7

@Cwaniak4 Bartek ma minusy ale kupił sporo zawodników i kasa się zgadza co jest sztuką.Klub się bogaci.Zmienia też infrastrukturę zbudował już jeden stadion choć nie tylko on co też ma wpływ na finanse klubu.Można czepiać się osoby Valverde i stylu.Ale tu też Valverde pewne sukcesy ma.Barcelona buduje też szkoły w innych państwach .Oczywiście nie wszystko super idzie.Nie zgadzam się że jest to jakiś fatalny prezes.Nie jesteśmy też w srodku i nie znamy wszystkich aspektów.Dlaczego pewne sprawy wyglądają tak a nie inaczej.Nie znamy barier wszystkich argumentów i na pewno w klubie są rzeczy które klub zatrzymuje dla siebie.Z uwagi na konkurencję.

0

@zdrowyrozsądek przecież ostatnio Messi Dembele i Suarez mieli pauze miesieczną razem.W zeszłym roku Messi miał kontuzje 2 razy nie grał z Lyonem czy Realem.Suarez miał 3 kontuzje i skończył sezon z 2 kontuzjami na raz.A chrząstka jest niewyleczalna od pewnego stopnia.Tzn grać mozna ale się odzywa.

0

@Lionello Neymar Messi Suarez Dembele są podatni na kontuzje duża ławka nie zaszkodzi.Perez może iść na wypozyczenie Fati jest młody niech pogra w Barcelonie B i od czasu do czasu w pierwszej drużynie.Fizycznie na razie odbija się od obrońców i uczciwie to na ostatnie 20 min może wchodzić.

1

@cooen można mu zarzucić różne rzeczy ale w piłkę grać umie.Jeśli Mbappe ma iść do Realu to ja widzę Neymara z powrotem i w nosie mam przeszłość.

1

@Rochemback w zyciu nie sprzedawałbym Dembele to obok pereza i Fatiego nsjmlodsi zawodnicy.Dembele potrzebuje 5 miesiecy ciągłej gry.Jest wtedy lepszy od Griezmana który nie potrafi dryblować.Mentalnie się poprawił musi poprawić kwestie kontuzji.Ma tu czas bo są wartościowi inni zawodnicy.Messi też miał kontuzje.Prędzej wypożyczyłbym Pereza.
Suareza, Messiego ,Neymara,Griezmana w przeciągu 5 lat w Barcelonie nie będzie.Martinez to następca Suareza.

0

@Pstryk Ja uważam że Dembele musi zostać.Trzeba rozwiązać kwestie kontuzji.On mentalnie wykonał dużo pracy to wciąz jest najszybszy zawodnik Barcelony grajacy 2 nogami uderzający wolne i rożne z obu stron o dryblingu na małej jak i duzej przestrzeni.Jemu potrzeba 5 miesiecy gry bez kontuzji aby był świetny.Zachowanue bardzo poprawił.Messi też miał klopoty z kontuzjami.

Z zawodników młodych z przodu jest Perez Fati i Dembele to powinna być przyszłość..Wypożyczyć trzeba Pereza aby się ogrywał.Po odejściu Messiego Neymar mógłby grać na jego pozycji Martinez na miejscu Suareza.Dembele na lewej prawej stronie.To samo Fati.A Griezman zmiennik całej reszty.Potem kończy karierę Griezman i Neymar wtedy jeśli nie ma nikogo lepszego wraca Perez.Atak tworzą Dembele Fati Martinez i Perez.

0

@NGTRX ja przyznam nie rozumiem fenomenu Rodrygo.Widziałem jego pierwszą bramkę która była ładna.Niewidziałem 3 bramek z galata.który mocną ekipą nie był.Potem niczego dobrego z jego strony raczej nie widziałem.To już Vini więcej szarpie choć wiadomo że nie trafia w bramkę i potrafi grać na jednej stronie..Co prawda jeszcze jest za wcześnie ale nie wiem czy to jest zawodnik na oczekiwania Realu.

0

@Xavinho54 Neymara można nie lubić za różne rzeczy.Tylko to nie jest przedmiotem oceny .Oceniam najlepszy czas tych piłkarzy kiedy byli piłkarsko w formie. Tutaj w najlepszym czasie
Neymar był znakomity.

0

@itmustbejoke ja mam zagwostkę co do wyboru.Messi dał Barcelonie i sobie najwięcej przez lata.Jest wielki.Ale podobny ma styl do Maradonny.Choć był od niego lepszy .Natomiast choć to tylko 2 lata to Ronaldinho był magiem i kwintesencją tego co lubię w futbolu najbardziej.Ktoś powie że robił sztuczki ale robił je tak że miały uzasadnienie i drużyna miała z nich zysk.Cenię Leo i jego piłki ale nie wiem czy w tym krótkim czasie Ronaldinho nie był ciekawszym zawodnikiem.
Dalsze miejsca to zawodnicy których widziałem o Pele itp. Nie bedę się wypowiadał ale:
Neymar
Maradona
Roberto Baggio
Zidan
Ronaldo
Nie ma tu kolejności są różni
Potem przerwa Van basten, Romario,Platini,Ronaldo gruby

3

@Rewolucja123 nie piszą niczego złego Perez będzie grał i tu i tu a Dembele wraca w poł.stycznia to dobre info.Byłoby źle kiedy bylby w 1 drużynie i siedział na ławie.

