Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DamianPSV jemu powiedzieli o ile mnie pamięć nie myli że ma poznać styl Barcelony a potem ma zostać bardziej znaczącym zawodnikiem.Co do Messiego nie wiadomo ile będzie grał w Barcelonie.Sporo drybluje a młody nie jest a to moze narazić go na kontuzję.Może po każdym sezonie odejść jak mu się coś odmieni.Taki ma kontrakt.Griezman jest zabezpieczeniem co jest mądre ze strony klubu.
0
@Ramon są kontuzję, nowi zawodnicy, szeroki skład w srodku ,wszystko trzeba ułożyć jeszcze miesiąc może i nawet 2.
1
@didzejos Barca ma też więcej sekcji sportowych niż Real.
0
@th@les jeśli grać będzie Suarez to Griezman tam nie będzie na pewno grał.Ja myśle że Griezman szykowany jest w przyszłości na 10 jak Messi skończy karierę.Messi może mieć w kazdej chwili kontuzję i Grizman jest na wypadek przemęczenia albo kontuzji Messiego.Na razie uczy się stylu.Nie czuję się jeszcze pewien.Na razie będzie grywał tam gdzie będzie potrzeba.A kontuzji mamy sporo więc będzie na pewno grał.Być moze i takim ustawieniu jak napisałeś.Dobrze że są zmiennicy.Na razie zobaczymy czy Messi z Suarezem wrócą na najbliższy mecz.
0
Podoba mi się podejście Valverde do szkółki z jednej strony stawia im wysoko poprzeczkę trzyma jakość. Z drugiej strony pracuje z zawodnikami ze szkółki.Nie jest tak że są tylko wymagania.Myślę że z tego Pereza też będziemy mieć pociechę.Szkoda że jest tyle zawodników w środku ,inaczej Richie też by grał. Valverde mówił ze w tym roku musi zrobić krok do przodu.To co mi się nie podoba to status zawodników Wague,Todbido.Przy wysokim wyniku powinni wejść z ławki i pograć.Jeśli nie będą grać w meczach nic z tego nie będzie.
0
@donleo12 moment ten chłopak ma 16 lat nie oczekuj że odrazu wejdzie strzeli bramki i zrobi ci drybling.Nie przestraszył się presji strzelił bramkę.Złapał doświadczenie nie tracił piłek.Barcelona stawia na podania nie zawsze nawet skrzydłowy musi zrobić drybling.Może zagrać i wyjść na pozycje.Mentalnie dał radę.Za pompowaniem balonika nie jestem niech spokojnie robi krok po kroku bez zbędnego szumu medialnego aby nie skończył jak Simons.
1
@Dominikpiqe jego Arsenal grał pięknie, ale jak to w tym polskim filmie było "zawsze drugi;) a to nie jest miejsce ulubione kibiców Barcy;)
1
Zmiana klubu,musi złapać pewność siebie.Bo trochę ją stracił ,ale to kwestia czasu.To świetny piłkarz,wróci Surez zmienią mu pozycje gra będzie lepsza.
0
Czemu mają szukać mu kolejnego wypożyczenia. Powinien uczyć się stylu Barcelony!!!
0
@donleo12 A Griezmana i de Jonga to nie kupiliśmy i zmiennika dla Alby. Piszesz tylko negatywnie.Aby zawodnik mógł odejść to musi jeszcze i on chcieć.Co do sprzedania Coutinho zmieniła się częsciowo dyrekcja w Bayernie a mają dobre wyniki finansowe może kupi go Bayern albo chelsea.Tu musi Coutinho pomóc .Barca stworzyła na to szanse.Obniżyliśmy poziom wydatków na pensje.Być może przyjdzie Neymar a będzie możliwość w miedzyczasie weryfikacji co z nogą czy w psg zrobi operacje a nie u nas.Zaczoł sezon od bramki i asysty.Nie przeszedł do Realu.Neymar był w tym roku nie do wyciągnięcia.Za rok jak dołoży 20 mln może będzie za 150 co jest rozsądne.Mówienie o 16 czy perezie jako planowanych do pierwszego składu to nadużycie jest jeszcze Suarez z Messim strata 3 atakujących z podstawowego składu było nie do przewidzenia.16 latek strzelający w lidze hiszpanskiej bramkę to nie jest przecietna.Mamy lepsze okienko od Realu.
0
@Sop75 tyle ile będzie trwały kontuzje 3 atakujących plus dojście ich do formy i zgranie z innymi.Bo i tak docelowo to z nimi musi zgrać ten zespół.Po drugie jest sporo osób w środku i każdy musi mieć swoją szanse. Arthur z Vidalem dopiero dostali szanse po powrocie z Copa.Są pewne sprawy,które nie sa zależne od Valverde.Myślę że za miesiac do 2 wszystko powinno być ułożone o ile znowu nie będzie cyrku z kontuzjami.Bo nadchodzący miesiąc będzie ciężki i rotacje bedą.Kwestia formy Suareza i Dembele co z tym zrobi Valdek jak będzie slabo czy będzie mieszanka młodych z tą 3 też wymaga to zgrania itp.Kontuzje Copa i liczba zawodniko w srodku bez 2 zdań przedłużyła fazę przygotowania zespołu do sezonu.
