1

Semedo -ledwo się sezon nie zaczoł 4 zawodników kontuzjowanych.W zeszłym sezonie rozwaliło nam to końcówkę.

0

@Bruttal jak obstawiacie na po Wague,Roberto czy Rakitic;)

0

@cyron1 absolutnie zgadzam się co do Messiego Jazdy zawodnik przy nim bkednue może w formie Ronaldinho mógł z nim rywalizować.Ronaldo jest gorszy jesli Neymar jest w formie to móģlby z Ronaldo rywalizować.Mbappe jest troche jednistronny choć go bardzo lubię.

0

@Mike74 tak sìę chłop nie spocił ze póscił prawidłowo strzeloną bramke;)

0

@wasylinho1 ok nie znalazłem tego info:)

2

@wasylinho1 To jest istotne info że zdobył bramkę i ma asystę.Bo jeśli ma być w Barcy to ma grać dobrze i być zdrowy.A to że mówią o nim dobrze....

0

@KibicBarcy84 Co do Mbappe Barca go nie wybrała z uwagi na nie pasujący profil.Pewnie chodzi o to że potrzebuje dużo przestrzeni do gry.A w Barcy jest bardzo mało.Real jest dla niego lepszy pod tym względem zresztą był tam w ośrodkach treningowych.W Barcelonie widziałbym go za Suareza chyba.Główny problem Barcy obecnie jest przestawienia się na granie wysokim presingiem.Jak tak grają wszystko jest ok.Jak nie podchodzą pod przeciwnika grają nijak.Wszytko wtedy nie funkcjonuję.To jest teraz zadanie dla valverde aby to ustabilizować.Bo zdaża się że to przeciwnik ich zdominował jak ostatnio.Jeśli to poukładają to Griezman będzie miał więceh szans na bramki.Choć jak wrócą kontuzjowani to dopiero zobaczymy jak valverde to ułoży ale to dopiero za miesiąc.Też tamci muszą mieć czas aby złapać formę.Messi z Griezmanem w meczu to nawet nie grał.Co do Coutinho lubię go to swietny gracz ale nie do Barcy.To specyficzny styl nie dla każdego.Fabregas mu powiedział bedziesz miał mniej przestrzeni czasu z piłką.Z tym sobie nie poradził.Na dodatek szybko go bramkarze i obrońcy przejrzeli że strzela w długi róg.Pierwszy rok mu szło bo był nie rozpoznany potem był problem.Dlatego sam chciał odejść.Co do Bayernu Barca blokowała Bayla chcieli Neya.No i nie chcieli tyle płacić komuś kto by siedział na ławie.Coutinho potrzebuje otoczenia które by go wspierało Barca długo to robiła grał sporo.Trochę to się wyczerpało W Bayernie będzie gwiazdą.Jęśli mu dobrze pójdzie może chelsea go kupi albo Bayern bo tam szef się zmienił a wyniki finansowe mają bardzo dobre.Może jeszcze jakaś część kasy się zwróci a u nas by siedział na ławie wartość by szła w dół.Na pomocy jest za dużo pomocników.Tam też by nie grał.Jest to etap przejściowy.Zobaczymy co będzie za rok.Może ktoś go kupi oby mu tam wyszło.

0

@amanter kwestia karierý Mesiego to kwestia też zdrowia.On bazuje na kiwaniu co oznacza kontak z przeciwnikiem.Obecna kontuzja to kwestia starości.Życzę mu aby jego przygoda z Barcą była jeszcze długa.On tak naprawdę może odejść, kiedy chcę i dobrze że klub zabezpiecza się opcją Griezmana.Też Messi może odpocząć i zastąpi go Griezman co w kwestii jego wieku jest istotne.Fajnie że Griezman się uczy od niego na treningu jak z tym golem co podpatrzył Messiego.Ma czas aby tej roli się też uczyć.Co do Neya jeśli ta opcja 170 mu wyjdzie to przejdzie do Barcy.Bo i Barca coś przez rok zarobi i Ney coś dołoży też zawodnicy chcą się zrzucić i trener jest za.Bo samo psg go na pewno nie sprzeda.Cena będzie z kosmosu to sprzedawanie to pozory, aby nikt im nie zarzucił złotej klatki.

