Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Najsłabsze to wynik.I pech przy golach tu ręka tu minimalny spalony.Zespół grał dobrze lepiej niż się spodziewałem.Porównania do live czy Romy są śmieszne tu była lepsza gra i była walka przegraliśmy po prostu mecz to jest sport.W live i w Romie przeszliśmy obok meczu.Inną sprawą jest czy zwolnić Valdka.Ale przyrównanie tego meczu do live czy Romy to nieporozumienie.Różnica jaką dostrzegam jest taka że czasem zespół czuję się za pewnie i traci kontrole nad meczem i to jest do poprawy.
0
Przy bramce Pique nie było spalonego zawodnik Atletico który nie stał przy vidalu był na środku miał wyciągniętą rękę w kierunku oblaka czyli własnej bramki i to 1na przed vidalem.Vidal nie był na spalony gol był prawidlowy.
0
@krisso78nie mówię o sytuacji gdzie gola zdobył Messi a sytuacji gdzie gola zdobył Pique zawodnik Atletico nie ten który stał przy vidalu a stał w środku wychylił rękę o 1m przed vidalem w kierunku oblaka soalonego nie było.Jak ci się chcę to idź do tego kibla bo nie ma co się męczyć powodzenia;)
0
@Siwy1313 myślę że się skoncentrowali na zawodniku który był przy vidalu i nie spojrzeli na resztę stąď błąd
0
@Siwy1313 nie mówię o golu Messiego i Pique
0
@barteq nie mówię o sytuacji leo tylko o golu Pique
0
@drake126 nie mówię o sytuacji leo tylko o nie uznanej bramce Pique
3
2 bramka powinna być uznana dlatego że inny piłkarz atletico miał wyprostowaną rękę w kierunku oblaka i on tu złamał linię na 1m
0
@mikokarla jeśli wyjdzie Rakitic to nie zagramy Puig jest lepszym na dziś grał od początku sezonu a Rakitic siedział na ławie.Jeśli i Griezman nie będzie miał dnia to Perez może być lepszy.Niekoniecznie Barca może wyjść najmocniejszym składem.
0
@Persyfl tzn .Tak w przypadku katastrofy w smoleńsku prawo do prowadzenia śłedztwa miała firma która wyprodukowała tupoleva.Czyli Rosjanie.Dlatego oni wpierw mieli i skrzynki i wrak.Takie jest prawo międzynarodowe.Iran nie chciał dać skrzynek ukrainie bo ta przekazała by amerykanom.Zarówno czy to francuski czy Amerykański producent mają ogromne doświadczenie w badaniu katastrof także loboratoria i ludzi.W przypadku kraju który ma katastrofę raz na jakiś czas.To robi się eksperymenty na poziomie parówek.Albo chcę się walić wrakiem w brzozę;)Aby nie było katastrof śledztwo prowadzi zazwyczaj producent aby poprawić usterkę która doprowadziła do katastrofy.
0
@cyron1 taki problem jest z Fati tylko on się jeszcze rozwija nie wiem czy Puig będzie fizycznie mocniejszy ja bym dał mu szanse.Choć w ewentualnym finale z Casemiro i valverde będzie miał ciężko.
4
Jak dla mnie Alenia byłby teraz niezbędny za Rakitica i obawiam się ze Valverde upieprzy tak samo Puiga.Tu Aleni bym bym bronił po pierwszym meczu na początku sezonu może być gorszy mecz cała Barca była pod formą.Puig notował w zeszłym sezonie dobrą grę w pierwszym sezonie i powinie w sytuacji braku Arthura i Aleni dostać szanse z mocnym przeciwnikiem.Po godz można wprowadzić Vidala jakby było coś nie tak.Trzymanie się balansu dzisiaj nie wygra się meczu to jest 1 mecz.Trzeba dziś kreatywności.Co do przejścia do Realu odczytuję jako złość na Valverde.Upieprzyłeś mnie to odejdę.Trochę dziecinne ale ludzkie.Valverde powinien lekcje z tego wyciągnąć.Jeśli zrobi ten sam błąd z Puigiem....
0
@itmustbejoke Stara gwardia dobrze się trzyma plus Mandy który dobrze gra w obronie ale już dośrodkować noe potrafi.Orsz Valverde ale dalej nie mają następców z przodu Rodrygo Vini i Jovic to nie są zawodnicy na Real Madryt.Też z Hazardem będą mieć problem.Facet ma płytkę w nodze i podłamaną kostkę albo kość.Nadużywa kiwki na potęgę.Jak dla mnie może być tak że będzie szedł od kontuzji do kontuzji.
1
Super gdyby Puiga wystawił tylko on boi się że Puig fizycznie będzie przegrywał pojedynki z Atletico to samo będzie z Realem.Taki nowy mało znany Puig mógłby być zagrożeniem.A tak będzie pewni Rakitic w pierwszej potem w drugiej vidal.Tak jak doprowadził valverde do odejścia Aleni to samo będzie z Puigiem.
0
@Persyfl gdyż to oni wyprudokowali samolot i oni będą badać przyczyny i skutki także po to aby nie doszło do kolejnej kstastrofy a skrzynki są mega pomocne w tej sprawie
0
@TR3YWAY myślę ze samolot miał katastrofę tylko irańczycy nie dadzą Amerykanom sprswdzić skrzynek aby ci nie zwalili winy na iran a nie na produkt wykonany przez Amerykanów.Tu stanowisko Iranu jest zrozumiałe.Jest konflikt interesów.
