0

@monsterrize myślę ze on chcę spróbować dołaczyć do składu Puiga aby grał w srodku z Arthurem i De Jongiem na zmianę Z Busim.Niezależnie czy byłby Valverde czy nie, to o 2 w środku jest za dużo i wywala się kasę na pensje na zawodników, którzy siedzą na ławce tworzy się kwas.Myślę że to dobry pomysł niezależnie czy jest to pomysł Valverde czy zarządu.Inaczej starsi zasłużeni zawodnicy będą siedzieć i się dołować zamiast grać.Tracą czas.

0

@monsterrize być może zbieraja kasę na Neya lub Mbappe i chcą aby dołaczył do pomocników zawodnik ze szkółki.Bo valverde mówił że w tym roku ma zrobić dodatkowy krok.Za duża liczba pomocników nie pomaga w tym.

0

Kolejny lot i to 2 razy i impreza nie mogą latem robić tych imprez. We wt mecz. trenować powinni

0

Perez czeka na Mbappe kupił jednego zawodnika hazarda i resztę bo był po wynikach zmuszony do kupna.Źle kupują na jedną pozycje kupili hazarda, Viniego i Rodrygo jeszcze chcieli Neya zamiast kupić takiego duńczyka do środka w dobrej cenie.Jak byśmy postawili tylko na Neya a nie kupili Griezmana to dziś mielibyśmy chorego Dembele i Fatiego który jeszcze na LM się nie nadaje.Też uczciwie trzeba powiedzieć że kontuzje nie pozwoliły im na to aby nowi solidnie sie przygotowali i weszli do składu.Też ze starego mają kontuzje.Myślę że od stycznia mogą coś zaczać grać teraz to raczej lipę będą mieli zobaczymy .Może zimą do środka kogoś kupią.Problem mogą mieć z tym że ligę skończą w grudniu no i nie wiadomo czy z grupy wyjdą LM .To by ich bolało finansowo.Mogą nowi nie odpalić trzeba będzie ze stratą sprzedać.A na to trzeba kasy.My też raczej spacerkiem nie wyjdziemy i najbliższy miesiąc dla nas będzie ciężki i punkty bedziemy ciułać.Pod kontem sportowym i finansowym nie ma bata musimy z tej grupy wyjść.

0

@Patry10 pewnie jak zbudują stadion znajdą sponsora kupią zawodników a w planach jest Neymar czy Mbappe)a odejdzie z czasem busi Rakitic, Messi,Suarez dalej Alba.Pewnie nie wszyscy młodzi nowi się sprawdzą i będzie trzeba ich sprzedać.Na razie nie wiadomo co z takim Alenią Todibo czy Wague.To cyrk i karawana będzie trwała.A formę będą budowali podczas pierwszych 2 miesiącach sezonówTen jest o tyle trudniejszy że środek podstawowy wyłonił się teraz .Chłopaki muszą jeszcze poprawić dogrania do napastników.Nie wiemczy to nie jest kwestia mentalna xavi powiedział ze nie odrazu grał takie piłki.Najpierw musiał złapać pewność w grze a Arthur miał popsóty sezon przez kontuzję i przygotowanie fizyczne.A Dembele się jeszcze leczy a on wolno dochodzi do formy oby chociaż coś mu z presezezonu zostało.No i Griezman musi też się w tym połapać.Za rok jeśli nie będzie kontuzji powinni szybciej wchodzić w sezon.

0

To dobrze że nie kupią Neymara Fati będzie miał szanse a Dembele i Griezman będą mieli szanse się zgrać z zespołem.A tak jeśli nie będzie to wyglądać za dobrze to go kupią.Jesli Neymar dołoży 20 mln to te 150 plus jego sponsorzy to nie wyjdzie dramatycznie drogo.Dobrze aby juve nie odpadło z tej ligi mistrzów aby miało na Rakitica.Ciekaw jestem co finalnie z Coutinho bo dobrze zagrał mecz oby tak dalej mu tam szło.Ciekaw jestem czy Bayern go kupi i czy inni wejdą do gry czy wróci do Barcy.Oby dobrze tam grał.Jeśli sprzedali by zawodników dobrze to mbappe w 2022 byłby możliwy.O ile tez ten plan z tym budżetem im wypali.

1

@normasubiektywna iekoniecznie jemu kończy się kontrakt w 2022 i może odejść jak Rabiot.Barca musi poprostu go przekonac ja Neya do projektu i wymusić obniżkę ceny.Choć idrałem był aby odszedł jako wolny zawodnik.Ale on raczej da zarobić choc tyle co Barca będzie mogła dać.

