Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cinek090 zasluga jest polaków ,którzy przestali łamać prawo usa.Spełniliśmy kryterium gdzie możemy ubiegać się o wizy.Czy by to było teraz czy 10 lat temu nie byłaby to zasługa żadnej partii.Jeśli jakaś partia sobie przypisuje zasługę to jest to nadużycie.Obecny czas to próba ugrania punktów przed wyborami że ktoś nie zna powodów dlaczego polska nie mogła mieć zniesionych wiz wcześniej z prawnego punktu widzenia.
0
@krzychu1526 ale zasługa jest polaków,którzy przestali łamać prawo usa.Jaka kolwiek partia sobie by przypisywała to jako zasługę to zwyczajnie nadużycie .Tyle w tym temacie.
0
@cinek090 zwykłym ludziom którzy nie łamali prawa usa.to jest ich zasługa.Poziom odrzuconych wniosków spadł do tego stopnia że prawo amerykanskie dopuszcza zniesienie wiz.Zasługa jest ludzi a nie parti pisu ani po czy kogokolwiek.Jeśli jakaś partia to sobie przypisuje to jest zwykłe nadużycie.
0
@Grzesior667 moglibyśmy dostać wcześniej zniesienie wiz, gdyby liczba wniosków nie była odrzucana.To akurat zasługa polaków.Pis tu akurat tu nic nie załatwił, tylko sami polacy spęłnili warunki.To ich sukces jeśli już.Jeśli pis twierdzi, że załatwił wizy to zwykłe nadużycie przedwyborcza manipulacja.A mówienie że za pis to sugeruję ich jakąś zasługę.Zniesienie wiz jest dzięki ludziom.
4
Zmęczony Messi- zaczoł po kilku spotkaniach sezon- będzie krótszy, biega mniej niż zespół.Mecz jest dopiero w niedz.Nie jedzie na reprezentacje.Sam mówił że czuję niedosyt gry, bo dawno nie grał.Raczej potrzebuje ogrania.Zgrywania się z Griezmanem i de jongiemTen mecz jest kluczowy.Jęsłi zespół do 70 min będzie prowadził 2:0to można zrobić poprostu zmianę.Zagrać powinien.
0
@panczo Suarez to typ najlepszego podwórkowego zawodnika na świecie.Nie ma napastnika który by w każdym meczu strzelił seriami.Lrwy też ma serię gdzie trafia gszie nie.Problem Suareza to problem chsząstki i ta kontuzja jest cały czas bo nie jest to do wyleczenia od pewnego poziomu.Raz się objawia raz nie.Obecnie profilaktycznie będzie to leczone i nie pojedzie na reprezentacje.Sezon kończył z 2 kontuzjami i w tym sezonie miał 1 kontuzje.Trzeba wziąć pod uwagę że nie jest młody i dobrze że jest Griezman będzie mógł Suarez odpocząć.Nie ma co mu zarzucać przechodzenie obok meczu.Zaraz po kontuzji i bez presezonu w praktyce.Bo był na Copa.To też człowiek a tv gdzie włączysz i działa.Ma prawo do tego aby w sezonie łapać w formę jeśli nie ma presezonu.Pamiętaj że nie miał zmiennika teraz ma.Jest szansa że będzie wypoczęty.
0
@Buba13 tak swoją drogą to te kontuzje w Barcelonie i Realu to jakieś jaja, u nas to od pół roku.Oni sypią się od początku roku.
0
@ViScAAA no i to co pokazał totenham z Bayernem to jak spotkanie prymitywa z inteligentem , gdzie Bayern grał piłą i wychodził na pozycje a Totencham ......nie chciałbym takiej piłki u nas.
0
@MesQueUnClub_87 xavi chciałby namówić Messiego i Suareza aby bardziej się w presing angażowali.Dla mnie brakuje Griezmanowi próby wejścia w pole karne czyli tego co zrobił Suarez zfobywając bramkę.Nawet jak jest pilnowany to powinien być tu bardziej Gresywny a nie odgrywać.Jesli by przeszedł byłby sam na sam albo liczyłby na faul a on w 90%odgrywa piłkę do srodkowych.
