Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@slayer w zeszłym roku graliśmy z totenchamem było 1:0 do 80 min dla Barcy.Skończyło się na remisie a totencham doszedł do finału.
Jakie są zyski
1Młodzi dostaną szanse i złapią doświadczenie w LM
2.Odpoczną starsi kluczowi zawodnicy ale i młodzi którzy grają za dużo jak de jong.
3.Jeśli inter wygra i awansuje zarobi będzie miał kasę aby kupić graczy od Barcy.Przegrana mogłaby pomóc wbrew pizorom przy transferze.
Zagrożenie
Wysoka porażka
Strata kasy choć nie dużej za wygraną w LM
Są plusy i minusy porażka nie eliminuje Barcy zawodnicy neto wague umtiti Todibo Perez Fati muszą grać
5
Nie chciałbym żadnego zawodnika z podstawy.Nikt nie przewiduję Puiga.Valdek mówił że grał mecz.Mimo wszystko w pierwszej połowie fajnie by zobaczyć rezerwę. Potem ewentualnie kogoś z pierwszego składu.
2
W sumie to lepiej aby inter poszedł dalej bedą mieć wiecej kasy na transfery vidala czy Rakitca.
6
@norbo80 Można Ci jak najbardziej współczuć i rozumieć:(.Ale młodzi zasługują na szansę aby się pokazać.Ważni zawodnicy z pierwszego składu nie są młodzi.A mamy 3 mecze po interze cięzkie.Bo po klasyku który jest w środę gramy o 16 w sobotę.A przeciwnik ma cały tydzień przerwy.A trzeba się zmotywować po klasyku co może być ciężkie.Dlatego nie ma co obwiniać tutaj Valverde z perspektywy drużyny i wyników postępuję tu mądrze.
7
@RybsonSdz griezman za Suareza
0
Niech zacznie rezerwa, jakby był duży problem mogliby wejść z pierwszego składu w 2 poł
0
@karci0 jeśli wyszedł skład podstawowy to mogą odpuścić.Jeśli wyjdzie rezerwa będą gryźć trawę, aby się dostać do pierwszego składu bądź drużyny.
1
@BarcaInfo ooo cieszy obecność Fatiego:)także Alby i Semedo:)
1
Vidał jest potrzebny kiedy trzeba pograć trochę siłowo i ruszyć trochę zespół.Puig siły nie da.W Barcelonie nie ma takiego innego zawodnika jak jeszcze sprzedadzą Rakitica i wypożyczą Alenie.To przy kontuzjach Arthura będzie to słabo wyglądało.Barcelona powinna szukać za Vidala następcy.Jeśli on sporo obniży cenę za Martineza to czemu nie.Ale on na takie live może się przydać.
0
@gontex tak, nawet na forum Realu o to się najbardziej martwili.Czemu się wcześniej nie wykartkował.Choć po Ramosie wiadomo czym grozi wykartkowanie
0
@BODŻER niewiadomo czy Casemiro wystąpi zagrożony jest dużą liczbą kartek
9
@sokot to jest brak szacunku dla graczy rezerwowych którzy chcą mieć szanse reprezentowanie klubu.Co powiesz takiemu Aleni,Pugowi czy Wague czy Tobido młodzi zawodnicy którzy grzeją ławę i się nie rozwijają.Trzeba dać im szanse na pokazanie ilę są warci.To także zdobycie przez nich doświadczenia grając z interem które jest bezcenne.Inter mógł się więcej postarać i być w sytuacji Barcelony.Ale ten przywilej to jest nagroda dla Barcelony za włożony wysiłek co za tym idzie szzcunek także dla turnieju.Ta nagroda i przywilej to wywalczenie wygranej najtrudniejszej grupy.Meczy w sezonie jest odgroma a ważni zawodnicy w naszym zespole nie są młodzi trzeba mieć szeroką kadre aby liczyć się we wszystkich rozgrywkach.Po to wydane były cięzkie pieniądze aby właśnie w takich meczach grali.O ile pamięć mnie nie myli to do jakiejś 80 min rezerwa Barcy w podobnym meczu wygrywała z Totenchamem który doszedł do finału.Skończyło się remisem.Jeszcze jedno czekaja nas 3 cieżkie mecze a mecz z Realem jest w śr a następny w sob o 16.Mało czasu na wypoczynek. A przeciwnik w środę nie gra i można bardzo łatwo stracić to co się ewentualnie zyska wcześniej.Bo po ewentualnym zwycięstwem nad Realem rozprężenie może przyjść.Niech gra rezerwa.1 skład ma decydujący moment aby był spokuj na święta.