0

Bardzo dobry pomysl:)

0

@itmustbejoke móglby przejąc zespół po Messim i potencjalnie odpowiedzią na Mbapoe w realu.Dobrze jakby ogarnoł się Dembele w tedy atak byłby Neymar Dembele Fati może Martinez.Rezerwa Griezman Perez.Griezman i Petez zabezpieczają sytyacje w razie kontuzji Dembele czy neya.Jest era po Messim.

0

@Avada Kedavra dzięki:)

0

@Lisek bardzo dziękuje:)

0

Czy ktoś wie jaka jest różnica ile bramek Strzeliła Barca a ile Real generalnie w La lidze?Jakiś czas temu była podawana różnica na korzyść Realu 7 bramek.Ciekaw jestem jak to teraz wygląda.Ktoś coś?

0

@Danny Gaucho no i Suarez i Messi byli kontuzjowani i zaczęli sezon bez presezonu.:)

0

@Tasde myślę ze on potencjał ma ogromny ale musi się zaadoptwać do gry w la lidze, która jest inna niż hiszpańska,pewne rzeczy powinien poprawić.Wiedzieć kiedy iśc do kiwki kiedy lepiej przegrać przez środek a nie iść z piłką przez środek bo to strata czasu i obrona się ustawia.Bo Barca w takich sytuacjach szybko gra piłką.A jak przechodzi na skrzydle przez 2 to gra tam 2 zawodników Barcy i jest 2 na 2.Chyba że zawodnik dostaje podanie które stawia go w dobrej sytyacji.

0

@sevs Pique też w zeszłym roku grał na początku słabo potem był najlepszym obrońcą Barcy widać tak ma.

0

@Tasde ale hazard ani nie strzelał bramek a asyst ma mniej niż terstegen.Generalnie był krytykowany z psg błysnoł ale jak pisałem grał efekyownue a nie efektywnie.Być może na słabszą obrone to przejdzie tych 2 i dogra piłkę sle z lepsza tak grającą obronę ma problem.

0

@Marcello 6 minut modric wiązał but;)?

0

@zdrowyrozsądek Puque zaczyna być w formie obrona się poprawi

0

@kejdzi grają wrzutki ale tego nie potrafią robić no i robią to ładnie s poprzek i nue ma efektów.No i bramki zdobywa tylko benzema a gdzie jest reszta?

0

@XBlairrX jeśli valdek doszedł do wniosku że Araujo jest lepszy to wzmacnia pierwszą drużynę.A tak to daje szanse Todibo a nie Araujo.Podejrzewam że kasa jest tu istotna bo Coutinho się nie zwróci.

0

@liberoFCB ok :)

0

@Solimalhio ja byłem po ostatnim el Clasico mega zniesmaczony grą obu zespołów jeden przeszedł koło gry.Drugi nastawiony na przeszkadzanie a najlepsi defenstwni zawodnicy to Pique i Casemiro czy Valverde.A gdzie zawodnicy kreatywni.Gdyby był Real w formie jak live to powinien z Barcą tego dnia wygrać 4:0.Nie wykorzystał tego dnia bo to się dzieje 2 razy w roku taki numer.Ponieważ w dobrej formie Real nie jest to ma kłopoty z różnych powodów.Biorę tu porównanie z ekipami grającymi z poprzednich lat czy to Guardioli czy z czasów kuidy grał Zidan.To było mega marne.Dzisiejszy remis nie jest przypadkowy.Tak naprawdę Benzema to jedyny gość który zdobywa bramki.Jeśli miałby kontuzje to zanim jovic by się dostosował do La ligi i Realu byłoby po sezonie.Barcelonie dużo więcej zawodników strzela bramki.Nawet kiedy jednocześnie nie ma Messiego Suareza czy Dembele razem a tak w tym roku było.Kibice Realu powinni Benzeme szanować ,bo to on trzyma ten zespół w grze.Choć sam ligi nie wygra.

0

@ViscaBarca123ok jasne.

0

@ViscaBarca123 a w zestawieniu Puig Pedri ,który jest twoim zdaniem lepszy?

0

@Tasde jeśli chodzi o Hazarda to wspaniały gracz swietny drybling dobrze chroni piłke. On byłby dobry na Barce jak Barca ciśnie i straci piłkę jest szybki i ma drybling i ma dużo przestrzeni jak w Angli.
Inaczej jest jak gra w gąszczu to się bardzo dużo kiwa czasem z 2.Jak nie daje rady to się wraca i schodzi do środka.To wszystko trwa a obrona się ustawia jest trudniej.Jego gra jest efektowna ale nie efektywna.Wstrzymuje grę.Zamiast grać podaniami i wychodzić na pozycję.

0

@liberoFCB to mam takie pyranie jakiś czas temu podano statystykę dotyczącą ile bramek generalnie zdobyła Barca a ile Real.Jakiś czas temu Barca traciła 7 bramek.Nie wiesz może jak to teraz wygląda?

0

@Mario96w to zależy jeśli nie opanują kontuzji Arthura powinien zostać Alenia .Puig nie chcę odejść.Jeśli odejdzie Alenia i Rakitic.To i Puig i Alenia będą grać i się rozwijać w lidze dla Puiga to kolejny etap rozwoju i gra z Messim.Barca zyskuje bo 2 graczy gra w lidze.Po roku można stwierdzić który z nich lepiej sobie radzi.Ten piwinien zostać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?