0

@theOneAndOnlyKing Asensio nigdy nie przypadł mi do gustu to co ma że jak jest w formie potrafi ładną bramkę strzelić z akcji raz na jakiś czas gra w kratkę.Isco jego kariera to w kratkę raz lepiej raz gorzej.Powinien odejść do MC aby Guardiola nad nim popracował wtedy byłby kawał zawodnika.Zdolny zawodnik ale źle ułożony nie kiwał się na tyle dobrze aby przeszedł 2 i strzelić bramkę tylko na kolejnym zawodników traci piłkę.Zgodzę się z opinią Ronaldo że trzyma za długo piłkę i zwalnia grę.Bayle mało bramek strzela jest podatny na kontuzje i pewnie po sezonie odejdzie .Jedyny ogarnięty z przodu zawodnik który zdobywa bramki w solidnych ilościach to benzema.Tylko takich zawodników w Barcelonie jest 3Griezman, Messi, Suarez, perez ma 5 ale z uwagi na konkurencje mało nie gra.Dembele w zeszłym roku miał 8 bramek ale kontuzje go załatwiły.Zresztą w Barcelona ma największą liczbę zawodników którzy zdobywają bramki w europie.Wracając do Benzemy to raczej zawodnik na 2 sezony koniec kariery.Co do Hazarda Zidan powinien zwrócić uwagę aby nie kiwał się z 2 tylko albo przechodził 2 na 2 z Marcelo np.albo przegrywał piłkę podaniem przez środek nie pakował sìe w takie kiwki bo tak to zwalnia grę to efektowne nie efektywne.Prowukujące kontuzje jak z PsgJak mówię Real ma atak do kupienia na przestrzeni 2-3 lat.Oczywiście Kross ,Modric,Ramos, Marcelo będą też kończyć karieryMusi tu nastąpić zmiana pokoleniowa.Tak nsprawdę to wczoraj oprócz valverde i Mendiego to mecz grała stara gwardia w pierwszym składzie bo mecz trwał 120 min dlatego wprowadził viniego czy Rodrygo.W mojej ocenieReal czeka też wymiana pokoleniowa i zobaczymy jak się przyjmie odegard i w jakiej będzie formie.Ale oceniam Real na dziś.Szanse w LM.Jak mówię nie wiem czy przejdzie MC ich forms rośnie a jest miesiąc.A jak pójdzie forma Mbappe Neymara po kontuzjach to i ich wyżej cenie liverpool to jest generalnie faworytem a za Bayern wam nie leży i jest var trzeba z nimi wygrać na boisku.Jeśli chodzi o Barcelonę to za miesiąc będzie można coś więcej powiedzieć.Jak zareaguje na stratę Suareza i kto będzie i co z robi bo forma zawodników poszła do góry.Na dziś Real to drużyna w budowie.Jeszcze młodecpokolenie nie wygryzło starej gwardi.

0

@contowsky facet zrobił co musiał tyle komentaża.Taka jest piłka poniósł karę.Choć pozbawił Dużej szansy Atletico na wygraną.Na pewno nie ma go za co chwalić ze to zrobił.

1

@Hushovt tu jest problem bo cięzko jest znaleźć dla Barcy alternatywę.Z młodzieżą nie wiadomo a staży są drodzy i ciężko do wyjęcia jak Salach Mbappe.Na tej pozycji nie radzi sobie Coutinho i ciężko gra się Griezmanowi to czołówka.Jeśli brać to Neya on ma 29 lat.Dembele z uwagi na wiek brak młodej alternatywy, poprawy zachowania podjęcie innej drogi leczenia i braku uzależnienia od niego Barcy zostawiłbym go w klubie.Bo gdyby Barca miałaby zależeć od niego to nie.A tak to może zaskoczy.Nie sprzedawałbym go.

0

@Granto jeśli chodzi o Rodrygo obserwuję go od kilku meczów i fajną miał pierwszą bramkę w pierwszym meczu.Też strzelił 3 bramki ze slabym galata.Tyle ze sportu.Resztę meczy miał słabe a Komentatorzy po ostatnim stwierdzili że musi go Zidan odstawić.Dziś strzelił w bramkarza i pobiegł z piłką nie w kierunku bramki tylko do środka i zrobił defensywny zwód i zrobił to 2 razy za drugim razem go pokopali.Tyle można o nim powiedzieć.Jeśłi chodzi hazarda nadużywa dryblingu traci czas drużynie bo przeciwnik ustawia się w defensywie .Nie dziwne się że ma płytkę w nodze i kość pękniętą.La liga to nie liga angielska tu jest mniej miejsca jak nie będzie grał piłą to czeka go kariera Bayla.Vini też nie strzela.Generalnie to Real bez Benzemy jest bezzębny.Jovic ma z głową coś nie tak o czym mówił trener reprezentacji i chyba przytył.Przynajmniej jeden raz szarpnoł.Choć na 120 min to niespecjalny wyczyn.Real ma dobrą obronę i środek.Ale atak słaby nie wiem czy vini Rodrygo Jovic to ci ludzi jeśli chodzi o Madryt.Real miał jeden dzień przewagi i też przyjechał wcześniej.Fizycznie od 70 min powinni miażdzyć Atletico.Szybki vini i Rodrygo weszli w drugiej połowie i lipa.To Atletico miało akcje sam na sam i czerwoną kartkę w 117 min.Jeśli szybko benzema nie wróci Real będzie w lidze tracił punkty.Real ma problem z atakiem i ten mecz to potwierdził.Ale wygranej pucharu można im gratulować.Mimo nudnego meczu gdzie obie strony nie miały jakości aby wykończyć akcję.