2
Wystawiłbym rezerwę niech gryzą trawę i biorą odpowiedzialność za grę.Szkoda narażać pierwszy skład na kontuzje.A tamci będą walczyć.Będą mieć po tym meczu 3 w sumie ciężkie mecze bo po meczu środowym z Realem jest mecz w sob o 16 jest mało wypoczynku.Grajmy rezerwą.
3
Jak Perez zagra mecz z interem to zostanie pełnoprawnym zawodnikiem 1 drużyny trochę szkoda że nie będzie mógł grać w Barcy B.Będzie brakowało mu minut.Mógłby Firpo pograć do końca roku aby wejść w sposób gry Barcy.Coraz lepiej mu idzie.No i zobaczymy w jakiej formie na Clasico będzie Semedo i Alba.Roberto jest w formie.Lepiej aby w klasyku zagrał.
0
@jeykey1543 w zeszlym roku w obronie oprócz początku graliśmy znakomicie i też jako całość .Stosunek zdobytych do straconych był świetny do momentu kontuzji.Weszła rezerwa bo były kontuzje i o ile pamietam był remis i przegrana.Semedo zaczoł sezon bardzo dobrze i zrobił postęp w stosunku do zeszłego roku.Firpo zjadał stres i źle rozpoczynał mecze i bramki padały.Alba przynim to wyjadacz nie musi się przystosować.Różnica jest i to widać.Na szczęście dostrzegam że Firpo gra coraz lepiej.Obroną za bardzo się nie przejmuję.Bedą gotowi na drugą część sezonu jak w zeszłym roku.Tak jak mówiłem oresezon u nas trwa w trakcie sezonu z powodu kontuzji ,Copa wyjazdów.
0
@Suzu Suarez z Messim po Copa i kontuzji trochę złapali formę fizyczną i piłkarską.Postęp w dopasowaniu złapał de jong i griezman.Coraz swobodnie gra Firpo który widać że się stresował.Rakitic też trochę się ograł a że trenował potrzebował kilku meczy..Szkoda kontuzjowanych.
2
@Bykunn vidal jest potrzebny na walkę w LM jak nie idzie i trzeba fizycznie odpowiedzieć przeciwnikowi będzie kluczowy w meczach z live itp.
0
@Dawid66 jeśli przyjdzie to dlatego ze go nie chcieli kupić ale Barca prędzej będzie szukać nowych twarzy albo ściagną Neya.
0
@cyron1 ;)ale powiem tak gdybym któregoś miał od nich wziąć to może Casemiro i Hazarda.Przygladam się Valverde bo zasłabo go jeszcze znam a go chwalą jeszcze się nie wypowiem Za de jongiem i Arthurem mógłby zagrać Casemiro.Co do Hazarda świetnie panuje nad piłką i chroni ją ma dobry drybling.Musiałby się dostosować do stylu Barcy.Za dużo trzyma piłkę, oglądałem mecz z psg starał się przejść 2 potem się wycofywał i schodził do środkoa i dopiero oddawał piłkę.U nas jak widzą ze nie ma co się pchać to podają przez środek nie tracą czasu.A on trzyma za długo i obrona się ustawia się na swoją pozycje j mają trudniej prowadzić atak pozycyjny .Wbrew pozorom jest efektowny ale czy efektywny?Musiałby parę rzeczy zmienić byłby z niego pożytek.Do Guardioli na szkolenie podobnie isco zmarnowany talent.Choć z psg był jednym z najlepszych.A tak to chyba nikogo bym z nich nie chciał.(Marcelo technicznie jest zaawansowany ale słabo broni musiałby iść na szkolenie do Simeone.Oczywiście pare lat temu Kros, Modric czy Ramos nie byliby źli)ale dziś to już nie to.Co do teszty wolę naszych i
0
@ViscaBarca123 może Ansu zamiast Messiego by zagrał jakby wyzdrowiał.Messi 2 poł.Jakby była konieczność.Zmiany powinni dać Roberto vidal i może Griezman.
