3

@masa11 nie bo Napoli nie podjęło gry tylko schowało się za autobusem.Tamten becz był kompletnie inny.Tu każda drużyna miałaby problem.Barca ma jeden dzień więcej odpiczynku.Jeśli strzeli Realowi pierwsza bramkę to mentalnie się posypią.

0

@Colon Nie pamiętam ale w ostatnich latach bardzo spadła

0

@kamiVeB nie Barca miała klasyczny autobus przed sobą tam była gra bardziej otwarta.Napoli miało problem z wyprowadzenie akcji, nie wiele ich też miało.Barca ma 1 dzień przewagi jeśli chodzi o dzień odpoczynku.Tu Real musi się otworzyć a to szansa na bramki.

0

Klasyk nie zdecyduje o mistrzostwie. Jak wróci Suarez Alba i Roberto szanse na wygranie la ligi wzrosną.

0

@Bulos11 Napoli osiągneło z Barcą zły wynik a w LM w tym roku grają świetnie.Przeciętni są we włokiej lidze.

4

@stilor no przecież ci ustawili 2 autobusy przed polem karnym nie mogło byćn szybkiej gry i dobrze ze nie forsowali tempa.Nie mamy za dużo ludzi a sezon trwa.Będą bardziej wypoczęci.

0

Jeśli Petez chce lutaro to dobrze jakby odpadli teraz bo kto chciałby do drużyny która kończy w tym momencie LM.No i też kweztia finansowa bo chcą Mbappe lutaro a 300 mln wydali ostatnio.Trzeba przejść Napoli i zarabiać kasę.

0

@nadachu dzięki

0

@KaJoFCB dzięki:)

0

Panowie jsk się nazywa ta strona z meczykami stream?

2

Ważne aby teraz wyrównał tą gre bo trochę w kratke gra

0

@denis9401 to prawda ale niezapominaj że u nas walczą o awans w Barcelonie b i są pod grą w Realu grzeją ławę.Jest jeszcze jedno jeśli przejdziemy Napoli wróci Suarez będziemy się generalnie liczyć.Na razie faworytem jest Bayern a kto do tego dołączy zobaczymy.

2

@Tomek54321 Rakitic będzie pewnie chronił Messiego jak straci piłkę

3

@VaVik nie widzę problemu tego meczu nie przegraliśmy jak z live czy z Romą.Przypomnij sobie jakie baty Roma czy live dostały w Barcelonie.Teraz gramy u siebie a to jest inna bajka.Puig zaliczył w pierwszym zespole 1 zły mecz z Ibizą gdzie caly zespół grał źle w nowym ustawieniu w nienormalnych warunkach atmosferycznych. Z takimi Totkami wypadł bardzo dobrze.Pique z tego co widzę będzie na ten mecz dostępeny.De jong nie gra na swojej pozycji z czasów Ajaxu bo właśnue gra na niej Busi.Pez problemu sobie tu poradzi.No i boisko jest większe w Barcelonie będzie tej przestrzeni więcej.Jeśli wróci Alba za firpo to wzmocnienie.Roberto na takie mecze się mobilizuje jak z Realem czy Psg.Jest kreatywny.Krótko mówiąc chłopie sam jesteś Bomblem ten wynik jest zły dla Napoli pozdrawiam:)

0

Wróci Roberto i Alba nie widzę tu problemu Puig czy Araujo też świetnie de jong zagra na defensywnym.Wynik jest dla nich zły.

1

@bernardFCB jak mamy fatalną kadre skoro jesteśmy liderami laligi mamy dobry wynik z Neapolu który nue był praktycznie wstanie odebrać piłki i szybko ją też traci.Napoli to zespół który w LM bardzo dobrze gra.Nie wiem czy przejdziemy napoli bo to sport.Ale do następnej rundy jeśli dojdziemy wróci Suarez.Będziemy kandydatem do wygrania LM.Dziś napoli przebiegle 10 km wiecej za piłką i jej nie mieli.Dlatego też stracili bramkę.

6

@denis9401 przesadzasz na mecz następny wróci Alba i Roberto.Jest jeszcze Puig i Fati. Czas aby ich wprowadzić.Jest kto grać.Za Pique jest Araujo i wszyscy są w rytmie meczowym.W realu jest od cholery ludzi mało kto jest w rytmie meczowym i nie strzelają bramek.

0

Najlepsze to wynik
Najgorsze utrata zawodników
Choć jeśli nie będzie Pique jest Araujo jest Puig który grał już z Totenchamem w LM no i za vidala jest Fati. Pewnie wejdzue Collado.Może jest szansa na powrót Roberto czy Alby.Może nie będzie źle.Barca u siebie jest lepsza.

0

@amanter oba wzmocnienia by się bardzo przydały

0

Nie wiem czy Roberto nie wróci do 18 albo Alba

0

Statystyki biegania 99 km Barca 110 Napoli z jednej strony przechodzili z drugiej strony Napoli było zmęczone.Barca bramkę strzeliła.

2

No to zagra Rakitic Arthur i de jong i wejdzie Puig i Fati

0

@Lucassito ale w LM pokonali.live i z PSG osiągneli dobry wynik inaczej grają w LM inaczej we włoskiej

1

Wynik nie jest szkoda kartek i vudala

0

@Lea pytanie czy Fati to piłkarz ma LM no i ma problemy z kolanami i rośnie i musi mieć przerwy arthur kest po kontuzji moze wymaga poprostu odpoczynku.Vidal grał we Wloszech i taki twardy zawodnik się przyda.Co przyostrzy.

1

@Lea może wejdą w 2 poł

0

@BaroPodertos jak całe Napoli takie miasto i jego urok.Południe:)

0

@Douglasinho tak czy siak musi coś pograć teraz to sprzedarz za grosze

6

Wbrew pozorom ten mecz z Napoli jest gigantycznie ważny bo raz że idzie o kasę na transfery Neymara czy Lutaro .Dwa że jak wróci Suarez, Roberto , Alba i Setien ich jeszcze poprawi.A taki live czy PSG wcale nie musi przejść to Barca wróci do roli jednego z faworytów.Dzisiejszy mecz jest kluczowy ale obawiam sìę go choć czuję też że będzie dobrze.

0

@FDJ na mój mgust po prostu mają pecha bo grają zasłużone gwiazdy i ciężko wskoczyć na miejsce Suareza, Pique Messiego, Alby,Busiego ,a to polowa drużyny Pamiętaj że przedwszystkim pierwszy skład musi się przestawić na to co chcę Seti nie jesteśmy w pierwszej fazie sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?