0

@AmigoBlancos Real nie ma strzelców ligę mistrzów tak nie wygra trzeba mieć jedbego co strzela w połówce sezonu powyzej 10 goli i tu benzema spełnia te kryteria i ze 3 którzy strzekają 7 goli Real tego nie spełnia
Ma sporo kiwaczy ale nie strzelców jak benzema się zatnie to są w ....

0

@Damianosbarca Araujo jest bardziej ceniony od Todibo ,którego wykupią pewnie za 2 lata za 50 mln.Bo w nadchodzącym okienku nie będzie kasy na taki wydatek.Jest jeszcze jedna rzecz Araujo jest grał przez cały sezon jest pod grą.Umtiti spędził czas na ławie.Nie doszedł do swojej dyspozycji.

0

@Explode ten przynajmniej jakiś ruch robi tamten ani to ani.Obydwaj nie przekonują.

2

@JohnBarça po cichu liczę że będzie dobrze ,nawet jak nie będą jutro zasówać to ta praca się przełoży na resztę sezonu.Ja miesiąc czasu będę ich oglądał i zobaczę.Gdyby był Suarez to bym się nie martwił a tak to trzeba poczekać.

0

Ten Rodrygo to jakieś nieporozumienie co on robi w Realu to jest dla mnie jakaś zagadka.Kolejny słaby mecz.

0

@JohnBarça o ile nie będą zmęczeni

1

@JohnBarça ostrożnię z tym przeciwnikiem przegraliśmy

1

@ViscaBarca123 to muszę oglądać ten mecz bo ilekroć oglądam Real to Rodrygo jest beznadziejny.

0

@monsterrize to oznacza presing i Perez strzela bramki co jest istotne w kontekście Griezmana.Dla mnie Perez też powinien zmienić się z Fatim który na podmęczonego przeciwnika może zrobić róznice.Bo fizycznie fati może się odbijać od obrońców.Bezpieczniej aby wszedł Fati na drugą połowę.

0

@dawka86 tylko Wague już jest na trybunach dobrze ze jest puchar tutaj liczę.Ale myślę ze przyszłość to ten nowy co go Barca kupiła i ten betisu wypożyczony.Myślę ze Semedo będzie sprzedany.

0

@Damianosbarca Araujo grał i o ile pamiętam nawet czerwoną kartkę zarobił.Mówili że z kapelusza.Generalnie wypadł pozytywnie.Co do Pereza 5 bramek zdobył więcej niż Fati a nam potrzeba strzelców.Zobaczymy jak Fati fizycznie poradzi sobie z obrońcami.Jesli da radę powinien grać jeśli nie powinien wejść Perez wchodzić jako pierwszy i powinien zmęczyć obronę.Świetnie gra też w presingu.Co do Umtitiego to byłem za tym aby go wypożyczyć na pół roku aby odzyskał szybkość i wrócił jeśli nie to sprzedać go. Bo tak to jest zdrowy a szybkości brak i ciężko mu się przebić do składu.

0

@monsterrize no własnie zobaczymy co on wymyśli.Ale podejrzewam ze docelowe ustawienie będzie wtedy kiedy pojawi się napastnik Suarez czy może Martinez.Teraz to raczej jest ratowanie sytuacji i poznawanie własnych zasobów.W zalezności kto co i jak to z czesem będzie podejmował decyzje o ustawieniu i transferach.Na razie to co robi wydaje się przemyślane.Trzeba zaczekać.

0

0

Barca grała jeszcze 4:4:2 jak były kłopoty

0

@Damianosbarca zamiast Umtitiego Araujo notuje asysty strzela bramki. Umtiti jest za wolny przy grze wysokim presingiem kiedy gramy przed własnym polem karnym może się poprzepychać.Dla niego powinna być gra w pucharze i wejśvie z rezerwy.Co do Ansu to nie wiem czy bezpieczniej nie dać Pereza bo go nie przewrócą i potem zmiana na zmęczonego orzeciwnika Ansu ze swoją dynamiką byłby groźny.

