0

@prosto. Sory nie chciałem pisać referatu tylko w pewnym sensie hasłami.Słabo to wyszło, choć co do treści niczego bym tu nie zmienił.

0

@El dominatore w sytuacji gry bez 9 to mega ważny czynnik.Lenglet grał świetnie w zeszłym roku.Do wejścia rezerwy i kontuzji zespolu stosunek strzelonych do straconych bramek był fenomenalny.Teraz jest bez formy.tyle

0

@El dominatore ale bramkę strzelił.Jak dla mnie to nie jest po prostu w formie z zeszłego roku.

1

Najlepsze wynik i pozytwne nastawienie na kolejne mecze.Rosnąca forma de jonga i Arthura.No i to Betis biegał za piłką niż odwrotnie.Dobrze że jest tudz przerwy.Podjęcie fiz. Walki i zdolność odrobienia strat.Umiejętna gra piłą 10 na 10 brak straty bramki-zachowali zimną krew.

Słabe
sędzia, siłowe granie , mam też wrazenie że mimo 3 asyst Messi od kilku spotkań nie jest w optymalnej formie i objawia się to brakiem wykończenia.Nie wiem czy nie jest zmęczony od treningów.Nie ma świeżości.Griezman traci pewność w polu karnym choć nie w każdym meczu.Strata Lengleta.Choć zagra Umtiti z Pique i jest Araujo.Są kartki słabe ale w obronie znaczy walczą.Słaby vidal Roberto i Firpo.Co do Firpo nie gra i to wychodzi co do Roberto za dużo różnych pozycji i usrawienia gry.

5

Martwi nieporadność w polu karnym Griezmana jakby tracił pewność siebie.Messi mimo 3 asyst też nie jest w formie.Chodzi mi o brak wykończenia i nie jest tak tylko w tym meczu.Co do Roberto granie na 3 pozycjach w różnych stylach mogło być trudne.

1

Chyba granie Roberto na różnych pozycjach i w róznuch ustawieniach powoduje ze nue gra najlepuej muszą się uspokoić.Generalnie od kilku meczy messi nie gra nie pewny jest Griezman

0

@Granto Messi dlugo nie pogra zagra na jego pozycji i nie będzie fatiego blokował.Messi będzie miał też zmiennika to plus nie minus.

0

@NeroTFP nie zgodzę się z tobą całkowicie Barcelona ma młodych zdolnych zawodników i w tym okienku kupiła choćby portugalczyka jest Pedri ,Moriba, de jong, Arthur, Emerson,Fati , Araujo , Lenglet może Todibo,Alenia przyszłość jest.Barca stawia na młodych. Zespół buduję się przez połączenie młodości z doświadczeniem.Ktoś uczy się od kogoś ktoś kogoś wprowadza itp.Za chwilę karierę skończy Suarez ,Pique, Busi, Messi,odejdzie Rakitic ze starszych zostaje Alba z Griezmanem.Który nie jest crakiem typu Messi, Ronaldinho czy Neymar tym bardzie Alba.Na dziś widać jak Fati korzysta z Messiego.Warto żeby pałeczke przekazał Neymarowi który jest inny od Messiego i będzie nowym impulsem dla Fatiego i reszty będą mieli od kogo się uczyć.Także będzie od strony wizji ,techniki ,świetnym przykładem jak grać w ofensywie.On jest chyba jedynym piłkarzem który moze po swojemu robić to co Messi kiwać sie z 2 dać się sfaulować i strzelić bramkę,albo ograć 3 i strzelić bramkę.Zagrać nad obroną.widzieć co się dzieje wokuł.Czy przyjdzie zobaczymy .Teoretycznie , będzie łatwiej a jak miałby z Mbappe z Neymarem pójść do Realu, była by to porażka.la rambia miałaby na lata nie leczoną depresje co przy czarnowidztwie la Rambi przy każdej porażce jest oczywiste .Widząc jak Mbappę z Neymarem strzelają kolejne bramki.To jest obowiązek zarządu aby go kupić.Neymar może przedłużyć tak naprawdę okres Messiego dać czas
Fatiemu i innym aby piłkarsko weszli na wysoki poziom.

