4

Dużo drużyn naciska Barcelone w 1 połowie a w drugiej nie mają siły i Barca dominuje pojawiają się przestrzenie i Barca mecz wygywa.To jest taktyka na 1 połowe strzelisz może wygrasz może będzie remis.

Aura pomagała przeszkadzającym bo choć piłka szybciej chodzi to lepiej grać na podlanym boisku, niż kiedy leje.Mecz dla Barcy był trudny.

0

@IronSanHybrid nie ma trudniejszej gry niż gra w Barcelonie i liga jest słabsza

1

@IronSanHybrid ale on gra u nowego trenera i raczej świetny to on nie jest.

0

@ViscaBarca123 to trochę jest tak że przychodzi zawodnik na jakąś pozycje z przodu i gra na nowości,ale szybko go czytają i wtedy musi udowodnić co jest wart.Tak trochę było z Coutinho gdzie mu szło a potem słabo było podobnie jest tak samo z Fatim.Tylko on jest jeszcze fizycznie jeszcze młody i teraz to bardziej jest czas aby poznać ligę i uczyć się od Leo póki gra.Oglądam kolejny mecz Realu z Rodrygo miał swietne wejście i bramkę na początku a teraz gra słabo.Przynajmniej na tyle co go widziałem.Być może za rok Fati odnajdzię się w grze Barcy.Na razie trzeba dać mu czas.Nie robić mu spiny niech cieszy się grą isię uczy.

2

Kupili za 20 i za 15 mln miałby iść facet zadaniowy, kiedy przeciwnik gra fizycznie, jeśli dali by 25-30 można by myśleć.Strata jego może być istotna, kiedy będzie trzeba grać w 2 cz sezonu w LM.Na takie live czy juve atletico.Trochę ryzyko.

7

@snoopy ostatnio mu dobrze poszło w nagrode powinien zagrać w tym meczu.Nie będzie Dembele więc powinno budować się jego pewność gry ,bo w nadchodzących miesiącach jego gra będzie kluczowa.Z messim muszą się ograć.Dla Fatiego to i tak jest duży skok gracze Atletico się nie patyczkują a to młody zawodnik. Raczej 2 połowa kiedy przeciwnik jest nieco słabszy wejdzie ma większe szanse.

1

@zmiter912576 tak to jest 100mln i pewnie jest ubezpieczenie w tym

0

@Undertaker87 masz doświadczenia bo jak widzę polecasz;)

0

@Ramon może i ;)Umtiti ma problemy z kolanem ten z mięśniami tak czy siak nie radzą w Barcelonie z problemem.

5

Powinni ten czas poświęcić na znalazienie jakiejś kliniki i to na całym świecie ,która specjalizuje się w podobnych przypadkach i miała tutaj sukcesy.Warto aby spojrzała od zera na jego problem.Jeśli się uda nawiązać stałą współprace.Być może ściągnąć kogoś z zewnątrz aby był jego osobistym trenerem personalnym.Skoro trener personalny Barcelony nie jest wstanie go przygotować.Barcelona ma kilku takich piłkarzy typu szklanka Suarez,Umtiti Messi oni zaczynają mieć kłopoty.Zdaję mi się że Griezman ma takiego specjalistę.

0

@johny11 No własnie chodzi mi o to, że kibicujemy jednej drużynie,ale możemy mieć różnie na sprawy patrzeć i zachować z szacunkiem swoje poglądy.

Może i jest tak jak mówisz ale póki on nie zagra roku bez kontuzji,to tego tak naprawdę nie wiesz .Bo w momencie kiedy się rozkręca ma kontuzję.Dlatego ja tego nie wiem czy jest jak mówisz.Natomiast Messi też nie umie mówić po angielsku.Znam masę świetnych ludzi którzy potrafią robić niezwykłe rzeczy nieosiągalne dla innych a gubią się w najprostrzych rzeczach.Ludzie są różnorodni to jest super bo każdy wnosi coś innego.

0

@Mat_Cat no przeż z uśmiechem odpowiedziałem godz. temu przyjmując o co chodzi autorowi:)zwyczajnie na szybko przeczytałem odpowiedziałem tyle:)

0

0

@Avada Kedavra nie przesadzałbym.Dobra drużyna to połączenie doświadczenia z młodością.Jedni uczą się od drugich i w ostatnich latach kadrę odmłodzono a w szkółce jest kilka perełek.Zapewne w następnych 3latach kupi się jeszcze zawodników.

0

@Peciak właśnie posiadanie lewego mogło by rozwiązać problem kiedy nie dało by się podać po ziemi piłki od bocznych obrońców czy skrzydłowych.

