0

@Lord_Vader obie drużyny są w trudnym momencie real ma non stop rotacje związane z kontuzjami.Ten zespół tak samo jak my miał w presezonie problem i z Copa i z kontuzjami trwającymi do dziś.U nas sytuacja się pod kontem kontuzji ustabilizowała.Sa za nami w tyle o 2 -3 okienka w budowaniu drużyny.Bo część się nie sprawdzi sprzedadzą trzeba kupić nowych ułożyć.Nie ma stabilizacji na pozycjach ciągle ktoś im wypada i zespół gra poniżej możliwości.Przez to spadła im wiara w siebie..Mają w LM trudną sytuację i mogą tak naprawdę odpaść ale jeśli nie odpadną i kwestia z kontuzjami się ułozy mogą byc mocni choć ligi nie wygrają.Bo wyzej cenie Barce ,live,Monachium M CI Psg na ten moment.Co do Atletico Simone potrzebuje czasu stracili Felixa na razie nie mają farta.Na dziś n1 Barca.Gdyby nie kontuzje i zlekceważenie live to i w zeszłym roku powinniśmy LM wygrać.Teraz jesteśmy mocniejsi pod kontem składu a zespół będzie coraz lepszy jeśli odejdzie Rakitic będzie grał Puig.To będzie to super wyglądało.

0

@deyna2018 nie w zeszłym roku presezon robiliśmy w pierwszych miesiącach, gdyż były mistrzostwa świata i czołowi piłkarze nie pojechali do usa tylko formę robili w Barcelonie przez tydz.W pierwszych miesiącach graliśmy słabo zwłaszcza w obronie.Obecnie i w atletico doszli nowi piłkarze muszą się ułożyć i Simeone mówił ze musi nad nimi popracować aby weszli na najwyższy poziom. W Realu jest plaga kontuzji.Nam kontuzje zawaliły zeszły sezon.Wynik 1 pkt to nie jest mała różnica.Real myśli o wzmocnieniach gdzie po części są tp ci sami zawodnicy których my chcemy.Nie będą grali w LM ale w ka lidze jak ich kupią Real mimo pprażki powrotu po kontuzjach może być w 2 cz sezonu groźny o ile nie straci teraz dużo.

0

@Phatro nie no koncepcja valverde jest wąska kadra i branie ludzi z rezerwy gdzie z trenerem rezerw współracuje.W tym roku to świetnie funkcjonuje gdyby Rakitic byl sprzedany to i Puig by grał.Problem w tej chwili to granie presingiem przez Messiego a raczej jego brak jeśli on nie będzie podchodził do obrońców o graniu wysokim presingiem Guardioli nie będziecmowy i będziemy grać przed bramką.Ja dziś jak grał aperez był presing.Styl w tej chwili zależy od tego czy Valdek przekona Messiego.

0

Warto by powiększyć przewagę do 4 pkt nad Realem skupić się na LM

17

Mam nadzieję że Messi zwiększy swój udział w akcjach obronnych wraz z przyjściem formy .Bo dziś na kilometr to raziło przy Suarezie i Griezmanie który naprawdę sie starali.Xavi mówi że z nim trzeba o tym porozmawiać i go do tego przekonać.To jest duży mankament Barcelony.Griezman i Suarez podchodzą do zawodnika bramkarz podaje do nieobstawionego obrońcy.Bez problemu mógł podejść.Obrońca przyjmuje ma czas sie rozejrzeć i podaje.Zamiast go cisnąć.Luis ciśnie i ma siłe na atak.Ja nie mówię że za kazdym razem ma podejść ale ta gra razi.Messi nie musi grać w kazdym meczu na jego miejscu może grać Griezman jest jeszcze perez Fati Dembele.Bez problemu może dawać z siebie więcej.Nie musi rozkładać sił na cały sezon.Tak jak nie musi grać całego meczu.Przy ustalonym wyniku może też zejść.

4

Pewnie Alenia albo Rakitic i Wague będą grać.

0

@Janiama no coż dawno mówiłem że zespół jest jeszcze w presezonie jak rok temu ,choć teraz jest trudniej bo są kontuzje wyjazdy Copa i nowi zawodnicy i zespół potrzebuje czasu.Mówiłem że miesiąc od czasu powrotu po kontuzji napastników powinien osiągnąć formę o ile nie będzie kontuzji.Była przerwa reprezentacyjna no to za 3 tyg.Powinniśmy być bardzo silni.Gdzieś na mecz z Borussią akurat.Według mnie to był najtrudniejszy moment i najłatwiej było nas pokonać.Będą się liczyć o tryplet a czy go zdobędą to też zależy od szczęscia i przeciwników.Pozytywnie:)

0

Najlepsze to wynik który naciska Real i świetna gra Griezmana i powrót bez kontuzji Umtitiego, oraz dalsze zgrywanie Griezmana Suareza i Messiego.Zwycięstwo które zwiększa pewność drużyny przed ważnymi meczami.4 z kolei 2 na wyjeździe.Chęć do biegania i walki oprócz Messiego w defensywie.Forma zespółu rośnie.Mądre zmiany.Cieszy że Suarez biega i walczy.Podobno kontuzja Roberto nie jest ciężka.

