0

@damian16161212 tak sobie myślę ze siła ofensywna Messi ,Suarez ,Griezman ,Perez Fati ,Dembele to słaba jakaś,amatorzy panie zwolnić ich;))p.s no i jak mogli dać szanse zawodnikom ze szkółki w końcu wszyscy w ubieglym sezonie chcieli im dać więcej szans;)

1

@ShawnC dlatego te rotacje też nie pomagają. Brak tu trochę stabilności.Jak przyjdzie Messi ,Suarezem znowu zmiana.Muszą przez te pół roku się wzajemnie z sobą ograć.W srodku też musi się wykryststalizować skład wyjściowy.Na razie to się wszystko układa.

0

@MESSIah16 nie liczyłbym na to jeśli zdrowie mu pozwoli ,będzie głodny gry w Barcelonie sukcesów itp.takze gry z Messim

0

Powinien tą operacje zrobić u nich .Także dojść do formy.Szejku byłby zachwycony;)

1

Trzeba dać tym ludziom spokojnie popracować z sobą Fati, Griezman, Perez ,de jong muszą z soba sie dogadać potrzeba czasu wsparcia i stabilności.

1

@Jakchcesz on się boi przyjść na trening bo jest szansa że kontuzje złapie.Dlatego się spóźnia;)

0

@sidzej ale jeśli to prawda te 170mln to przyjdzie i to taniej niż chciało za niego PSG.Trzymanie zawodnika który chcę odejść to kwas w drużynie i to jeszcze Neymar który jest gwiazdą medialną, przekaz idzie jeśli trafisz do nas to na pewno ci nie damy odejść niezależnie czy tego chcesz.Teraz to dobrze że nie przyszedł z uwagi na finanse i ogranie się młodzych i wprowadzenie Griezmana ale za rok jak najbardziej z czasem odejdzie Suarez i Messi i warto mieć 2 zawodników doświadczonych z przodu i bedzie to Griezman i Neymar którzy będą tą grę prowadzić.No i młodzież od Neya będą uczyc sie techniki, wizji gry itp. Jego przyjście będzie istotne.Na razie jest Messi i Suarez.To że został w psg to nie jest złe.

0

@clyde nie jest zmiana starają się grać presingiem, choć róznie im to wychodzi.Raz tak raz tak w zeszłym roku cofali się i bronili przed polem karnym.Zmiana jest.Stawia na młodych.

0

@CulesBarcelion dokładnie zgadzam się z tobą:)

0

@CulesBarcelion wiadomo że zdażaja się mecze z takimi zespołami teoretycznie najsłabszymi gdzie idzie ciężko.A to co robił Betis ustawiajac 2 wagony to był antyfutbol to nie jest latwe granie.Trzeba wziąć pod uwage w którym miejscu jest drużyna i dać jej spokojnie pracować.Był liderem bo wzioł na siebię odpowiedzialność za zdobywanie bramek i wyrównał i dał prowadzenie miał też asystę.Był graczem meczu.Przy niecobecności lidera messiego i suareza który jest od strzelania bramek.O Dembele nie będe mówił bo on jest nieprzewidywalny.Przejoł rolę lidera i ciągnął wózek.Ale ok.Szanuje twoje zdanie pozdr:)

0

@Copernicus Takie gadanie Messi Griezman i Suarez dogadają się na boisku .Perez Fati Dembele, Ruiz na zmiane dołożą swoje Suarez nie musi grać juz w każdym meczu.To samo Messi bo Griezman może go zastąpić.Wiadomo było że formę będa szlifować w locie w sezonie bo są po wyjazdach do japoni usa i copa.W zeszlym roku też tą formę po mistrzostwach robiliśmy w pierwszym miesiącu i obrona była słaba potem się poprawiła.De jong to potrzebuje aklimatyzacji jest nowy.Też pomoc musi się wykrystalizować bo na razie to jest walka o pierwszy skład.Jak będzie problem to ściągną też kogoś zimą.Nie lamentowałbym.Odchudzono skład zmniejszając płacę na graczy ,którzy by nie grali.Kupili w promocji griezmana którego chcę valverde.Najlepszego pomocnika i zmiennika dla Alby który też musi mieć trochę czasu.Zobaczymy za miesiąc jak to będzie wyglądało.Inter się osłabił co cieszy.