0

@NoVaK niekoniecznie Messi mówił o sponsorach i ze sam Neymar dołoży kasę mowa było 20 mln wtedy koszt bedzie 150 mln.Jeśli przyniesie sponsorów bedzie w granicach Griezmana a są w tym samym wieku.Technicznie jest bardziej zawansowany niż Griezman.No i nie będzie grał przeciw.Choć Mbappe za Suareza byłby lepszy.Choć Neymar jest bardziej możliwy.Fati jest za słaby na LM Dembele może być kontuzjowany i może być jak zwykle.A z Griezmanemto też nie wiadomo.Mają rok ci co są w klubie aby się pokazać.

1

@adambądkowski93 Barcelona też buduje i stadion itp.i wymienia skład na młodszy walcząć z dużą konkurencją nie ma wyboru trochę.Musi zarabiać.Niestety to się odbija. Znowu formę budujemy w sezonie.
Messi czy Suarez nie brali udziału w presezonie ,ale na Copa musieli lecieć.Raczej brak presezonu się u nich może odbić.Generalnie to latanie nie pomaga.

1

@Imperius1992 chyba nie do końca jest jak mówisz najwięcej goli zdobywamymy od 70 do końca meczu a to oznacza walkę do końca.W ostatnich latach zanotowaliśmy 7 remisów na wyjeździe w LM co oznacza że bardzo trudno nas też pokonać.Wiadomo że każda drużyna przeciwna u siebie na hasło Barca i Messi dodatkowo się motywuje.To też trzeba wywalczyć aby nie przegrać.Przegralismy 4 i 4 wygraliśmy co przy naszych zwyciestwach u siebie całościowo to nie wygląda źle.Ocena wynika z 2 meczy Romy i live gdzie olaliśmy przeciwnika.Ale w lidze wykręciliśmy świetny wynik gdzie tydzień w tydzień musisz być mentalnie gotowy.LM to siedem meczy gdzieś 4 pewnie są trudne.Nie jesteśmy jedyną drużyna, która przegrała a trener nie był wstanie nic zrobić odpadniecie w zeszlym roku Atletico z juve.Kompletnie Atletico przeszło obok meczu.Simeone nic nie zrobił jak słabo grali w pierwszej połowie to samo było w drugiej.Ramos kontra live kwestia Salaha i bramkarza.Zespół live rozpadał się z minuty na minuty.Nikt Ramosa nawet nie dotknoł.Klopp miał całą przerwe aby coś tu zrobić .Zdziwiłem się że Ramosa jeszcze nie przeprosili.Totalny brak Cohones.To nie był mecz w grupie tylko finał.Mecz o stawkę.Sytuacja w Barcelonie.Ramos prowokuje Suareza za chwile Messi wchodzi w Ramosa żółtą kartką jest odpowiedź.Live przegrał finał z RM po frajersku.To nie jest tak że tylko nam się to przydaża.Każda drużyna ma takie wpadki tak jak PSG po remontadzie z nami.Też frajerstwo.To jest poprostu piłka.My zlekceważylismy live i Rome za to zapłaciliśmy.Pełna zgoda co do tego że jeśli chcesz wygrać LM to trzeba w meczach walczyć dodałbym i mieć trochę szczęścia.Co do Psg i Atletico to nie wygrali jeszcze LM ale zrobili pierwszy krok.Choć remis to nie zwycięstwo w przypadku Aletico.