0

@Odesseiron ale lubi go bardzo lewy a ma w kontrakcie wynegocjowane że Bayern ma sięgnąc po takich zawodników.Widać jak sìe zaopiekował nim.Ja bym upatrywał dla Coutinho kierunek chelsea która go chciała.Takze Totencham myślał o nim.Oraz Mu.Może być jeszcze jakiś nowy klub i oni kupują eriksena.

0

@SuperPatsonFCB tzn jeśli Rakitic rozmawia z Juve to nie widzi się w tym składzie. W tym składzie zmiany bedą spowodowane nieobecnością de jonga a busi gra 70 min, za niego wejdzie Roberto z prawej obrony a za Robero z ławki wejdzie Semedo.Zmiany będzie wymagał Arthur bo to pierwszy mecz i zmianę da mu Vidal albo to vidal wejdzie a potem wejdzie Arthur.Kolejną zmana to będzie para Fati Perez albo perez Fati.Bo może Fati na zmęczonego przeciwnika byłby skuteczniejszy bo Perez nie da się poprzewracać przeciwnikowi.Puig zagra cały mecz moim zdaniem bo sa 3 zmiany.A on jest zawodnikiem który grał caly sezon.

0

@SeeleyBooth Bayern ma problem z zawodnikami mają 300mln do wydania i opŕocz Coutinho na którego mają papier będa chcieli Sane i jeszcze jednego powyżej 100mln ale nie pamiętam nazwiska.Bsyern nie pamiętam kiedy aby był 4 w lidze nie ma wyboru wyniki finansowe miał znakomite musi kupować.

0

Ciekaw jestem czy będzie korzystał z 4:4:2bo Barca czasem grała tym systemem a mówił że będzie korzystał z pomysłów Ernesto to grali by 4 systemami

0

@dawka86 jest jeszcze puchar dla Firpo i Wague

0

@pawelkolejarz prawda jest taka że bez Suareza to jest to plan ratunkowy z niewiadomymi.Dopiero w przyszłym roku dowiemy sięco i jak.O ile kupią napstnika.Bo Martinez też gra w kradkę.

1

@LoveValverde a moim zdaniem Real ma fundamentalny problem.Oprócz benzemy nie ma tam strzelca.Na samej obronie nie wygra LM i la ligi raczej też nie.Jeśli nie byłoby benzemy to kompletnie brakuje strzelców.Aby zespół się liczył musi mieć przynajmniej 4 strzelców którzy będą strzelać w pierwszej połowie sezonu minimum 7 bramek i lider powyżej 10u nich tylko Benzema tyle strzela u nas jest Messi,Suarez ale wypadł Griezman i vidal.Gdyby grał Dembele czy Perez też osiągneli by taki wynik.Na dodatek nie mają ludzi do wrzutek aby celnie dorzucali Mendy czy Carvahal nie potrafią tego robić.Kiedy grali za Mou.. z kontry łatwiej było im dosrodkować ziemią czy górą bo nie było całego zespołu w polu karnym.Tutaj w tym gąszczu jest to trudniejsze.Nie bez przypadku Real nie wygrał z Barcą czy w normalnym przedziale czasowym z Atletico.Real dla mnie nie jest faworytem za remis 1 pkt wygrana to 3.Ciężko ich pokonać ale im też będzie cieżko wygrać.Na dodatek mają 36 zawodników żadnego strzelca oprócz Benzemy problem braku Ronaldo nie jest rozwiązany i nikt nie chcę odejść.Mogą mieć problem przy kupowaniu zawodników.Wbrew pozorom jedyne zagrożenie to brak Suareza ale my mamy sporo strzelców i Messi strzela więcej bramek od Benzemy.Problem jest czy griezman na 9 będzie dalej tyle strzelał co grał jsko skrzydłowy teoretycznie ma łatwiej bo jest bliżej bramki trudniej bo może mniej mieć kontaktów z piłką.Zwłaszcza ze bazuje na piłkach za obronę zagranych.Zobaczymy czy na 9 też to wykorzysta.No i kwestia czy Fati fizycznie podoła silnym obrońcom czy przez te pół roku sobie poradził z tym To samo tyczy się Puiga .Choć tu mniej się tego obawiam.Co do meczu niedz.Zagrozenie jest też takie czy będą w formie fizycznej cxy nie będą zmęczeni.Co do fatiego to generalnie w jakuej jest formie bo Puig normalnie grał sezon.To są dla mnie zagrożenia w tym meczu.

