0

@PawelBarcaVeB żartowałem";)"ale jak już pytasz Ney nie jest napastnikiem dla mnie powinien grać na pozycji Messiego jak skończy karierę.W przypadku 9 o jedno miejsce walczyła by 3 Suarez Werner z lutaro.
Z drugiej strony nie ma napastnika i mamy problem.Werner może też grać na innych pozycjach.Jeśli Martinez miałby kontuzje mamy problem.1 napastnik też słabo.Po drugie można przez rok zobaczyć który lepiej się przyjmie jeden Włochy drugi niemcy. No ale Suarez nie kończy kariery.Nie wiem też czy werner to nie jest zawodnik do kontry.

0

@etobzyk za rakitica go podobno psg go chcą

0

@ViscaBarca123 na tą edycje za 15 milionów cavani za rakitica i latem lutaro.Potem cavaniego można sprzedać.

0

Cavani za Rakitica A potem Martinez

0

@FCBCZESIO27 kupilbym Wernera albo lutaro w piątek mompromis trzeba znaleźć;)

7

Mieszanie w to Dembele nie ma sensu to nie 9 nawet Messi i Griezman nie chcą tam grać

1

@krzychu1526 dobrze że ze swojej strony się stara to najważniejsze oby mu pomogło

0

@Vxb93 nie jeden tylko współpraca i obrona by się na nich 2 musiała bardziej koncentrować było by łatwiej

1

@trolownik strzelił 7 bramek i robi presing.Nie jest widowiskowy ale brudną robotę robi.Na pewno Setin powinien poprawić jego grę w ataku.Jest to kluczowe w kwestii LM

0

@Mati90fcb niech sprowadzą wernera lutaro i Neya i każdy kibic Barcy będzie miał coś dla siebie i wszyscy zadowoleni.;)

2

@NaFazieHitman Sętien nie będzie tego tolerował aby ten się bawił.To jego ostatni dzwonek aby coś osiągnąć.Z jego techniką sporo moze dać.

2

@NaFazieHitman nie do końca Neymar juz dużo przegrał to ostatni dzwonek aby coś osiągnoł.Barca powiedziała jak będziesz w formie to cię weźmiemy i obecnie po kontuzji już śladu nie ma i psg jest jednym z faworytów.Na mój gust Neymar to jedyny zawodnik który może robić co Messi na swój sposób.Czyli dryblować złapać wolny i strzelić z niego bramkę.Albo dorzuć za obronę piłkę na centymetr i wejść w pole karne wykończyć .Widzi co się dzieje 360. Ma 4- 5 lat gry w Barcelonie co daje czas Ansu i innym aby piłkarsko dojrzeli.Też czas aby sprowadzić kogoś jeszcze lepszego.Też istotna rola jego jest taka że młodzierz ma zawodnika od którego może się uczyć.Robił to Messi może robić to Neymar.

1

@Douglasinho moim zdaniem na ten moment nie mamy ekipy aby wygrać LM.Z uwagi na atak.Zorganizowanie z tej ekipy jako skutecznej maszyny, która będzie zdobywać bramki to główne zadanie Setiena.Griezman pilnuję defensywy ale musi swoją uwagę zwrócić aby zdobywać bramki.On musi tutaj się mentalnie zmienić.

1

Co do Rakitica nie błyszczał, ale był lepszy od siebie z jesieni.

1

Ale trener powinien popracować nad Griezmanem aby zdobywał więcej bramek kiedy nie ma Suareza.To klucz do sukcesu Setiena.Sam Leo ligi nie wygra.

0

W sumie jedna 4,4 jedna 5.5 jeden 5.6 reszta 6.6 wzwyż.Dobry wynik

0

@LuisSalvano patrząc jak przypakował to może w końcu nie będzie miał tej kontuzjii odpali

0

Trzeba przyznać że część roboty choć w innym ustawieniu wykonał Valdek z Atletico bo tam graliśmy wysokim presingiem. Tak od zera tego nie zrobił.Dłuzej by to trwało gdybyśmy byli na początku sezonu.Ciekaw jestem jakby wypadło porównanie odbiorów piłki w presingu.Bo to też jest w stylu Setiena kluczowa sprawa.

0

@michaleu Rodrygo to kompletnie nie rozumiem co robi w Realu strzelił efektowną pierwszą bramkę i 3 słabym turkom.No i potem co oglądałem specjalnue patrzyłem co on robi.Uczciwię muszę przyznać co mecz to porażka.Vini to chociaż biega szaleje walczy.Choć jest jeźdzcem bez głiwy i podaje nie wiadomo komu i no i strzelać nie potrafi.Myślę że to nie jest przyszłość Realu i raczej kupią z czasem lepszych zawodników.Jak coś się tu nie wydaży to marnie to wygląda.

0

@Keriox może nie ten styl

0

@BarcaFan2001 bo jest szybszy od stoperów i ma większe szanse na zablokowanie szybkiego napastnika jeśli wysoko Barca straci piłkę.Pamiętam że stoperów dobierało się jeden wielki drugi mniejszy ale szybszy.

0

@BarcaFan2001 jeśli się zastanowisz i w meczu z takim Atletico nadziewasz się na kontrę szybkich napastników to szybki obrońca mógłby pomóc uchronić Barce przed takim problemem.Stoperzy nie zawsze dają radę.Jak umtiti.A Barca przymierza się do gry wysokim presingiem jak najwięcej.Zagrożenie wzrasta w stosunku do obrony przed bramką jak za Ernesto.
Co do kreacji było ok z wykończeniem jest problem jak dojdzie de jong to w środku naprawdę jest z czego wybierać.

0

@Tatazolwinia chyba zeby się przebił tego nie wiemy.

0

@Wichurek nie mówię że to był gość który był objawieniem ale naprawił stratę Messiego.Był w lepszej formie od tego co prezentował na jesieni.Za sprzedażą jego jestem ale jeśli już jest dobrze aby grał lepiej niż gorzej.

0

@tbas tak ale mógłby odejść ale też uczciwie trzeba powiedzieć że poziom od jesieni podniósł i wczoraj grał lepiej.Setien mówił ze Puig dobrze prezentował się na zmęczonego przeciwnika i tu czarną robotę robił Rakitic

3

@YoungMan jeśli Dembele nie dozna kontuzji to po mieśiacu gry będzie robił różnice i nikt go nie sprzeda zwłaszcza ze Fati nie jest jeszcze alternatywa.

3

@Messibestplayerintheworld wina jest zawodnika miał żółtą i podjął ryzyko.Jak się biega za piłą to tak bywa.

0

@adukla ale trzeba przyznać ze jeśli strzelałby w minimalnie w bramkę to był ter stegen

1

@lucca87 zgadzam się z tobą:)

0

@Yoshi94 Ansu też jest nieograny i tej gry potrzebuje ale był wczoraj najsłabszy.Dla mnie fizycznie mu jeszcze brakuje.Powinien wchodzić Perez i od 70 min Fati na zmęczonego przeciwnika grać.Sytuacji czystej nie miał przeciwnik zmienił minimalnie kierunek piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?