0

@kejdzi ok też nie zrozumiałes mnie w kwestii stylu aby styl jaki kolwiek się pojawił musi być zdrowy atak i zdrowa obrona.Zarówno teraz jak i w zeszłym roku presezon był nienormalny.Skład podstawowy był na mistrzostwach i messi reszta nie pojechała do usa tylko w tydzien przygotowała się w Barcelonie.Tym razem była Copa przygotowania odbywały się tak jak dziś już w trakcie sezonu.Zespół poprawił się np.w obronie i zaczoł grać nieźle (Dembele Świetna bramka z Totenchamem)zaczeły być problemy z kontuzjami.Oczywiście Coutinho był bez formy jak się okazało nie miał odpowiedniej szybkości za długo trzymał piłkę i został ten jego strzał rozpracowany.Malcoma on nie chciał na niego nie stawiał zmian tu było na lekarstwo.Szkółka też jeszcze nie dojrzała.O Pugue mówił w tym roku że musi zrobić kolejny krok a on sam jest valverde zachwyvony że go dużo nauczył.Niestety jak pisałem cała formacja w srodku i ataku doznawała kontuzji. Lyonem Dembele Messi i alba za kartki efekt remis.Kontuzja chszadtki Suareza to lata gry.Kości lonowej u Artura to też raczej nie piłką.Dembele ma i skłonność i styl oparty na szybkości i przyspieszeniach i jeszcze słabo się odżywia.Efekt kontuzja.Coutinho jak mowił Fabregas bedziesz mial mało miejsca i mniej czasu.Neymar sobie z tym radził i czuł sie jak ryba w wodzie.On ma za mało kreatywności aby zaproponować wiele różnych rozwiązań w ataku.Stąd skończyl w Monachium życzę mu jak najlepiej.Mecz z live nie pokazał mi ze ekipa Klopa jest lepsza sni tex gorsza.Live zagrał normalny mecz nic nadzwyczajnego i to nie oni byli fenomenalni tylko my poniżej swojego poziomu.Dlaczego przegraliśmy z live.Olaliśmy ich myśleliśmy ze samo się wygra.Wynik u siebie do zera to swietny wynik lepszy niż z Romą.Czuli że tego nie spieprzyli.Jest Messi jakąś brameczke im strzeli.Brak Dembele w formie który jest wiatrakiem na stronie i może na szybkosci z live powalczyć.Brak podstawowych gwiazd live też ich nie zmotywował .Efekt 7 km mniej przebiegniętych zespół spał.Jak nie ma biegania nie ma powrotu,wychodzenia na pozycję itp.gol z rogu był tego przykładem.Nie tylko my takie mecze zaliczamy.Atletico które jest bardzo waleczne przestało caly mecz z juve i odpadło.Simeone nic nie zrobił z nimi w szatni co jak na żywiołowego trenera to mnie ździwiło.Weźmy kloppa w meczu z Realu zawodnik Ramos wywalił Salaha zrobił wstrząs mózgu bramkarzowi.Czy coś zrobił z tym Klopp.Kompletnie nic żaden z piłkarzy nie zareagował nie oddał Ramosowi.Zastanawiam się czemu go jeszcze nie przeprosili.Praktycznie zespól od wejścia Salaha nie istniał i rozpadał się w trakcievmeczu fdzie był Klopp wtedy.A nieźle zaczęli nawet.Nasze statystyki sa bardzo dobre praktycznie wogle nie przegrywamy.Na wyjazdach zaliczylismy 7 remisow 4 porazki i 4 zwyciestwa.Ten bilans bylby lepszy gdyby nie kontuzje bo z Lyonem nie było Alby za kontuzje Messiego czy Dembele.Mimo że nie idzie to ciężko nas jest pokonać.Co przy zwycięstwach u siebie nie jest źle a skład mamy mocniejszy.Wracając do kontuzji bo to nie tylko Arthur i Suarez ale cała reszta ze środka i ataku miała na zmiany kontuzje.W obronie to Vermalen i Umtiti ale moim zdanie w obronie było ok.Problem był taki ze styl możesz zrobić,kiedy atak środek i obrona jest zdrowy wtedy możesz coś zrobić.Budować styl.Bo pilkarze mogą pracować nad formą zgrywac się.A tak To Dembele od kontuzji do kontuzji do dziś. Tak naprawde Suarez skończył z 2 kontuzjami i zaczoł też z kontuzją miał 2 na raz na koniec ubiegłego sezonu. To napastnik.Nie było tu szansy na piękną grę.Ja nie twierdze ze Valverde jest świetny albo słaby czekam aby zespół nie miał kontuzji np.całego ataku zgrał się wtedy zobaczę jak wyglada styl valverde.Obecne kontuzje Suareza i Messiego to nie Valverde bo ich w presezonie nie było.To nie jest też trener który nie wyciąga wniosków.Co zmienił stara sie grać presingiem ,ale drużyna jest jeszcze nie zgrana.Wychodzi to wkratkę.Nie stawia na Rakitica.Zaczoł reagować emocjonalnie na ławcę co może pomóc mu wstrzasąć zespołem czy zawodnikiem.Stawia na młodzierz.Dlatego chcę dać mu szanse niech ci co po kontuzjach wrócą dojda do formy zgrają się z nowymi i wtedy ocenię jaką ma koncepcje gry Barcelony.Jeśli wszystko bedzie ok bedziemy gotowi, chciałby zagrać z live w najmocniejszym ich składzie.Aby wiedzieć kto jest lepszy.

