0

@Mati90fcb tak tylko problem jest taki ze niekoniecznie świetny grajek gdzie indziej poradzi sobie w systemie Barcy np. Coutinho.Nie ma generalnie świetnych zawodników.Kluby są bogate niechetnie ich się pozbywają a ceny są zawysokie.Do tego taki Suarez to przyjaciel Messiego a Busii jest zasłużony klub szanuje to co zrobił.Zawodnicy też nie chcą odchodzić.Rakitic blokuję młodzierz jak Puiga itp.Myślę ze to nie takie prostę nie do końca znamy układy w klubie.Choć piłkarsko problem jest widoczny.

0

@Lucassito ale jego były klub nie chciał jego odejścia .Był jego liderem zajeli 2 miejsceza Barcą spychając Resl na 3
Poza momentem z juve grali bardzo dobrze.Po tej porażce grał i strzelał dla nich bramki.Barca to specyficzny klub nie każdy kto nie sprawdzi się w Bsrcelonie musi być złym zawodnikiem.Bo tu się gra inaczej niż wszędzie indziej.A on udowodnił w Atletico że jest dobrym graczem
Nie wiem czy poradzi sobie w Barcelonie ale presezon miał dobry.W ostatnim meczu nie było zespołu jak całość.Jak mówił i de jong i pique nie mieli dnia.Problem Barcelony to kontuzje w zeszlym sezonie rozwalily w efekcie końcówke teraz rozwalają początek.Trudno od Griezmana oczekiwać że zbawi Barce.tu potrzeba jest aby kazdy zrobił swoje bo Barca to gra zespołowa czyli baza i na tle tej bazy pokazują się indywidualności.Tu nie było bazy.Ja nie oczekuje że zawodnicy będą grzecznymi dobrze wychowanymi piłkarzami pod krawatem.Było wielu charakternych zawodników którzy nie byli grzeczni a grali swietni.Czy nie byli za mądrzy a na boisku grali świetnie.Nie musi mieć to znaczenia. Czy się sprawdzi czy nie.

1

@Lucassito Griezman z przodu jest jedynym zdrowym zawodnikiem nie podatnym na kontuzje.Ocenianie go przez pryzmat 1 meczu na poczatku sezonu i 3 grach presezonie gdzie grał praktycznie na róznych pozycjach to bzdura.Te mecze nie byly złe.Nie zagrał ani jednego meczu z Messim.Na dodatek cena jego była atrakcyjna.Jak można mówić ze to nie przyszłościowy zakup.Raczej trzeba myśleć co zrobić z Suarezem Dembele Rafinhią czy prawdopodobnie z Umtiti bo to przewijajacy się szpital.

0

@kondrel19 ja jestem za jego przyjściem ale coś jest nie tak z przygotowaniem fizycznym zawodników ,za dużo tego jest też 2 wyjazdy strefy czasowe nie ma spokoju do trenowania.To nie jest dobre dla neya jeśli przyjdzie.Powinni się temu przyjrzeć.Na starośc bym tego nie zwalal Dembele to mlody zawodnik.

0

@Tasde pełna zgodę zastanawiałem się jak ta kariera ich miałaby funkcjonować i wyszedłem z założenia że obaj powinni funkcjonować wspólnie ,jesli chodzi o Barcę inaczej będą kilkumiesięczne luki.To Neymar powinien być w pierwszym sķładzie.Dembele powinien wchodzić w drugiej połowie na szybkości za któregoś z pomocników i robić zamieszanie .Jeśli Neymar będzie miał kontuzje powinien za niego grać.Z czasem Barca powinna pomyśleć o kimś tej klasy ale zdrowego jak Felix.Dembele to nasz jedyny skrzydłowy ponizej 27 roku zostawilbym go na wymianę ewnt.Bo tej klasy zawodników dla Barcy jest zwyczajnie mało.Może trzeba poczekać.Mbappe będzie bardzo drogi.Obecnie z przodu jedynym zdrowym zawodnikiem jest Griezman.Nawet Messi od czasu do czasu ma kontuzje choć w normie.Transfer Griezmana to strzał w 10 choć musi się jeszcxe przystosować alevpod kontem zdrowotnym to mocny punkt.