0
@xavi890 cóż ;)
3
W mojej ocenie nie zwolnią Valdka zwłaszcza po zwycięństwie nad interem.Jeśłi wygraja mecz z Sevillą to nikt tu nikogo nie zwolni.Chyba że będą kontuzje i zaczną przegrywać.Ten zespół może grać tylko lepiej jak kilku piłkarzy zlapie formę i się ograją na swoich pozycjach, wszyscy ze sobą się zgrają.To będą wyglądać dużo lepiej za chwilę dołączy Fati.W przeciwieństwie do zeszłego roku jesteśmy mocniejsi o zmienników.Arthur okrzepł w Barcelonie i to samo będzie z De jongiem.Czas jest też na Griezmana. Choć nie odrazu.Jeśli Dembele nie będzie kontuzjowany pójdzie do góry bo nie jest w złej formie a jest Fati i Perez.Są nowi chętni ze szkółki.Sytuacja i w LM i w lidze nie jest zła.Jesli wygrają z Sevillą będzie w La lidze dobra.Nie będzie podstaw.Zwłaszcza jeśli Bartek mówi o tym że zespół odetchnoł będzie spokuj.Dalej go wspiera.Ma też poparcie w szatni.Wie że jeśli jest wysoki presing zespół gra dobrze i wygrywa.Też o tym mówił Messi mają świadomość nad czym mają pracować.Na mój gust jeśli odpadłby z LM to faktycznie mogliby go zwolnić albo by miał 12 pkt straty do lidera w La lidze.Tu niczego takiego nie ma.Wygrali kluczowy mecz.Tak naprawdę to wygrana w Lidze mistrzów zdecyduje czy on zostanie czy nie.Nie sądze aby odpadli przed półfinałem.Raczej będą się liczyć w walce o tryplet.Też valdek może powiedzieć że musieliśmy jeździć do usa i japoni mieliśmy kontuzje i nie mieliśmy wszystkich w presezonie bo była Copa. Oczywiście Barca musi mieć opcje w razie jakby trzeba było zwolnić valverde na pewno takie mają.
Tak naprawdę to teraz był na to moment o ile nie broniły go obecne wyniki.Nie są złe szansa wyjścia z grupy LM jest spora.Na mój gust jeśli nie przegrają z Sevilą to zoztanie. Zwolnić go może przegrana w LM.Dla mnie jeśli przyjdzie nowy dobry trener dla stylu Barcelony to też bedzie ok.Bo też jak reszta chciałbym aby Barca grała najlepiej i pięknie.Tego też życzę valdkowi póki jest.Jeśli mu się nie uda....
0
@dafik85 vidal wrócił z copa nie brał udziału w presezonie musiał też odpocząć i robić formę.Jest wielu pomocników a trzeba wyłowić podstawowy środek.On jest na siłowe zespoły ale w zeszłym roku valdek mówił że jest to kosztem kreowania gry.W tym meczu grał swietnie piłą i widać zrobił progres.Może tych szans będzie miał więcej.
0
@stone80 vidal będzie grał na fizycznie grające zespóly typu inter i angielskie gdzie trzeba pograć siłą i przuostrzyć i klepa nie wystarcza.
0
A pisałem że vidal wyjdzie we wczorajszym meczu:)bo będzie potrzebny na fizycznie grające zespoły typu inter czy kluby Angielskie.Na pewno Valverde będzie z niego korzystał w tym sezonie.Ale to że zespół się ruszył w presingu to mówił o tym trener w przerwie i jest to też i jego zasługa .Messi ich też motywował w wejściu na stadion.Vidal był tu udaną zmianą trenera w tym aspekcie był to jego konkretny ruch aby się tak stało.Oby Messi potchodził tak w meczach ligi mistrzów.Znaczy wyciągnoł wnioski z live i boi się że zespół przejdzie koło meczu.O tym czy vidal zostanie sprzedany to będzie znaczyło że chcą odmłodzić kadrę i mają następce młody nie jest.Poprzedni zawodnik spełniający podobną rolę był bardzo dobry.No i kwestia za jaką cenę.Dobrze grał piłą co cieszy.
4
@Sirkamillo99 warto mieć graczy na rózne pozycje jak sa kontuzje taki gracz jest nieoceniony a on może grać w obronie pomocy i ataku.Guardiola ceni takich graczy.