1

@kejdzi Jeśli nie lubisz tego stylu to czemu kibicujesz Barcy?Ten styl to Dna.klop nie lubi Tiki taki co sam przyznał.Piszczek powiedzial ze on przyszedł do Borussi do kloppa bo był szybki.My mamy graczy technicznych może poza dembele który jest i techniczny i naprawde szybki.Jakby przyszedł klopp zmienisz szkolenie ,zmienisz nazwę nowo zbudowanego stadionu na stadion im kloppa.Tych trenerów wyrzucisz.
Oceniać w tej chwili nasz zespół to bzdura biorąc pod uwagę masę rzeczy ,ktore się wydarzyły.Przepraszam ciebie ale jak ty chcesz aby byl styl kiedy Messi gra pierwszy mecz z griezmanem po kontuzji przez 40 min.Suarez który jest bez presezonu (razem z Messim )zakonczył ubiegly sezon 2 kontuzjami naraz i Dembele który ma kontuzje od pół roku bo to co grał to dochodził do siebie i kolejne o reszcie zawodników ze środka i ataku nie wspone którzy mieli kontuzje.Jakim cudem chcesz mieć tu styl.Na dodatek są nowi zawodnicy Fati perez de jong griezman.Arthur nie uczestniczył przez Copa w presezonie..Czego ty oczekujesz że to bedzie gralo i będzie styl.Z zespołem który jest w gazie i pokonał Bayern Monachium w pucharze.My ten mecz nawet nie przegraliśmy.Jeśli Barca przez miesiąc czy 2 się ułoży i nie będzie żadnej kontuzji zwłaszcza Dembele.To chcę grać z live i to z najmocniejszym skladem.Klopp przegrał z Napoli a myśmy Napoli dołozyli ostatnio.Final LM z totkami był słaby a myśmy z nimi wygrali.Niech live zagrają w najlepszym składzie.Bo nas można pokonać co nie jest łatwe w najbliższych 2 miesiącach jeśli nie będzie kontuzji to potem będzie bardzo cięzko nas pokonać.Jesli nie będzie kontuzji a gracze z przodu zrobią formę.Wtedy należy ocenić czy ten styl się nadaję bo teraz to bzdura.Zresztą borussia nas nie pokonała .Bo to też nie jest takie łatwe.My nie jesteśmy w formie real też tylko my nie przegraliśmy 3:0.Mamy 3 mecze u siebie w perspektywie.Klop to świetny facet i trener lubie go ale nie do Barcy.W tej chwili ocenianie gdzie wszystko jest w fazie zgrywania to bzdura.Dobrze że atak wraca po kontuzjach niech zgrywa się ze srodkiem.Pozdr

0

@Barca251291 To miły tekst w stosunku do kibiców Barcy.Za mocną ligą hiszpańska i zdrową rywalizacją jestem za.Messiego uskrzydlał Ronaldo a jego Messi.To samo powinno być miedzy naszymi klubami i na razie to gdzieś poszło i my skupiamy się na zagranicy gdzie na razie nam nie idzie.Oba kluby są w przebudowie inrastruktury jak i zawodników.
Nie do końca jest tak że jest tylko Messi.Są zawodnicy na kontynłacje.Obecnie nasz problem jest taki sam jak wasz kontuzje.Mniej więcej 2 połowa sezonu poprzednuego do dzis to kontuzje na przemian wszystkich graczy środka i ataku takze podwójne ten proceder trwa do dziś bo Dembele i Suarez i Messi teraz Alba są po kontuzjach i bez presezonu z uwagi na Copa to samo Arthur czy vidal.Na dodatek przybyli nowi zawodnicy Griezman de jong którzy potrzebują poznać styl Barcy zgrać się z resztą zespołu.Griezman z Messim grał pierwszy mecz.Także nowymi zawodnikami pierwszej drużyny to 16 letni fati i Perez którzy musza trochę też w niej pograć.Jeśli chodzi o młodych to oni są.Arthur ,De jong, Lenglet ,Puig,Alenia, Griezman,perez,bramkarz,Firpo
czy młody fati.Tak jak u was są zawodnicy młodzi i wypożyczeni jak i zdolni na rezerwie. Czas tych zawodników których wymieniłes 2 lata.Wejdą następcy.Jeśli Dembele dalej będzie kontuzjowany wróci Neymar.W mojej ocenie my jeszcze nie jesteśmy optymalnie przygotowani do sezonu i po powrocie Messiego Suareza i dembele oni musza zrobić formę.Muszą się zgrać z nową pomocą.Która wykreowała się od 2 meczy mowię tu o pierwszym składzie.Bo pomocników mamy wielu.Taki młody Alenia nie jest nawet powołany Rakitic vidal będą musieli odejść aby zrobić miejscę dla młodych którzy są.
My potrzebujemy czasu aby się ułożyć.Miesiąc do 2 i raczej ten mecz wczorajszy to był punktem wyjściowym.Choć Valencia z którą wygralismy wygrała w Londynie z Chelsea.Tak źle to nie jest bo Borussia wygrała z Bayernem w pucharze są w gazie.My wczorajszego meczu nie przegraliśmy.Mamy perspektywę 3 mecze u siebie gdzie zazwyczaj wygrywamy.Najłatwiej pokonać nasz zespół w nadchodzącym miesiącu.Jeśli nie będzie kontuzji i zespół będzie mógł spokojnie pracować będziemy groźni.No i zmieniamy styl zdefensywnego na ofensywny presing.Nie wszystko działa.Ale jak to gramy to wyglada to dobrze.Na razie wychodzi nam to w kratkę.Musimy to poukładać.