0

Nie ma zawodnika poniżej 5. Za to 6 powyżej 7 plus jeden z 6.7 tylko tak dalej ostatnio to chyba 4 było powyżej 5 i to w wiekszości 6

0

@johny11 Rozumiem cię że jesteś na sytuacje z Dembele wkurzony .Podchodzisz emocjonalnie jak typowy kibić od miłosci po nienawiść.Ale ja podchodzę do tematu uczciwie .Facet ma potencjał o czym mówił sam Messi także inni zawodnicy Barcy.Zgodziłem się z tobą ze transfer się nie spłaca na ten moment.To już się nie sprawdza ze ślepo jestem zapatrzony.Jeśli masz argument przekonasz mnie.Te obrażania twoje o innym świecie są zwyczajnie nie potrzebne.Słabe to z twojej strony.

0

@AmigoBlancos patrząc jak z Madrytem po maczu żegnał się Mbappe to raczej tam zawita.

0

@johny11 w kwesti tego uderzenia co nie trafił w bramkę .Wszedł dopiero po kontuzji na końcówkę i piłkę miał kozłowaną i trafił piszczelem, takie rzeczy się zdażają. Nawet Messi wczoraj i w ostatnim meczu tez tak piłkę stracił że odbiła się przed nim bo źle ją przyjołk.Powtarzam wystarczy żeby grał przez rok bez kontuzji facet jest w 3 najlepszych zawodników.Zresztą mało kto jego potencjał krytykuje bardziej kontuzje.

2

@Hushovt myślę ze trener podzielił na okresy bo ma dużo meczy i wpierw grał Arthur teraz pogra więcej ivan. Pokaże się przed okienkiem aby go sprzedać za lepszą cenę wypromuję się.Jakby siedział cena była by niska.

1

@marchisio10 nie wiem co wciąga Umtiti ale pogra 4 mecze z rzędu i bedzie znowu problem.Umtiti może funkcjonować w Barcelonie tylko w sytuacji rotacji.Nawet kiedy nie jest kontuzjowany aby kolana nie przeciążać.Na pewno nie do gry co 3 dni gdyż, jest to ryzyko kontuzji na które nie stać Barcelony.Pique z lengletem mają tą przewagę że nie mają kontuzji.Na dodatek lenglet jest najmłodszy z nich.Mówienie o czymś więcej o Umtiti może być tylko jak do końca sezonu zagra bez kontuzji.Na dziś rotacja.

1

Przy golu przeciwnik miał przewagę był wypoczęty.Nie miał meczu w nogach.Mimo wszystko jestem zdania że powinien dostać szanse w meczu z interem bo Alba pewnie wróci.Jeśli ma coś się dobrego zdażyć to tylko po częstej grze. A nie raz na jakiś czas.

0

@johny11 miał kłopoty przez moment obecnie jest ok.Odnośnie Dembele to się nie zgadzam jedyny problem to kontuzje przez co brak gry co 3 dni.
Zalety Dembele
1.To najszybszy piłkarz Barcelony
2.gra obiema nogami moze bić rożne z 2 stron tak jak wolne też z 2 stron.Jest Messi i on to robi.
3.Ma drybling zarówno na małej przestrzeni i dzięki szybkości na dużej jak z Totkami gdzie strzelił gola ala Mbappe na mistrzostwach czyli szybkość mają porównywalną.Jego drybling jest nieprzewidywalny co jest zalętą jest też niefrasobliwy co usypia obronę.

Wady ma straty w podaniach czy dryblingu
Powody mało reguralnej gry.Może to też kwestia głowy.Ma też super podania czy wrzutki.
Gdyby nie kontuzje ten facet byłby kompletnie w innym miejscu a tak jest jak jest.
Obecnie Nehmar w kontuzjach nie odbiega od Dembele i jeśli już mieć to ich obu.Jeszcze jedno Neymar i Dembele to różni zawodnicy Neymar duzo widzi podahe .a czucie piłki inny drybling niż Dembele.Ale nie ma takiego przyspieszenia i jest starszy.

0

@johny11
W zeszłym roku od połowy sezonu kontuzje mieli wszyscy niektórzy po 3 razy sezon przez to się schrzanił. W tym roku Kontuzje mieli Suarez, Messi Dembele ,Fati czyli podstawowy atak obecnie Alba, Semedo,Arthur pewnie o kimś zapomniałem.Jedyne co ich tłumaczy to wyjazdy do japoni usa i Copa problem jednak jest.

0

@johny11 to znaczy ja pisze we własnej osobie nikt ze mną nie piszę tutaj;)to znaczy tak widzę opcje Ney, Dembele,Fati, na zmianę tych 2 pierwszych sa podatni na kontuzje ale Fati może się od nich uczyć. Griezman rotacyjnie z Suarezem i Messim plus, kiedy Dembele i Neymar jest kontuzjowany może też ich zastępować.Jak karierę skończy Messi i Suarez to wtedy będzie więcej tego miejsca pewnie do napadu ktoś przyjdzie.Jest też rozwiązanie z tego tragicznego meczu gdzie grał i Dembele i Griezman ale na pewno trzeba było by nad nim popracować i sprawdzić go w momencie kiedy są w formie. A nie po reprezentacjach i kontuzjach w meczu o 13 na wyjeździe.