Słabe kontuzja Roberto,niemożliwe człapanie Messiego z lepszymi ekipami tak nie można grać widać że nie jest w formie.Też w normalnej formie by strzelił tą bramkę.Busi trochę strat.Po odejściu Rakitica warto awansować Puiga czy kupić Fabiana.

0

@Odesseiron Może i chcą tylko żona przeprowadziła się z dzieckiem do Barcelony prowadzić sklep.Raczej po wypełnieniu kontraktu wróci do Barcelony.

0

@Transu96 2 razy wywalił piłkę panu bogu w okno zamiast podać i raz podał outowi.No i powinien dostać żólta kartkę.Przeciwnik grał presingiem ale nie byli to sprinterzy.Sporo broniliśmy przed własnym polem karnym nie musiał wracać za pomocnikami co przyjego szybkości jest istotne.Dla niego idealny mecz i przeciwnik.Wytzymał 90 min co jest plusem.2Razy razy wybił istotne piłki.Tyle widziałem mogło być coś jeszcze.

0

@Yanek Suarez dziś zagrał swietny mecz w swoim stylu starał się w ofensywie defensywie przy Messim który człapał to bez porównania.

0

@czygun niezapomnij że przeciwnicy grają inaczej większość zespołów atakują na połowie Barcelony .Za Guardioli aż tak nie było.Barcelona i tak zrobiła postęp w wyjściu z pod presingu choć nie zawsze się da.

1

@liberoFCBWague powinien dostać szanse.Roberto jest potrzebny trzeba wyjść na prowadzenie w LM i wejść z pierwszego miejsca w LM.Wszyscy sa potrzebni.

0

@matirix20 Tak. Choć nie wie gdzie są zawodnicy (brak ogrania) 2 razy grał panu bogu w okno zamiast podać,raz wywalił na out.Raz powinien dostać kartkę.Z pozytywnych 2 razy wybił ważne piłki.Zagrał ważne podanie.Przeciwnik biegający ale to nie byłi sprinterzy.Barca dziś nie grała dziś sporo wysokim presingiem ,sporo broniła przed bramką, co nie oznacza że nie było presingu.Był ale mniej.Umtiti nie musiał wracać za szybkimi pomocnikami mecz był dla niego bezpieczny.Cieszy że nic mu nie było.Na szybszego przeciwnika mogło być różnie idealny mecz dla niego w kwesti powrotu oby tak dalej:)

0

@Mateusz981 De jong grał bardzo dużo o ile nie najwięcej z całej drużyny w tym sezonie.Arthur tak samo i był w Singapurze za chwilę kolejny lot do Pragi w 2 strony .A wiadomo że długie loty (Artur Singapur)lubią kontuzje.Na dodatek był na Copa i miał skrócony presezon.Na dodatek nie może Rakitic siedzieć na ławce musi być w grze, jeśli ma być sprzedany za rozsądne pieniądze
Mecz w Pradze jest kluczowy w kwesti awansu. Na wyjeździe oni bardzo biegają.Trzeba być w dobrej dyspozycji.W grudniu ciężkie mecze i trzeba wszystko zrobić aby awansować z 1 miejsca w LM do meczu z Interem aby pojechała rezerwa do Mediolanu.Spokojnie przygotować się do meczu z Realem.Mecz bardzo dobrze zaplanowany.W kwesti zmian.Wynik cieszy.

3

@FCBCZESIO27 tak na pewno go zwolnią po 3:0 ;)

0

@Mateusz981 dobra zmiana;)aczkolwiek po podróżach i w perspektywie LM dobrze valverde rozplanował zmiany.Zaskoczony jestem że Umtiti gra cały mecz.Choć stoper tyle nie biega.

18

Griezman dziś cichym bochaterem 1 bramka, świetnie zachowanie przy golu Messiego fantastyczne podanie,i gra w obronie bravo:)

0

@Trojanek23 To jest taktykta 1 połowy zobaczymyvjak biegać będą w 2 poł.Wynik jest tragiczny dla nich przy tej strategi.

1

Straszne jest te chodzenie Messiego .Z takim live to nie przejdzie w co 3 akcji w obronie powinien pomagać.Reszta się uwija aż miło patrzeć.krata browara za niestrzelenie dla drużyny.Umtiti nie najgorzej choć błędów się nie ustrzegł.Super że Griezman strzelił bramkę poczuje się pewnie.

0

@matirix20 u to fatalnie to zdrowia życzę.Gdybym sam tego nie przechodził choć w mniejszym wymiarzę to pewnie bym wierzył że dojdzie do formy, a tak to z jednej strony klub płaci on jest jest wolny i te mecze co gra są słabe albo kontuzja.Młody z Barcy b mógłby się uczyć od Pique czasem grać w PK.A Umtiti móģłby się odzyskać ,a tak to słabo trochę dla wszystkich słabo.