Co do waszej drużyny to Perez trochę przespał i nie wyczuł wypalenia drużyny.Wy musicie rozstać się z krosem i Modricem i kupić środek.Nie wiem czemu na pozycje Hazarda kupujecie, Viniego ,Rodrygo i jeszcze mialby być Ney.Tymczasem środek leży.Był Ericsen do kupienia w dobrej cenie i tu nie rozumiem Zidana.Nawet pod koniec można było go kupić jak wiadomo że tego Pogbe nie puszczą.Może się mylę i nie jestem w waszym klubie.Choć uwielbiałem gre Zidana to nie wiem czy on do końca ma pomysł na tą waszą grę i nie wiem czy ktoś inny nie powinien się wziąć tylko nie Mou.Bo dla mnie skończyła się trochę piękna gra Realu.Porównując do czasow Zidana to nie ta bajka.Powiniście szukać kogoś kto zrobi fajną widowiskową grę.To moje prywatne zdanie.Pozdrawiam:)

0

@nadachu z kontuzjami bywa różnie jesli się oczekuje od 9 że będzie strzelać ci bramki jak ma kłopoty z chsząstka i łydką to powodzenia.Sa sezony których kontuzje cię omijają są które uniemożliwiają grę.Popszedni kontuzje nam popsół cały sezon obecny też źle zaczeliśmy.3 atakujacych kontuzjowanych zero sytuacji.Yrudno mówic o formie Messiego Suareza czy 16 latka debiutujacego.Dembele gdyby przez cały sezon był zdroey bylibysmy w innym miejscu i ten chłopak by inaczej grał.Spóźnienie 2 razy w roku by mu nie przeszkodziło.Generalnie ten zespół w całym roku przegrał kilka meczy na jednej ręce mógłbyś policzyć .Tak naprawdę jeden waźny przez który ich oceniasz.Jeśli prześledzisz statystyki wygrywalismy od 70 min do końca meczu w całym sezonie.A to oznacza jedno że zespół walczy do końca.Nikt nie jest cyborgiem i każdy ma prawo mieć gorszy dzień.Mogli mieć taki z OL, Totenhamem czy interem ale mieli z live.Przy czym oni ich z lekceważyli tu był problem.Kazdy ma prawo mieć dzień słabszy bo są ludźmi.Oceniasz ich za surowo.Ciesz się mistrzostwem.Bo taki real nie osiągnoł kompletnie nic.

0

@Tomek54321tak zgoda,mnie tylko o to chodzi , że nie można mieć o Messiego pretensje i stawiać to jako zarzut.Bo kiedy on to miał ułożyć. A graliśmy z dobrze z dysponowanym przeciwnikiem co nie ułatwia.Co do dania mu czasu absolutna zgoda.Bo ja będę Valverde oceniał dopiero jak ci co wrócą po kontuzjach dojda do formy i zgrają się z reszta.Mówię o tym od jakiegoś czasu jeszcze przed meczem z Borusią widząć co się dzieje.

2

Jest jedno ale Messi wszedł po kontuzji razem Suarezem nie przeszedł presezonu i miał Copa to samo Arthur.Kiedy on miał czas poukładać się z Griezmanem z którym mecz grał pierwszy raz,de jongiem itp.Oni musza razem pograć nie tylko na treningu tylko i w meczach.Messi chciał wziąć za dużo i wygrać mecz trochę sam.Nie jest w rytmie meczowym tracił piłki.Oni trochę musza pograć z sobą i trochę się ułozyć.O tym też mówił Griezman.Tu potrzebny jest czas.

0

@moronw firpo dostał kontuzji w okresie przed reprezentacyjnej przerwy i w trakcie nic poważnego i dostał zielone swiatło do gry.To krótkotrwało.