0
@liberoFCB na wyjazdach przed własną publiką, zespoły starają się grać mecz życia.Czują się u siebie pewnie.Wielu czeka na mecz z Barcą i dla takich meczy grają w piłkę.W Barcelonie przed stadionem czują respek.Te liczby zastanawiają czy da się w Barcelonie wygrać.
1
@dlugi20 to się nie trzyma kupy co piszesz większość meczy Barca wygrała w zeszłym roku od 70 min do końca czyli- walczyła.Także Barca przegrała minimalną liczbą meczy w sezonie a Real tylu pkt do Barcy to w swojej historii nie stracił.Sory bez waliki tego nie zrobisz.Pokpili sprawę 1 raz nikt nie jest robotem.Wczoraj zwycięskiego gola strzeliła w 83 min.Walczyła
PTo co trzeba zrobić to potrzeba poprawić indywidualną formę ,wybrać podstawowy skład, bo poza atakiem generalnie jest.Zgrać z sobą wszystkie formacje.Nowi muszą złapać formę i pewność.
Trzeba się cieszyć z wygrania z trudnym i niewygodnym przeciwnikiem.Są pkt i zgadza się kasa.
0
@Zagorzały Fan F.C.B Tak ja cię rozumiem ale pamiętaj jaki przemiał jest przez barce jak trudny jest to system do gry.Ostatnio poległ Coutinho.Pamiętaj że Messi Ansu xavi tłukli ten system od dzieciństwa.Gra też blisko bramki ma najtrudniej.Messiego nie wykopie z tej jego ulubionej pozycji i nie sądze aby ktoś wstanie zająć miejsce Messiego.Nie ma co tu Valverde obwiniać.Wszystko tu jest dla Griezmana nowe.Turbulecje z transferem ciągłe zmiany na pozycjach jego i rotacje kolegów wokuł ,mu nie pomagają także forma drużyny.We wczorajszym meczu mógł zdobyć ze 3 bramki jedna z głowy ale trochę mu do tyłu zagrali mógł wyjść też na czystą pozycje 2 razy ale dostał złe dogrania.Raz podał Messiemu a nie Suarezowi trochę tu się kłania gramy na messiego.Mało strat i defensywa nieźle szło mu w pierwszych 15 min.Na plus powroty do obrony w przeciwięństwie do Messiego.Obiektywnie to z każdym meczem powinno być lepiej.Ważne aby nie bał się zaryzykować i grał bardziej do przodu zwłaszcza przed polem i w polu karnym.Na to potrzeba czasu.Na razie jego gra przede wdzystkim nie stracić.
1
A propo kondycji Barcelona przyspieszyła w ostatnich 20 min.Czyli kondycja jest.Tak samo było w zeszłym roku, gdzie wìekszość meczy Barca wygrywała w koncówce.
0
@Zagorzały Fan F.C.B Griezman powiedział że musi nauczyć sie poruszać w systemie Barcy i nauczyć się stylu Barcy.Inter w formie i tym stylu to jest jeszcze trudniejsze niż la liga.Potrzebuje czasu.Analizowano jego grę to podkreśloną dobrą współ pracę z Suarezem ze się szukają.Do tego meczu miał najlepsze statystyki z calego sezonu pod kontem bramek i asyst.Też nie zalicza strat.Teraz doszedł Messi i wzioł grę na siebie z Suarezem i zespół go szuka.Griezman musi ułożyć się w meczach z nimi.Ma jeszcze jedną cechę nie jest zazwyczaj kontuzjiwany i może gasić pożary.Myślę że hierarchia jeśli chodzi o potencjał i wyjątkowość jest taka Messi Dembele ,Ansu ,Suareza z uwagi na pozycje nie liczę potem Griezman i Perez.Griezman jest dobry jeśli chodzi o defensywe co może być pomocne przy presingu kiedy w drużynie jest Messi.Na dziś Griezman nie jest błyskotliwy ale nie oznacza że nie wnosi niczego do drużyny.Też musi się nauczyć nie swojej pozycji.Dużo nowego ma a system Barcy to najtrudniejsza piłka na świecie.Tu czas jest potrzebny.Zresztą on ma się uczyć gry Barcy a większą role ma mieć kiedy odejdzie Suarez z Messim.W pewnym sensie to ze on tak moze grać było przewidziane.
