0

@ViscaBarca123 słabe to ivan to nie Ronaldinho ale normalny porządny facet. Powinien odejść bo coś tu się wypaliło.Niewolno jednak robić takich rzeczy.

0

@Coutinho007 myslę ze postawią na wychowanków a celem będzie Ney albo kasa pójdzie na Mbappe w 2022.Sprzedadzą Rakitica moze Coutinho do Chelsea albo Bayernu bo zmenił się dyrektor w Bayernie.Nie wiem co z vidalem bo mają następce z Napoli.Na Kante napalony jest Real.Po Hazardzie i bramkarzu to na Real pewnie mają Alergie.

0

@Coutinho007 za mało go widziałem aby rozsądnie ocenić, trener powinien to zrobić.Czy chcę mu dać szanse czy jest gotowy.Czy ściagnąć kogoś z zewnatrz.Oczywiscie jest jeszcze Todbido który niezależnie od czego powinien zagrać w jakiś meczach bo jest w 1 składzie.Na pozycji stopera awaryjnie może grać też Rakitic, który grywał na tej pozycji jakby co i to w zeszłym sezonie albo i de jong kþóry mówìł ze choć niechetnie to może grać a wyprowadzać pilkę potrafi.W przypadku Rakitica to też nie ma problemu ,bo on nie gra to przynajmniej miałby rytm meczowy..Poradzą sobie tak naprawdę.Z Umtitim jest taki problem że dopóki będzie siedział na ławie nie wróci do fizycznej dyspozycji jaka w Barcelonie jest wymagana.Traci czas w Barcelonie.Boi się że kogoś na jego miejsce ściagną.Traci czas i jest w półapce.Jeśli czegoś z sobą nie zrobi będzie balastem.A to nie Vermalen który po kontuzji odrazu gra.Swoją drogą Verma móglby awaryjnie być wypożyczony.Specjalnie bym sie nie przejmowałbym tym.

0

@Coutinho007 jedna sprawa Umtiti był dlugo kontuzjowany i kompletnie nie doszedł do formy w japoni bramkę straciliśmy.obecnie jest kontuzjowany na miesiąc.to nue jest obecnie zawodnik zaezpieczający barcę.On powinien być wypożyczony aby mu pensji nie płacić grać co 3 dni i też aby sprawdzić czy kolano się sprawdzi.Barca powinna ściagnąć kogoś z zewnatrz jeśli nie ma to w Barcelonie b.Ale tam jest dobry stoper który swietnie wypadł w Japoni o ile mnie pamięć nie myli.Valdek był nim zachwycony i nie chodzi o Todbido.

0

Super tylko pół roku był kontuzjowany a potem nie doszedł do siebie i był cieniem siebie.Obecnie kontuzjowany a w sparingach nie było widać aby był w formie.Bramkę nawet straciliśmy więc w tym stanie od czasów długiej kontuzji to nie jest obrońca który zabezpiecza nam bramkę.Należało jego wypożyczyć i znaleźć realne zastepstwo chyba w barcelonie b pojawił sie fajny stoper był w japoni.Na rezerwę mógłbyć.Jeśli nie znaleźć kogoś z zewnątrz.Umtiti potrzebuje grać tydzień w tydzień.To by powiedziało co czy z kolanem jest ok.Może wróciłby do formy.Zresztą Barca generalnie chcę go sprzedać bo nie czuję że gwarantuje stabilizacji a pensja kosztuje.

0

@Coutinho007 ja chciałem choćby do Ajaxu, aby się odzyskał bo tu sobie nie pogra.No i po co płacić pensje komuś kto i tak nie będzie grał.;)

1

@Piotr89Sand w normalnym momencie tak zgodzę się z tobą ale jest 5 rzeczy-
1.blok atakujący leczy kontuzję Messi ,Dembele i Suarez .Messi i Suarez jak nie są kontuzjowani zdobywają najwięcej bramek w europie.Niewiadomo w jakiej formie wróci Suarez.Co z Messim który jest decydującym.
2Jest sporo nowych zawodników część z nich nie ma jeszcze ustalonej pozycji de jong,Griezman, nowi są też Fati Perez mowa o pierwszym składzie.Aklimatyzują się.
3.Wyjazdy do Usa Copa,Japonia,Copa America nie pomagają Arthur i Vidal dopiero co grali pierwszy mecz Messi Suarez kontuzja
4.Drużyna przechodzi ze sposobu grania przed własną bramką na granie presingiem na połowie rywala nie jest to do końca ułożene i grają to w kratkę.
5.Nie ma wyłonionego podstawowego składu który by z sobą pograł zwłaszcza w środku.Jest przeładowanie brak odejścia Rakitic i de jong powinien grać tam gdzie Busi a tak to musi uczyć się nowej pozycji.