0

@moronw to jest inna sprawa.Firpo miał kontuzje i słaby debiut dlatego nie był powołany.I Roberto w ocenie Valverde zapewne był lepszym na ten moment rozwiązaniem, bo może wejść do środka jak i obrony i ma doświadczenie grania w systemie Barcelony.Stąd pewnie taka decyzja Valverde.Nie wiedziałem że nie był powołany i nie wziołem tego pod uwagę.Co nie zmienia mojej oceny że jeśli na treningach prezentuje niezłą forme powinien dostać szanse.Jeśli nie jest fizycznie gotowy po kontuzji to Roberto.Oczywiscie chciałbym aby dostał szanse po to jest kupiony.

0

@nadachu powiem tak jeśli rozumiesz kwestię kontuzji to zrozumiesz że stylu w ubiegłym sezonie być nie mogło.Bo aby był styl musisz mieć zdrowych ludzi i w ataku i w obronie.Wtedy możesz to łączyć do kupy coś budować.Stabilna była obrona choć też umtiti i vermalen byli kontuzjowani. Z Ataku i obrony zdrowa była obrona i na to postawił Valverde co jest logiczne jakby nie patrzeć w lidze wyśrubował świetny wynik.Co ceni każdy trener oprócz kibiców.A tu trzeba jednak cały czas grać,to nie 7 meczy LM.Choć kilka jest mega trudnych jak ten wczoraj czy z live.Nie można liczyć na styl kiedy przód boryka się z kontuzjami i to do dziś.To nie jest tak że w nowym sezonie problem nie istnieje.Tak naprawdę teraz zaczynają pracować nad zgraniem.Suarez jest po pierwszych meczach Messi pierwsze 40 min a Dembele ma kontuzje.Oby ten brak normalnego przygotowania do sezonu nie wyszedł im bokiem później.Choć Dembele w nim uczestniczył.Nie twierdze że Valverde to cudowny trener.Ale widze ze są rzeczy na które nie ma wpływu.Czekam aż przód się zgra z resztą złapią też formę i wtedy go ocenię co to za trener.To poprostu nie jest ten moment na ocenę jego pracy.

0

@moronw Tak.Z jakiś przyczyn nie był.Pytanie jest w jakiej formie jest obecnie Firpo czy gotowy jest dać zmianę Albie na ligowe mecze.Czy Valverde zaryzykuje.Bo na ten moment Roberto jest bardziej preferowany skoro nie był nawet w składzie Firpo.

15

Jestem za wstawieniem Firpo bo rozumiem że mecz z Borussią był ciężki aby wszedł i musiał grać Roberto.A debiut Firpo nie był udany do tego kontuzja.Ale zaryzykowałbym jeśli będzie źle zmieniłbym na Roberto.Może być tak że na treningach nie prezentuje się najlepiej a wynik w lidze trzeba gonić.Jeśli dobrze sprawuje się na treningach to Valdek powinien dać mu szanse.

0

@juri90 Jeśli chodzi o LM pokonaliśmy na wyjeździe Totencham 4:2 finalistę ligi mistrzów nie wie czy traktujesz ich poważnie.Potem był OL ale tu alba nie grał za kartki Messi i Dembele był kontuzjowani zremisowaliśmy.Co do meczu z live.To był specyficzny mecz.Przegraliśmy go bo wygraliśmy u siebie do 0 nie jak z Romą.Bo przeciwnik miał najważniejszych zawodników kontuzjowanych.No i leo zawsze tą bramkę strzeli.Zlekceważylismy ich.Efekt był taki ze biegaliśmy 7km mniej co było przyczyna braku wszystkiego wyjscia na pozycje ,krycie i braku powrotu itp.Bramka z rogu jest tego podsumowaniem.Generalnie jeśli miałbym podsumować zeszly sezon główna przyczynę nie wygrania trypletu który był blisko bo i totencham pokonalismy i pierwszy mecz wygraliśmy z live szansa była.To kontuzje w 2 cz sezonu w ostatnim miesiącu w praktyce został Messi.Kiedy drużyna była i zdrowa to i z totenchamem wygraliśmy na wyjeździe.Już to pisalem nie raz ale tak kontuzje miał Dembele przez cały 2 cz do presezonu obecnego -kontuzja a to co grał to dojście do formy.Suarez kilka w tym na końcu podwojna a on z Messim jak był zdrowy to tworzyli parę najlepszych napstników którzy strzelili w europie najwięcej bramek.Messi miał kontuzje ,Rakitic też miał kontuzje.Arthur przewlekłą kontuzje kosci plus nieprzygotowanue fizyczne zgasł.Coutinho brak formy plus kontuzje.Krótko mówiąc ludzie odpowiadający za piekno i za styl.Ta ekipa na końcu się rozsypała.Został Messi.Temat kontuzji trwa dalej.Dembele ,Suarez ,Messi,Alba choć nie wiem jak poważnie.W każdym razie dopiero teraz oni się zgrywaja mówie tu o ataku ze środkiem.A jest jeszcze Dembele ,który ze swoją szybkością zaznaczam w formie miałby realne szanse walczyć 1 na 1.Bo Fati jest troszkę może jeszcze za wolny.Tak naprawde w 2 polowie Valverde do dyspozycji miał w 2 połowie zdrową obronę niestety nie atak.To trwa do dziś.Bo Dembele nie wrócił.Niewątpliwie taki duży stadion jak ten w Barcelonie im pomaga co nie jest dziwne.

