Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@arasz1819 dlaczego nieudacznik kupił zawodników zmienił infrastrukturę i zmienia wyprowadził finansę na 1 miejsce co przy inwestycjach jest utrudnieniem .Nie wyszło mu z trenerem na 100% ale pewne sukcesy mieli.Nawet teraz drużyna jest liderem i rozstawiona jest w lidze mistrzów będzie grać w pucharach.Gdyby nie kwestia trenera następca bylby w dobrej pozycji.Kontuzje na pewno przeszkodziły w lepszej grze zespołu Valverde.Nie można mówić że Bartek to nieudacznik bo to nie prawda pewne rzeczy mu wyszły i są fundamentalne dla klubu.
0
@JohnConstantine1899 tzn. Eriksen jest ciekawym zawodnikiem ale tak wraca Arthur jest de jong busi vidal trzeba dać szanse Puigowi a jeszcze jest rakitic który musi cokolwiek grać aby nie sprzedać go za darmo w przyszłiści dojdzue jeszcze Pedri i Moriba.Będziesz miał środek Pedri ,de jong ,Arthur,Puig, Moriba i może ktoś jeszcze.
2
@Vincent82 niekoniecznie jest zdolna młodzierz a jest trochę czasu.Po prostu grę na siebie weźmie reszta zespołu a nie gramy na Messiego.
0
@BarcaInfo raczej jest niepewność bo nie ma sukcesu i nie ma Suareza.
0
@BarcaInfo może rozmawiał z innymi trenerami a nie z Setinem.Nie musiało to być w trybie czy poprowadziłbys od pon Barce tylko czy kiedyś byłbyś zaintetesowany jakby co .
0
@JohnConstantine1899 Suarez drugi raz w roku ma kontuzję trzeba kupić napastnika.Trzeba dać szanse Fatiemu Perezowi czy Dembele jak wróci.Zresztą jak wróci Dembele Coutinho zagra na ławie.
0
Trzeba dać mu mocny kredyt zaufania nie będzie miał napastnika.Nie poukłada tego tak jakby to widział.Też nie wiadomo jak z Arthurem czy kontuzja wróci czy nie w jakiej będzie formie problem to forma Rakitica.No i obrony.Umtiti jest za wolny na szybkich napastników i co z Dembele.Antek musi znowu się przestawiać.Może być super a może być problem.Pozytywne że forma rośnie.
4
Bravo Bartek zmienia infrastruktuŕę i kupuję zawodników nie jest to proste oby z trenerem mu wyszło:)
0
@Avada Kedavra piszesz do specjalisty w tym zagadnieniu:))
1
@Avada Kedavra jaki Coutinho mamy zawodników i w śodku i w ataku.On sobie nie radził na poziomie mentalnym i kreatywnosci w Barcelonie.Trzeba kupić Martineza i mówi się o Neymarze.Na to trzeba kasy.On ma się asymilować w Bayernie.Z rezerw ma postęp robić Puig.Tak samo z przodu postęp ma robić przyszłość Perez, Ansu i Dembele.Nie ma dla niego miejsca.To zawodnik ma udowodnić swoją przydatność a nie trener.W środku muszą grać zaeodnicy którzy grają ofensywnie defensywnie aby powalczyć z valverde czy Casemiro.A nie czysto ofensywnych zawodników i też nie najlepszych.
0
@mtrix563 jest bo trzeba kasy na Martineza i niech się z Bayernem ogrywa.Wejdzie Puig do gry i wystarczy.Mówi się też o Neyu.To kosztuję.On nie wytrzymywał presji.Nie mówiąc ze Bayern ma kłopoty przez kontuzje.Barca patrzy w kierunku kimisha i Alaby trzeba mieć z nimi dobre relacje.
0
@Johnnie_Walker Przychodzi Kahn za Franza a Uli już zrezygnował a oni blokowali drogie transfery.Czytałem że Lewandowski podpisał kontrakt z warunkiem przyjścia graczy powyżej 100mln z tych 3 na razie Coutinho jest realny bo już tam gra i mają prawo puerwokupu.Też widać jak go wprowadzał lewy do zespołu.Widać że jest dla niego ważny.No i widać że Martinez jest konieczny a ze środka trzeba raczej sprzedać zawodników.Mówi się o Neyu który jest dużo lepszy od Coutinho.Raczej będą chcieli go sprzedać.
0
@El dominatore ale w zeszlym roku ogarniał grę w przypadku Ansu gra na mniejszej przestrzeni więcej 1 na 1 w srodku tego jest mniej.
0
@Johnnie_Walker Coutinho pójdzie do Bayernu tam zmienia się zarząd i chca kupić 3 graczy latem za 300 mln, tam brak jest zawodników sporo też kontuzji.Trener dopomina się o transfery .Coutinho idzie tam dobrze.Jeśli nie to Anglia.Bartek chcę kupić Martineza i Neymara z czegoś musi kupić.
