0

@lucca87 z Suarezem może być w 2 strony albo nie wróci albo wróci szybciej zobaczymy.

0

@DonMatteo901Real ma braki zarówno Carvahal jak i Mendy nie potrafią wrzucać piłek.To jest oprócz strzałów to na co stawia Zidan.Real poza benzemą nie ma strzelców.Zarówno w meczach z Barcą Atletico nie potrafił strzelić bramki.W sob też się meczył.Gra była nieciekawa.Nie wiem czy balans defensywy nad ofenywą nie został przekroczony.Na La ligę ok na ligę mistrzów jest to za mało są zespoly kompletne jak live czy Psg.Barcelona po stracie Suareza też ma ten problem.

0

@Vxb93 miał wczoraj 10 min braku koncentracji.Mecz zaliczyłbym na plus.Kwestia jest jak poradzi sobie ze sprinterami.Dobrze że jest puchar króla bo będzie mógł sobie pograć i nad szybkością pracować.Podoba mi się ze Roberto zostaje przy stoperach bo szybki obrońca jak przeciwnik będzie miał kontre to ciekawy pomysł.

2

@Kapitan hawk ale dobrze ze trenuje ciekaw jestem kiedy zacznie trenować z zespołem

0

@Gaucho umtiti Lenglet na Valencie

0

@ViscaBarca123 brakuje zdrowego Dembele i napastnika bez Suareza nie jesteśmy faworytem na dziś w LM.Jaki by nie był trener to z tym będzie miał klopot

0

@HassanMubarak on mało gra i zycznie jest jeszcze słaby

0

@Xartas To dobrze jeśli gramy wysoko że jeden z obrońców jest szybki może zlikwidować szybkie kontrataki.To ciekawy pomyśł Setiena.

0

@Johnnie_Walker na dziś Barca nie jest Faworytem w LM bo nie ma napastnika i zespół będzie grał piłą ale problemem jest wykończenie.Sa zespoly jak live które są kompletne Real też z tego powodu faworytem nie jest nie ma strzelców.U nas problem będzie miałby każdy trener to nie wina Setiena.To jest główny dla mnie problem Setiena do rozwiązania.

0

@palindrom1 Zostawienie Roberto ze stoperami nie było głupie jest od nich szybszy mógłby zareagować jakby była kontra niezły pomysł

2

@Kapitan hawk Araujo, Lenglet to też są młodzi jeszcze Pedri i Moriba.

0

@tristan87 mimo wszystko Rakitic jest w lepszej formie niż na jesieni nawet jak na niego będą stawiać yragedi nie będzie

0

@RosjaninBut gdyby szło w bramkę ter stegen by to wyłapał.

2

@LoveValverde zobaczymy bo klinika w katarze pomogła Dembele leczył się tam Malcom.Zobaczymy

1

@Johnnie_Walker to dłuższy temat Granada u siebie jest mocniejsza.Pieresza część sezonu jest słabsza.Miekismy 2 wyjazdy do japoni i usa i Suarez Messi Arthur i vidal nie mieli presezonu bo byli na copa.Kontuzje miał blok ofensywny Suarez Messi Dembele A potem defensywa plus kartki.Doszli nowi zawodnicy de jong i Griezman Firpo.Trochę to zakłóciło.Zespól zagrał wysokim oresingiem już z Atketico choć przegrał.To wszystko ciężko ocenić dokładnie co i jak.

1

@Johnnie_Walker ale z nami wygrał na jesieni

0

Dobre wynik jak na sytuację bez Suareza i zmianę trenera ,defensywna gra wysokim presingiem.Puig.Krótkie podania w kierunku bramki blisko przeciwnika sporo ich było.Co do Umtitiego było nieźle ale na 10 min stracił koncentracje.Busiemu zdażyła się strata była kontra.Pomysł z zostaniem Roberto ze stoperami nie jest zły jeden szybki zawodnik zostaje przy kontrze.Powrót Arthura do gry.Zwyżka formy Rakitica.Generalnie poza Fatim niezła gra zespołu.

Złe brak zmiany tempa pod bramką i widoczna strata Suareza.Z tempem trzeba pamiętać o ciężkich treningach przez tydz.Z atletico grali szybciej.Trzeba odzykać Fatiego bo trochę wychodzi mu brak ogrania meczowego.Nie wiem czy Perez jako pierwszy nie byłby lepszy i w połowie zmiana na Fatiego.Dobrze że Dembele też wróci jeśli ta sytuacja na tej stronie nie ulegnie poprawie.

0

@Damianosbarca Dzięki ,choć tu chyba słownika nie ma.:)dobry mecz wysoki presing odzyskanie piłki. Płynna gra piłką granie krotkich piłek w kierunku bramki.Trzeba przyspieszyć gre ale po treningach mogli być zmęczeni.No i odzyskać Fatiego bo gry mu brakuje.Jak wróci de jong i Dembele będzie lepiej.Brak Suareza widoczny.

