0

@juri90trenerów 2 wielkich zespołów Barcelony i liverpoolu.Trudność przeciwnika porównywalna. Z tą róznicą że myśmy dołożyli Napoli w presezonie a tu nie przegraliśmy.Jeśli mi powiesz że liverpool wygrał LM i nas pokonał to powiem ci że na poczatku live w zeszłym roku też przegrał i ledwo wyszedł z grupy.Weź pod uwagę co sie dzieje z kontuzjami ,nowi zawodnicy muszą poznać sposób gry Barcy szum z Neymarem itp dziś Messi pierwszy raz w meczu zagrał z Neymarem wyjazdy do Japoni i usa nie pomogły nie mówiąc o Copa. Lodu trochę w ocenach.Dortmund wygrał puchar niemiec z monachium.Wygraliśmy z valencią z która nie wygraliśmy w zeszłym sezonie.Trochę trzeba zejść na ziemie i zobaczyć moment w której ta drużyna jest.Dać jej popracować aby osiągnąć formę.Nie oczekuj ze osiagnie formę muesiac czasu jeszcze będą się zgrywali.Nie wiem czy Dembele nie będzie konieczny bo Fati jest za wolny i fizycznie za słaby na grę w LM.

2

@juri90 trzeba też zwolnić kloppa 0:2 z napoli przsgrał

1

@huberto286 de jong miał straty ,Semedo karny Arthur super.Mats:)

6

Przegrał liverpool ,Inter zremisował to początek ,w klubie było masę zawirowań. Dopiero wraca Messi Suarez.Griezman grał pierwszy mecz z Messim.Dembele kontuzja.Tak jak mówiłem nie jestęśmy w optymalnej formie.Miesiąc będzie jeszcze trwało dojście.Należy po prostu wyjść z tej grupy.Spokojnie dać czas pograć drużynie.Są nowi ludzie i trzeba dać im się przystosować.Remisy dzisiaj premiują drużyny które grają u siebie a tu mamy przewagę.Ten miesiąc będzie trudny.Wiadomo że na wyjeździe słabo gramy.Jak mówiłem nie pompować balonika tylko wyjść wygrać cieszyć się.

0

@tryblek mnie chodzi o jego szybkość wychodził z pilką z Valencią i miał 1 obrońcę był w połowie boiska i biegł mega wolno a widać że to był maks.Stracił tą piłkę.Tu go Dembele zjada.On jest na tą gre jeszcze za delikatny.Zobaczymy jak fizycznie będzie wygladał jak bedzie miał 20 lat.Neymarem jeszcze nie jest a on w tą stronę musi iść.Na szybkości jak Dembele nie pojedzie.

0

@AxelF Real od dawna go chce zwiedzał obiekty Realu.Był już tam nogą.Na razie Szejk mu odmawia.Ale jeśli miałby wybrać gdzie sprzedać wybierze Real.Dlatego kluczem jest przekonanie Mbappe który wysoko ceni na dziś Psg.Ale jeśli nie bedzie trofeów to nie będzie tam grał.Nie wiem czy Barca któregoś kupi ale niezależnie od czego powinna iść tą drogą i zarabiać kasę aby ewentualnie mieć mozliwość na niego czy kogo innego.Zobaczymy co się wydarzy.Na mój gust po tych 45 min to kupią Neymara.Fati jest za wolny i za delikatny jak na LM.Tu szybki Dembele też byłby lepszy.

0

@RydwanFaraona on grał na Geiezmana tam ktoś to powinien przeciąć.

3

Nie jestęśmy w formie.Nie gramy też tragicznie. Arthur najlepszy, de jong traci piłki.Fati jest za delikatny.Jeśli będzie remis będę zadowolony.Bo nie wiem w jakiej formie jest Messi.

0

@tryblek on sam sobie daje czas do zakończenia kontraktu ,nikt go nie wyrzuci.Sam przed zakończenirm nie odejdzie.Co do Fati on jest wolny.Tu jest siła Dembele w stosunku do niego.Zobaczymy jak fizycznie Fati będzie wygladał jak będzie miał 20 lat.Nie wiem czy LM to nie za szybko.

1

Potrzeba zdrowego w formie Dembele aby w sytuacjach takich jak jest Fati wejść za niego.

