie rozmawiali.
0
@KaroLOCO to jak Neymar będzie mieszkał w Barcelonie to Arthur nie poleci do Paryża nie bedzie problemu;)