0

@katalonczyk987 oba zespoły bezzębne mecz słaby.Real uzależniony jest od benzemy.Brak wykończenia nudy.

0

@theOneAndOnlyKing nawet dzisiejszy finał pokazał jak bezzębny jest Real.Obrona środek potem......

2

Strasznie nudny mecz Realu z Atletico defensywa jest lepsza od ofensywy generalnie. U obu ekip brak wykończenia z obu stron.Jakaś piłkarska niefrasobliwość.Real przyjechał dzień wcześniej, Atletico grało ciężki mecz z Barcą dzień później.Od 70 min Real powinien niszczyć Atletico.Najciekawszy moment meczu to faul na Moracie.Słabe to.

0

@kaczorra86 bywa;)

0

@theOneAndOnlyKing Powiem tak na dzisiaj tak to widzę w kwesti Realu.Te bolączki są znane nie od dziś.Real jest na etapie tworzenia drużyny a nie drużyny która już jest gotowa jak live które nie było jeszcze gotowe w pierwszym finale i zbierali doświadczenie.Bo doswiadczony zespół wykluczyłby Ramosa z gry po wyeliminowaniu Salaha czy ataku na bramkarza.Teraz to doświadczona ekipa.np.Gdyby Real był kompletny pokonałby Barce jak live 4:0 bo Barca przeszła koło meczu.Co do Barcy to kwestia 2 rzeczy.Czy Suarez wróci w ciągu 1.5 miesiąca a nie dłużej.Czy wróci Arthur , Ter Stegen i czy Dembele będzie miał kolejne kontuzje.Nie stawiam Barcelony jako faworyt bo jest zamieszanie z trenerem.Griezman to świetny zawodnik i w tym roku strzelił więcej bramek niż Vini Hazard ,Rodrygo ,Jovic razem wzięci ale ma zastąpić Suareza grając nie na swojej pozycji i nie wiem jak to będzie wyglądało.Możliwa też jest zmiana całego ustawienia.Jeśli przyjdzie nowy trener to też niewiadomo co zrobi.Griezman nie gra jeszcze na 100%możliwości w Barcelonie ale ma wymierne efekty.Zespół zagrał świetny mecz z Atletico pomimo iż przegrał i jest możliwość że nie będzie takiego problemu z brakiem Suareza.Muszę zobaczyć wpierw jak będzie wygladał Perez i Fati.Bo nie grali.O tym czy Barca będzie faworytem czy nie powiem jak zobaczę jak na tą sytuację zareaguje. Griezman grał przez miesiącna początku sezonu jak nie było Suareza Dembele i Messiego i poradził sobie dobrze.Tu będzie też Messi zobaczymy.Dlatego w kwestii Barcy nie mówię nie ani tak.Muszę zobaczyć co się wydaży.Na dziś faworytem jest liverpool i Psg gdzie do formy dochodzi i Neymar i Mbappe to będzie inna bajka niż wtedy co grał z nimi ostatnio Real.Mają Icardiego i Verratiego rośnie też Mc i nie wiem czy tu się już Real nie rozłoży.Do Napoli jest sporo czasu wszyscy kontuzjowani oprócz Suareza teoretycznie wrócą.Suarez albo 1-1.5 miesiąca miesiąca albo 3 nie wiadomo.Jednak forma zespołu rośnie Atletico nie istniało przez 80%gry..Kwestia Barcy na dziś jest trudna do oceny.Trzeba poczekać i zobaczyć.Real ma dobrą obronę i srodek.Ale w ataku ma swoje bolączki.Nie wiem czy nie będzie musiał kupić innych zawodników na miejsce Viniego Rodrygo czy Jovica.Co do Hazarda dobry jest z kontry jak ma dużo miejsca ale jak jest tlum to za dużo holuje piłkę zamiast grać piłką i przegrać.przeciwnik nie śpi.

0

Dla mnie to kwestia powrotu Suareza czy Barca będzie liczyć się w LM.Real jest uzależniony od Benzemy ani kros czy Isco nie zapewnią bramek.Oni sporo strzelają z nie przygotowanych pozycji.Rodrygo to nie jest piłkarz na Real Madryt Vini dopóki nie nauczy się strzelać jest pułapką Realu.Jović ma problem z głową.Hazard ma płytkę w nodze i pękniętą kostkę.Bardzo się dużo kiwa traci czas i naraża się na kontuzję.Bayle o ile nie będzie kontuzji i turnieju w golfa może zagra .Dodatkowo Zidan jest fanem wrzutek ani Carvahal ani Mendy nie potrafią tego robić.Real to zespół nie kompletny.Jeszcze muszą wygrać z psg , live z City które jest coraz mocniejsze i z Bayernem którego nie lubią.

