Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fajnie ,gdyby były jeszcze czasy ile przebiegł cały zespół i poszczególni zawodnicy w meczu .W kontekście tego czy zespół walczy czy nie bo ostatnio sporo się mówi można by zobaczyć mniej więcej trend czy zespół fizycznie się poprawia.
Gdyby była ogólna statystyka meczy jako zespół też byłoby fajnie.Bo chyba tego nie ma.Oczywiscie jesli nie było by to kłopotliwe.
Czyli 12 zawodników jest na poziomie od 5 w górę Fati, Robeto i Pique pod kreską.
4 zawodników jest super formie rokujący jest Dembele czekam na bramkę aby psyvhicznie się wzmocnił.Zobaczymy co z Firpo dostał 6.Super liczę od 7.(choć jest Alba i Semedo).Oczywiście generalnie Ter Stegena też można zaliczyć do super graczy w formie.Co do Fatiego powinien grać całe mecze w Barcelonie B okrzepnąć i od czasu do czasu grać w drużynie podstawowejjsk wchodzi z ławki jest ok ale to za mało co gra.Więcej wtedy powinien grać Dembele bo jego forma idzie w górę.Griezman powinien do końca sezonu się ogarnąć jeśli chodzi o Pique to tu liczę że złapie formę jak rok temu.Umtiti niech zagra do końca sezonu bez kontuzji to można go poważnie brać po uwagę..
0
Jeśli chodzi o Umtitiego to obserwuje takie zjawisko.Umtiti po kontuzji zagra mecz. O Big Sam wraca no super to top ,najlepszy obrońca na świecie .Przychodzą kolejne mecze .No szkoda , znów kontuzja bo Big Sam to najepszy obrońca na świecie.Niech on zagra do końca sezonu bez kontuzji to można o nim wtedy cokolwiek mówić.Na razie to dobrze że Lenglet może odpocząć ,przez moment kiedy Umtiti jest zdrowy.
0
@endriuuu2 Dziś ktoś napisał wypowiedź kogoś że są za duże pomiędzy formacjami odległosci wydaje mi się ze to po częsci wynika z presingu przeciwnika.Barca jest tak porozstawiana przy wyprowadzeniu że nie zawsze udaje sie im ułożyć ma to też wpływ na styl.Za Guardioli tak nie było zespoły sie cofały ustawiali zamek blisko sieboe grali.Dziś gra jest trochę inna.jeszcze jak Messi nie presuje cięzko jest o styl Guardioli.Presezon i kontuzje zrobiły swoje dziś to semedo i Alba.Za dużo tego ppwinni w sesji zimowej popracować może będzie lepiej.To czego brakuje to finezji w rozwiazywaniu ataku w polu karnym pomiedzy 3 zawodnikami.Gra piłką przed polem karnym jest w muare ok choc czasem sobie nie wychodzą ale to są te odległosci.Oby się poprawili.
1
@PopekMonster nie przesadzałbym po jednym meczu, Barca wygrywała i z Realem i bez niego.Wbrew pozorom jego odejście może na grę otworzyć innych, którzy mogaą czuć się przez niego zdominowani.Taki Griezman który ma trochę kompleks lepiej grał bez Messiego.
Messi ma dużo okazji sporo grają do niego zamiast samemu wykańczać akcje taki Alba. Dembele bierze grę na siebie co cieszy Fati też próbuje choć mu nie wychodzi.
0
@kamyk_23 a ok luz pozdr:)miłej nocy:)
0
@kamyk_23 przepraszam na oba pytania powinienem zadać pytanie- ale o co chodzi?Czy autor przemyślał co napisał czy marysię pali czy piwka za dużo wypił;) piłkarze na mecz to z szatni wychodzą.;)Fati to jakiś odmieniec nie wiem z z loży schodzi aby pograć mecz;)drugiej części pytania to nie też rozumiem po co jest zadane.Skoro porównuje grę 2 zawodników grających na tej samej pozycji i Dembele był lepszy zdecydowanie co wynika z yego co napisałem .Nie wiem po co te pytanie.;)pozd
5
@Catalanian1991 do Dembele bym się nie czepiał bo ewidentnie robi postęp Fati na jego tle wyszedł blado
0
Te rostawienie się zespołu przy wychodzeniu z pod bramki powoduję że często formacje grają za daleko od siebie.Trochę warto by to poprawić.
Czyli pierwsze połowa bieganie celty, w drugiej bateryjek brak.Gra na dużych przestrzeniach.
7
Super jakby Dembeke strzelił bramkę dodałoby mu pewności.
