Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilo0066 powiem ci tak w Realu jak zawodnik przekroczy 5 strzelonych bramek to super ten w lidze ma 7 wypadł Suarez i brsmki musza rozłozyć się na zawodników Messi Suarez czy Dembele mają kontuzje Messi ostatnio miesiąc on ma super zdrowie.charuje w defenywie czego nie robił Messi.zdaża mu się ginąć w meczu jak w Atletico ale nawet wtedy gra w defensywie.Nie jest efektowny.Ale efektywny.mimo zmiany systemów kontuzji zawodników robi swoje dobry transfer.
0
@Avada Kedavra bartek mu tak powiedział z tego co pamiętam wrócisz ale musisz być w formie.Na razie cięzko pracuje.Psg z live są faworytami bo i Mbapoe rośnie a mają icardiego jeszcze.
0
@Tasde on jest po kontuzji wraz z Albą (tylko ten ma łatwiejszego rywala do gry na swojej stronie ),wtedy kartki miał też Pique Lenglet grali i Todibo i Araujo i potem grał Roberto.Facet stracił formę i trafił na bardzo zmotywowanego przeciwnika wczoraj który w presingu grał swietnie na sztucznej trawie..Był moment gdzie Semedo przed kontuzją miał poparcie do gry na po i zrobił progres w stosunku do ubiegłego roku ale mu to się po kontuzji posypało.Natomiast ja nie jestem zwolennikiem wielkim Semedo na po jak i Roberto obaj mają swoje wady.
0
@sonek może że nie go nie lubi tylko ma kompleks i nie jest zbyt odważny.Ale to taki cichy napastnik 9 bramek strzelił.W realu jest problem aby 5 przekroczyć.No i gra w defensywie.
0
@messi564 ten co wyszedł to valverde ale on chyba wychowanek
0
@youngsmiec był słaby jak wszyscy ale on mało gra i był po kontuzji.Wiadomo że kiedyvjest ograny gra lepiej. Choć to nie jest idealny obrońca.
0
@Neymar0d ok zobaczę widziałem na youtube jakieś 6 min materiał był dluższy po prostu zanudził mnie ale zobaczę
1
@Stenmatic problemem tu była masa Puiga czy Fatiego fizycznie przegrywali i ciężlo było tu się przebić.Reszta to brak zgrania i nowe ustawienie i boisko które nie jest szybkie
1
@Johnnie_Walker Tak tylko tam będzie grał Messi Busi i Pique i mają jeszcze czas do tych gier.Niezapominajmy że tu gra tylko 1 stoper i 2 bocznych obrońców to trochę nowum mi brakowało wychodzenia środkowych do piłki.Fati czy Puig to nie są wielcy zawodnicy łatwo ich przepchnąć tu brakowało ruchliwości.Pamiętajmy ze to rozgrywki dla rezerwy slusznie dał pograć Firpo czy Neto oni mają być pod grą.Real ma problem pierwszym składem grając.Nie jest to takie proste.Dla tych drużyn to mecz życia.
6
Najlepsze to wynik ,2 gole Griezmana i ogranie Firpo ,Puiga, Neto ,Pereza, Fatiego Arthura
Złe to brak zgrania ostra gra przecuwnika i bramka która ustawiła mecz.
Trzeba przyznać ze boisko, samolot,Ostra gra przeciwnika nowe schematy, trochę rezerwy Barcelonę w jakiś sposób usprawiedliwiają.
Trzeba pamiętac ze przeciwnik przyjął strategie 1 połowabiega w drugiej w ostatnich 20 min nie mamy siły.Presing w pierwszej połowie był mocny.Takie spotkania trzeba wygrać zapomnieć i wrócić.
0
@johny11 pytasz odpowiadam tyle
0
@johny11 ale on ma kontuzje praktycznie od stycznia zeszłego roku z przerwami 3 tyg pokaż mi zawodnika który byłby w formie 3 tyg po przewlekłej kontuzji.
2
Nie wiem czy ten mecz Barca wygra ale przeciwnik gra Bardzo dobrze wysokim presingiem.Ciekaw jestem czy dadzą grać tak cały mecz.Grają fizycznie widać ze ta trawa czy ustawienie im nie służy.Firpo i Semedo ,Perez fati dawno nie grali.Puig. nie jest zgrany.Brakuje podań w kierunku bramki.Środkowi nie odbierają piłek od obrońców.Brak tu ruchu w pewnych miejscach drużyna nie ma kontaktu de jong pod forma.
0
@johny11 jakie tlumaczenie facet jest non stop kontuzjowany trochę gra trochę nie gra czasem udaje mu się wejść na ten poziom niestety kontuzja i tyle to nie oznacza że gdyby tych kontuzji nie miał nie byłby swietny tyle
0
Ciekawy pomysł z tymi 2 bocznymi obrońcami będą likwidiwać kontry szybkich napastników z którymi nie radzą sobie stoperzy gorzej będzie przy rożnych i wolnych z dośrodkowaniem w pole karne.