1

Ciekaw jestem czy sprzedadzą Dembele Jeden Neymar to też niebezpiecznie przy jego kontuzjach.w zasadzie aby któryś mógł funkcjonować to obaj powinni być w pakiecie. Gra ten który akurat jest zdrowy;)

0

Nawet jeśli go wymienią na Neya Dembele z punktu widzenia kontuzji może być tak samo.Transfer takiego Griezmana to dkarp.Podatni na kontuzje Dembele ,Suarez Rapfinha i Umtiti.Powinno się myśleć o szukaniu zdrowych zawodników na ich miejsce inaczej będzie sporo rozczarowań.

0

@pawel_was Griezman Rafinha Perez może i Messi to wcale nie jest zły skład

0

Dobrze że jest Griezman pewnie do gry włączy się perez.

0

@KaroLOCO tak pytanie czy tak zagrał wychowanek czy zawodnik kupiony.

2

@KaroLOCO to prawda De jong zagrywa piłkę do kolegi i przesówa się do przodu .Zamiast odegrania do przodu nastepuje wycofanie do obrony i przegranie po obwodzie.To też trzeba zmienić a jest to abc Barcy.Trochę lipa że przychodzi młody gracz z Ajaxu i pokazuje im jak powinni grać i na czym polega dna Barcy.

0

@kondziu_gb w pierwszej połowie to oni nas zaatakowali i niesamowicie biegali.Kompletnie nie mogliśmy rozwinąć skrzydeł.Dopiero w drugiej połowie jak stracili siły to sie wycofali przed bramkę.Było to nawet w analizie.

0

@maroon zobaczymy co się wydarzy w Bayernie jeśli dibrze wypadnue to może właczy się psg a i Bayern się postara.

1

@moronw ale co to znaczy że jest kreatywny ,trzyma piłkę robiąc to w ładny efektowny sposób.Niestety jest koszt tego bo powinien grać piłą i wyjść na pozycję. To co pokazał w Barcelonie to był brak kreatywności podanie do Messiego pójscie wzdłuż lini i strzał w długi róg.Każdy obrońca i bramkarz wiedział co zrobi.Kreatywność to pokazywał Neymar.Na środku nie można tracić piłek trzymanie pìłki odpada.

0

@Midast Sprawa nie jest taka prosta transfer Neya ma statuś nie bywale trudny do realizacji.Status Griezmana okazja rynkowa facet gra na 3 pozycjach chciał go Valverde.Co przy takich ilościach kontuzji w 2 cz sezonu a obecnie Messi Suarez posiadanie Griezmana to skarb.Wiadomo że w praktyce wszyscy piłkarze którzy byli na Copa nie są zdolni do gry a to podstawowy skład.W praktyce wyjazdy do usa i japoni powodują ze zespół ma 1 spotkanie w plecy przygotowują się do sezonu podczas grania.Koszty tych wyjazdów wychodzą w przyg fiz widać było jak Dembele biegał z Napoli jak biegał w meczu ligowym.Jeśli zostawilbyś w Barcelonie Coutinho siedziałby na ławie.straciłby na wartości.Tak jest szansa że może po sezonie kupi go chelsea, która ma teraz zakaz transferowy.Co do Valverde powiedział jedną rzecz byliśmy daleko od przeciwnika.To też spowodowało że ten mecz ułożył sie jak ułożył i że przeciwnik przejoł inicjatywę. Z Napoli to myśmy grali pressingiem.Oczekuje że to będzie w następnym meczu poprawione.

1

@Murazor Rozumiem ja go też cenię choć jak mówię nie wiem czy do nas akurat się nadaje i czy lubi Barce.
Według mnie szwankuje kilka rzeczy
1.Wyjazd do usa i Japoni powoduje żę fizycznie nie jesteśmy przygotowani na początek sezonu
2.Wielu piłkarzy gra w reprezentacjach na mistrzostwach swiata europy,czy Jak w tym roku Copa.Efekt kontuzje Messi , Suarez, Coutinho nie gotowy do sezonu Arthur nie przygotowany do gry.Wszyscy z Copa.Coś to jest nie tak.Efekt przygotowanie do sezonu w czasie sezonu.Mecz 1 w plecy.Wracając do ligi nie sądze aby niższe zespoły z tabeli zmieniały strefy czasowe raczej wyjeżdzają ale bez przekraczania stref.U nas jest cyrk na kółkach.Całościowo na koniec ubiegłego sezonu kontuzji było sporo i rozwalilo nam to 2 cz. sezonu.Pojawiają się mecze istotne w których zawodnicy spią jak z Roma czy z Live nie biegamy wtedy.