0

@Damianosbarca jestem mocnym dyslektykiem.To minus ale są i plusy.

0

Mamy piłkę odzyskujemy bez problemu potrzeba pograć szybciei przyspueszenie musi byc w ostatbie cz i wykończenue licze ze przyspiesza w 2 pol

0

@Damianosbarca jeśli chodzi o dośrodkowania to Zidan lubi plus strzały z kazdej pozycji.Barcelona gra albo z faulem Messiego i sa wolne albo Messi gra za obrone albo alba gra do wchodzacego zuemią.Albo Griezman grał z kontry.Zadko kiedy zdobywaliśmy bramki głową.Przez 80 min graliśmy wysokim presingiem i to była z piłkarskiego punktu widzenia najlepsza gra Barcy w tym roku i zatletico noe istniało.2 bramki strzelone nieuznane na dyżym nieszczęsciu i też jak 2 sedziów przyznaliby Barcelonie 2 karne.1 też dka Atletico ale to 1 z 2 sedziów.Grali wysokie piłki.Jeśli Setien chcę mieć pilkę musi ją hak najszybcie odebrać czyli grać własnie jak Guardiola czyli w 7 sek po stracie odebrać pilke bo jest najlatwiej.

0

@Damianosbarca a obecny trener to jak myślisz będzie grał przed bramką czy wysokim presingiem jaką filozofię prezentuje?Jak gralismy z Atletico przez 80 min świetnej gry przed bramką czy wysokim presingiem;)?

Rakitic u valdka chronił Messiego w sytuacji kiedy tracił piłkę wtedy Rakitic ją odzyskiwał.Bronił i podawał Messiemu czy innym.Czasem strzelał.Zarówno de jong i Arthur to naturalni defensywni pomocnicy o umiejetnosciach odebrania piłki rozegrania piłki i nie stracenia jej.Ale to co zrobił Valverde to ustawił na defensywnym pomocniku busiego a Arthura i de Jonga przesóniósł do przodu aby uczyli się grać blizej bramki czyli strzelać na bramkę co potrafi Arthur ale robi to żadko ale jak strzela to zazwyczaj jest gol ,także wchodzić z akcjami w pole karne.To samo tyczy de jonga choć strzałów jeszcze nie pokazał ale akcję bramkową tak.Zresztą znakomitą Co do grania bo zapłacili kasę tak było kiedy już zawiódł zespół doszczętnie i zmiana otoczenia była konieczna.

0

@Damianosbarca Todbido nie przebił się do składu i dobrze że poszedł na wypożyczenie może być tak że Araujo zostanie w w Barcelonie B ale aby grać i tu i tu aby nie siedzieć i pomagać Barcy B w awansie i grać w pierwszym zespole jak Ansu cxy Perez.Podejscie że jest ryzyko zawsze jest moment adaptacji a Araujo bywał na treningach pierwszej drużyny. 1zespół to nie jest mu obcy temat.Jest puchar i pewnie w nim będzie grał z Umtiti.Pique w ciągu 2 lat skończy kariere i tu musi być następca to jest czasaby się do tego przygotować.Autostrada do bramki znaczy ze zaden z niego obrońca i teďy przez srodek będą przechodzić przeciwnicy.Nieprawda ze broni tylko zespół tylko bronią dzisiaj wszyscy od napastnika po bramkarza a w presingu wysokim kazdy ma podejść.Przed bramką jeśli grałbyś z Realem i miałbyś grać przeciw Krosowi Valverde czy Casemiro który tych strzałów odsaje dużo musisz mieć ludzi którzy ich powstrzymają.Co do Pedriego pojawi się jak odejdzie Busi,Vidal i Rakitic wtedy będzie eolne miejsceAlbo jak Barca B przejdzie do 2 ligi to przyjdzie w las oalmas i będzie powoływany do pucharu do piereszego zespołu.Albo go na rok wypożyczą do zespołu z piereszej ligi.

0

@Damianosbarca ok napisałeś vidal.Tu jest problem bo Barca b walczy o awans do 2 ligi to jest mega ważne aby rezerwa grała w 2 lidze i taki Pedri grał w Baecelonie albo przejdzie do 1 ligi w następnym sezonie.Barcelona zakupiła do rezerwy zawodników ale jeszcze ich nie ma zalatwiają formalności dlatego Araujo trenuje jeszcze na razie z 1 zespołem a gra aby pomóc w awanie do 2 ligi.nie wiem czy ty dokładnie czytasz Pedri nie gra w barcelonie b.Pedri gra w 2 lidze I jest zawodnikiem wypożyczonym do las palmas i granie w barcelonie B to jest krok w tył.Na razie zawodników w Barcelonie w środku jest za dużo bo jest jeszcze Roberto od czasu do czasu grający w środku Rakitic i Busi i nie było miejsca dla Aleni czy Puiga.Co do Coutinho powiem co co mu piwiedział fabregas o grze w Barcelonie bedziesz miał mniej czasu i miejsca niż w lidze angielskuej.Musisz sie przystosować.Niestety w puerwszym roku jechał na nowosci szedł w zdłuż pola karnego strzelał w długi róg strzelał bramki albo podawał Messiemu .Po roku zorientowali się gdzie strzela i kazdy bramkarzi obronca o tym wiedział.I tu Coutinho powinien pokazać wartość swoją i wyobraźnie niestety poza swoje schematy rozpoznane nie wyszedł.Przy ilości rozwiązan Neymara to nie ma o czym mówić.Nie widzę go ani w srodku ani na skrzydle.Na srodku to w obrinie autostrada do bramki.Co do Live.Live wtedy kiedy on grał i teraz to nie ta bajka.Mimo wygranych lig mistrzów liveckompletnie finansowo nie imponuje co pokazuje gdzie był live wtedy.