0
@ViscaBarca123 Betis byłby lepszy.
1
@jeykey1543 w obronie nie grał podstawowy skład co jest istotne ani firpo a ni Roberto to nie podstawowy skład.Firpo to się adoptuje do stylu jak Griezman.
0
Najlepsze to wynik,lider i Messi.Dobra gra piłą w ofensywie jest progres.Cieszy bramka Griezmana niech łapie pewność.Dobrze że ważna bo otwiera wynik.Trochę bardziej w stylu Atletico niż Barcy ale trzeba z tego korzystać jak to potrafi.Fajnie że pograł Perez Alenia.Coraz swobodniejsza gra Firpo z przodu co cieszy.Na koniec super bramka Suareza no i de Jonga;)
Złe
Obrona -choć trzeba też powiedzieć że nie ma Semedo i Alby. Firpo się przystosowuje do gry w Barcelonie a Pique choć dobrze rozgrywa to w defensywie nie jest w formie i łapie kartki.Dobrze że puchar Davidsa za nim ;)Całościowo to jeszcze nie działa .Myślę że to poprawią.Bo w zeszłym sezonie też tak było.Oby w następnym meczu.
3
Pilka fajnie chodzi forma rośnie brakuje koncentracji w obronie .No i Suarez strzela za dużo w bramkarza.
0
@Neymar0d on jest nieprzewidywalny jeśli chodzi o drybling, ale jest przewidywalny jeśli chodzi o strzały.
0
@JimMorrisonFCB widzę pewną prawidłowość przynajmniej na ten moment.Pojawia się ciekawy zawodnik gra super a potem zaczyna grać słabo tak było z Vinim i Fatim.Widać że obrońcy ich rozpracowali.Muszą się odnaleźć.Nie przekreślam jego szans na przyszłość ale na ten moment to co widziałem w jego wykonaniu oprócz 1 gola było przeciętne.
0
@AmigoBlancos jak napisałem nie widziałem wszystkich meczy zwłaszcza w LM poza tych z Psg.Ale poza Psg grupę mają słabą.To co widziałem na razie poza pierwszym golem było przeciętne.
0
@zmiter912576 tylko czemu ?skoro Rodrygo taki fantastyczny.Staram się na Rodrygo zwracać uwagę także i dziś to zrobiłem i no i nie ma rewelacji.To samo w lidze byłp z Fatim błysk a potem albo go rozgryźli albo nie wiem.Kolejny mecz który widziałem był przeciętny.
0
@Mesi12 z psg też grał słabo i we wcześniejszych meczach też nie błysnoł.Albo tak trafiam ale gadałem z kibicem Realu i też to zauważył.Fati też błyszczał na początku a potem było słabiej z Vinim to samo błysk a potem ....dziś był lepszy od Rodrygo.Myślę że Laliga trochę weryfikuje.Nie mówię że nic z niego nie będzie.Na ten moment nie przekonuje mnie.
0
Oglądam kolejny jakiś mecz Realu.Dochodzę powoli do wniosku że ten Rodrygo jakiś przereklamowany jest.Widziałem jedną na początku imponującą bramkę a potem co mecz to słabo. Może się mylę bo nie oglądałem wszystkich meczy .Dziś już vini więcej robił.Choć wykończenie miał na swoim standardowym poziomie.