0

@IronSanHybrid a ja nie bo nie chcę Neymara a jak odejdzie Messi to jest to jedyny zawodnik który może go po swojemu zastapić czyli okiwać 2 zawodniów dać się sfaulować strzelić w okienko z wolnego albo zagrać precyjnie za linie obrony.Widzi 360 stopni i ma czucie piłki.Zna Barce i chcę go szatnia.Jeśli prezes nie widzi takiego gracza w zespole to delikatnie mówiąc się nie nadaje.
Co do Bartka nie wszystko mu wyszło ale dotyrzegam przyszłośc w Arturze, Fatim de jongu, Emersonie Araujo, Pedri,Martinezie czy Neymarze ,który przedłuża w pewnym czasie okres Messiego i daje możliwość znalezienia kolejnego następcy.Mówię o Neymarze w kontekście planu.No i jest nowy portugalczyk jest Puig, Moriba zobaczymy co z Todibo
Lenglet to też bardzo dobry zawodnik.Co okienko ktoś ciekawy się pojawia.Kompletnie nie martwię sie o przyszłość Barcy.Generalnie mimo Suareza rezerwa w Barcelonie B się ogrywa to samo wypożyczeni i ci co grają w pierwszym zespole.Każdy się rozwija.Nie ma tak że Nie gra Wague, Alenia, Rakitic a na jednej pozycji jest Dembele Griezman Fati .Tak każdy idzie do przodu.W Realu jest długa ławja która traci formę. Każde z tych rozwiązań ma plusy i minusy.Też w przypadku Barcy za pensje płacą inne kluby.Co w kontekście Martineza czy Neymara jest istotne bo na nich trzeba zarobić.Z drugiej strony pierwszy skład jest pod grą.Szybciej przyswoją wskazówki trenera.Zespół gra coraz lepiej.Tylko ludzie naiwnie myślą że w 2 tyg wszystko się zrobi.Zwłaszcza bez 9.To nie przycisk włącz i wyłacz.

0

@IronSanHybrid nie do końca sie z tym zgadzam Bartek to nie szejk i musi na to zarobić co zrobił i Barca jest na pierwszym miejscu w tej kwesti.Ale nie jest to wystarczajaca kasa aby to zrobić.Wymagania do gry w barcelonie sa wysokiei nie jest łatwo znaleźć następców z uwagi na cenę i dostepność a nie wszystko zależy tu od niego.Barca mqazespół na przyszłoś w duzej mierze.Kariery musza kończyć ci co dali Barcelonie bardzo dużo i też szacunek im się należy.Istotne jest to że na rynku mało jest wybitnych graczy poziom gry przeciwników się podniósł takze ich finansów.Zmienila sie infrastruktura i mase innych rzeczy czeka nas zmiana stadionu.Błedy będą się zdażać przy takich zmuanach .To jest normalne.

0

@IronSanHybrid tu są 2 problemy nie ma dobrej jakosci do wzięcia 9 na już .Bo mozna wydać na takiego jovica 60 mln i wtopić kasę .Kluby pilnuja topowych 9 jak lewy.Barca ma upatrzonych 2 zawodników Neymara i Lutaro za darmo nie są a kupiła de jonga Arthura i Griezmana który w miarę gra na 3 pozycjach gra w defensywie i jest jedynym zawodnikiem w ataku który nie miał kontuzji.Daje stabilizacje.Są pewne uwarunkowania gdzie nie da się wziąć kredytu i kupić wszystkich na raz.

0

@Oskar00 nam brakuję tylko Suareza bylibyśmy faworytami LM.Real ma problem bo z tą ofensywą to tylko na la ligę starczy na LM to za mało.Tam jest przesunienty balans na defensywe.Takie live ma świetny i atak i obronę są kompletni.Z defensywą na LM to za mało.Mają dużo graczy i znalezienie innych co gwarantują bramki to wymiana na lata.Ani Hazard,Isco vini Rodrygo pod kontem bramek powyzej 10 nie gwarantują.2022 jak przyjdzie Mbappe to odejdzie Benzema to wciąz tylko 1 strzelec w drużynie.Są w większej dup... niż my.Bo Setien może to poustawiać malo graczy ale są w rytmie meczowym,obrona mozże grać lepiej jak w zeszłym roku.Ale strzelca znaleźć nie jest tak prosto w kontekście Realu.Zawodników jest bardzo dużo w Realu i ciężko bedzie tym z ławki rozwijać się i to wyszło tez w ostatnim ich meczu.

