0

@Remi1899 zobaczymy

0

Dobrze że forma rośnie i griezman grał ma tej pozycji i strzela bramki na szczęscie Real nie ma benzemy

0

@LionelM95 raczej Pereza fati się odbija od obrońców

0

@Undertaker87 griezman nie gra widowiskowo ale gra presingiem i zdobywq bramki.ale lepsi kosztują po 200baniek

0

@Laza gra była świetna z Atletico styl także zabrakło szczęscia przy nie przyznanych karnych i strzelonych bramkach forms szła do góry

0

Obrona poprawi się jak w zeszłym roku problemem może być Suarez i jego kolano.Bo wszystko zależałoby od formy Griezmana Pereza i Fatiego choć Griezman dawał sobie radę kiedy Suarez był kontuzjowany.6 tyg jeśli to co mówi As jest sporo plus dojście Suareza do formy.Dobrze ze forma rośnue w odejscie valverde nie wierze w tym sezonie.

0

Jeśli Suarez będzie mial operacje to i xaviemu będzie ciężko coś ugrać w tym roku.A jak coś nie wyjdzie to znając mentalność kibicowską to odrazu go zniszczą.Tego się obawiam.

0

@th@les w sumie to naistotniejsze info dnia bez Suareza o ildze można zapomnieć. Na xawiego to raczej za wcześnie.

0

@SeeleyBooth alba, Dembele, powinni zostać

7

Jeśli faktycznie Suarez będzie miał operacje kolana to wygrać la ligę będzie bardzo trudno.on zdobywa masę bramek.

0

Tak naprawdę wszystko zależy od tego czy Valdek zdobędzie LM i ligę jeśli drużyna będzie grała w stylu wczorajszym do zmiany nie dojdzie.Bo może też nie być odpowiedniego kandydata z różnych względów.Ale jak mu się noga powinie albo styl będzie lipny do zmiany dojdzie.

2

@koksik2700 zobaczymy co pobyt w emiratach zmieni Umtiti to chyba już od kilku miesiecy nie ma kontuzji.Co do Dembele nie widzę następcy bo Salahy Griezmany Neye to zawodnicy powyżej 28 lat.Real ma Rodrygo i viniego ale też są noeprzekonujący.Barca ma griezmana Pereza Fatiego jest kto grać.Nie sprzedawałbym go.

0

@El dominatore Czemu miałby nie mieć ?;)Griezman np. to jego pomysł na rok przed transferem

0

@El dominatore były artykuły tutaj opisujące sytuacje Todibo i Araujo że valverde wyżej ocenia Araujo od Todibo.Beďzie chciał Araujo awansować a Todibo wypożyczyć.

0

@BarcaInfo Może i krzyczący valdek by coś zmienił ale prawda jest taka że zazwyczaj przeciwnik który jest słabszy zazwyczaj ma swoje 15 min i zdaża mu się je wykorzystać.

0

@El dominatore Araujo jest wyżej oceniany od Todibo i to on wskoczyłby na miejsce Todibo.Wypożycaenue to dobry pomysł będzie grał Pique na dziś nie pokona.

0

@JacekM dlatego pozytywnie mnie wczoraj zaskoczyli przez 80 min grali świetnie wiadomo że w każdym meczu przeciwnik będzie miał swój moment.

0

@theOneAndOnlyKing dlatego nie widzę kandydata na dziś dostępnego dla Barcy.A zespół wczoraj grał dobrze i forma idzie do góry.Nie ma sensu zmieniać teraz valverde.

1

@SzahMatt bzdury w meczu z Romą i live zespół przeszedł obok meczu tutaj gra była przez 80 min na wysokim poziomie.Porównanie tego meczu z live i Romą to zwykłe nadużycie i nieprawda.

0

To bzdura teraz zwalniać valdka chyba żeby przyszedł Pochetino.Na xaviego jest za wcześnie a zespół gra świetnie i forma rośnie.Nie mieliśmy wczoraj szczęścia gdyby grali padakę i nie było zaangażowania to inna sprawa.

0

@Mike74 Ja myślę ze pozycja na której gra Coutinho i Griezman w Barcelonie po prostu jest dla nie wielkiej liczby piłkarzy na swiecie i najlepsi sobie nie radzą.Jest mało czasu mało miejsca i trzeba być tu kompletny i w sumie może dać sobie radę Ney czy Dembele jeśli nie będzie kontuzji.Tu jest problem taki że jest i mała liczba zawodników którzy by dała radę na tej pozycji ale i dostępnych zawodników za rozsądną cenę.Tak naprawdę jest ich nie wielu.Co do Fatiego jak dla mnie jest zawcześnie gdyż odbija się od obrońców on nie może nawet grać w kazdym meczu bo kolano go boli bo rośnie nie ten etap.Już prędzej Perez choć Valverde chce wyszykować Griezmana na drugą rundę.Mnie bardziej udeża kwestia Aleni i odstawienie po pierwszym meczu.Uważam ze obecność Rakitica rozwala postęp Aleni i Puiga i Vidala.Co do Messiego to problem jest taki że w niektórych meczach nie biega w ataku i nie ma presingu i bronimy się przed bramką.Lepiej gramy jak wczoraj kiedy dominujemy.To jest problem Messiego.To że chcę Neymara to się z nim i resztą zespołu zgadzam.Bo na tej pozycji jest nie wielu a po odejściu Ney jest jedynym graczem który może próbować robić to co Messi ale po swojemu.

