Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FutbolToMagiaczasy się zmieniają i dziś trzeba potrafić bronić i rozgrywać.Tak gra casemiro valverde de jong i Arthur Przy 3 stoperach konieczne jest to aby w defensywie środkowi byli ogarnięci.Zwłaszcza jak gramy wysokim presingiem.I stoperom trzeba pomóc przerywać akcje.Coutinho tu się nie nadaje.Jeśli nie chcą go kupić to oznacza że nie jest wart tej kasy.Jest dobry a nie bardzo dobry.A barca potrzebuje i Neymara i Martineza i kasę na talenty.Poza tym jest jeszcze Alenia ,Pedri Moriba.Jak miałbym brać Coutinho a Alcantarę to wezmę tego drugiego bo jego to chcą w Bayernie zatrzymać.
0
@King10 bo jest to zawodnik, który jest wstanie zastapić po swojemu Messiego. Czyli jest wstanie wchodzić z dryblingiem dać się sfaulować, strzelić bramkę z wolnego albo z biegu dograć precyzyjne za obronę.Jest też wstanie przejść 2 zawodników w polu karnym strzelić bramkę.Także świetnie wie co dzieję się na boisku gdzie kto stoi i jak rozegrać piłkę.Ma już piłkarskie doświadczenie i zna Barcę i jest w drużynie lubiany.Piłkarsko jak i poza dogaduję się z Messim.Musi też być gracz od którego uczyć się będą inni kiedy nie będzie już Messiego.Neymar jest tu idealnym kandydatem.Dembele mógłby być takim zawodnikiem ale zdrowie może mu to uniemożliwić.Fati jeszcsze jest młody i bedzie jeszcze sporo meczy w których fizycznie nie będzie dawał rady zwłaszcza w LM.Potrzebuje czasu.Neymar jest konieczny.
1
@Naturopata coutinho trzeba sprzedać aby cokolwiek uzyskać za niego potrzebny jest Martinez i Neymar.Do środka dojdzie Pedri.W następnym sezonie Moriba.Coutinho nie wypalił w 2 drużynach i u 2 trenerów nie ma co się o niego bić.Sprzedać albo wymienić jak będzie okazja
0
@mcsarna Neymar ma poparcie szatni.Opinie negatywne o nim mają kibice którzy go prywatnie znaja;)piłkarze go lubią twierdzą kompletnie co innego.Często wizerunek jest niespójny od rzecxywistości.To ze chcesz uczcic swoje urodziny to nie oznacza że jest zepsóty.
1
@Sysia11 tz Salah ,Mane to gwiazdy.Problem Realu to atak kiedy przyjdzie 2020 Mbappe benzema skonczy ksrierę zostaną z 1 który tam strzela bramki. Czlowiekiem który musi mieć czas, aby wejść do zespołu.Hazard wejdzie w lata schyłkowe jeśli chodzi o grę.A też nie strzela.
2
@DonFerdinando Arthur do kontuzji grał bardzo dobrze .w dzisiejszych czasach jak grasz na srodku trzeba grać i defensywę i ofensywę.
1
O ile pamiętam oni go chcieli ale Barca nie chciała wzmacniać konkurencji.To upadło.Trzeba go sprzedać.
0
@endriuuu2 zawsze coś:)))
0
@endriuuu2 wyjaśniłem dlaczego to co piszę jest rzeczywistością.Ty nie bierzesz podstawowej rzeczy.To jest sport i nigdy nie masz gwarancji że dany piłkarz wypali czy nie.Dzieje się to na poziomie klubu np.Piast gliwice, Legia Borusia Bayern Real czy Barca.Transfery nietrafione są ekementem tej gry.Messi jest już starszym zawodnikiem i nie wiadomo kiedy karierę skończy.Dobrze że jest zawodnik który może zagrać na jego pozycji ale też innej.Dalej jest to zawodnik który broni i nie ma kontuzji .W ataku Dembele 2 kontuzje Messi 1, Suarez 2 kontuzje, Petez 1, Fati 1 Griezman 0.Najwięcej minut w ataku Griezman.liczna asyst 4 liczba strzelonych bramek 12.Jedyny lepszym zawodnikiem w Realu jest Benzema ale ma 0 asyst.Reszta jest na poziomie 6 w dół licząc wszystkie rozgrywki.Gra na 3 pozycjach więc nie wiem co mam ci tu powiedzieć;)co do wiekuw zasadzie jak weźmiesz uznanych zawodników to są oni w przedziale wiekowym od 28 roku zycia mane salah Messi Ronaldo ocxywiscie jest Mbapoe tylko czy on chce przyjść i czy może.Bo przy wybirze zawodnika decyduje też dostępność zawodnika i możliwości finansowe klubu.Nie buduje się zespołu z samych młodych tylko z mieszaniny doswiadczonych i młodych zawodników.Nie wiem kogo masz na mysli buntownika.
