0

@oZinho Na szybko napisałem.Wtedy William był brany pod uwagę.W zeszłym roku Chelsea chciała Coutinho.

0

Lutaro i Neymar kosztują mądry ruch.Mogli by w rozliczeniu Coutinho za williama z dopłatą za Coutinho.Bo chelsea chciała Coutinho a Cheksea kasę ma.

0

@JackH tak ale Neymar i lutaro się zwrócą 100mln z tego się uzbiera bo jak by zostali to też trzeba by płacić.

0

@Midast witaj kolego był artykuł razem z wypożyczonymi że jest nadmiar i o tym że nie chcą odejść.Problem jest u nich taki że Benzema strzela powyzej 10 bramek w barcelonie to Suarez i Messi i zależy jak liczyć jeśli całość to Griezman jeśli ligę to 7 plus vidal 7.W Realu reszta 5-6 albo mniej.Jeśli chodzi o Real to tu mają sporo do zrobienia.Jeśli kontuzję miałby Benzema na pół roku to jest po Realu.Młody nie jest.Dlatego sporo meczy Real się mega męczy tak jak przy ostatnim meczu.Real to się zrobiło takie Atletico świetnie broni.Ale z przodu słabo.Różnica jest taka że jedni stosują wysoki presing drudzy stoją przed bramką.Ale dogrywka w pucharze pokazuję ze jak spotkają się takie 2 zespoły to jest klincz.Ciężko się to ogląda dla osoby która nie kibicuje tu nikomu.Tylko patrzy na grę.Nikt nie strzeli bo dobrze bronią.Dlatego nie ma faworyta do wygrania la ligi ani Barca ani Real.A o lidzę mistrzów nie wspomnę.Bo tam poziom ataku i obrony jest jeszcze na wyższym poziomie.

0

@ILovethisGame albo sprzedać lub wymienić piłkarzy z Psg czy interem Coutinho,Rakitić.Wague w kontekście Emersona czy nowego transferu.Też Semedo.

0

Najlepsze jest ostatnie zdanie.Rakitica nie sprzedadzą.Cieszy sprzedaż Pereza.Uważam niech grają w tym składzie do końca.Z Griezmanem w ataku skorzysta na tym Fati Dembele Griezman i Collado.Nie ma co na siłę ściągać ludzi w okrojonym składzie szybciej się zgrają.Może i Suarez wróci.

0

@Rewolucja123 to czego brakuje to zdrowego Suareza i bramek i zdroeego Dembele i to wszystko by inaczej wyglądało po 2 meczech też nie ma co oceniać trenera który ma wpływ na tych zawodników.

1

@mcsarna Rakitica warto sprzedać i pomoc była by w sam raz.

0

@Keriox jesłi są ciekawi młodzi a kasa potrzebna jest na Neya i Lutaro i pewnie kogoś na już.To wybór jest dobry jeszcze kasy takiemu zawodnikowi nie będzie się płaciło .Bo Perezowi płaci się jak zawodnikowi pierwszego składu.Collado to nue jest zawodnik pierwszego zespołu.

0

@Ratamahatta trzeba o Griezmanie powiedzieć że dobrze broni i jest okazem zdrowia co dla Barcy jest zbawienne.Proponuje porównać go też do napstników Realu to jedyny który ma więcej to benzema reszta zdobywa 5-6 i mniej do 2 taki Hazard.Wyniki Griezmana są świetne na tle reszty.Zdobywa mniej goli niż Suarez i Messi ale ci są najlepsi w europie generalnie.Na tle ich czy Lewandowskiego wydaje się słaby na tle reszty niekoniecznie.Nie gra generalnie na środku tylko na skrzydle.Nie jest też Neymarem który jest znakomity.Robi swoje.

0

@kamilo0066 a to Griezman strzelił tylko 2 gole;)?

0

@johny11 masz prawo;)

0

@Triv44 mam wrażenie że mimio wygranej Stocha lepiej by było aby to Kubacki wygrał a Stoch był 3.Kraft skaczę bardzo dobrze i równo.Gdyby wygrał Kubacki miałby spore szanse wygrać puchar świata.Mam tu mieszane uczucia po tym zwycięstwie Kamila.Choć też dobrze mu życzę.

0

@barcowy1899nie do końca tak jest są ograniczenia.Po pierwsze zastąpienie Neymara xaviego iniesty busiego itp czy Pique to nie taka prosta sprawa.Znalezienie ludzi do systemu Barcelony jest także trudne.Generalnie w piłce jest okres posuchy i płaci się miliony za przeciętnych zawodników.Są bardzo bogate kluby jak Psg czy kluby z Angli które finansowo chronią swoich zawodników przed sprzedażą.Ci są nie są źli ale potrzebują czasu.Nikt przed kupnem nie przewidzi że zawodnik będzie miał kontuzje.Dembele w borussi ich nie miał.To nie takie proste.