0

@ramon59 ja rozumiem kolego że ty jesteś osobą że nie zależnie co by się działo drużyna ma być mega w formie niezależnie od czego i od poczatku sezonu;)zejdź kolego na ziemie.Bo jeśli cały podstawowy atak masz kontuzjowany nie grał normalnie w przygotowaniach bo miał turniej i kontuzje.Albo bral udział w presezonie ale ma kontuzje jak Dembele.W tym jest najlepszy zawodnik na świecie o Suarezie już nie mówię z który Messim tworzył parę najlepszych napastników na swiecie w zeszłym roku pod kontem strzelonych goli.Którzy jeszcze wrócili z turnieju(copa) i są dołączeni nowi zawodnicy jak Griezman czy de jong.Arthur dopiero też zaczoł w meczach grać bo miał Copa.To nie ma mowy aby z przodu przy stylu barcelony gdzie jest mało miejsca przy tak wybieganym i świetnie broniącym przeciwniku który wygrał puchar z Bayernem coś wygrać i to na jego terenie gdzie Barca nie jest mocna na wyjazdach.Jeśli mówisz co o zeszłym sezonie to zespół formę budował w zeszlym sezonie także w czasie początku sezonu.Miesiąc to trwało bo podstawa wróciła z mistrzostw i przygotowali się krótko u siębie a nie w usa podczas presezonu.I obrona słabo grała np.Pique.Który potem był był w rewelacyjnej formie oprócz Lengleta. Jeśli liczysz że 16 latek weźmie na swoje barki grę który wcale nie ma takiej szybkości jak vini ,Bayle czy Dembele aby na tym bazować.Bo ma na ten moment ma 16 lat bardziej jego gra powinna iść w stronę gry Neya ma czas aby fizycznie i technicznie jeszcze się rozwijać.To mówie zejdź na ziemie.Valencia którą pokonaliśmy wygrała z Chelsea.Z tą Valencią z którą nie wygraliśmy w zeszłym sezonie.Mieliśmy teraz trudnego przeciwnika i zespół z róznych powodów nie jest w optymalnej formie.Wynik jest wypadkową i pisałem przed meczem nie pompować balonika.Wyniki osiągamy w tym sezonie w kratkę.Napalać się zwłaszcza na lM po doświadczeniach z poprzednich sezonów to głupota.Niech wyjdą zagraja jak wygrają będę się cieszył a nie odwrotnie.Jest remis który jest wartościowy bo wszystkie zespoły mają tyle samo pkt.Tylko my więcej meczy będziemy grać u siebie gdzie jesteśmy lepsza drużyną.

0

@Ghandi mamy najtrudniejszą grupę faworyci tracą.Mamy masę zawirowań w klubie kontuzje wyjazdy Szum Neymarowy adaptacje nowych zawodników i zmane stylu.Dopiero się nad tym pracują.Muesiąc czasu za nim to ułożą na razue będą ciułać ale z meczu na mecz będzie lepuej.Choć wiadomo są i różnej trudności przeciwnicy.

1

Valencia wygrywa z Chelsea na wyjeździe, liverpool dostaje baty 2:0 z Napoli ,inter ledwo remisuje swój mecz.Mimo wszystko ten 1 pkt cieszy.Więcej meczy zagramy u siebie co stawia nas w dobrej pozycji.Na wyjeździe jest zazwyczaj słabo.