5

Ja powiem tak gra zespołu mi się podobała.Nie będę tu narzekał na Valverde bo w gablotce nie ma pucharu to jest spirt ,zespół grał świetnie ale zabrakło szczęscia przy nie uznanych bramkach i gdyby były uznane dobiłoby to Atletico.Griezman mówił o zmęczeniu i myślę ze zespół po takiej intensywnosci miał prawo grać na oparach.Real też gra od początku na maxa a końcówki słania się na nogach.Może gdyby zagrał lenglet a nie Umtiti nie byłoby tych 10 min ale w niedz mógłby być mecz z Realem i muszą być zmiany i pewnie grałby Semedo i Lenglet.Co do braków kondycyjnych.Nie było aklimatyzacji a róznica temp.Jednak jest.Poza tym część zawodników była w ameryce i były święta.Decyzje o odpoczynku 3 dni uważam za dobrą bo muszą oczyścić głowy i trener musi mieć czas na analize spotkania.Mają tydz na trening.Jeśli wróci ter stegen Arthur i Dembele zespół będzie bardzo mocny i będziemy liczyć się i w lidze i LM.Zagraliśmy świetne spotkanie mimo błędów.Pozwala to optymistycznie patrzeć na ten sezon.Dobrze że jest puchar bo będzie grał Puig , Umtiti,Firpo, Wague,Araujo.O ile miałem watpliwości co do tego sezonu.To po tym meczu czekam na następny mecz. Byle by kontuzje nie rozpieprzyły sezonu jak w zeszłym roku.Chciałbym zobaczyć jak będzie wyglądać mecz z przeciwnikiem który gra wysoki presing a Barca jest w formie jak wczoraj dlatego żałuje ze do el clasico nie doszło.Patrzę na następną cz.sezonu jednak z optymizmem.

2

Sprzedaż za grosiki vidala się nie opłaca, bo z nim Barcelona ma szanse zarobić idąc wyżej w LM.Bez niego szanse spadają.Na pewno nie można sprzedać i Wague i Semedo razem. Bez przyjścia Emersona.Jeśli miałby kogoś sprzedać to Rakitica i korzystać z Puiga choć nie awansowałbym go z Barcy B z uwagi na Vidala i powrót Arthura.Kiedy trzeba powoływałbym go do pierwszego zespołu.

0

@Bartex1981 któryś w wywiadzie powiedział że byli zmęczeni.Nie wiem czy to zmiana klimatu nie zadziałała,przerwa świąteczna bo przez resztę meczu ostro zasówali.Real też mniej więcej gra 80 min na dużej intensywności potem siada.Oczywiście obrona nie była w tym okresie najlepsza a w większości była bardzo dobra.Guardiola mówi że obrona kiedy stracisz piłkę jest najtrudniejszą rzeczą.Umtiti myślę nie grał dobrze.Brakowało tu Lengleta.Ale myślę że Barca obronę poprawi jak w zeszłym roku liczę tez że w pucharze zmiennicy będą się ogrywać.Bo obrona nie gra jeszcze na wysokim poziomie. Zespoły z wysokim presingiem będą groźne choć Barca gra lepiej niż w zeszłym sezonie.O ile nie przechodzi meczu jak z Realem.Mają tydz. Treningu plus odpoczynek czyli czas na oczyszczenie głowy liczę że potrenują.Co do Valdka wkurzyło mnie jak załatwił Alenie i boję się o Puiga dobrze ze chociaż gra regularnie w Barcelonie B.

0

@Bartex1981 Napisałem to w złe dobre rzeczy że Barca czuje się za pewnie i teaci kontrole nad meczem i trzeba to poprawić.Powiem tak wcale nie zmartwiłem się że nie awansowaliśmy i tak dalej.Bo zobaczyłem świetną grę na małej i nie wiem czy jaki kolwiek inny zespół byłby tak wstanie grać.Zrspół przyjedzie ma 3 dni wolnego złapie energie i ma tydzień treningu .Forma poszła do góry i trzeba poprawić kilka rzeczy.Niedługo wróci Ter Stegen , Arthur i Dembele jeśli nie będzie cudów z kontuzjami będziemy bardzo mocni.Myślę że zespół pod koniec nie miał siły i stąd te błędy.To co martwi to słaba postawa Rakitica i Umtitiego który był dziś słaby.Przez 80 min ta obrona była dobra.Myslę że te 2 nieuznane gole ich trochę osłabiły.No i bardzo biegali przez 80 min i to się odbiło i stąd te gole w 10 min.Gen mam nadzieję ze podniosą jeszcze poziom swojej gry.Wbrew pozorom optymistycznie na to patrzę myślałem że będziemu grać dużo słabiej.Przy meczu np. Z Realem to byliśmy o 2 klasy wyżej.

0

@Bartex1981 Barcelona strzelała bramki i były one na najwyższym poziome tylko zabrakło szczęścia.Chyba sił w końcówce

0

@Rezende zobaczysz nie raz i nie 2 będzie z tym ogromny problem

0

@Rezende może, ale zobacz nawet dziś były nowości.A akurat w kwestii spalonego to chyba przepisy są jedne z najczęściej zmienianych.Na dodatek interpretecje często bywają różne są sytuacje gdzie różni sędziowie inaczej by gwizdneli są kontrowersje.Nie jest to generalnie dopracowane.

1

@Remi70 ok dzięki

0

@Rezende nie mądrkuj akurat przepisy ulegają często zmianom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?