0

@amanter niekoniecznie docelowo Griezman będzie pewnie grał na pozycji Messiego. Jak Messi skończy karierę na razie będzie grał w różnych miejscach.W zależności od potrzeb.

0

@cyron1Nie ma co oceniać kariery starszego Ronaldo przez pryzmat gry w juve.Teraz też cięzko byłoby mi wskazać za osiągniecia konkretnie jakiegoś zawodnika ,który powinien być najlepszy.Pewnie stąd ta 2.Bo Messi i co roku powinien dostać nagrodę bo jest najlepszy.Ronaldo kiedyś bardzo dobrze dryblował z czasów mu potem go zmieniono aby był bardziej skuteczniejszy.
No Real kupił na lewe skrzydło hazarda viniego rodrygo i jeszcze chciał Neya na co zidan powiedział nie.Na tej prawej stronie vini sobie nie radzi.W wywiadzie mówił że jedzie na zgrupowanie Brazyli oczyścić umysł.Do momentu, kiedy nie nauczy się strzelać to koń trojanski we własnej drużynie.Fajny efektowny ale nie efektywny a czas w meczu jest nie ubłagany.

0

@KibicBarcy84 nikt nie da.Realia obecnie są takie a nie inne.Griezman był w dobrej cenie i gra na wielu pozycjach.Zna La ligę w zasadzie tylko Neymar mógłby jeszcze go zastąpić.Mbappe to typ Henry bardziej i to nie do wyjęcia.Griezman to była najlepsza opcja w tym momencie.Przyszłość Barcy to cały zespół ,który musi wziąć odpowiedzialność za grę a nie Messi.Co czasem się zdażało.

0

@el_pichichi_9 chodzi o cenę za rok masz go za 170 z czego ney pewnie dołożyłby 20 mln a mówiło się o kwotach 300mln.Dawanie 100mln i 2 zawodników czy i wypożyczenie to za dużó.Griezman typ zdrowego zawodnika który może grać na wielu pozycjach w tym na pozycji Messiego.Neymar Dembele Suarez i nie wiem czy i nie Messi są podatni na kontuzje.Griezman jest szalenie ważny.Jesli Messi będzie przemęczony Griezman może go zastąpić.Jeśli nawet Barca spełniła by warunki psg to szejk by i tak coś wymyślił bo kwestia nie była w kasię tylko glupio pojętym honorze.Jeśli Barca nie kupiła by Griezmana to nie byłoby ani Griezmana ani Neya.Jednym z głównym celów przyjścia Leonardo było aby Ney został w klubie.Mimo konfliktu.

0

@davidek1997 hehe.Tak też mówił o Dembele.To chyba jakieś zajęcie pozycji negocjacyjnej jak by chciał ktoś kupić kogokolwiek z Barcy.Pewnie tak mówiłby o każdym z Barcy

0

@el_pichichi_9 Neymar był nie do ściągnięcia.To że ściagneli Griezmana to akurat dobrze.Griezman może grać na pozycji Messiego.

0

@cyron1 Ronaldo dobry był także w MU to nie promocja Realu, jest już starszy od Messiego ma to tu znaczenie i wiadomo trudniej mu dotrzymać kroku.Nie można mu zarzucać że zmienił klub bo Leo ....zmieniał kluby przez całą karierę.Nie było innego piłkarza, który był wstanie rywalizować o złote piłki jak Ronaldo.Choć jak mówię uważam Messiego za lepszego piłkarza od Ronaldo.Choć dla mnie magiczy był Ronaldinho.

3

@Szklaner to są negocjacje, tematu nie było bo szejk dał zaporową cenę .On powiedział coś takiego że jeśli rzeczywiście psg będzie chciało go sprzedać, to wtedy można rozmawiać na dziś tematu nie ma.To było coś w tym stylu.Tak naprawdę tematu nie było bo psg nie chciało go sprzedać.Tak też prowadziło negocjację.