0

@LeoMessi1994 Griezman to nie junior.Suarez i Messi zaczną nie odrazu na końcu nie będą zajechani.Jest jeszcze Dembele.Zawsze którys bedzie w formie.Jest jeszcze zimowe okienko zawsze można kogoś dokupić ten pół roku to czas dla Griezmana aby wejść w system i dać szanse piłkarzom ze szkółki.

0

@Barca17griezz10 podstawa to messi suarez, Griezman z rezerwy Dembele, Perez, Fati,Ruiz

0

@neymarcin przyszło 3 choć nie brazylijczyków Griezman kupiony . Ze szkółki Perez ,Fati a jest jeszcze Ruiz oprócz tego są jeszcze Messi ,Dembele Suarez razem 7 Ruiz nie zagrał nawet bo nie było potrzeby.

0

@tombard mniejsze wydatki na płace na zawodników którzy by nie grali.Co jest mega istotne bo kwestia płac to masakra.Oprócz Rafinhi który sam chiał odejść.Malcom to nie był faworyt valverde.Coutinho też nie najlepiej się czuł w systemie Barcelony i sam myślał juz dawno o odejściu.Valverde chcę węższej kadry i korzystać ze szkółki a i tak Richiego nie może powołać bo o Rakitica jest za dużo.No i szykują się do sprowadzenia Neymara za rok albo w zimie.

0

@CulesBarcelion w przed ostatnim meczu strzelił 2 bramki nakręcił drużynę potem zaczęły padać bramki innych. Tu zachował sie jak lider.
Problemy są gdzie indziej.Barcelona gra w kratkę.W ostatnim meczu przegrała bo przeciwnik był agresywniejszy nie biegali.Nie podeszli pod przeciwnika i nie odbieralismy z przodu piłek słaby był presing efekt był taki ze Griezman miał najmniej podań.Z tego zyje napastnik.Jeśli Messi skończy karierę to pewnie wejdzie na jego pozycje która dla Griezmana jest bardziej naturalna i będzie mu łatwiej być na tej pozycji liderem.Trzeba pamiętać że on nie jest typową 9.Dopiero zagrał w systemie Barcelony kilka gier.Valverde dopiero przestawia zespół na granie wysokim presingiem niż na tak jak to było w zeszlym sezonie na obronę przed bramką i widać że momentami grają coś pomiedzy i wygląda to fatalnie.Pamiętaj że są po 2 wyjazdach ze zmianą stref czasu.Była też Copa.Są kontuzje ważnych graczy.W zeszlym roku valwerde mówił ze przez pierwszy miesiąc druzyna będzie budowała formę w trakcie sezonu i teraz też tak będzie.(wtedy były mistrzostwa)Messi z Griezmanem to meczu jeszcze nawet nie zagrali.De jong szuka pozycji a Arthur pierwszy raz zagrałJak oni wrócą bo jest jeszcze Suarez to znowu będa sie na nowo musieli układać.Jak dla mnie obecnie jest walka w środku kto będzie grał w podstawowym składzie tu jest jeszcze bałagan jak pisałem dopiero pokazał się Arthur.To wszystko ma prawo jeszcze nie funkcjonować.Nie zapomnij że Griezman był liderem Atletico.Potrafił tym liderem być i brał grę na siebie choć wiadomo ze nikt nie jest robotem nie zawsze nim się jest.Ale każdego kogoś byś spytał to ci powie liderem Atletico był Griezman.Oczywiscie postawisz go obok Messiego czy Ronaldinho i wiadomo że to nie to samo.Ale swoją robotę potrafi zrobić jak choćby tydzięń temu.Zobaczymy jak to bedzie wyglądało.