0
@johny11 zdecyduj się czego chcesz mam wybrać potem nie chcesz !!!z live to akurat był zaraz po kontuzji dostał 15 min piłkę kozłowaną trafił piszczelem. Był koniec meczu wszedł i był nierozgrzany.Fantastyczny mecz z totenchamem bramka typu Mbappe na mistrzostwach.Jeśli przez 2 miesiące nie będzie kontuzji bedzie robił różnicę.Jak ma kontuzje przewlekłe nie dziwne ze jest słaby.Tyle w temacie.
0
@johny11 on nie ma tylko szybkości gra obiema nogami nigdy nie wiadomo gdzie pójdzie.Ma nue sygnaluzowany strzał,.Drybling na małej i dużej przestrzeni.Bije rożne z obu stron może iwolme
Wady kontuzje, i jak nie jest w formie ma słabe podania.
0
@johny11 ani perez ani zansu nie dysponuja taką szybkością z piłka jak Dembele.To co Ansu się odbija od przeciwnika to Dembele by go przeszedł na tym polega różnica.
0
@johny11 nie oszukuje co do Dembele to potrzebuje mieć 2 miesiące gry bez kontuzji niczego więcej.Bo to co mu nie idzie to okres po kontuzyjny i nie wiem kto bylby w formie.
3
Mam nadzieję że Coutinho wróci ale do liverpoolu.Może Chelsea Totencham albo Mu się nim zainteresują jak w zeszłym roku.Jeśli po prostu nie wypalił u 2 trenerów.
0
@johny11 nie narzekałem na Suareza natomiast zawodników o szybkości Dembele jest niewielu i jeho dryblingiem.Varan też miał kontuzje zmienił jedzenue i po kontuzji sni śladu. Barca od Dembele nie jest uzależniona niech doprowadzi się do ładu zmienił się.
0
@Midast Wydaję mi się że szanse ma Alenia i Todibo na grę reszta musiała by się naprawdę wybić aby grać.Miejsc w zespole jest ograniczona i Barca musi jakoś zapewnić grę wszystkim także wychowanom z niższych grup wiekowych. Jest to sposób aby stawiać na większą liczbę zawodników a może któryś wypali.Sytuacja jest taka że Pique ma duże doświadczenie i nikt go nie wyrzuci.Tak to widzę pół roku tyle może taki Todibo ewentualnie przesiedzieć w przeciwienstwie Umtitiego który jest dojrzałym zawodnikiem.Zważywszy ze chcą aby ten Araujo może być dobry to chcą mu dać szanse ale jak dka mnie na tej pozycji będzie naprawdę wolne miejsce kiedy Pique zakończy karierę
0
@macio_944 Coutinho jest słabym zawodnikiem jakby był dobry to by się przyjoł w Bayernie.Jeśli 2 trenerów nie potrafi go ogarnąć to coś jest z nim nie tak.Oby go Anglicy ogarneli.3 kluby go chcialy.Tam ma dużo miejsca.Tu w środku są znakomici ludzie do gry.Jak odejdzie Vidal Busi i Rakitic skład będzie taki Puig, Moriba ,De jong, Arthur, Pedri.Środek będzie mega mocny.Na przód to jest za wolny i za mało kreatywny.
0
@masq Antek z Messim odmówili tam gry
0
@johny11 bez napastnika jesteśmy bez zębni i o lidze mistrzów możemy zapomniec.9 mnie nie zachwycają.Mimo wszystko Rodrygo 2 bramki werner 20.Nawet jak nie jest nie przystosowany.Dla mnie to trochę loteria.
1
@masik86 Dembele to szybki skrzydłowy grający obiema nogami dobry w dryblingu 1 na 1 na dużej jak i małej przestrzeni.Rzuty rożne z obu stron .Potrafiący strzekać.Ale nie na 9
1
@kejdzi albo możliwego bo wernera i lutaro się teraz nie da
0
@PuszkinFan Messi i Antek nie chcieli grać na 9.Ansu się nie przepchnie a Dembele to skrzydłowy.Może mieć kontuzje to co martwi że ten Rodrigo strzelił tylko 2 bramki albo coś źle przeczytałem
0
@Neymar0d geniusz Neymara czy Renoldinho objawia się co robią w meczu z przeciwnikiem.Magików co fajnie żaglują jest od groma.Nawet są panny co to świetnie robią. Siaty Neymarowi czy Suarezowi zakładają na pokazach To co pokazywał w meczu było normalne.
0
@ViscaBarca123 widziałem taki zbiór zagrań Rodrygo i nie wiem czy to jest aż taki talent.Zaesze jak ktoś młodzieńca poleca oglądam.Mam mieszane uczucia czy on jest magiczny ponad resztą.Nie mówie że nie jest zły ale Neymar to z niego nie jest.