0

@KibicBarcy84 na kilka lat jest skład.Bardzo mocno młodzi walczą o skład jest jeszcze Richie kupili z palmas zawodnika są na wypozyczeniu także w rezerwie.Jak odejdzie Messi Griezman wejdzie na jego pozycje.Jeśli ściągną Neya to razem z griezmanem pociągną zespoł.Potem skład uzupełnią pewnie któś się pokaże nie widzę aby był to jakiś ogromny problem.

0

@xavi890 zgadzam się. Na dziś cenię bardziej Neya, ale nie wiadomo też gdzie byłby Dembele gdyby nie kontuzje co nie oznacza że byłby lepszym od Neya .Talentu mu nie brakuję na dobrego grajka ma też przewagę wieku nad Neyem.

0

@Piotrowsky ten facet się myli w kwesti przyszłosci Barcy w obecnym składzie jest de jong ,lenglet.Alenia ,Roberto,Arthur,wchodzi Perez grywa fati, nie wiadomo co z Dembele jak kariera się jego potoczy na pewno można go wymienić jesli byłby inny dobry i dostepny zawodnik na rynku.Do tego sporo kontraktów z młodymi w szkółce przedłużylismy i wypożyczylismy kilku zawodników aby sie ogrywali.Podpisaliśmy umowy o współprace z innymi klubami i właśnie oddaliśmy nowy stadion aby młodzi mieli gdzie grać.Wyciagnelismy tez tanio perełke z palmas.Do tego jest w średnim wieku griezman, semedo jesli przyszedlby Neymar to razem z Griezmanem pociągneli zespół kiedy odejdzie messi i Suarez.Jeśli Messi skończy karierę taki Fati będzie miał około 19-20 lat .Neymar ma świetną i technikę i wizję gry młodzi mieli by od kogo uczyc po odejsciu Messiego.Nie podoba mi się to że facet mówi o przyszłości a nie jest istotna teraźniejszość zwłaszcza kiedy jest Messi i może odejść w każdej chwili.Ma swoje wymagania też co do składu.Real Madryt ma zawodników na przyszłość generalnie wśŕod kibiców jest stypa.Trzeba myśleć i o na już i na przyszłość.Nie zgodzę się też z zażutem wymiany Z Dembele wymiana to nie utrata Dembele tylko zespół miałby po roku młodego Dembele i doświadczonego Neya.Nie wiadomo gdzie dziś bylby Dembele gdyby nie kontuzje.Wysłanie do psg to tez ukaranie za niepoważne zachowanie co jest słuszne.Dembele wciąż może być swietnym zawodnikiem.

0

@Fake69 nie do końca może grać za messiego jak odejdzie, obecnie kiedy Messi będzie przemęczony a wiek robi swoje albo jak będzie miał kontuzje..Na miejscu Suareza jeden mecz mu wyszsedł jeden nie .Ma klasę jako piłkarz i ma zdrowię do gry kupiony po promocyjnej cenie.Mozna go też wymienić na zawodnika który byłby z czasem dostepny a byłby lepsza opcją niz Griezman.Nie sa to zle wydane pueniadze.Jego przydatność bedzie można ocenić jak wyłoni się pierwsza 11 bo na razie częśc zawodników jest kontuzjowanych cześć jest nowych.Zespół wraca też do gry wysokim presingiem raz im to wychodzi raz nie.Raz graja super raz beznadziejnie musza to ulożyć a czeka nas jeszcze powrót kontuzjowanych.Czyli zespół potrzebuje czasu aby się ppukładać.

0

@DoctorSleep nie bo Dembele miałbyć wypożyczony a nie sprzedany .Przy tej wymianieBarca miała by i Dembele i Neymara za rok .Dembele po kontuzji mógłby się ogrywać wrócić.Mielibyśmy w swietnych graczy na tej pozycji.