1

@Sortello lubię Coutinho to przyjemny skromny gracz.Fabregas mu powiedział będziesz miał mniej miejsca i czasu aby prowadzić pilkę.W pierwszym okresie kiedy mu szło grał bo był nowy.Potem już wiedzieli że schodzi do środka i jest strzał w długi róg był blokowany.Potem wiecej podawał też Albie i Messiemu ale w stosunku do Neya propozycji rozwiązań akcji miał mniej .Różnica jest też w szybkości bo on generalnie szybkosciowcem nie jest.Też za dlugo stara się cholować piłkę co widać było choćby w ostatnim meczu zamiast jak reszta grać piłą.Na środek słabo broni i praktycznie kazdy zawodnik w środku jest w tym elemencie od niego lepszy na dodatek jest jeszcze Richie a Alenie nawet nie biora na mecz.
Generalnie widać że w środku ludzi jest za dużo.Siedziałby na ławie wartość jego by spadła.A tak to w Monachium będzie gwiazdą.Barca jeszcze na nim zarobi jak sprzedadzą go np. do Chelsea. Bo Bayerm go nie kupi choć zmienił się dyrektor może i polityka transferowa się zmieni.Dla mnie kwestia tej nogi Neya jest ryzykowna.Dlatego dla gry Dembele i Neymara jest istotny Griezman który ma doświadczenie aby to trzymać do kupy i mq mało kontuzji przy Messim się rozwinie.W przypadku Dembele i Neymara to Fati ,Perez,Ruiz są istotni z perspektywy zmian w kontekscie kontuzji w formie i Dembele i ney są decydujacy. Fati jest jeszcze za mały co było w ostatnim meczu widać jak go przewracali też potrzebuje czasu.De jong po rewanzu kartkę oberwał.
Myślę że jeśli Ney będzie miał kontuzje w psg to pójdzie na tą operacje i do lata zobaczymy jak po operacji będzie to wygladało.lepiej aby to się tam stało niz w Barcelonie.

0

@Drogba1 z czasem odejdzie Suarez i Messi.Zostaną dwaj zawodnicy Griezman i Neymar ,którzy mają doświadczenie i technikę jak w przypadku Neya.No i zostanie 3 zawodników młodych Dembele,Perez i Fati.W przypadku kontuzji Griezmana albo Neymara któryś z nich bierze na siebie bycie liderem z przodu reszta im pomaga..Nie wiadomo co z tym Dembele bo u niego to od kontuzji do kontuzji.Zobaczymy jak to się ułozy z nim.No i to z nim ostatni raz wygraliśmy LM.

0

@escarabajo barca prosiła nie o to aby on wzioł stołeczek wyszedł na plac i stwierdził że chcę tylko do Barcelony.Tylko zostało przekazane psg po to aby inne kluby zostały zablokowane.Jak widać ani na moment real czy juve nie weszło tak naprawdę do gry.A prawda jest taka że Barca nie miała na ten transfer nie chciała przepłacać. Nie chciała aby poszedł gdzie indziej i pewnie kupi go za 170 a psg też nie chciało pozbywać się Neya.Celem Barcy jak widać jest to aby Ney z Griezmanem pociągneli zespół kiedy odejdzie Leo i Suarez ,plus to co pograją razem.Perez ,Fati, Dembele w jakiejś konfiguracji z ta 2 będa grać.

1

@BarcaInfo jak nie bedzie kontuzji to moze lepiej uda sie go sprzedać

0

@escarabajo
1.
jeśli dziś nie odejdzie do żadnego klubu w tym do Realu.O co go kibice podejrzewali.Pokaże że zależy mu na Barcelonie.
2. Była prośba, aby się dołożył do transferu to może przyjść.No to chciał się dołożyć i to tyle co kosztował vidal i 2 razy tyle co jest obecnie wart Rafinha.Widać co by nie zrobił i tak będzie źle.