Sprawdziłbym metodologie przygotowania fiz zespołu nie wiem czy temu nie można by się przyjżeć.Widać że przygotowanie fiz. z zarabianiem kasy nie idzie w parze.Widać to po przygotowaniu fiz.Widać wachania po Dembele z Napoli był szybki przyleciał z usa była lipa jego spóźniona wolna reakcja przy golu mówi wszystko.Co do Kloppa piszczek mówi ze on szuka niekoniecznie technicznych zawodników ale szybkich.Reszta to kwestia wypracowania.U nas jest odwrotnie szukamy techników.

1

@maroon Chelsea go chciała może jak cofną zakaz transferowy to go kupią.

1

@Murazor klopp nie lubi tiki taki twierdzi że się nudzi się jakby przyszedł rozwaliłby system. Szkułka musiałaby być zmieniona dostosowana do jego wymogów.Jeśli ma sie odbudować styl to klopp się tu nie nadaje.Chyba że olewamy styl.....

0

@Krisgum może chelsea go kupi jak minie zakaz transferowy.

0

@bartoszdominik trzyma piłkę za dlugo, kiwa się bezproduktywnie. W środku grasz na 1 albo 2 kontakty.

1

@Piotr89Sand może Chelsea go kupi jak zakaz transferowy minie.

0

@bernardFCB szatnia to akurat jego chcę i ta w psg i w Barcelonie. Jest lubiany.Odszedł Malcom, Coutinho i pewnie Rafinha.Przy tych ilościach kontuzji obecnie Messi ,Suarez w poprzednim sezonie nie było komu grać na końcu to raczej do gry będzie brakować ludzi.

0

@QuentinTarantino Tarantino hehe nie odróżniasz dyslekcji od dragów to się za ocenę raczej nie zabieraj skup sie na filmach;)

0

@monsterrize optymalnym rozwiązaniem jest zostawienie ich obu kontuzji jest sporo.Teraz Messi i Suarez i to miesiąc plus przygotowanie do sezonu.Dembele gra po obu stronach.Zarówno Dembele jak i Neymar mają kontuzje i to takie co idą w miesiące dobrze mieć ich obu.Niech mecz zaczyna Ney a na zmęczonego przeciwnika wchodzi szybki Dembele.Jeśli 1 nie jest w formie wchodzi drugi jest rywalizacja.Jeśli sprzedamy Rafinhie to dużo tych pomocników nie maJa bym go nie sprzedawał.Odszedł Malcom ,Coutinho następny Rafinha przyszedł Griezman i może Neymar.Na koniec sezonu nie było komu grać.Oczywiście jest jeszcze Perez.Ale czy on jest gotowy na grę w pierwszym składzie też jest to zagadka.

0

Mądrze powiedział valverde o ostatnim meczu za daleko stali od przeciwnika oni to zrobili i kontrolowali mecz.Mam nadzieję że w najbliższym meczu to poprawią.Mecz potoczy się inaczej.

0

@judaszowe_srebrniki to chyba nie czytasz doniesień. Beyl miał wyladować w bayernie a Barca go uprzedziła wypożyczeniem Coutinho.Celem zarówno Zidana i Pereza jest Mbappe który nie podpisał kontraktu.O tym wiadomo od dawna. W przypadku odejscia Neya osłabia ten projekt Psg .ile można zdobywać mistrzostwo Francji.Jeśli Bayle i james nie zostali by sprzedani to trzeba wziąć też wiekszy kredyt na Neya a tani nie jest.A już powiedzieli że obaj zostaną w Realu.Cena za Mbappe bedzie większa od ceny za Neya a na to trzeba zarobić.Nie stawiałbym na dziś nawet po zwycięstwie nat słabą celtą że zarobią na LM. A kasę mueli z wygranych LM.

