Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Powiem tak oczywiscie fajnie jakby Leo grał ale z drugiej strony to czas aby inni piłkarze brali odpowiedzialność na siebie.W zeszłym roku pokonaliśmy wysoko Real Bez Messiego.Drużyna się ze soba poznaje i zgrywa i teoretycznie z każdym meczem powinno być lepej.Dla fatiego pereza griezmana Firpo de jonga czy Arthura aby więcej strzelał i podejmował więcej ryzyka.Firpo z przodu może dać wiele dobrego.Ten miesiac będzie bardzo trudny,ale w następnych będziemy mieć bardzo dobrą drużynę.Niezależnie czy Messi będzie w niej grał.Tu podszebny jest czas którzy poszczególnu zawodnicy potrzebują.To co niebezpieczne to straty w LMi la lidze.Dlatego mówię że najcięższy.
0
Jeśli szybko udało by się osiągnąć dobry wynik ściagnąć Griezmana aby wypoczoł na sŕode jest jeszcze Roberto który może wejść bo Oetez jest kontuzjowany.Dalbym też odpocząć z 2 de jong Arthur i dał szanse Aleni
0
@szymon6847 problem jest w tym ze on po kontuzji nie wrócił do formy .Stracił szybkość.Gra sporo bark bark a powinien zrzucić wagę z uwagi na chszastkę i grać bardziej wstronę lengleta.Nie wiadomo też czy gdyby Lenglet był kontuzjowany to bylby sstanie grać co 3 dni.Tu też nie będzie grał bo będzie to robił Lenglet.Jedyna szansa to wypozyczyc sprawdzić kolano czy wytzyma grę przez pół roku.Niech poprawi szybkość i niech go dobrze sprzedadzą.Chszastka to mega słaby temat który wraca i wpływa na szybkość.
0
@szymon6847 na wypożyczenie niech gra co 3 dni wróci do formy i dobrze sprzedać.
0
@Coutinho007 tak choć po odejścu Busiego to pewne miejsce powinien mieć de jong Arthur i najblizej mi do Puiga.Roberto coś mu brakuje na 1 skład.Raczej świetne uzupełnienie pierwszego składu jak Perez.Czy Griezman którego wyżej cenię ale może grać na 3 pozycjach i jest zawodnikiem pierwszego składu.
0
@Coutinho007 hehe no tak jak ma dzień to umie dograć.Jest dobry na zastępstwo w obronie.Jakby co.
0
Grypę ma to nie dobrze byłby potrzebny na mecz.
0
@AlwaysBlaugrana mnie martwi ze nie był wstanie w ostatnich meczach w polu karnym wygrać pojedynku 1 na1.Tu trzeba zrobić róznice ale zobaczymy czas pokaże.
0
@fhero w bayernie zmienił sie dyrektor z Adidasa i sporo zakuów zrobiono.Jeśli Coutinho dobrze będzie grał to inni chętni się znajdą.live czy Chelsea.Podejrzewam że Coutinho przejdzie gdziekolwiek byle by nie do Barcy.Nie sądze aby Bayern tak łatwo by go odpuścił.Co Do Neya to kwestia co pokażą w tym roku ci co są.Jaka bedzie cena.
0
@ViscaBarca123 To nie jest magik jak Fati, Messi ,Neymar czy Dembele w formie ale na kłopoty idealny.Zna system ma pewien poziom.Dobra decyzja.
0
@SuperPatsonFCB W mojej ocenie trzeba poczekać przynajmniej miesiąc na ocenę kto się nadaje a kto nie.Obecnie suarez i Dembele wracają po kontuzjach Messi jest kontuzjowanych.Za dużo jest w środku zawodników nie ma wyłonionego podstawowego składu.Są nowi zawodnicy którzy muszą się przystosować.Zespół kupił za duże pieniądze zawodników którzy muszą się wdrożyć zgrać z innymi. Generalnie presezon jeszcze u nas trwa tak jak w zeszlym roku.Z obroną jest Todbido i w Barcelonie b też jest ciekawy zawodnik i oni powinni dostać szanse .Jakby był dramat to W zeszlym sezonie grał na stoprze i Rakitic i de Jong też grywał na tej pozycji.Zespół robi formę i trzeba ten okres przeczekać.A nie teraz robic oceny.
0
@sero10 zgoda niestety na ten moment inni muszą brać na siebie grę oby się przyłączył do niej jak najszybciej bo też to mnie martwi.