Krótko mówiąc ,zespół będzie przygotowany do gry za miesiąc, jak wróci Leo z Dembele i Suarezem .Valdek wybierze odpowiedni skład. Pograją razem bo w meczu Griezman i Leo nie grali, wtedy można wymagać wygrywania, na razie z przyczyn niezależnych (kontuzje, turniej Copa,cele marketingowe-Japonia ,usa)okres przygotowawczy wydłużył się i trzeba to jakoś przeżyć.

1

@Odesseiron jeśli podpiszę z totkami kontrakt to za 2 lata Perez będzie musiał wywalić kasę na 2 ludzi do środka Kross i Modric. Na dziś wydał 300mln.Ciężko byłoby mu kupić jeszcze Mbappe.

0

@socha za Suareza jeśli już

0

@BarcaSupporter oni go będą chcieli trzymać do mistrzostw swiata w katarze.wtedy kończy mu się kontrakt.Jeśli nie zejdą z ceny to go nie sprzadadzą i zostaną z niczym.Jak przedłuży kontrakt nikt go nie kupi bo PSG go nie sprzeds.Nikogo też nie stać aby licytować takich kwot typu 250 mln.Raczej tyle kosztować nie będzie.

1

Powiem tak Zidana może w tym klubie za rok nie być jak im nie pójdzie.Mourinho tylko czeka.Rewelacyjnie im nie idzie.Varan gra słabo a chciał odejść w tym roku z Realu.Benzeme to nie wiem czy Mbappe to nawet zna, bo Benzema nie gra w reprezentacji.Benzema ma swój wiek w 2022 roku będzie bliski zakończenia kariery.Oni potrzebują ludzi do środka za Krosa Modrica.Ramos to też już nie młodzieniec.Pozostaje Mendy tak naprawdę.Raczej na pewno Mbappe będzie trzymany w psg tyle ile się da i cena powinna pójść w dół.Prawda jest taka że nikogo nie stać jest na kwotę 300mln poza Psg które miałoby go sprzedać.Musiałoby jakby chciał iść gdzieś indziej a nie podpisałby nowego kontraktu.Real już wydał ponad 300 mln i czekają ich 2 transfery do środka.Co do kwestii sportowej za 2 lata mógłby przyjść za Suareza .
Griezman, Dembele ,Mbappe z kontrataku kto ich dogoni.A Barca musi czasem wychodzić z własnego pola karnego.Byłby to ciekawy wariant.Kiedy pozycyjnie nie dawało rady wygrać meczu.Bo gra presingiem na polu przeciwnika to jest to gra Barcy i szybki Mbappe mógłby presing robić dobrze.Porównując Neymar i Mbappe to Neymar jest bogatszym w umiejetności zawodnikiem i sprawdzonym sportowo w Barcelonie.Nie potrzebuje przestrzeni jak Mbappe co jest istotne.Gdyby byli w tym samym wieku wybrałbym Neymara.Tu trzeba jednak następcy za Suareza.Na skrzydłach Fati Perez Dembele,Griezman dadzą radę.w przyszłosci, jeśli by się nie sprawdzili to Sancho albo Tiago Felix,ciekawi zawodnicy,gdyby nie kwestia Suareza to raczej ich bym wolał.Jeśli przyjdzie Neymar z perspektywy sportowej to też świetnie.Niezależnie od jakichkolwiek transferów jeśli nie będzie kontuzji to Barca powinna wygrać LM.Skład mamy lepszy i w zeszłym roku ta LM poiwinna być wygrana.Tylko pokpiliśmy sprawę i kwestia kontuzji które rozealiła końcówkę.

0

To dobre rozwiązanie ,tylko życzyć powodzenia:)

1

Pewnie plota ,ale jakby przyszedł na miejsce Suareza i grał to było by dobre rozwiązanie.Suarez jak ze 2 lata pogra to będzie góra. Mbappe ma więcej kumpli francuzów w Barcelonie w tym też Abidala.A w Realu Benzema nie gra w reprezentacji.Jeśli wszystko przegrają Zidan odejdzie.W zasadzie to tylko stoper Realu gra we Francji który w tym roku chciał odejść z Realu.ąTeż obecnie Barca jest lepsza od Realu.Czysto piłkarsko wolałbym Neymara ale wiek przemawia za Mbappe.

0

@Naturopata on chyba Real i pokazali mu obiekty sportowe jak był dzieckiem. Nie jest chyba jakoś mocno zdeklarowany.Na pewno PSG jest istotne dla niego.