1
@kaamil1910 dla Puiga tak ale Ansu to ma kłopot z kolanami jak za dużo gra i odbija się jeszcze od obrony, ale Perez jest gotowy i strzela bramki.
0
@rafinho1993 jest puchar pogra i Todibo w szalkę i Araujo w pucharze dobre rozwiązanie.
0
Niepotrzebne to było widać ze za nim zwolnił Valdka chciał wiedzieć na czym stoi. W kwestii dostępności trenetówTrzeba Valdkoei życzyć szczęscia człowiekiem jest w porządku, tylko stylowo tu nie pasował i wyników LM nie miał.No i kontuzje i wymiana pokolenia mu popsóły koncepcje.Życzę powodzenia.:)
0
@pressing2104 nie ma potrzeby wyrzucania Dembele to zawodnik obok Fatiego i Pereza poniżej 28 lat.Mający ogromne możliwości zmienił sposób zycia i to jak się leczy.Barcelona nie jest uzależniona od niego.A o zmienników jest ciężko.Vidać to choćby po Rodrygo czy Vini.Co do Griezmana strzela bramki i broni.W Realu jest tylko Benzema który strzela sporo bramek.Jeśli ma przyjść to Ney ale to też zawodnik 29 lat.
0
@Sortello da bo będziemy grać wysokim presingiem a nie przed własną bramką.Jeśli możemy mieć mniejsze szanse to z powodu Suareza.
2
Grał w szachy z Karpowem to dobrze o nim świadczy ,głupi raczej nie jest.
1
@Konriiiciekawy wybór ma szanse lubi grę taką jak graliśmy z Atletico moze być to strzał w 10
0
Myślę ze jego gra będzie wygladała jak z Atletico a to dobry kierunek i dobrze wróży.Może być problem z Suarezem ale strzelców mamy wielu damy radę.Perez też potrafi strzelać.
2
W sumie to nawet dobrze ze bartek bierze na siebie że jest zły, a może współpracować z osobami których kibice by chcieli ale......Czasami wybór jest mały.Dobrze aby trener barcy b został na swoim miejscu jeśli ta ma szanse awansować wyżej.Ten trener mógłby coś pożytecznego wnieść.Martwi mnie tylko że z xavim się nie lubi.
1
@monsterrize tzn pomysł jest taki aby xavi prowadziłby Barce B poznał swoich zawodników którzy w części wejdą do ppdstawowego zespołu.Obecny trener barcy b ma swietne rozeznanie co do kadry b i to on powinien być asystentem.Na pół roku przed odejściem Pochettino xavi zostaje asystentem.A po pół roku trenerem pierwszego zespołu.
0
@BarcaaVEB i czy inter się zgodziłbyno i też ewentualny trener powinien się wypowiedzieć.Ja bym zatrudnił pochettino na 1.5 roku i od nowego sezonu xaviego do szkółki.A trenera Barcy B jako asystenta pierwszego zespołu.
0
@monsterrize może nie być na niego kasy po sezoniei może nie chcieć przyjść jeszcze.
0
@BarcaInfo powiem tak facet zrobił co musiał ale danie mu nagrody za najlepszego piłkarza to jest pokazanie młodym słuchajcie tak trzeba grać.To mniej więcej to samo co danie Ramosowi najlepszemu obrońcy LM po tym jak wyeliminował Ramosa a potem uderzył bramkarza.To fatalny komunikat w kierunku młodych zawodników.
1
@Bykunn ciężko się odnieść do tego jak jest bo nie ma mnie tam aby to ocenić.Sam Bartek mówił że trenera definiują wyniki i Valdek może mieć tego świadomość że odpadnięcie z pucharu oznacza dla niego koniec.To że ktoś jest dobrym człowiekiem wspaniałym piłkarzem nie wyklucza że się nie myli.Iniesta wypowiada się bedąc w Japoni.Nie ma głosu w tej sprawie ani Valdka ani Bartka są komentaże mediów ludzi i zawodników.Mogą tu być przekłamania.Z komentażami powinno się wstrzymać do czasu wyjaśnienia co z trenerem.Bartek ma się z valdkiem spotkać o 14.
0
@matirix20 nie ma co gadać zrobił co zrobił.Real wygrał gra z obu stron słaba nudy.Akcja valverde na czerwień jedyne o czym w zasadzie się mówi.Ciężko jest kogoś wyróżnić.
6
Nie obawiam się zmiany Araujo za Todibo bo pogra i jeden i drugi bo jest puchar.Pique 2 sezony pogra i tyle nie może siedzieć na ławie lepiej żeby grał.Szkoda że Barcę B opuści Araujo.To osłabi Barce b która walczy o awans a pewnie Puig będzie grał więcej w pierwszej drużynie.Zobaczymy co się zdaży.