0

@endriuuu2 myślę że głoboko się mylisz Valwerde w zeszlym roku miał zdrową obronę niestety nie miał ataku i środka praktycznie cała 2 polowęsrzonu.Nie było gracza który nie byłby kontuzjowany od srodka do ataku.Stabilna była obrona.Efekt był taki ze z na koncu graliśmy tylko Messim.Suarez miał 2 kontuzje na raz nawet Dembele to kompletnie nie biorę pod uwagę bo on jak grał to wracał do formy i kolej a kontuzje doszedł do zdrowia przed obecnym presezonie.Gdzie znowu dostał kontuzje.Kontuzję mał busi rakitic Arthur miał przewlekła kontuzje plus fizycznie nue był przygotiwany do gry.Krótko mówiąc grał defensywą którą przechodził nie które mecze hak z OL.Bez Dembeke Messi miał kontuzje a Alba pauzował jeszcze za kartki.Aby mieć piekny efektowny styl trzeba mieć zdrowych wykonawców a tych nie miał.Teraz jest to samo.Dziś zremisował na drudnym tetenue i cenię ten punkt.Co do valverde zmuenił 5 rzeczy odstawił rakietę, stawia na presing i w pierwszej połowie bardzo dobrze odbieraliśmy piłkę.Nie gramy już przed bramką jak w zeszłym roku.Stawia na szkółkę.Zaczyna pokazywać emocje na boisku co może pomóc aby ruszyć zespół.Nie jest to trener który nie wyciąga wniosków.Stara się coś zmienić.

0

@nadachu na mój gust trzeba zejść na ziemie bo wszyscy pompują balonik kiedy jest zwycięstwo i doła kiedy jest remis.Ja podchodzę do meczu krok po kroku.Nie mówię że ich pykniemy itp.bo widzę ze jesteśmy w fazie gdzie robimy formę.Gramy coraz lepiej, tylko przeciwnik jest coraz lepszy i poprzeczka jest coraz wyżej.Mamy trudną grupę i celem jest wyjść z grupy i nie stracić punktów w grupie.Będziemy grać u siebie gdzie będziemy mocniejsi.Jeśli nie będzie kontuzji będziemy grać lepiej.Ważna jest szybkość i potrzebny jest Dembele.Zwłaszcza do gry z takimi drużynami jak dziś.

0

@nadachu zauważ jedną rzecz Suarez Messi Dembele są po kontuzji a Fati zrobił ogromny skok ,ale nie jest to tak szybki zawodnik jak Dembele, który na tym jedzie i nie jest fizycznie gotowy na LM.bo ma 16 latJak widzisz są to atakujący ludzie od tworzenia pięknych akcji - to czego ty oczekujesz?Wejdą w sezon po kontuzjach przerwie zgrają się z nowymi itp.z zespołem który wygrał z Bayernem pucharze europy?Który ma już w nogach mecze ligowe?Trzeba być trochę realistą.

3

Proponuje wszystkim kibicom nie pompować balonika i zrozumieć ze zawirowania z Neyem, kontuzje ofensywy -Dembele jeszcze jest kontuzjowany i przybycie nowych kluczowych zawodników do klubu.Fakt że dzis Griezman w meczu pierwszy raz zagrał z Messim sporo mówi.A dortmund wygrał Bayernem w pucharze.A Fati jest jeszcze za słaby fizycznie i zawolny ma 16 lat i tego nie przeskoczy.Live przegrał tak jak w ubieglym sezonue a inter zremisował.Live wygrał Ligę mustrzów.Proponuje nie pompować balonika tylko dać temu zespólowi się ułozyć.Bo z róznych wzgledów przygotowania do sezonu robimy w trakcie.Nie jestesmy mistrzami grania na wyjeździe.

0

@juri90trenerów 2 wielkich zespołów Barcelony i liverpoolu.Trudność przeciwnika porównywalna. Z tą róznicą że myśmy dołożyli Napoli w presezonie a tu nie przegraliśmy.Jeśli mi powiesz że liverpool wygrał LM i nas pokonał to powiem ci że na poczatku live w zeszłym roku też przegrał i ledwo wyszedł z grupy.Weź pod uwagę co sie dzieje z kontuzjami ,nowi zawodnicy muszą poznać sposób gry Barcy szum z Neymarem itp dziś Messi pierwszy raz w meczu zagrał z Neymarem wyjazdy do Japoni i usa nie pomogły nie mówiąc o Copa. Lodu trochę w ocenach.Dortmund wygrał puchar niemiec z monachium.Wygraliśmy z valencią z która nie wygraliśmy w zeszłym sezonie.Trochę trzeba zejść na ziemie i zobaczyć moment w której ta drużyna jest.Dać jej popracować aby osiągnąć formę.Nie oczekuj ze osiagnie formę muesiac czasu jeszcze będą się zgrywali.Nie wiem czy Dembele nie będzie konieczny bo Fati jest za wolny i fizycznie za słaby na grę w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?