0

@betonito trzeba też przyznać że valverde się też zmienia, nie chcę bronić przed bramką tylko chcę grac presingiem róznie to wychodzi trzeba to ustabilizować,bardziej stawia na młodych ,też bardziek reaguje żywiołowo podczas meczu co może się przydać bo czasem ten zespół trzeba pogonić.Poczekałbym jak wrócą po kontuzjach zawodnicy dałbym mu chwilę czasu aby poukładał tą ekipę .Dopiero go oceniał.Bo i wyjazdy nowi zawodnicy i kontuzje uniemożliwiają normalne przygotowania do sezonu.

0

Messi miałby grać z Suarezem na stadionie 25 tyś.Kurczę. To już Legia ma większy stadion.Muszą
wkroczyć do gry;)ostatnio pozbyli się napastników to szansa dla Suareza ale czy Messi by się przebił;)

0

@Zenon83 jeśli nic go nie bolało i nie miał kontuzji to z Messim byli najlepszymi napastnikami.Suarez ostatni miesiac grał z 2 kontuzjami w ostatnim sezonie.Trudno aby mógł przez okres kiedy miał kontuzje być swietny.Nienależy go tu obwiniać.Natomiast pytania są 2 jak długo powinien grać w Barcelonie.Czy jest ktoś lepszy.Ile kosztuje.Czy jest możliwość aby go pozyskać.No i kwestia Griezmana na tej pozycji bo jeden mecz był świetny w następnym wszyscy grali słabo.

0

@Chwytliwy to trochę nie jest tak że to jakieś kółko. Ten zespół dużo wygrywa i mało przegrywa więc zespół pracuje.Nie podoba się styl z zeszlego roku ale styl może byc brzydki sle skuteczny.Tylko to jest Barca.Problemem jest że w roku przychodzi jakiś dzień jak z live czy z Romą w którym ten zespół jest cieniem siebie.Brakuje mi takiego Puyola który by ich ustawił do pionu. Vidal ma za mało do powiedzenia.No i kwesitia kontuzji to dramat rok zaczynamy z 3 podstawowymi atakującymi w szpitalu w zeszłym roku też tym było źle. Rok temu gdyby nie te kontuzje to szansa na tą LM byłaby.W tym roku szanse widzę wieksze bo Valdek nie chcę bronić już przed bramką tylko wysokim presingiem gramy co jak grają to wygląda to dobrze.Na ten moment grają w kratkę i trzeba to ustabilizować.Nie boi się stawiać na młodych no i zaczyna na tej ławce żyć co może być pomocne w sytuacjach jak live.Myślę że zimą Rakitic odejdzie do juve a Alenia zostanie wypożyczony.Do gry wejdzie Richie.Po takim wywiadzie i delaracjach wszystkich stron to Neymar przyjdzie na 90%.Tylko Bartek chce go kupić bezpiecznie i taniej latem.A Messi chcę mieć go już teraz wywiera nacisk.Jest zły że przyszedł Griezman bo były by fundusze na Neya.Dlatego nie widzieliśmy aby oni razem gadali i tak dalej.Zespół i tak musi wziąć się bez Neymara w LM bo Neymar pewnie zagra jesienią w psg w LM.Przyjscie zimą Neymara niczego tu nie zmieni.Nie mają wyboru muszą walczyć tym składem.Gra pewnie sie poprawi za miesiąc może 2.Jak wyłoni się podstawowy sķład zwłaszcza w srodku i wrócą kontuzjowani na razie jeszcze będzie bałagan.

1

@Chwytliwy ten wywiad mówi- to jest mój dom chcę tu zostać, ale macie mi ściągnąć Neya lubie wygrywać.Bo ostatnio nie do końca się postaraliście.On sponsorsko i sportowo wyyniesie nas na inny poziomTak generalnie to nie mówię wam co macie robić to tylko moja opinia.Ale wicie rozumiecie jak jest usa są piękne.A przeciwnicy mamy świetny skład na ten moment macie się bać.

0

@MESSIah16przyjechał vice prezydent usa i nakazał polskiemu rządowi aby dla amerykańskich firm nie wprowadzać podatku.Faktycznie pis pokazał jaki ten zachód jest zły;)na tylę co jeżdże po swiecie w wielu krajach są stacje benzynowe sklepy róznych zagranicznych marek to po prostu jest wolny rynek. Dobrze że kupujesz w polskich sklepach i pis tu nie ma nic do rzeczy.Swoją drogą jakbyśmy kasy z ue nie dostali na infrastrukturę to ile byśmy lat budowali ją za własną kasę której nie mieliśmy tylko dlugi.Jaką pozycje miedzynarodową i konkurencyjną byśmy mieli,gdyby tej infrastruktury nie było bo to nie tylko drogi itp.Skąd byśmy wzieli kasę na odbudowanie polskich przedsiębiorstw, które po komunie były w złym stanie bez kultury pracy technologi itp.Polska potężnie była zadłużona przez komunę, która zbankrutowała.Jak dziś wyglądał by nasz kraj gdyby nie kasa z tej złej ue.Proponuje porównać wykres przedstawiający rozwuj polski i ukrainy w momencie wejścia polski do ue można spokojnie w googlach zobaczyć.A ukraina była na wyższym poziomie przed wejsciem polski do ue.Oczywiście że ue ma wady, ale trzeba mieć też świadomość zalet i starać się poprawiać te złe rzeczy.Bilans całościowy z ue jest jesdnak pozytywny.