0
@Vitalyi Dembele
0
Super, Messi. Dembele rośnie.Griezman się uaktywnił:)
0
@MNSbEstEver dzięki za zainteresowanie aż miło:)
1
@krzakov dzięki jakie zainteresowanie miło:)
4
Mimo straty bramki podobało mi się ze Messi cofnoł się po piłkę kiedy stracił piłke.
0
@endriuuu2 staram się szukać jakiś pozytywów, bo powiedzenie valwerde out niczego w sumie nie wnosi.Raczej będzie do końca sezonu, więc skupiam się na kibicowaniu i życzę im aby lepiej grali.Mam nadzieję że po kontuzjach i brakach presezonu,część zawodników indywidualnie wejdzie na swój poziom i fizycznie i pod kontem gry. Przyglądam się co się na lepsze zmienia dostrzegając te złe rzeczy. Dlatego szukam drobiazgów.
0
W Barcelonie jest fajna atmosfera i piłkarze dobrze się tam czują może i jest to częściowajego zasługa.Ale piłkarsko na pewno wiele nie funkcjonuje.Z plusów z ostatniego meczu na pewno jest to że zespół przebiegł więcej km.Nie wiem czy to się bedzie powtarzało i czy zespół pójdzie w tą stronę ale dobrze aby wskoczyli na taki poziom.Podobał mi się Dembele w ostatnim meczu i mimo kontuzji i kartek pewien wyjściowy poziom utrzymał.Mam nadzieję że kontuzje się skończą.Ten zespół trochę pociągnie na zmianę z Fatim.Co do Griezmana trzeba go ocenić po sezonie dać mu czas .Dla mnie z tą pozycją najlepiej radzi sobie Dembele.Bo Fati nie do końca się tu sprawdza.Na zmęczonego przeciwnika owszem.On powinien rozgrywać całe mecze w Barcelonie B i od czasu do czasu grać w pierwszym zespole wtedy by szedł do przodu.A co mu da 15 min w meczu w ciągu roku?Też więcej gry byłoby dla Dembele.Uczciwię powiem ze jeśli ta 3- fati, Dembele,Griezman nie zda egzaminu.Jestem za powrotem Neymara zwłaszcza że Mbappe ostatecznie może wylądować w Madrycie i Rodrygo ,hazard i Mbappe będą groźni.Na razie uczciwie trzeba im dać czas.Też problemem valverde jest styl którego okresla brak presingu u Messiego i zespół się cofa pod bramką.A nir stara się dominować.To trochę nie tak że on im każe tak grać wynika to z dzióry przez nie biegajacego w presingu Messiego.Dlatego mam nadzieję ze w meczu ze Slavią Messi trochę więcej dawał i w tym elemencie choć drgnęłochoć nie znam tu statystyk.Bo jego sposób gry zaniża statystyki całego zespołu w kwestii km.Myślę że Valverde może mieć problem aby zmienić to u Messiego.A wiadomo że Messi nie musi grać całych meczy i nie wszystkie, są ludzie do gry.Kwestia przekonania Messiego.
0
@Avada Kedavra Griezman potrzebuje czasu jsk Neymar trzeba nie podnosić mu ciśnienia mieli chory presezon i cześć miała kontuzji.
0
@DlacbpanMessi tak Valverde popełnia rózne błędy.Choć z tego co mówi na konferencjach prasowych tak naprawdę mówi tak jakby nie chciał niczego powiedzieć tłumacząc ye błędy.Szkoda ze nie może całosciowo powiedzieć co i jak.Myśle ze masę rzeczy z powodu przeciwnika nie mówi.
0
@DlacbpanMessi tak
0
@DlacbpanMessi Neymara chciała tylko jej nie wyszło on gra na lewej.Dembele gra obuema nogami i jemu jest wszystko jedno problem z nim to zdrowie.Griezman to teoretycznie jakby coś się działo z Messim to kandydat jest.No i deska ratunkowa na napastnika czy lewą stronę.Tylko kłopot jest trudna specyfika Barcy do takuej gry mało jest zawodników którzy by na tą stronę dali sobie radę i wszyscy kosztują.
0
@rafalnac87 Isco to nieporozumienie.Może ,gdyby poszedł do Guardioli to zrobiłby z niego piłkarza ,bo potencjał ma. Jest to bardziej efektowny -nie efektywny piłkarz.Ronaldo mówił o nim że wstrzymuję grę.