1
@Tatazolwinia nie liczyłbym na to.Raczej na pewno spędzi tu jeszcze rok.Ne specjalnie widać też następcy, potencjalni muszą złapać doświadczenie jak xavi,valdes ,kluivert to ich początek łapią dopiero doświadczenie.Iniesta który też myśli o trenerce jeszcze robi karierę
Guardiola jest zadowolony z pracy w MC bo nie ma takiej presji jak w Barcelonie.Jeśli wróci to do szkółki.Klopp to kompletne przeciwięństwo Barcy a szkółka idzie w kierunku stylu Barcy na dodatek on nie lubi tego stylu nudzi go gra Barcy.Włoscy trenerzy to też nie ta bajka.Wolny jest Mourinho ale on myśli o Realu a styl to kompletnie nie to co chcę Barca.Myślenie o zwolnieniu valdka to mrzonki.Pewne rzeczy valdek zmienił jak danie szansy młodym i stawianie na presing co wychodzi mu w kratkę na razie.Problemem są kontuzje i konflikt czysto sportowy bo nie że jest coś miedzy nimi złego jak busi -de jong.Też Griezman gra w zależnosci od kontuzji graczy atakujących a nie tam gdzie być może jest przewidziany no i nieobecnośc 3 podst. graczy.Też za a szeroka kadra w środku.Nie mówiac o zarobkowych kierunkach japonia i usa.Tak naprawdę za miesiąc będzie można coś więcej powiedzieć o valverde w tym roku ,bo to wynik końcowy będzie jego oceną.Pytanie jest w jakiej formię będą Dembele, Suarez bo Messi powinien sobie poradzić.Kierunek ofensywny valverde objoł dobry, stawianie na szkółkę praca z nimi też .Kwestia teraz wykonania rozwiązania tych problemów które są.Obwinianie w tym momencie valverde
to szukanie kozła ofiarnego.Niechęć za poprzedni rok.Gdyby nic nie zmienił ok.Ale zespół nie broni już przed bramką jak w zeszłym roku.Na razie ani go nie chwalę ale też nie ganię.Za 3 miesiące to ok będzie widać jak to będzie wyglądało mniej więcej od stylu po wyniki.Teraz ocenianię to bzdura.Nie ten moment.
1
@DamianPSV Umtiti miał już jedną operację nieudaną i się zwyczajnie jej obawia.Jest tu w kropce.
0
@nioton ale nikt nie czeka ,de jong gra.A to nie jest wyjściowy podstawowy skład który jest juz ustalony.To jest moment sprawdzenia kto, gdzie i na jakim miejscu najlepiej się czuje.Początkowe mecze to wykarzą. Po powrocue 3 zobaczymy jak to dopiero będzie wyglądało. Pewnie nie odrazu bo za pewne każdy ze srodkowych dostanie swoją szanse w składzie z Messim Suarezem i Dembele-Griezman.Pewnie wtedy wszystko zostanie ustalone kto i gdzie będzie grał w podstawowym składzie i wyjdzie to w nadchodzących meczach.To jest okres przejściowy.
2
@donleo12 de Jonga trzeba było kupić już teraz bo Barca by go straciła .Ma Busiego który skończy karierę pewnie w przeciągu 2 lat.Valdek szuka miejsca dla de Jonga na czas przejściowy pewnie pozycje zmieni mu jeszcze.Potem będzie grał na miejscu Busiego.Na razie jest czas ustalania podstawowego składu bo jeszcze 3 zawodników ma kontuzje. Dodatkowo miejsca na boisku dla niektórych zawodników np. Griezmana.To jeszcze nie gotowy wyjściowy skład Barcy.
0
@MESSIah16 każdy dochodzi do momentu gdzie nie daje rady wygrać szlema bo konkurencja jest zbyt mocna a starość nie radość.Obecnie na tym etapie jest Serena i Federer.Zobaczymy czy Nadal sobie z tym poradzi.
2
Ciekaw jestem co zrobi valdek.Czy ustali żelazny skład i będzie nim grał aż Barca bedzie pierwsza w lidze, czy będą rotacje.Bo w zeszlym roku graliśmy tym samym składem i kontuzje wyznaczały zmiany.
0
@jeykey1543 zgoda tylko aby de jong się zaadoptował bo ta pozycja jakby nie jego z druguej strony może ta pozycja go rozwinie
0
@monsterrize to Super, Umtiti to raczej powinien nie być za bardzo rozbudowany aby na te kolana nie były przeciążone.