0
@sero10 czego wymagasz od Suareza skończył sezon z 2 kontuzjami na raz.Nie miał presezonu grał w Copa ostatnio miał kontuzje.Kiedy go nic nie bolało z Messim byl najlepszym napastnikami którzy zdobyli najwiecej bramek.Potrzebny jest w formie a na ławie na pewno nie dojdzie do formy.Tdzeba dać mu czas.Są kontuzje i potrzebny jest cały zespół w formie.Ansu to zawodnik na 40 min jest młody i nie on powinien dzwigać zespół.Jest dobry aby nad podmęczonego przeciwnika wejść i zrobić różnice.Wolałbym Mbappe za Suareza i jeśli sprzeda się Rakietę i Coutinho i Vidala.Kasa by była bo jest czas aby jeszcze zarobić.To 2022 jeśli by się go przekonało.To można próbować kupić jak Rabiota albo obniżyć cenę bo kończy mu się kontrakt.
Na dziś Suareza trzeba postawić na nogi.Zwłaszcza że Messi kontuzja a z Dembele nie wiadomo.Ansu to młodzież.
1
@MaroBrd ale nikt ich na ławkę nie nie zesłał bo mieliście kontuzje ,tylko musiał grać. Tak samo z jamesem.Jest to jakaś myśl aby ich kupować. Można ich wymienic.Tylko dopuki jest hazard to nie grają na swojej pozycji.Vini powinien mieć jakiegoś Ronaldo i mu po prostu dogrywać.Bo inaczej będzie problem.Ansu ma 16 i nie ma problemu ze strzelaniem.Ciekawy przypadek tego viniego.Na niego patrzę też pod tym kontem i jest nierówny jak Dembele.Musi się ogarnąć bo drybling szybkość ma talent też.Bez opcji strzelania to mocna strona przeciwnika bo jak facet strzela panu bogu w oknu....Natomiast oni są zdolni tylko czemu nie kupiono Duńczyka jak z Pogbą było nie tak.Kwestia braku kasy?Nie drogi względnie był.Przyznam że nie rozumiem zachwytu nad Asensio on ma od czasu do czasu strzał.A tak to nierozumiem fenomenu tego zawodnika. Coś jak u nas Roberto który ma w ważnych meczach dogranie i może grać na obronie i jest wychowankem ale nie jestem przekonany do końca czy to facet na Barcę tak jak Asensio na Real.W obu przypadkach jako zmiennik.
0
@Coutinho007 z bvb to praktycznie nie był wstanie fizycznie nic zrobić tam pod tym względem był najmocniejszy przeciwnik.Zaczoł od początku.w drugiej połowie jak wchodzi ma łatwiej.
2
@SkN z drugiej strony zespół musi wziąć odpowiedzialność za grę.Tak aby wszyscy nie grali do niego.A mamy lydzi od tego aby grać bez niego.
0
@Coutinho007 Ansu wszedł na podmęczonego przeciwnika i nie gra całych meczy nie dziwne że lepiej wygląda fizycznieJak zagrał z Borusią już tak dobrze to nie wygladało.
0
@johny11 dokładnie miał copa kontuzje nie miał przygotowania w presezonie.On potrzebuje gry a nie siedzenia na ławie kontuzji jest sporo i potezebujemy wszystkich w formie. Każdy musi robić forme jeśli chcemy myśleć o LM.
0
@normasubiektywna ja powiem tak dziś widziałem współprace Messiego z Griezmanem i postęp w grze Griezmana.Dorobek bramkowy ma najlepszy w drużynie.Ma problem kiedy przeciwnik stawia 2 bloki przed bramką i odgrywa do de jonga czy Arthura.Dziś było luźniej i bardziej grał w stronę bramki.Myślę ze jego ocena jest za wczesna uczy się czegoś nowego jesli chodzi o sposób grania i poznaje kolegów.Charuje w defensywie i podania w polu ma niezłe.Jest baza od której może zacząć.Gra na 2 pozycjach na zmiane i musi ewidentnie się przystosować do gry na tak małej przestrzeni.Dzisiejszy mecz to krok do przodu.Jeśli weźmiemy kontuzje które nas z przodu dodykają od pół roku.To taki zawodnik który gra na 3 pozycjach tej jakości to skarb.Trzeba też zauważyć że generalnie drużyna nie jest w formie i boczni obrońcy i pomocnicy nie byli wstanie w kilku meczach podać do napastnika.Tak jak środkowi zagrać na wolne pole.Czy to dobry transfer tak ale z uwagi na podruże kontuzje i Copa nowych zawodników za dużej ilości zawodników w środku jesteśmy jeszcze w presezonie i budujemy formę.Generalnie oceniać tak ale nie ostatecznie.