0
@endriuuu2 z tego co napisałem czy jest to prawdą
1czy wartość zawodników generalnie jesr za wysoka w stosunku do tego co się za nich płaci tak- wpłyneło na to zaangazowanie tv w Angli czy Szejki jak Psg które zmieniły rynek.Piłkarze są noe warci tej kasy.
2.Czy styl Barcy jest odmienny i trudny ma taką specyfikę ze jest mało miejsca.Trzeba być swietnie wyszkolony technicznie.
3.Czy zmiana trenera na trenera który ma odmienny styl zależy od trenerów.Czasem to swietny pomysł czasem nie.Zdecydowana większość publiczności oczekiwała zmian.
Na temat 3 zawodników noe wypowuadałem się.
0
@endriuuu2 Przepłacają wszystkue klubu bo ceny są za wysokie a konkurencja po piłkarzy jest ogromna.Dla stylu Barcelony sprawdzi się niewielu piłkarzy i wiadomo że nie wszyscy sprowadzeni z róznych przyczyn się zaadoptują.Co do trenerów warto zmieniać kierunki aby zespół nie był przewidywalny to dobry pomysł.
1
Jeśli bierzemy pod uwagę że latem ma byc kupiony Neymar i Martinez a kasy nie ma na ten moment z uwagi na dokonane transfery de jonga, Arthura, Griezmana itp.To odchudzenie składu z kontrolą tych zawodników co odeszli jest dobrą rzeczą i zrobienie rezerwy ze szkółki, która gra jest też świetną sprawą.Zawodnicy nie w rytmie meczowym to słaby pomysł.Dałbym bardzo dobry gdyby sprzedano Rakitica czy Coutinho.Dobrze że nie kupiono napastnika no chyba ze byłby w dobrej cenie Martinez.
1
@llysy89 i tak bez Suareza jaki trener by nie był to byłby problem.W tym okresie nie robię sobię nadziei na puchary a jak mnie zaskoczą będą się cieszyć.Dla mnie faworytem to live i psg reszta jest z tyłu.Real nie ma strzelców poza Benzemą jedna kontuzja tego zawodnika i jest po zespole.To takie Atletico Madryt się zrobiło ale w wysokim presingu.
0
@llysy89 Arthur to po kontuzji łapie minuty.Trener jest od 2 tyg daj mu czas.
1
@zibiku za szybko oczekujesz zmian to nie przycisk włącz i wyłacz.Myślisz z perspektywy pucharów ja budowy zespołu.Ja widzę wychodzenie sobie na pozycję.W pierwszej połowie obrona grała znakomicie mówię tu o grze prxed bramką.Bo presing wysoki jest jeszcze nie szczelny.Myślę że zawodnicy mają szanse się poprawić jeszcze nie jest ich dużo i będą w rytmie meczowym jak Barca rezerwa w Barcy B mówię tutaj o Puigu Araujo którzy grają a nie siedzą na ławie jak Alenia ,Wague Todibo,Rakitic.
Arthur potrzebuje minut.Wczoraj brakowało też Vidala w 2 poł.Myślę że Dembele jeszcze ich rozrusza a może i Suarez wróci.
0
@VIPER2712 a on to nie zbiera minut po kontuzji czemu oczekujesz od niego mega formy.