0

@matirix20 tylko Barcelona nie może opierać się na zawodniku ,który nie wiadomo czy jego kolano wytzyma gry co 3 dni.Miałem też mocne problemy z chsząstką i pierwsze co straciłem to szybkość on miał jeszcze operacje i powinien mieć kolejną wyprowadziłem się glukozaminą.Po operacji to tym nie wróci.To że jest wolny to akurat mnie nie dziwię się i nie wiem czy on tą szybkość odzyska.Żeby oczykolwiek mówić musi grać co 3 dni.Coutinho odszedł na wypożyczenie i wszystko mu się ułożyło.Z nim jest trudniej bo ma problem z kolanem.To nie jest że jest zdrowe jego kolano po operacji będzie zawsze słabsze i może mu się odzywać.Myślę że boi się odejść że nie wróci a wejdzie następca i jest pat.A operację nie chciał zrobić.

0

@matirix20 kolega wytłumaczył że o grze pisał a nie w kwesti najbliższego meczu.Na szybko czytałem.pozdr.

0

@matirix20 ok nie doczytałem że to gra -na szybko;)problem jest taki że w PK gdzie pewnie będzie grał plus kilka meczy w lidze to on tej formy nie zrobi i koło się zamyka.Wraca raz na jakiś czas i kontuzja.Musi pójść na wypożyczenie i tam grać co 3 dni i wtedy zobaczymy.On też nie jest Vermalen który wraca i jest w formie.Jego sytuacja jest ciężka.Jak pójdzie to mogą nie chcieć aby on wrócił jak Coutinho.A jest następca w Barcelonie B.

0

@matirix20 Fajna oprócz Umtiti ,który od kontuzji kolan jest za wolny.Lengleta na dziś nie ma co oceniać, tylko za miesiąc jak będzie forma całej drużyny.Bo były kontuzję część nie miała presezonu a nowi się adoptują.W zeszłym roku też obrona była słaba na początku bo po mistrzostwach czołówka nie była w usa w presezonie i formę robili w Barcelonie przez tydzień a potem w sezonie.Potem obrona grała jak z nut.Też zmieniliśmy taktykę gramy więcej presingiem a nie stoimy przed bramką.Muszą to ułożyć.Przy tym sposobie bronienia wolniejszy Umtiti będzie miał problem z nadążeniem jak przeciwnik będzie szybko wyprowadzał piłkę.Trzeba dać czas im popracować.Za miesiąc będą w formie.Umtiti powinien iść na wypożyczenie i grać co 3 dni bo tu nie ma szans na 1 skład no i jest świetny człowiek w Barcelonie B.
Koncepcja ustawienia generalnie jest fajna.:)

0

@Messibestplayerintheworld Dembele nie będzie cobdo umtiti pełna zgoda

0

@trophy leo kiedyś powiedział ja gram prostą piłkę, sztuczki to do Ronniego.Sztuczki Ronaldinho były i efektowne i efektywne miały uzasadnienie w grze a to jest bardzo trudne.Widzę dzisiaj wysyp ludzi na ulicy jak robią te sztuczki i więcej ale czy umiejętnie by to grali w meczu to już inna bajka.Bardzo cenie Messiego osiagnoł więcej trofeów niż Ronaldinho ale magiem jest Ronaldinho.No i Messi trochę przypomina mi Maradone.Widać to choćby w swoich najsłynniejszych akcjach które są podobne.Choć cenię wyżej Messiego.Natomiast Ronaldinho był jeden.

0

@BarcaInfo psg to byłaby super wiadomość mają kasę i lubią ją jeszcze płacić:)

0

@xJLx Nie mam swojej ulubionej parti w sejmie ,ale tłumaczenie ,że ktoś inny coś zrobił bądź nie ,nie jest legitymacją tego co robi Banaś.Ewidentnie Banaś ma za uszami i trzyma się stołka a służby nawaliły.A wiadomo z jakiej opcji politycznej pochodzi.Obciąża to rządzących którzy go na ten stołek wsadzili tu sprawa jest jasna i prosta.Nie ma co tu jego bronić.

0

@obcy Araujo dla mnie to przyszłość Barcy tak samo jak Todbido.Stopera trzeba kupić kiedy karierę skończy Pique.Jest Jeszcze Cuence ale można przemyśleć temat de ligta (po skończeniu kariery pezez Pique)albo szukać młodych zdolnych ale po zakończeniu karierę.Umtitiego bym wypożyczył i awansował Araujo do pierwszego składu.Niech gra co 3 dni aby się ograć i złapać szybkość ,bo nie jest na poziomie Barcy.Potem należy sprzedać i zbierać na napastnika.jeśli w jakimś momencie byłby problem ze stoperami może tam zagrać Rakitic do rozwiązania problemu jeśli nie odejdzie czy de Jong problemu dla mnie nie ma.Trzeba dawać szanse szkółce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?