0

@IronSanHybrid nie prawda messi strzelił powyzej 10 griezman 11 vidal 7 w realu nie licząc ostatniego pucharu to w granicach 6 u nas Fati miał 5.Różnica w bramkach to pokazuje.Poza tym Suarez jest zawodnikiem Barcy.Lutaro jeśli przyjdzie czy Neymar też zdobywają powyżej 10 bramek.U nis balans przesónienty na defensywe.To takie Atletico wysokiego presingu.Nie potrafią piłki dośrodkować Carvahal Mendy a Zidan bazuje na strzałach z dystansu i wrzutkach.Nie ma narzędzi do tego w kwesti wrzutek.

2

@IronSanHybrid lubi Real co sie dziwić w Realu kabaret jest od odejscia Ronaldo teraz maja 1 starego benzeme i brak strzelców.

0

@Chwytliwy tak mam ciotkę prof.obyw polsko -franc ,też widzi ten problem.U nas też jest problem ze jak będzie kryzys to żaden z rządzących nie wycofa się z 500+.To trochę pułpaka pofobnie ja z obnizeniem przejscia na wiek emerytalny.Ludzie żyją generalnie dłuzej kraj na dorobku gonimy resztę Zus zadlużony a oni wprowadzają swięta i zachęcają do krótszej aktywności życiowej.Strzał w stopę generalnie.Teraz rząd powinien zapanować nad inflacją a nie rozdmuchiwać socjal i sam się zapędził się w kozi róg.

2

@ChwytliwyTak, ja tam rok spędziłem we Francji.Co ktoś próbuje z socjalem czy związkami zrobić to lipa.Gospodarka stoi.

1

@kerouac sorki do Barcelona LM pisałem nie do Ciebie.Masz rację :)

2

@kerouac tylko u nas nikt nie niszczy mienia samochodów, sklepów nie atakuję się Policji.Czyli nie łamie się prawa.Tam to prawo jest łamane przez demonstrantów.Kolejna sprawa jest taka że władza związków zawodowych jest tak duża ze wpływa to na gospodarkę zwłaszcza przywileje i od 20 lat każdy prezydent który próbuje coś z tym zrobić przegrywa wybory.Jest tak naprawdę pat.To porównanie to nadużycie i nie zrozumienie sytuacji jaka tam jest.

1

Jesli sprowadzą lutaro to z Suarezem zapewnią bramki.Kazdy trener miałby problem

0

@VamosGirl neymar jest podszebny, jest jeszcze nowy portugalczyk.Musi być trochę starszych aby jedni uczyli drugich.Było doświadczenie.Dembele trzeba postawić na nogi aby ktos chciał go kupic.

0

@NemeZis93 zobaczymy w przyszlym roku

0

@Death11 i żadnego z młodych zdolnych nie ma;)pustka iść i się powiesić tylko;)

0

@koziar a coś dobrego zrobił czy tylko źle?

0

@mcsarna Każdy z was ma rację Neymar jest potrzebny , Suarez też robi różncę,zespół idze do przodu

0

@Vhaeraun brakuje Suareza i Dembele w formie

3

Uważam że trzeba wspierać drużynę aby nie przegrać wszystkiego bo z wypowiedzi tego potrzebują.Nie ma co tego rostrząsać tylko trzeba się pozbierać nie zawsze wszystko się wygrywa.

0

Najgorsze
to nie uznany ewidentny karny wynik i odpadnięcie.Nie jest w formie Messi i Griezman od 2 meczy nie strzela ale dobre że ma sytuacje.
Ter Stegen, który dziwne rzeczy robił.Problem mamy z wychodzeniem z pod bramki choć od 2 lat pewna poprawa jest.Nie wiem czemu tak bardzo ter stegen wychodzi do środka i blokuje sobie podanie do bocznych obrońców.
Najlepsze
Postęp naszej gry walka zawodników.Fati się powoli przyzwyczaja.Plus z odpadnięcua jest taki że przy kontuzjach ivwaskim składzie skupimy sie na lidze i LM.
Na koniec zabrakło mi vidala.Mogło to zaważyć na wyniku bo wszedł Umtiti.

0

Vidal by się przydał

3

Jak któś powiedział ze Real będzie prowadził 3:0 to miał rację;)

10

Vidal i Griezman w 2 poł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?