Natomiast Real też nie kupował ludzi na swoją pozycje bo Hazard,Vini, Rodrygo, i jeszcze chcieli Neymara ,to wszyscy zawodnicy na lewą stronę. Vini po po prawej nie dał sobie rady bo to nie jego strona no i strzelec z niego żaden. Z prawą stroną poradził sobie Rodrygo choć jego pozycja to pozycja Hazarda.Kibice Realu mówili że trzeba wzmacniać środek a nie kolejnego lewego pomocnika.Też w Madrycie nie kupowali ludzi tam ,gdzie trzeba tylko bardziej jak jest talent i cena okazyjna no i rywał go chcę.Kubo chciał kasy,której Barca nie miała.Rozpuszczać dzieciaków też nie ma co.
0
Oby się psg włączyło, może dałoby radę więcej zarobić.
0
@l0Messini trenerem chciały być, ale nie pierwszego zespołu
0
@macio_944 tak tylko styl juve to jego przeciwieństwo.
1
Guardiola wypowiedział się że po MC mógłby prowadzić jakiś włoski klub.Czyli chce prowadzić kluby we wszystkich najważniejszych ligach europejskich.W sumie go rozumiem.
0
@BarcaInfo Mimo wszystko w kwestii zaangażowania przebiegli więcej km w ostatnim meczu niż w Pradze więc poprawa jest oby tak dalej.
0
@german_17 może wejdzie Puig
0
@jareksk100 tzn tak ja w innych wątkach przed ostatnim ligowym przegranym meczem gdzie Messi bardzo dobrze wypadł.Napisałem że problemem Valwerde jest brak podejście Messiego do presingu i kiedy tego nie robi jest dzióra i trzeba się cofnąć pod bramkę.Co powoduję że Barca nie gra w swoim stylu czyli wysokim presingiem.Co zarzuca się valverde ze gra defensywnie.Jak gra Perez grają wysokim presingiem.Bo jest dziura.Zaproponowałem że jeśli Messi nie daje fizycznie rady z uwagi na budowę mięśni aby dawał zmianę są zmiennicy.Można na jego miejsce przesónąć Griezmana a na miejsce Grizmana zagrałby Fati czy Dembele.Dla mnie Barcelona powinna biegać tyle aby starczyło na podejście do presingu i stworzenia siatki połaczeń czyli podaje i wychodzę na pozycję.Także muszą biegać na tyle aby wrócić się do obrony.W zależności od tego jaki przeciwnik jak gra to liczba przebiegniętych km jest różna dla live, który biega będzie to więcej a dla innego zespołu będzie to mniej.Cieszy mnie wynik tych 111 przebiegniętych km bo jest na tym tle poprawa.Gdyby było mniej nie było sytuacji strzeledzkiej a pewnie mecz byłby przegrany.Guardiola powiedział jedną rzecz gdyby Messi biegał tyle co u niego.To zaraz by miał kontuzje a xavi że namówiłbym Messiego do biegania.Czyli obaj też widzą tak naprawdę w tym problem.Dlatego ja bym Messiego na słabszych rywali wpuszczał rezerwę a jeśli byłby problem na zmęczonego rywala wpuszczałbym go w 60 min.Da się to zrobić problem jest z Messim że on nie lubi siedzieć na rezerwie.Dlatego mimo wszystko cieszą mnie te 111 km a nie 104.Generalnie super że Barca mierzy się z takimi zespołami jak Slavia Borusia czy inter ,które są wybiegane aby się uczyć i dostosować swoją grę do takich zespołów.To są świetne lekcje gry przed meczami z live.
Tak samo oceniam Griezmana za defenywę.Ale Suarez w presingu stara się więcej niż Messi choć nie zawsze to wyglada.Zysk z presingu był w meczu pierwszym ze Slavią gdzie Messi przejoł piłkę i zdobył gola więc da się i jest z tego zysk.To prawda że biegać można różnie i jest to w zależności od meczu przeciwnika danej pozycji.Jednak Slavia zdecydowanie gra agresywnie i tych sprintów z nimi jest sporo.Ilość przebiegniętych km mnie tu nie dziwi.Ale biegać trzeba tyle ile napisałem na początku.
1
@mmaciass ale jak napisałbym drużynę to ktoś przyczepi się drużyny.;)
8
Absolutnie Dembele na plus Fati wchodzi na przeciwnika, który bardzo dużo przebiegł.Dembele walczył od poczatku meczu gdzie drużyny lepiej bronią bo nie są zmęczone.Fati zagrał dobry mecz ale gra w meczach w kratkę promowanie Fatiego nie ma siłę to trochę bez sensu Dembele jak zagra kilka meczy te btamki się pojawią.Potrzebuje gry.