1
@Volk wyjście Amerykanów z iraku powstanie Isis
0
@Wichurek podali kto zginoł.Ukraina wydała oświadczenie że to nie zamach .Nie zgineli Amerykanietylko Irańczycy Kanadyjczycy Szwedzi kilka osób z Ukrainy.
0
@NaFazieHitman najwięcej zginęło katastrofie irańczyków.Ukraina sama wypowiedziała się że to nie ma nic wspólnego z sytuacją polityczną.
0
Najpierw ludzie generała wystrzelili rakiety na bazę amerykańską potem amerykanie wystrzeli na nich rakiety potem były demonstracje na konsulat z wejściem
0
@PrinceDamon głównymi aktorami konfliktów na bliskim wsch jest Arabia Saudyjska i Iran bez udziału tych pańsrw w praktyce nie ma konfliktu.Problem jest natury która wersja religii ma być przyjęta i oczywiście walka o strefy wpływu usa, Rosja ,syria, irak, jemen , egipt itp. to dodatek do konfliktu jakie te państwa prowadzą.
0
@kerouac tak naprawdę to ten generał wcześniej zatakował gdzie jego organizacja wystrzeliła 30 pociskow potem ameryjanie ich ostrzelali potem była demonstracja przed ambasadą potem zabicie generała teraz ostrzał.Zobaczymy co powie trump ale ostrzeliwać się mogą do skutku.
1
@Hushovt tylko Rosja dąży panicznie do przeciw wagi dla Nato właśnie zmuszają do integracji Białoruś.Nie pozbędą się Iranu i Syri.Co do Chin nic nie zrobią.Nie mieszaja się do takich spraw.Ich interesuje hong kong Taiwan czy wyspy na możu żołtym.Sojusz z Rosją od czasu do czasu bo to ubogi sąsiad dla nich.
0
@Hushovt niedawno Rosja ,Chiny i Iran przeproeadzały wspólne ćwiczenia.Generał który zginoł utrzymał Asada u władzy walcząć z isis.Jedyna Rosyjska baza poza terytorium Rosji to Syria.To co napisałeś to absurd;)
1
@Pawlak1992 nie ma czego Realowi gratulować
Tu prawie wszystko jest oprócz finału który był rok wcześniej.Gdyby był var nie przeszli by psg o dalszych rundach nie wspomnę.Rok wcześniej Bayern też był lepszy od Realu.Wcześ najlepsze było Atletico wyeliminowało Barcelone Bayern Real o mało nie odpadł z Wolsbourgiem grali z City bez Guardioli i Psg bez Neya i Mbappe.W ostatnim momencie Ramos wyrównał i w dogrywce na zmęczone Atletico wygrali w dogrywce.Któte też miało w lidze ciężkie mecze.Gdyby był var nie wygrali by 2 pucharów.A w 1 mieli farta w rozstawieniu i momencie w którym trafiłi na Atletico.To Atletico było wtedy najlepsze.Mówienie tu o niesamowitym wyczynie Realu to nieporozumienie.
0
@Kuczek tam jest wyjaśnione.Chodzi o przewlekłe kontuzje Dembele i Arthura.Że po sezonie nie rozwiązano ich problemów ze zdrowiem.W kolejnym sezonie jest ten sam problem.A to są kluczowi gracze.Czepiasz się.
0
@barpol11 hm ok dzięki popełniłem bład.Czyli trzeba wziąć Puiga do czasu powrotu de Jonga i Arthura.
3
Tak naprawdę jedyne co można powiedzieć Neymar jest konieczny oby kontuzje go mijały.Sciągnąć Olmo póki tanio.
0
W środku problem jest z kontuzjami natomiast bład jest taki ze drugi rok Arthur ma problem i nie jest ten temat załatwiony w okresie letnim.Kolejna sprawa to Dembele dawno powinna być sprawa załatwiona na zewnatrz jeśli facet ma non stop kontuzje a Barcelonie nie są wstanie mu pomóc.Dopiero teraz go to Kataru wysłali.Powinien mieć delegowanych ludzi którzy się tylko nim zajmują od przygotowania fizycznego po żywienie.Teraz nie ma ani de jonga ani Arthura czemu nie ma jeszcze Olmo skoro odszedł Alenia a zarząd widzi że jest problem.Czy postawiono już na Puiga.To powinien już trenować z pierwszym składem.Zostawienie gry Rakiticowi to nie porozumienie a zbliża się puchar.Brak reakcji jest zadziwiające.
0
@xVENUMx problem jest z tym że w ataku jeśli chodzi o zawodników poniżej 28 roku jest Fati który fizycznie odbija się od obrońcy.Perez który nie gra i Dembele.Na rynku alternatywy na poziomie który może dać zdrowy Dembele nie ma.Bo Mbappe to do Realu pójdzie.Aby pozbywać się Dembele wpierw należy pokazać alternatywe.Ja bym wpierw zobaczył co daje Griezman jeśli się nie rozwinie wymieniłbym go na Neymara i Dembele trzymał na rezerwie.Jeśli przyszedłby Neymar i Griezman wypożyczyłbym Dembele aby doszedł do formy.Jeśli kontuzje by mu nie dokuczały ściągnołbym go za Griezmana bo od niego w formie jest po prostu lepszy.A Griezmana sprzedał i kupiłbym klasowego bocznego obrońce albo kilka młodych talentów.