0

@Damianosbarcatrochę nie rozumiesz roli zawodnikow w drużynie i chyba nie doczytałeś jest powołany Vidal. Jest bardzo ważny dlatego ze strzelił 7 bramek będąc na rezerwie. Co w obliczu braku Suareza jest istotne z zawodników z 7 bramkami zostaje Messi ,Griezman i Vidal Suarez odpada.Kolejna sprawa jest to jedyny fizyczny walczak w drużynie do walki z takim Casemiro czy Valverde nie mówiac o LM.Z tej perspektywny to bardzo cenny zawodnik.Co to Moriby to typ Pogby następca takiego Busiego ewentualnie vidala.Coutinho go nie zastąpi bo to tyllo ofensywa.Dziś bardziej preferuje sie ofensywno defensywnych zawodników i tu Coutinho ma braki.De jong i Arthur wywodzą się z defensywnego pomocnika i obecnie uczą się gry bardziej ofensywnej z przodu.No i Barcelona kupuje co okienko nowych zawodników raczej na pewno do środka kogoś kupi.Jeśli chodzi o Pedri to jest to facet wiekowo jak Fati który został wybrany do 11 2 ligi i jest liderem własnego zespołu.Obecna Barca B walczy o 2 ligę.Tu mamy lidera 2 ligi w wieku Fatiego.No i świetnie wypadł na mustrzostwach.Coutinho tu był wiecznie skrzywiony i nieszczęskiwy z problemem na twarzy.

0

@Vxb93 Dembele jest graczem poniżej 28 roku życia taki jest fati i Perez .Jest to przyszłość klubu. Barca na dziś nie jest uzależniona od niega wiec można dac mu czas.Nie ma specjalnie wybitnych piłkarzy tak szybkich grajacymi 2 nogami jak on ma swoj charakterystyczny drybling i strzela bramki.Ja bym go na sezon gdzieś wypożyczył i jak dojdzie do zdrowia i formy niech wraca.Pensja nie będzie płacona.Przez klub można próbować kogoś innego na tą jego pozycje nie wielu się nadaje a jeśli juz to starsi gracze albo niedostępni jak Mbappe.

0

@laliga40 Arthur piwinien wejść na zmianę z vidalem Puig powinien grać cały mecz bo jest ograny fizycznie w Barcelonie b.Busi będzie wymagał zmiany i za niego zagra Roberto który będzie przesóniety z prawej obrony i za niego wejdzie pewnie Semedo na po

7

Oby rakitic i vidal busi w składzie razem nie byli to najgorsza opcja.Puig za Rakitica.Rakitic kierunek juve i szczęście w dalszej karierze z szacunkiem.Inaczej nie ma sensu było zwalniać Ernesto.

0

@Damianosbarca Araujo zagrał https://www.fcbarca.com/91592-ronald-araujo-czerwona-kartka-nie-zniszczy-mojej-radosci-z-powodu-debiutu-na-camp-nou.html
W tym okresie powiedziano że awansuje do drużyny a Todibo pójdzie na wypożyczenie bo sztab szkoleniowy bardziej ceni Araujo.Jeszcze nie było wiadomo że odejdzie do Shalke.Tak się stało co potwierdza te informacje.Nie wiem po co Coutinho po sezonie miałby być.Będzie w środku Artur De jong i pewnie Puig do tego dojdzie pewnie Pedri i pewnie zacznie grywać Moriba z wypożyczenia wróci Alenia i jest Vidal nie wiadomo co z Busim bo jak on odejdzie to Moriba pewnie go zastąpi co z Vidalem trzeba sprzedać Rakitica.Coutinho aby był efektywny potrzebuje miejsca jak w lidze angielskiej tu tego nie ma.

1

@Messibestplayerintheworld Puig wybiegał cały sezon w Barcelonie B nie potrzebuje zmian.Za to Busi był zmieniany i za niego wejdzie Roberto z prawej obrony.A za roberto wejdzie Semedo.Arthur dawno nie grał więc zmieni Vidala albo na odwrót a Fati zagra na pół z Perezem ale nie wiem kto pierwszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?