1
@KibicBarcy84 czasami maja przestoje i nie wiem czy to nie wiek i liczba sukcesów u niektórych.Co powoduje że czasem nie biegają.Ja rozumiem że kibice są rozczarowani że drużyna grała przed bramką Barcy z zeszlego roku niż nastawiona była na presing.W tym roku Valverde powiedział że będzie grał ofensywnie i z Napoli tak graliśmy wysokim presingiem.W pierwszym meczu sezonu przegraliśmy i valverede powiedział brakowało presingu byliśmy zbyt daleko od rywala.W nastepnym meczu był i wygralismy a w następnym już nie.Trzeba to ustabilizować.Tu podejście się zmieniło kolejnym rzeczą to postawienie na szkółkę i odstawienie Rakitica.Zmiany w podejściu Valverde są.
Valverde jednak doszło kilka problemów 3 kontuzje, późne powroty Arthura.Jest na etapie weryfikacji transferów i szukania miejsca dla Griezmana i de jonga.De jong ma sportowy konflikt z Busim bo Busi się tylko tam nadaje gdzie powinien grać de Jong.Nie można było nie kupić de jonga bo byśmy go stracili i taki zawodnik musi grać ,nie gra tam gdzie powinien.Mieliśmy 2 wyjazdy japonia i usa co nie pomagało.Kwestia zamieszania z Neyem .Za chwilę dojdzie 3 ludzi po kontuzji i znowu trzeba to układać.Myślę że ten bałagan jeszcze trochę potrwa.Zespół potrzebuje spokojnie się poukładać bez siania paniki.Muszą na te nadchodzące mecze mega się skoncentrować i dać z siebie wszystko.Szum wokół nie pomaga.
1
Myślę że Dechamp powiedział ciekawą rzecz,że Umtiti wchodzi bardziej w kontakt fizyczny z przeciwnikiem niz Lenglet.Myślę że jest to mocno widowiskowe i zyskał wielu zwolenników.Którzy lubią walkę i pojedynki.Z innej strony nie jest to dobre,gdyż jest podatny na kontuzje.Co uniemożliwia mu grę na wysokim poziomie.Pod tym względem styl Lengleta jest lepszy na dłuższą metę Lenglet będzie mniej narażony na kontuzje.
0
@KibicBarcy84 mają tskie mecze jak z live,gdzie wiadomo że trzeba walczyć a oni chodzą, bo myślą ze leo sam zrobi.A tu trzeba walki.Nad tym valverde musi popracować.Ma lepszą pierwszą drużynę i rezerwę i w praktyce Leo z Suarezem i Dembele zaczynaja grać o miesiąc później tu trzeba stawiać na presing dominacje.
0
@KibicBarcy84 jak bedą grać wysokim presingiem ,a nie coś pomiedzy i forma bedzie przyzwoita nie powinmo być źle .Choć najbliższego meczu się obawiam bo może być mało czasu na zgranie się zespołu np. Griezmana z Messim.Oby Messi i Suarez byli głodni gry jak wrócą .Bez presingu z przodu nic nie będzie, a to klucz do wygranej.
0
@Coutinho007 No próbowali go chociaż wypożyczyć a nie nawet sprzedać.Nastawienie ma konkretne,aby grać w Barcelonie.
0
@19cukier48dokładnie. Dlatego napisałem na dziś w stosunku do obu.Tylko jak Umtiti nie pójdzie na wypożyczenie to będzie mógł liczyć tylko na kontuzje Lengleta aby grać może w pucharze.A i tak może nie dojść do formy meczowej.Problem jest tylko że jakby odszedł na wypożyczenie,to kto go zastąpi jak będzie na wypożeczeniu.Może się bać że ściągną mu konkurenta.Jest trochę bez wyjścia.A strata miejsca w kadrze powinna go zmotywować do jakiegoś ruchu.
1
@19cukier48 Na dziś to obaj po prostu grają słabo.De ligt musi się uczyć i ogrywać.Umtiti powinien pójść gdzieś na wypożyczenie,aby grać i sprawdzić co z tym kolanem,czy daje rady grać co 3 dni.Bo nie grając w formie nie jest wzmocnieniem Barcy.
0
@hazo428 on podpisał 5 letni kontrakt może go chcieć wypełnić i nie chcieć odejść.Jak teraz.
0
@cisman de ligt mósi się ogrywać u nas by siedział na Ławie niech robi to w juve moze z czasem go kupią.
11
Na trudne mecze Roberto na słabsze Wague.Pewnie wróci Alenia
1
Semedo -ledwo się sezon nie zaczoł 4 zawodników kontuzjowanych.W zeszłym sezonie rozwaliło nam to końcówkę.