0

Zaczynamy grać ja valecia gdzie stracilismy bramkę

1

@tryblek widać że fati jest jeszcze delikatny i tu Dembele w formie byłby lepszy

0

Inter slavia 1-1:)koniec

0

@gilbert3 1:1 4min jeszcze graja

0

Inter slavia 1:1 6 min jeszcze graja

0

@SociosBlaugrana ja to na nc+oglądam :(85min

2

Inter -Slp 0:1 :)

0

@betonito w przypadku LM to powiem tak niech wyjdą zagraja.Jak wygrają to będę się cieszył.Krok po kroku a nie odwrotnie.Zespół jeszcze nie jest ułożony ,zawodnicy wracają po kontuzjach, nowi uczą się stylu .Mamy złe momenty zgrywają się dopiero.Obrona nie gra dobrze.A ten przeciwnik u siebie jest groźny a nasze mecze są w kratkę.W zeszlym roku miałbyć tryplettrochę lodu i zobaczymy jak będzie:)

0

@betonito nie ma to jak dmuchać w balonik;)

1

@tryblek Potrzebny jest i zdrowy Dembele w formie i zdrowy w formie fati ,sezon długi kontuzji mieliśmy sporo.Obaj są inni lepiej mieć 2 dobrych niż 1.

0

@AxelF he:).Mbapp-Jed. szansa to droga Rabiota.która zmusiła by Psg do norm.ceny.Szej. interes. mistrz. w katar. (nie wiem czy potem będzie ich PSG intetes.jeśli nic nie wygr. i nie przedł. kontr.)a kontr.Mb to 2022.Co jest dla nas idealn.termin.aby zebrać kasę i rozst. się z Suar.Uważ. że Barc. póki Demb jest powinna go starać sie post. na nogi ,Mb. to jego przyjaciel. Demb wiek i Griez. mogą tu pomóc.Odejść. zawod. 27+też.Za atak bedą odpow. Demb,Ansu i Mb.,Pere.+jong, Arthur,Puig.no i może Ney.odejdz.choć kupić Neya i Mb.nierealne.Dlat. ten transf. MB jest z perspekt. przyszł. najlepszy.Tylko trzeba wygryw. z RM -zwolnić Zidana zmniej. liczbę Franc w RM.Zacząć bud. stadion, markę wygr. LM i LaL. PK.Nasza przew. to Abidal,Griezm, Umtiti,Lengl. i jego przyjaciel Demb.W RM Mendy, Benze. tylko on za 2 lata bedzie kończ. karierę.Nie gra w reprezent. Francji nie wiem czy się znają.Varan chciał odejśc gra słabo,może odejdzie.Barcel powinna dalej prac. na wyjazd. nad spons.Czy Mb. szedłby do ligi angiel. Klopp nie przedł. kontr. z live bo jak mówił agent pogoda jest słaba długo tam prac.Guard. będzie prac. już 6 lat.Pewnie zmieni klub może wróci do Barcel. do szkółki.Nie wiem tylko czy Barca nie kupi Neya bo on jest możliwy o Mb. trud.Kupno ich 2.Niemoż.Ney musiał. przynieść sponsor ,koszulki musiał się sprzed.dołozyć dol do transf 20 mln czyli 150.Sprzedać Rakit i Coutin. do Baye. albo Chel.powin sprzed. koszulki Ansu.Kariery skoń drodzy zawod.Na dziś Ney,jest możl.Może być rózn.No i po co MP miałby iś wtedy do RM?

1

@AV0CAD0 Sola z pierwszych płyt Vai i Satrianiego.Jedno goni drugie.Ale propozycje pink Floyd,Led Zeppelin czy Gunsów świetne.Do tego Morse w Deep Purple świetnie gra solówki, materiał nie skomponowany przez niego ale zagrany świetnie.Zakk Wylde -Ozzy Osbourne.Tak naprawdę sporo tego jest.Gary Moore Afer the war.Ale też cześć blusowa jest świetna.Kawał muzy.

0

@Vhaeraun pewnie wyjdzie griezman fati suarez i po godzinie wejdzie Messi za Fatiego.Jeśli wejdzie perez to dlatego że Suarez będzie musiał zejść.Ale myślę że raczej zmiany będą tam gdzie ktoś sporo biegał albo mu nie będzie szło.