1

@BarcaInfo Tam musiał uczyć filozofi od podstaw przyzwyczajeń.Do gry Barcelony trzeba też bardzo dobrych technicznie piłkarzy.W Barcelonie ludzie są na innym poziomie piłkarskim itp.Nie porównywałbym tego.Aby wszystko pukładać czasem trzeba więcej czasu.W Barcelonie pewnie będzie trzeba kogoś sprzedać kogoś kupić.Dać nowym czas na adaptacje.Spowodować aby Mesdi biegał do presingu.To trochę inna rola niż w katarze.

0

@Laza prawda na spółkęz kontuzjami.Gdyby nie kontuzje na początku Suareza Dembele Messiego potem obrony Semedo Alby plus kartki Lengleta i Pique oraz kontuzje Dembele ,terstegena Arthura bylibyśmy w formie miesiąc temu

0

@Laza z jednej strony dobrze że będzie zmiana trenera ale mam wrażenie że gdyby nie te 10 min kontuzja Suareza i powrót Arthura ,Dembele mielibyśmy szanse na puchary.

2

@Ratamahatta kibicę będą jechać po xavim nie dlatego że są za valverde tylko generalnie mają małą cierpliwość i są bezwzględni.Często wynik meczu decyduje czy kochają czy nienawidzą.O valdku nikt nie będzie pamiętał po tyg.To jest dla xaviego najbardziej niebezpieczne.

2

@kilanosio Grizman nie gra efektownie,ale gra w defensywie i strzela bramki co jest istotne.

0

@Kengo jeśli xavi chcę grać jak mówił to musi przekonać Messiego do presingu o cxym wspominał.Inaczej Barca będzie bronić przed bramką jak z Valdkiem bo Barca nie będzie wstanie odzyskać piłki.

0

@Coutinho007 ja liczę że wraz z podniesioniem formy zespołu będzie lepsza.W zeszłym roku też grali słabo potem grali naprawdę dobrze.Potem przyszły kontuzje weszła rezerwa i był chyba remis i porażka.Ale do tego czasu liczba strzelonych bramek do straconych był świetny.Dobre porównanie było z Atletico.Mieliśmy może o kilka straconych więcej ale strzelonych mieliśmy dużo więcej.Myślę że Umtiti jest za wolny jego bym sprzedał.Ściągnoł bym Emersona.Zostawiłbym Albę spróbował Araujo.Todibo bym na pół roku wypożyczył i zobaczył w jak będzie sobie radził kiedy jest w grze.Lenglet miał dobry rok dałbym mu szanse.Bo cała drużyna broni a ona nie nie jest w formie jako całość.Pique to kończy karierę.Jak mówił rok czy 2 pogra.

0

@Coutinho007 w sumie tak tylko czy mentalnie by podołał.Mógłby być wypożyczony za Todibo

0

@Coutinho007 Aubameyoung był chętny.Ale jakieś kłopoty z nim są. Nie wiem jak wygląda jego sytuacja.Piątek to ryzyko.

0

@Coutinho007 a ok problem jest taki że jeśli myślą o Lutaro to lepiej wypożyczyć bo kasy może nie starczyć.A są inne potezeby jak w LM nie dojdą daleko to nie zarobią.

0

@Coutinho007 zgadzam się z tobą to trudna sytuacja musi to być ktoś kto nie grał w LM

3

Generalnie te ocwny są niskie z powodu porażki i straty pucharu ale poza tymi słabymi mi utami zespół grał bardzo dobrze.Atletico większość meczu nie istniało..Słabo grał Umtiti, może Neto generalnie reszta grała dobry mecz.Żadko jesy mecz gdzie przeciwnik nie miałby swoich minut.

0

@Coutinho007 to nie jest podstawa pozycja Griezmana ani w Atletico ani tutaj choć przez miesiąc grał za Suareza.1.5 miesiąca ok ale 3 to można odpaść i z LM i ligi

0

@Coutinho007 to przeczytaj nowe info Barca poszukuje napastnika bo Suarez może pauzować do 3 miesiecy.Co nie oznacza że będzie pazuował.1.5 miesiąca bo to nie jest wykluczone w tym info.

1

Suarez 3 miesiace kontuzji to sezon z głowy

0

@Katalonbar juve 2, luz każdy ma chwilę słabości;)

0

@sokot no tak masz rację

0

@sokot no tak ale dla mnie puchar jest dla rezerwy aby się ogrywała La liga i LM jest najważniejsza

0

@contowsky z Valencją może być ciężko 4 -6 tyg to może i wcześniej

3

To nie wygląda źle:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?