0

@Mario96w Trzeba wierzyć że wie co robi.Choć jego sztab ich nie zna co z kim i co można mam nadzieję że ich monitorują jakoś.

0

@Mario96w tak, ale z drugiej strony 21 lat niektórzy nie mają Pique i Vidal młodzi nie są.Pique musi mieć dynamikę jeśli ma się ścigać z napastnikami.

0

@Pablopicasso27 "przemęczył ich przed meczem.Aby mieli siłę i dynamikę na cały mecz".

0

Jedno co tylko martwi ,aby nie zajechał ich przed meczem choć wiadomo że jest to potrzebne. Reszta cieszy.

3

Ramos - Mina cóż za połączenie;)dobry on jest ktoś coś wie?

0

@klopx najbardziej genialne jest to że buduje to jego firma i nie ma tu konfliktu interesów;)

0

@andrzpol nie zapominaj ze polska za komuny została zadłużona a zeby dostać kasę od ue trzeba mieć wklad gdybyśmy nie dostali tych środków nie było by infrastruktury jeśli nie masz infrastruktury (a wiesz przez ile lat budowano autostrady wcześniej przed ue i ile km zbudowano;)nie masz wzrostu pkb rozwoju i inwestycji.Zrobili by to sąsiedzi i mieli by przewagę nad polską w inwestycjach transferze technologi pracy i finansowania z projektów.Przedsiębiorstwa polskie nie były konkurencyjne i wymygały transferów srodków kultury pracy technologi.Bo czas komuny zrobił swoje a zachód się rozwijał i konkurować z nimi nie było szans.Nie było też polskich bogatych przedsiębiorców którzy państwowe przedsiębiorstwa by wykupili.Jak mówiłem aby sfinansować infrastrukturę należy mieć wkład.Pis rządził w 2007 dlaczego nie pokazał jak pozyskiwać kasę na wkład nie zadłużając polski.Kolejna sprawa skoro po podniosło podatki to dlaczego pis nie usunęło a jeszcze dowaliło swoje.Co do Amber gold dlaczego w sledztwie nie pociągnieto kwestii że amber gold był finansowany ze skoków.A wiadomo że to afera pisowska za którą bierze się siekielski.Zamieciono pod dywan.Co do wieku emerytalnego podniesienie było konieczne i jest dzieje się to tak ze w ue w bogatszych krajach a my jesteśmy krajem na dorobku.Już pis przyznał że emerytury będą głodowe i jest to cena za populizm pisu.Pis opowiada o zrównoważonym budzecie.15 mld to długi szpitali kolejne to podniesienie pensji dla pielegniarek nauczycieli,przywrócenie zamkniętych odziałów i skŕocenie kolejek do szpitala dalej inwrstycje eko bo musimy płacić ogromna kasę za emisje co2 do ue bo trujemy w wyniku smogu giną też ludzie.Są opóźnienia roczne w budowie dróg w tym roku oddane będzie nie wiele więcej niż 100km dróg to móglby być wynik w 2007 ale w 2020 to śmiech na sali.Zabrano samorzadom kasę i nałozono na nie obowiązki płacowe bez przekazania kasy na to.Masę inwestycji jest wstrzymanych.zrównowarzony budzet to fikcja.Proponuje prześledzić wykres porównawczy rozwoju polski i ukrainy i zwrócić gdzie była polska przed wejściem polski do ue gdzie była ukraina i zobaczyć co się zdażyło po.

0

@andrzpol skoro tyle złego to czemu po 4 latach nikt nie siedzi;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?