0

@Midast Real miał problem bo ma 36 piłkarzy jak pisali na ich stronie.Nikt nie chce odejść kasę biorą.Przy czym oprócz benzemy sama obrona i środek zero ataku oprócz benzemy.Benzema jedyny strzela powyzej 10 reszta 5-6.W barcelonie vidal Griezman 7 Suarez Messi ponsd 10 inni tez strzelają.
Patrząc ile grał perez Wague, Alenia , Perez to faktycznie jest to sens trzymania ich w klubie gdzie w tym wieku powinni grać.Wypożyczenie albo prawo do odkupienia to dobre rozwiązanie bo nie tracimy kontaktu jak się rozwiną to klub ich odzyska jak nie nie przepłacą.Nie sabotuje się przy takim wzroście finansów.w sporcie są rzeczy których niełatwo przewidzieć jak kontuzje Dembele kiedy go kupowano czy Suareza.

0

@johny11 nie pisałem nic o żadnym przeciętniaku może wątek pomyliłeś;)

0

@Mercin200 on tyle nie kosztował:)coutinho kosxtował więcej i nie jest w Barcelonie

0

@johny11 a czytasz ze zrozumieniem;)Napisałem coś o Rodrygo ?;)który ma grać na 9 za Suareza.Dembele to skrzydłowy jak Fati ,Perez o którym mówiłem że odejdzie.Rodrygo to inna pozycja.Widzę że na piłce to się znasz;)ale do metalu chyba;)

1

@AlvaroHanso bez Suareza problem w dłuższym czasie miałby każdy trener

0

@NaFazieHitman dobrze że zwolniono valverde w tym momencie i tak szanse że jakikolwiek napastnik nagle zacznie strzelać bramki jest minimalna.Bo Barca jest specyficzna.Niech trener poukłada co jest czyli wprowadzi Puiga Fatiego Dembele Araujo do pierwszej drużyny.Poprawi grę ofensywną de jonga i Arthura.Popracuje bad nowym ustawieniem i poprawi defensywę.No i poprawi grę Griezmana który pół roku ma za sobą.Lutaro i Neymar przyjdą na ustawioną drużynę.A nie że od nowego sezonu jesy totalnie nowy projekt.Który by trener nie był to problem byłbyvten sam brak Suareza i jego bramek.

0

@johny11 związku z tymi faktami mimo kontuzji Barca sprzedaje zdrowego Pereza.Kolejny trener chcę stawiać na Dembele na oewno nie mają argumentów ;)

0

@johny11 luz masz prswo do swoich teori;)

0

@johny11 o jest johny ze swoimi teoriami;))nice

7

@Bulos11 guzik prawda świetnie kiwa się na małej i dużej przestrzeni ma szybkość Mbappe.Strzelił o ile pamiętam 7 bramek mimo kontuzji..Czasem brak mu zwyczajnie koncentracji przy podaniu i traci piłkę ale kiwa się na małej przestrzeni świetnie.O ile Fati w polu karnym na dziś nie ogra 2 to Dembele może to zrobić i strzelić bramkę niezależnie z której strony i którą nogą.Jest tylko 1 warunek musi nie mieć kontuzji i złapać formę.

0

@klopx nie wiem czy się nie odnalazł nie jest 9, ale bramki zdobywa i gra w defensywie. W Realu oprócz benzemy reszta zdobywa 5-6 bramek tutaj ten zdobywa 11 w lidze 7 vidal też tyle zdobył 7 i co też zły transfer.Nie przyjoł się.Real kazdy mecz będzie się meczył bo tylko jeden zawodnik strzela powyżej 10 bramek.gdyby nie ich defensywa to byłaby doszczętna tragedia.Co do transferu Dembele kto to mógł przewidzieć w kwesti kontuzji wcześniej tyle nie miał.Co do Griezmana to nie jest typ efektownego zawodnika i nie daje tyle co Suarez na 9.Jeśli zastępuje Suareza to fati czy Perez bramkowo nie są wstanie zastąpić Griezmana.Tu jest też problem.Jeśli Dembele wróci i nic mu nie będzie to też potrafi zdobywać bramki.Zdaje mi się że mimo kontuzji też strzelił 8 bramek.Nie może się odnieść kontuzji.

0

@Kuczek obaj znają la ligę, mają jeszcze Dybale.Oczywiście dystansdso tego trzeba mieć ale bomba mi do nazwiska Ronaldo pasuję.

0

Skoro Barca rozmawia z juve o Rakiticu i już wymienili się zawodnikami to może Higuaina ściągną albo Ronaldo wypożyczą na pół roku.Ronaldo chciał odejść do Bayernu.Choć nie wiem co się dzieje w juve.Ronaldo to byłaby bomba.Chciał z Messim na obiad iść.Może to jest ta bomba.

0

@michaleu nikt nie jest idealny i każdy popełnia błędy.Za dobry piłkarz jest aby dalej marnował karierę.Mało obecnie jest dobrych i wyjątkowych piłkarzy.

0

@NGTRX Real nie ma strzelców a nie formy to jest różnica mają świetną obrone za to.Odkąd odszedł Ronaldo nie mają oprócz benzemy nikogo ktoby strzelił powyżej 10 goli jak ma 5 to super.

0

@Tasde to jest dobry moment bo kontuzje nie są planowane i kontuzja 9 czy byłby valverde czy Setien byłby ten sam problem a kasy na napastnika nie ma. Chyba że coś wykombinują.Trzeba jak najszybciej układać drużynę i nowych i kontuzjowanych zawodników co wracają aby po przyjściu lutaro czy Neymara zgrać z nich zresztą.Nie nastawiać się na coś więcej pompować balonik jak się uda coś ugrać to super.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?