0

@barteq To prawda ale jeśli przegra rezerwa każdy powie to tylko rezerwa ale jak zagra pierwszy skład z przeciwnikiem zmotywowanym to
A) narażamy pierwszy sķład na kontuzje
B) jak niezmotywowany skład przegra znowu bedą ludzie narzekać a tak rezerwa będzie chciała się pokazać.
Oprócz straty kasy to ten mecz nie ma znaczenia.Po porażce ludzie nie przejmą się skupią sie kto z rezerwy się pokazał a kto nie.Kto ma aspiracje na pierwszy skład a kogo ewntualnie sprzedać bądź wypożyczyć jak Alenia Rakitić czy Tobido.

Wygrana z Realem Atletico i drugim Realem daje spokuj na święta ustawia pozycje wyjściową aby zamknąć kwestie ligi jak najszybciej.Skupić się na LM.

Zauważ że w pierwszej cześci sezonu wypadł Dembele Suarez Messi.Obecnie Alba, Pique i Semedo.Ogranie rezerwy a dopiszę jeszcze do tamtego składu Neto jest mega istotne obecnie wypadł Dembele.Zagranie całego meczu dla Fatiego i Pereza są mega ważme także w kontekscie nieobecności Dembele.Na pewno gry potrzebuje też Roberto który też miał kontuzje.Busi ma chyba sporo kartek chyba też jest zagrożony.Nie wiem czy i Vidal by się tam nie przydał zna realia.Raczej zagra rezerwa.

0

@johny11 nie sądze aby poszedł zimą jeśli już to za Neya a Ta kwestia ma być latem podejmowana.Dla mnie powinni popracować generalnie nsd sztabem od przygotowania fiz.Problem jest szerszy.Kontuzje rozwaliły poprzedni sezon ake to moje prywatne zdanie.Powinni ściągnąć kogoś z zewnatrz kto na to spojrzy.

0

@barteq to prawda ze stawki nie są wysokie ale nie mamy szejka zaliczyliśmy 2 remisy i tu miała byc porażka a na Coutinho się traci trzeba zarabiać co się da aby całość była wysoka.Myślę że i z tym składem co napidałem jest szansa na przynajmniej remis o ile szybko się ułożą.To nie jest zły skład tak naprawdę.Będą grac bez presji inter musi.Pamiętam ze rezerwy Barcy w podobnym momencie prowadziły do 80 min z totkami i padł remis.Widać że Bartek lubi rotacje jak pkt się zgadza.

0

@barteq sa 3 ważne powody aby w wyszła rezerwą
1.Mecz z Realem 2.
2. Ogranie takich zawodinków jak Wague, Firpo, Rakitic, Perez , Umtiti ,Alenia ,Puig, Ansu Fati,Araujo, Todbido pewnie Griezman, na 9 Rakitić.
3Mecz na wyjeździe trzeba lecieć.

Na korzyść tego że wyjdzie pierwszy skład to jest wygrana i kasa potrzebna na transfery.
1 do 3 że wyjdzie rezerwa.

0

Myślę ze ma powody.To był jeden z 4 kluczowych meczy który zamienia 5 mecz kluczowy na normalny ,choć z uwagi na kasę zawsze warto wygrać..(2 Reale i Atletico obecnie kluczowe mecze ustawiające sytuacje w lidze przed drugą rundą)Z interem ogrywać może się rezerwa co jest bardzo ważne a pierwszy skład odpocząć przed Realem.Zespół pokazał się z dobrej strony.Dobry punkt wyjścia na dalszą część sezonu.Widać że zespół potrafi się zmobilizować na ważne mecze a Real gra dobrze. Z Realem będą w formie.A jest 1 dzień przewagi i gramy u siebie.Nie zagramy też w LM z MC,Bayernem Juventus i może liverpoolem choć mogą jeszcze niawet nie awansować.Zespół osiagnoł chyba minimum czyli wyjśie z grupy z pierwszego miejsca w kwestii założen budżetu.Teraz chyba co wygrają to ich.Powody do okazywania radości są bo był to mega ważny mecz.Także dla Griezmana aby się przełamał.Także dobre mecze zanotowali Firpo i Umtiti i bez kontuzji oczywiście Firpo proporcjonalnie bo to nowy gracz z rezerwy..Grali świetnie presingiem i Messi też dawał z siebie dużo więc można jak się chcę.Choć pewnie nie w kazdym meczu tak będzie grał.Można na Barce narzekać ale trzeba umieć się też cieszyć.W mojej ocenie powinni poprawić grę na wyjeździe.Mam nadzieję że zwyżka formy im pomoże.Szkoda Dembele.Dobrze że wraca Pique i chyba Alba.Bo sa kontuzje.No i wyniki i w lidze mistrzów i w la lidze jest co też jest istotne.Jest się dziś z czego cieszyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?