0
@Riguelme jeśli chodzi o najlepszy który ja widziałem to ten kiedy strzelał bramki np. z Totenchamem choć było kilka innych meczy .Oczywiście gdyby nie kontuzje byłby lepszy.Jeśli chodzi o najgorszy to ten kiedy doznał kontuzji ostatnio.Dziś był lepszy od tego najgorszego czyli tego co ostatnio.Nie zaczyna wracać do dyspozycji z tego najgorszego poziomu co mnie ucieszyło bo dojście generalnie do formy może nie trwać długo.Nie doznał kontuzji co jest na plus.Uważam ze gdyby nie kontuzje z tą szybkością byłby w 3 najlepszych.No i widzę że mu zależy.Doceniłem go bo nie oczekiwałem że facef który w praktyce od pół roku idzie od kontuzji do kontuzji zagra coś niesamowitego.Fati wszedł na podmeczonego przeciwnika nie miał kontuzji muał normalny presezon.(co nie oznacza ze nie byl wsoanialy bo był. W przypadku Dembele nie mam wymagań z kosmosu tylko staram się ocenić adekwatnie do sytuacji i możliwości zawodnika na ten moment.Nie było źle.
0
@Skipper1987 sam pisałem ze gra do tyłu dziś zdobył bramkę grał w defensywie mało tracił i mniej grał do tyłu.Strzelał na bramkę czego nie było istatnio jest postęp.
0
@ryba84 Suarez z Messim jak nie byli kontuzjowani strzelili najwiecej bramek w europie w zeszlym sezonie.To czego on potrzebuje to gry.Potrzebujemy wszystkich w formie.Fati ms 16 lat i nie można go obciązać na razie gra po 40 min na mecz.To jest mądre.Trzeba doprowadzić do ładu resztę.
0
Najlepsze to 3pkt ,zagraliśmy lepszy mecz choć nie idealny.postep zrobił Griezman i współpracował z Messim.Lepszy, Firpo,Dembele nie jest w tragicznej formie i powinuen szybko na swój poziom wejść choć zobaczymy w następnym meczu.Fati wspaniały.
Co jest słabe nie wszyscy ida idealnie do presingu.Zadawalamy się 2 bramkami i zaczynamy chodzić robi się niebezpiecznie a przeciwnik rośnue a tu trzeba 3 bramek.Kolejna kontuzja Messiego i mocno fizycznie daleko od formy Suarez
Generalnie mecz daje nadzieję i powinniśmy za mieśiąc grać swietną piłkę i to bez Messuego jak poprawimy się fizycznie i lepuej zawodnucy się zgrają.Na to co widziałem ostatnio jest progres.
2
To bzdura mówienie kto jest lepszy fati czy Dembele Messiego nie ma i potrzebujemy wszystkich w formie.Fati wszedł na zmęczonego przeciwnika fizycznue było to widać co nie znaczy ze nie grał wspaniale.Dembele jak to Dembele;)ale w tragicznej formie nie jest.Griezman dużo lepszy niż ostatnio no i bramka.Podobał mi się dziś Firpo.Suarez jeszcze dużo nie to apatyczny.Oby Messi wrócił na inter.Martwi to że po strzeleniu 2 bramek zespół spoczywa na laurach i z minuty na minutę gra gorzej.Generalnie mecz lepszy niż ostatnio trzeba się poprawić pkt ważne.Za miesiąc powinniśmy mieć swietną grę.Czy z Messim czy bez.Oby Suarez coś z sobą zrobił.
0
Zadowolismy sie 2 bramkami....
0
@YoungMan raczej martwi mnie tu po prostu dyspozycja Alby niż Czy Marcelo jest gorszy czy lepszy.On technicznie jest niesamowicie wyszkolony ale nieprzekładało się to na skuteczną grę w tym roku.
0
@BaRcA!FaN przytoczę slowa Fabregasa jak szedł z live do Barcelony.Bedziesz mial duzo mniej czasu i miejsca na reakcję bedziesz musiał się przystosować.Nie przystosował się.
0
@mindbender84 Filipek zawdzięcza lewemu dorobek bramkowy i to w 100%
1
@El dominatore niekoniecznie jeśli Coutinho zagra swietny sezon zglosza sie po niego inne kluby.Bayern ma pierwszenstwo.Lewy moze naciskać.Odszedł Uli jest nowy dyrektor.Zobaczymy po sezonie
0
@swiergol2 coutinho jest dobry jak ma sporo miejsca i więcej czasu .W Barcy tego nie znajdzie.Jest znakomity dla Bayernu i idealny gracz dla lewego.Do środka są zawodnicy trzeba Puiga wprowadzać do gry z de jongiem i Arthurem.Lubie Coutinho ale życzę mu najlepiej w Bayernie.