0

@th@les nie wymagaj od klubu że takiego znajdzie.Griezman ma wiele plusów i był możliwy do kupienia.Drużyna po Messim nie będzie oparta na jednym człowieku tylko wszyscy będą musieli wziąć odpowiedzialność stworzyć zespół.To jest droga po Messim.

0

@fhero hehe ,no to jeszcze nie to dalej nie wiesz o czym gadać;)ale starasz się:)trzeba to docenić:)

0

@fhero luz,nie przejmuj się kiedyś bedziesz wiedział;)

0

@Sehzade1899 z pozwem doszli do porozumienia ,że zostanie wycofany z obu stron jak podpiszą kontrakt.Obie strony chcą od siebie kasy i Barca chcę wiecej.Chcieli załatwić transfer na tym się skupili.Do sprawy wrócą w swoim czasie.Nie chcę oceniać tej sprawy bo nie znam szczegółów sąd jest od tego uprawiałbym spekulacje..Tak uważam że Neymar tą kase wyłoży. Po to aby klub nie brał oprocentowanych pożyczek.Zachowa wysoką pensje i klub mu w ten sposób odda tą kasę.Bo jak powiedział Bartek że nie chcę aby zawodnicy płacilili kasę za transfery.Chodzi o prestiż klubu.

0

@fhero hehe:)kalafior kalafiorem,no ale jednak sobie gawędzisz;)samo się nie napisało;)

0

@betonito a la Rambia w głębokiej depresji;)

0

@fhero chyba lubisz takie pogawędki;)bo będą co okienko jak się go nie kupi;)

0

2

@Sehzade1899 a jakie ma znaczenie komu bardziej ma zależyć co to jakaś licytacja .Neymar chciał dołożyć 20 mln do transferu.Z tego co mówią to i szatnia.Kwota transferu zależy od psg do przyszłego lata.Jedna i druga strona chcę tego transferu.Barcelona jest zadowolona z określenia się Neymara i jego zaangażowania w powrót przyznał że zrobił błąd, nie przeszedł też do Realu. Chcę wrócić do Barcelony.To co mówi Bordas jest zgodne z linią szefostwa i szatni.Znajacy szczegóły tej sprawy bardziej niż my wszyscy.Co do de Jonga i Griezmana to bardziej chodziło o to że kupili zawodników którzy są wzmocnieniem pierwszego składu a nie rezerwy jak Wague czy Todbido.Cena za nich też to sugeruje że to są zawodnicy na 1 skład.O to mu raczej chodziło.

0

@th@les on już jest następcą leo.Jeśli Leo nie zagra w najbliższym meczu na jego pozycji pewnie zagra Griezman jeśli wystąpi Suarez.Bo tak naprawdę obu stara się zabezpieczać.Jesli nie będzie grał napastnika.
Dalej on ma końskie zdrowie może grać tyle co Messi i daje nam dodatkowe 4 lata .Przez ten czas Barcelona może znaleźć kolejnego następce może się objawić się ktoś nowy albo ciekawy zawodnik będzie wystawiony na sprzedaż,który obecnie jest niedostępny.Na dodatek nie kosztował 200 mln był w promocyjnej cenie.W przeciwieństwie do Leo gra także w defensywie.Niewątpliwie dobrze że jest.Jeśli przyjdzie Neymar to po odejsciu Suareza z Messim to oni wezmą na siebie grę.Potem powinna przyjść era de jong Richi ,Perez Fati, Dembele pod znakiem zapytania i pewnie jakiś jeden mocny transfer.Też jest masę czasu aby ten skład poprawić.W każdym razie Neymar i Griezman dają czas następcom aby mieli czas na wkomponowanie się w zespół.Przyjscie Neymara jest o tyle pozytywne kiedy Leo zakończy karierę to następcy będą uczyć się wizji i techniki od Neymara.Taki gracz jest w Barcelonie konieczny.Griezman jest bardzo dobry ale to nie Neymar.Generalnie koncepcja jest słuszna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?