0

@KibicBarcy84 akurat teraz sporo gra młodych zawodników jak Perez ,Fati Lenglet de jong czy Drmbele którego zawsze można wymienić są inni na wypożyczeniu.Kilku obiecujących na rezerwie choćby w obronie.Są też w średnim wieku jsk Griezmangenetalnie noe przesadzałbym.Jeszcze jest trochę czasu aby kupic zawodników czy znaleźć perełki jedną nie dawno kupili.Samymi młodymi nie można grać musi być kilku doświadczonych wymieszanych z młodymi.

0

@xBarteZx Wszyscy zawodnicy których wymieniłeś są zasłuzeni dla drużyny i powinni mieć szanse sie pokazać taki vidal nie miał szansy z powodu copa brać udział w presezonie.Powinien mieć czas na przygotowanie się i szanse pokazania się w meczu zwłaszcza że to zawodnik specyficzny od zadań specjalnych.

0

@cyron1 Przez lata z Messim rywalizowali .Nawet Messiemu szkoda było że odszedł do Włoch bo wzajemnie rywalizowali i motywowali.Nie ulega też watpliwości że po jego odejściu Real się posypał że ten ich wózek ciągnoł.Można mu zarzucać że za dużo stoi przed lustrem.Ale nie w kwestiach sportowych.

0

@Lucas Moura_FAN no i już;)

1

@xBarteZx jak ma się spokuj a tego nie ma o czym mówił lenglet.Wypadało by wpierw każdemu dać szanse w meczu aby się pokazać i wybrać najlepsze ustawienie.Jest jeszcze czas aby straty odrobić.

0

@Litman tylko przyjdzie dembele messi suarez ktorzy z griezmanem w meczu nie grali razem też będa potrzebować czasu.Nie wiadomo w jakiej formie będzie suarez z Dembele.Jong Arthur Busi byłoby optymalnie.Rakitic może odejść zimą trzeba inwrstować w ta 3.

0

@kamyk_23 przyszli nowi stabilnie z nimi przepracował i grają .U nas nie ma spokoju i nie będzie. Bo przyjdzie Dembele Messi Suarez i jak coś już się poukłada znowu bedzie trzeba Griezmana spasować z Messim bo oni nie grali ani razu z sobą w meczu .Także Dembele z Suarezem i griezmanem razem to też nowość.Zobaczymy w jakiej formie jest Suarez ,Dembele o Messiego się bym tu się nie martwił.Co do stylu umówmy styl grania Barcelony jest jednym z najtrudniejszych do gry z uwagi na granie w gąszczu i nie dla wszystkich drużyn i zawodników chocby dla takiego Coutinho co zwyczajnie sobie nie poradził.Aby grać jak Barca trzeba być w formie i grać na wysokim poziomie mieć technikę i byc odpornym psychicznie.Łatwiej jest grać jak ustawisz 2 linie przed bramką wychodzisz szybko z piłką.

4

@busquets5 drużyna przechodzi etap zmian.Wyjasniła się kwestia neya i Rakitica .Jest za dużo w środku ludzi tu każdy trener miałby problem tutaj.Obecnie valverde próbuje róznych wariantów pierwszy raz grał Arthur .Busi pewnie z rok czy dwa na swojej pozycji pogra. Ma tu konflikt z de jongiem .3 podstawowych zawodników ma kontuzje doszedł jeszcze i Griezman.Były 2 wyjazdy do japoni i usa-strefy czasowe i kopa america.Pojawili się nowi zawodnicy ze szķólki. Tu jeszcze bałaganu będzie na miesiąc aż druzyna się ułoży

0

Na razie to jest czas gdzie środek się wyłania,wszyscy muszą grać jest za dużo pomocników.Przed chwilą skończyło się okienko i wiadomo że Ney nie przyjdzie a Rakitic zostaje.Wiadomo było że Rakitic z Busim będą blokować młodzież to nie jest konfortowa sytuacja dla Valverde czy każdego trenera na swiecie który prowadziłby Barce.Do składu nie wrócili też Messi Suarez i Dembele.Przynajmniej miesiąc czasu nie będzie to wygladało optymalnie.Obyśmy nie stracili punktów i awansowali w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?