0

@AxelF sytuacja z Live jasno pokazuję że z róznych przyczyn faworyci wolno się rozkręcają.My w zeszłym roku też nie odrazu weszliśmy na wysokim poziom jednak na LM nie miało to wpływu.Mamy jedną z najtrudniejszych grup.Choć statystycznie w zeszłym roku przegraliśmy kilka meczy w przeciągu roku.To do LM podchodzę najpierw zagrajmy mecz wygrajmy a potem będę się cieszył.Krok po kroku.Żaden balonik Fati,De Jong,Messi. Tego nie zmieni Jeden słabszy mecz i cię nie ma.Jutro jest pierwszy mecz z drużyną z poza la ligi .Zobaczymy kto w jakiej jest dyspozycji.Tak naprawdę po 3 meczach coś więcej będzie można powiedzieć.Dobrze że icardi odszedł z interu.Jest lukaku ale musi się zgrać itp.Oczywiście chcę pierwszego miejsca i słabszego rywala.Z drugiej strony jeśli ustabilizujemy formę to chcę mocnego rywala.Po pierwsze więcej kasy bo wieksze zainteresowanie i wiecej emocji.Im szybciej dostaniemy mocniejszego rywala szybciej odpadnie i mniej kasy będzie miał na transfery.Trafić na Real po wyjściu z grupy jak najbardziej.Nie wiem co Barca planuje ale jeśli za 2 lata kupić Mbappe za Suareza to trzeba mieć na to kasę.Wczesna przegrana Realu jest przegraną podwójną .To też odpadniecie Realu to dymisja Zidana mamy przewagę o Mbappe bo kolejnego Francuza jest mniej.Jęśli mamy kupić Neya to niech zarobią jak najwięcej aby nie było kłopotów finansowych.A w planach jest pomocnik z Napoli.Chciałbym w półfinale Liverpool aby się zrewanżować.Bo nie byliśmy sobą.Ten mecz był dziwny i popsuty kontuzjami.Z Totencham live był słaby.Niech oni zagrają w maksymalnym składzie my też chciałbym zobaczyć która ekipa jest silniejsza.Ten mecz z powodu kontuzji mi tego nie powiedział.W finale to nie wiem.Ale z drugiej strony z przyczyn oczywistym im słabszy tym lepiej.Na dziś nie są w optymalnej formie chcę po prostu aby przechodzili dalej zarabiali itp.Na dziś na mocną ekipe są niepewni.

0

@kkbarca Fajnie to napisałaś dobrze że jest.Cieszyłbym się jakby i Dembele był zdrowy i w formie ,masę ludzi mam wrażenie chciałoby aby taki Dembele był dalej kontuzjowany byle tylko Fati mógł grać.A Fati to jeszcze dzieciak, który musi jeszcze fizycznie dojrzeć.Trzeba go spokojnie do seniorskiej gry dopuszczać.Aby nie skończyło się to dużą kontuzją.Wolę mieć w formie i Dembele i Ansu niż tylko Ansu.Bo kontuzje nas lubią a sezon długi.Dlatego że są różni ,Dembele jest od niego szybszy nie wiem czy na szybkie live jak by był w formie to nie byłby lepszy.Granie co 3 dni może generować kontuzje.Barca z nimi dwoma w formie jest silniejsza i bezpieczniejsza niż z Ansu bez Dembele

0

@BarcaInfo Szczęsny się ucieszy;)

0

@Maker0 celem druzyny to mocny Ansu i mocny Dembele a nie mocny Ansu i slaby Dembele.Sezon dlugi a konti w ubieglym roku bylo sporo

0

@AxelF No własnie może być róznie.Z drugiej strony to dobrze że gramy z takią słabszą wersją live i niech się ucza grać z takimi zespołami. Dla Valdka to materiał poglądowy jak co się zmieniło jak przyszli nowi.Widać ze też taktykę i udział Messiego ukrywa skoro treneją w Barcelonie.Oczywiście muszą wyjsć z grupy.

1

@Dejwol lepiej dać czas Dembele aby wracał do formy.Lepiej mieć 2 lepszych zawodników niż jednego zwłaszcza różnych co daje możliwości.Sezon jest długi będziemy mieć 3 świetnie grających 1 na 1 Ansu ,Messi i Dembele a to czasem decyduje o bramce..Choć oczywiscie de jong potrafi czy inni nie sa słabi.Ansu to też młody zawodnik ma czas.Sezon jest dlugi kontuzje moga sie przytafić Dembele jest potrzebny.

0

@AxelF tak :)choć jeszcze wymaga to ułożenia.Myślę ze Griezmanowi zajmie trochę czasu opanowanie kilku pozycji w specyfice Barcy.Będzie na pewno lepiej.Ta Borusia to najgorszy typ dla Barcy na dziś bo wybiegany a ostatni mecz pokazał że stoperzy są za wolni i jak nie ma idealnego wyczucia czyt. formy to mamy problem.Nie wiem czy Valdek zdecyduje sie grać presingiem czy nie nastawi się na kontratak aby ich zwolnić zagęścić przestrzeń przed bramką.Zespół jeszcze gra w kradkę.Wiadomo że na wyjeździe gramy słabiej.A nie jesteśmy jeszcze w optymalnej formie.Suarez zagra drugi mecz Messi może wejdzie od 60 min.Ciekaw jestem co zrobi Valdek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?