0
@Varezq uważam ze w pierwszej połowie zawodnicy wychodzili do podań i stad było mnóstwo sytuacji strzeleckich.To czego brakowało to nieporadność w polu karnym u Antka,czasem Fatiego Messi nie do końca jest w formie.Tego zabrakło do wygraniq 5 bramkami.2 polowa to usiedli na laurach jak z Atletico po 80 min.
0
@llysy89 jsk mało kreatywna zespól mógł strzelić 8 bramek w pierwszej połowie graliśmy dobrze i należalo zamknąć mecz 3:0.potem osiedliśmy na laurach zabrakło Vidala.
0
@zibiku Niekoniecznie stracony, projekt zmiany drużyny trwa od kilku lat.A teraz jest korekta kierunku ,który wyznacza obecnie Setien.Zmiany są już terazW tym pół roczu jest sporo do zrobienia ze stylem itp.Nie ma mowy o budowaniu nowego projektu.Bo on jest budowany.Do drużyny dojdzie pewnie Martinez i Neymar.
1
@FDJBartek jasno mówił trener ma poparcie ale musza go bronić wyniki.Kibice nie popierali valdka a valdek wraz zespołem przegrał puchar.Decyzja była tu uzasadniona.Na dodatek Suarez dostał kontuzji i szanse na LM mocno spadły jeśli sezon miałby się nie udać pod kontem pucharów warto nie tracić czasu tylko zmuenić chociaż styl gry.Po przyjsciu Neymara czy Martineza nie trzeba będzie robić totalnej rewolucji.Ruch uzasadniony.
0
@Coutinho007 tak i on.
0
@Kuczek Chodzi o drużynę na przyszly Sezon bo Barca myśli o kupnie Martineza i Neymara a wiadomo ze Martinez gra w reprezentacji z Messim a Neymar to jego i Suareza przyjaciel.Nie popieram zachowania Messiego.Jeśli pomija Griezmana.Popieram przyjscie Martineza i Neymara.
0
@stone80 akurat kondycyjnie i odbudowaniem organizmu się wyróżnia i chwali go Valverde i Setien.Co do samej gry to inna sprawa.
1
@kerouac zgadzam się z wszystkim.Myślę że zespół osiadł na laurach i oddał kontrole mógł strzelić wiele bramek strzelił 2 nie stracił w pierwszej połowie bramki.Poczuł się za pewnie.Przeciwnik wprowadził po przerwie 3 zawodników i był problem.Brakowało Vidala.To samo było z Atletico swietna gra zespolu przez 80 min i na ostatnie 20 min oddali kontrolę.Spoczeli na laurach.
0
@Kuczek może chcę Neymara Drużyna wtedy to Neymar ,Dembele, Fati ,Martinez plus Suarez.
1
@stone80 no nie w tym sezonie nie grał wszystkiego i o tym mówił i stracił formę.Ale powinien odejść.
2
@NIEBIESKI77 wyluzuj chlopie rezultat z 2 ostatnich meczy to 7:0gramy bez 9 i dziś nie było vidala i Dembele.Daj trenerowi trochę to poukładać.
3
@darek60albo liczymy niestrzelone gole dla obu ekip albo niedoliczajmy ich wcale a nie ze liczymy jednej to bez sensu.Drużyna się poczuła za pewnie i traci kontrolę tak było z Atletico i trener musi coś z tym zrobić brakowało vidala na 2 połowę.
0
Potrzebne sa zmiany
0
Powinniśmy wygrywać 5:0 gramy trochę z przodu niesfornie momentami.Trochę dziurowy jest wysoki presing ale dobrze gra obrona przed bramką bravo.Griezman psychicznie się trochę spalił oby w przerwie się uspokoił.Fati bravo choć druga bramka to fart i chyba bramkarz stracił pewność po pierwszej bramce.Bravo chłopaku.Ter Stegen nie wiem po co wychodzi do przodu w gąszcz i nie ma jak zagrać do boku.Bravo Semedo i Fati i linia obrony ,srodek nieźle.