0

@barteq ta piłka przeleciałaby obok glowy karny był.Sprawdze te przepisy jeszcze raz bo ruch reką musi być w kierunku piłki.
W live to dla mnie nikt nie biegał choć tradycyjnie leo biegał najmniej.Dobrze że Valdek stawia na młodych zobaczymy jak to będzie jak dojdzie Dembele z Suarezem i Messim.Suarez nie będzie przemęczony bo może grac tam Griezman.Raczej za bieganie musi się wziąć bo konkurencja zaczyna naciskać.

0

@barteq Co do Pique to zobaczę to jeszcze raz czy by przeleciała.

Mesdi się nie wraca tu zgoda bo to go kosztuje fiz. ale przy podejściu do rywala kilka metrów potrafi podejść.W meczu z live problemem był caly zespół brak biegania 6km.Liczyli że jak nie ma 3 zawodniów w live i Messi coś strzeli to mecz się sam wygra.Nie stracili bramki jak przyjechali do live.Jeśli nie ma biegania to nie ma wyjscia na pozycje presingu itp.Przegrali to w głowie.Live zagrał normalnie to Barca nie zagrała swojego.Bramka z rzutu rożnego mówi o wszystkim.Być może Messi powinien grać 70 min a nie 90 na pełnym gazie na ostatnie 25min powinien być przesuniety na jego miejsce griezman na bokach jest Perez fati czy Dembele.Tylko Guardiola mówił nigdy nie zmieniaj Messiego.

0

@barteq Messi chodzi ale umiejetnie. Potrafi podejść do gracza w odpowiednim momencię.Robi to w sposób umięjetny.Valwerde jasno określił jak chcę grać intensywnie i presing na rywalu.Jak z czasow Guardioli.Na razie to wychodzi w kratkę.Choć ten mecz był do wygrania.dziwny ten karny piłka nie szła na bramkę gdyby tej ręki nie podniósł piłka spadła by na klatę.przeciwnik nie odniósłby korzyści. Szans aby cofnąć tej ręki nie miał.Dziwna ta ręka.

0

Byliśmy w Japoni i usa i kontuzjowanych jest 3 atskujacych z pierwszego składu i 2 nie trenowała w presezonie bo byli po Copa.Jak wróci Messi z Suarezem to 3 gry i powinno być wszystko w miarę ułożone.Poza tym trzeba dopracowac presing i intensywność bo tego nie ma,to gramy tragicznie jak jest swietnie to wygląda..No i nowi muszą znaleźć swoje też miejsce jak de jong ,griezman.

1

@Xavifcb6 coutinho jest na Barce za wolny i zbyt przewidywalny.Jeszcze nie gra piłą i ciągle strzela w dług.W Barcy jest mało miejsca i z tym sobie nie radzi.W bayernie będzie mu łatwiej oby mu się wiodło bo chłop sympatyczny.Ale na siebie w Barcelonie gry nie był wstanie wziąć.

0

@dudek89 no jak był presing Griezman wzioł odpowiedzialność i strzelał bramki które pociągnęly drużynę.Wczoraj tego nie było i odrazu miał mniej piłek.A jak mówi o sobie nie jest typową 9.Jak wróci Suarez i Messi będzie grał na innej pozycji,która powinna być dla niego lepsza.Wtedy zobaczymy jak to bedzie wygladało.Perez Dembele ,Fati będą z ławki wchodzić.Zobaczymy jak to będzie wyglądało po miesiącu jak tamci wrócą bo też muszą się ułożyć.

0

Zespół generalnie gra w kratkę, jak grają ostro presingiem i podchodzą pod rywala to Griezman ma więcej akcji.Robotę muszą wykonać wszyscy nie wiem jaka była temp. Ale przemieszczali się mega wolno inaczej niz tydz. temu.Efektem jest ilość piłek do Griezmana.

0

@Fifty szejki nie chcialy od poczatku aby odszedł po to ściagneli leonardo

0

@Salchent jeśli poprawią pressing z przodu to atak będzie wyglądał dobrze.Jak go stosują wygrywamy, jak go nie ma jest padaka.Wiadomo co jest do zrobienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?