0

@maroon chyba na odwrót real nie ma gdzie wcisnąc Bayla a nam odchodzi płacenie pensji a Real musi płlacić ogromną pęsje beylowi.Po prostu przekroczą ograniczenia Fair play.Zamiast Coutinho dadzą Semedo za obronę weźmie się Roberto z Wague będzie miejsce dla Puiga.Sprzedadzą Umtiti i wezmą tego obrońce z juve.Wezmą kredyt albo wypożyczą.Real i tak musi kupić kogoś do środka a cel ich to Pogba i Mbappe po tym transfetze Neya mogliby zapomnieć.Szejku jest w gorszej sytuacji.

0

@konajoncek No chyba nie jest jak mówisz.Widać że Dembele jest nierówny i czasem potrzeba jest aby ktoś go zmienił.Tutaj dobrze by było gdyby ta pozycja była dobrze obsadzona .Neymar w składzie jest istotny sam też moze mieć kontuzje bezpieczniej jest mieć ich obu.Widać też że kłopoty zdrowotne dotykają głównie przód obecnie Messi i Suarez w zeszłym roku kłopotu z przodu rozwaliły nam cały drugą cześć sezonu.Szeroki skład jest potrzebny i każdy będzie grał.Jeśli chodzi o przebudowe zespołu to moim zdaniem najbliżej zakończenia kariery jest Busi i Suarez który ma coraz wiecej kłopotów z kontuzjami potem Messi Pique, Alba.Teoretycznie zmiennicy za Albe są bo Miranda który idzie na wypożyczenie a zmiennik jest kupiony.Jest Puig są też zawodnicy w szkółce których nie trzeba kupować.Za jakis czas bedzie opcja z de ligtem.Zobaczymy co zrobi Todbido.Jest w szkółce jeszcze zdolny obrońca który był w Japoni.Na pewno szanse powinni dostać.Nie ma co panikować.Jest początek sezonu zespół nie jest stabilny nowi musza sie przystosować. Były 2 wyjazdy do japoni i do usa.Co nie pomaga.2 zawodników z kopa Messi i Suarez dostalo kontuzji.To musi się wszystko ułożyć.Po 5 kolejkach zobaczymy jak to będzie wygladało.

0

@martool ławka Barcelony go lubi i nie ma do niego żalu, nie ma takiego problemu. Żeby być prezesem Barcy trzeba mieć żyłkę sportową Dla Neya rywalizacja to praca ,chlopaki poszli na noże i żaden nie chciał przegrać.Minoł czas i Bartek chcę go z powrotem.To jak na piłce masz konflikt z przeciwnikiem wyglada to tak jakbyś się z nim pozabijać a po meczu przybijacie 5 i idziecie na piwo.Jest czas kiedy sie wojuje i czas kiedy się godzisz .Tak jak tu było między nimi źle Bartek nie chciał go widzieć,ale widać dla niego liczą się też inne rzeczy, które dawał Barcelonie Ney.Widać ile rozwiazań miał do zaproponowania Ney a ile np. Coutinho jako skrzydłowy.Lubi go zarówno ławka psg jak i Barcelony co uważam nie jest bez znaczenia.Kompletnie jego wizerunek w prasie rozmija się z tym co wychodzi od drużyny i to psg jak i Barcelony w obu jest lubiany.Szanse na wyrzucenie Barcelony iluzoryczne.Robienie z tego sprawy to bzdura zawodnicy też się w meczu i obrażają itp.potem się godzą.

0

@imbram nie przeszłość ,grać będzie w niemczech.Coutinho przed przejściem do Barcy spytał się fabregasa co myśli o przenosinach do Barcy.Fabregas powiedział mu tak będziesz miał mniej miejsca i mniej czasu na posiadanie piłki niż w lidze Angielskiej.Z tym będziesz musiał sobie poradzić.Jak zagrał mecz o ile pamiętam z Totenchamem strzelił piekną bramkę tylko ile czasu miał na to aby poprowadzić tą piłkę i przymierzyć się do strzału.Nikt mu kompletnie nie przeszkadzał.Bramka niesamowita.Tak naprawdę jak przyszedł do Barcy to była nowość na tym szedł potem kazdy obrońca i bramkarz to wiedział że prowadzi piłke wzdłuż lini i strzela w długi róg albo odda piłke Messiemu.Dlatego statystyki nieszły w górę.Musiał tak naprawde od nowa ułożyć się jako zawodnik rozpoznany i to mu kompletnie nie wyszło i dlatego mamy transfer do Bayernu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?