0
@Szarley Można oczywiście mówić o braku pięknej gry ale za to odpowiada w głównej mierze gra interu ,takie mecze w dużej większości po prostu są brzydkie.Trzeba być w super formie aby wyciągnąć coś więcej a u nas atak wrócił po kontuzji i dopiero się zgrywa.Tu potrzeba po prostu dać im czas.Aby się zgrali wciąż nie działa wysoki presing a zawodnicy jeszcze nie wchodzą w pole karne.Muszą to wszystko poukładać.
0
@Zagorzały Fan F.C.B co do braku pięknej gry odpowiada bardziej inter takim sposobem gry.To jest mecz trudny który trzeba wygrać zainkasować punkty i kasę.Na mecz trzeba patrzeć jako całość.Wpierw gra się tak aby zmęczyć przeciwnika a potem pojawiają się przestrzenie.Wiadomo że jeden z najszybszych piłkarzy Dembele w la liga o ile nie ma tragicznej formy będzie ogromnym zagrożeniem na podmęczonego przeciwnika.Nie szło by mu tak dobrze w pierwszej połowie.Dlatego taki Griezman który gra od pierwszej połowy ma trudniejszego przeciwnika.Ma mniejsze szanse błyszczęć jak np.Dembele.
0
@Klaudek007 Czasami trzeba zmęczyć przeciwnika aby w 2 połowie pojawiło się trochę wolnych miejsc.Zawsze wejście w meczu oznacza że dany zawodnik dynamiczniej będzie wyglądał niż gdyby wszedł od początku.Mecz na początku jest trudniejszy kiedy przeciwnik ma siły i się ustawia.W zeszlym roku też Barca wygrywała mecze w 2 poł.Kiedy przeciwnik nie miał sił bronić i się ustawiać.
0
@catalanian09 przeż on miał kontuzję nie brał udziału w presezonie.Zezon kończył z 2 kontuzjami.Nie rozegrał w tym sezonie wszystkim spotkań griezman go zastępował a i tak strzelił bramki w innych meczach.Jeśli nie będzie problemów to bramki będzie strzelał choć nie w każdym meczu.Bo to człowiek nie maszyna.
0
@monsterrize Pamiętaj że styl Barcy to najtrudniejszy styl do opanowania, wielu świetnych zawodników sobie nie poradziło.Atletico to inna bajka.Przed tym meczem Griezman miał najwiecej bramek i asyst.On sam mówi ze musi nauczyć się poruszania w tym systemie a z tego wychodzi wszystko.Na razie odgrywa piłkę i walczy w defensywie.Czego z przodu nie robi Messi.Także jako jedyny zawodnik był z przodu zdrowy i gasił pożary kiedy Suarez był kontuzjowany.Jego najlepsza pozycja to Messiego.Potrzeba mu czasu na opanowanie tych 2 pozycji.Dla mnie ten i najbliższy mecz jest kluczowy.Jeśli ten najbliższy mecz wygrają .To pożar będzie ugaszony i będzie tylko lepiej.
0
@kuz poczekaj aż Dembele ,fati de jong ,griezman pograją trochę z sobą.Będziemy mieć kawał drużyny oby tylko kontuzje trzymaly się z dala.
0
@moronw to prawda :)
Też trafili w moment ,dziś było by im trudniej wszyscy są lepiej przygotowani fizycznie też w obronie.Od dziecka dzieci mają wszystko na youtubie.W klubach analizy, rozpracowanie,czas posiadania piłki się skrócił.Taki Arthur i xavi grają tak bo był iniesta i Xavi.Wszystkie sztuczki są do nauczenia na youtubie.Zawodnicy mają też większą świadomość jak się prowadzić.Ciekaw jestem jak ekipa Guardioli poradziłaby sobie w dzisiejszych czasach czy by aż tak dominowali.
0
@EmilZatopek nie pytałem o link do meczu a okazało się ze był był normalnie w tv.Nie znam sytuacji.
0
@Lares hehe nie mogłem znaleźć linku do meczu.A był normalnie w tv
0
@EmilZatopek jakiś link