0

@johny11 luzik:)

0

@johny11 ale ja żadnego przeciętniaka nie broniłem;)

0

@johny11 dzięki ;)ale kto nim jest?Bo tak uczciwie.To nie mam ulubionego piłkarza czynnie grającego.Wskazałbym w przeszłości Ronaldinho, Baggio, Platini, Davids,lubiłem piłkarsko Zidana ale nie z uwagi na Real, tylko z Francją byłem związany.

0

@LuisSalvano nie oddawałbym Griezmana to zdrowy zawodnik ma bramki ,asysty gra presingiem co raz lepiej rozumie się z Messim

1

Jeśli chodzi o przyczyny porażki w ostatnim meczu to
1.brak formy Messiego, który by normalnie akcje wykończył którą miał, de jonga, Fatiego-tutaj on na taki poziom nie robi różnicy jeszcze nie ten czas, Rakitica który powinien odejść
2.problem przyjęcię piłki z przeciwnikiem na plecach ,przy wyprowadzeniu piłki przy wysokim braku skuteczności-generalnie trzeba powiedzieć że wysoki presing na Barcelonie co jest coś czego za czasów iniesty i xaviego nie stosowano przeciw Barcelonie .Jest to coś czego Barca się wciąż uczy jeszcze nie widziałem aby miała na to metodę.Choć generalnie się z roku na rok poprawia.Nie jest to poziom zadawalający.
3.brak wykończenia bo ten mecz do przerwy mógłbyć 2:0 dla Barcy.
Jeśli przydzie Neymar i Lutaro jest to niezły ruch.Ale zmiany dalsze będą konieczne w następnych okienkach.
Też będzie trzeba ocenić jak zawodnicy grający w przyszłym sezonie w jakiej formie będą wtedy ocenić kto jest potrzebny.

0

@sirRobb zgoda kulało przyjecie piłki z zawodnikiem na plecach i odegranie

0

Zatrudnić mu trenera od sprintu

0

@th@les Ansu nie gra wszystkich meczy

2

@messi564 Coutinho musi zostać sprzedsny bo jest potrzebna kasa za Neymara czy lutaro

0

@antyhipokryta kwestia jego dostępności to jest kompletnue inna sprawa.Tu nie wiem to nie pytanie do mnie.Nie jestem lekarzem i nie priwadze jego treningu

0

@Undertaker87 jeśli chodzi o mozliwości i umiejętnosci bez watpienia je ma przy takiej liczbie kontuzji niesposób to pokazać to co widziałem w jego wykonaniu mi wystarcza aby wiedzieć że nie jest to orzypadkowy chłopak.Kompletnue inna speawą jest czy będzie mógł to pokazać z piwodu kontuzji

0

Mimo porażki widzę postęp jeśli chodzi o grę piłką Barcelony.Problem jest z przyjęciem piłki z agresywnym rywalem na placech.Tu musi być jeszcze poprawa czyli trzeba fizycznie niedać się przepchnąć i opanować piłkę i kolega obok musi wyjść na pozycje.Bądź szukanie wolnej przestezeni.Problemem jest brak formy Messiego albo lepsza dyspozycja fizyczna przeciwnika robi różnice i słaba forma Arthura i de jonga.Busi z nich jest na dziś najlepszy.Mimo braku bramek coraz lepiej gra Griezman.Co do obrony nie grała źle Semedo radził sobie z Vinim.Nowy go nie przypilnował.Druga to na dobicie.

0

@Undertaker87 nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.
Są 2 aspekty które mieszasz
1 Dembele bez kontuzji to Crack
2.sytuacja Dembele z kontuzjami i przydatność jego w Barcelonie- to jest kompletnie inna sprawa.Ja mówiłem hipotetycznie jak by wszedł Dembele po dłuższym okresie czasu bez kontuzji kiedy mógłby normalnie trenować zrobić formę

0

@antyhipokryta tzn.ja nie napisałem że Dembele jest w formie.Tylko w Formie to crack.To nie oznacza że mówię ze nie będzie miał kontuzji i jakie obecnej przydatnosci do gry w Barcelonie z uwagi na kontuzje.Nie mam wątpliwości że gdyby nie kontuzje byłby jednym z najlepszych zawodników na swiecie.Gdyby grał teraz zagrałby za Vidala.Setien mówił że zostaliśmy z 1 szybkim zawodnikiem Messim po stracie Dembele.

0

@antyhipokryta absolutnie Dembele w formie to crack i by grał

0

Najgorsze to jedna rzecz - przygotowanie fizyczne przez to Varca przegrała jeśli Barca chcę wygrywać z Realem musi przyjąć na suebie podanie w słabej firmue de jong i Messo od dłuższego czasu mimo przebłysków.No i wynik
Najlepsza końcówja pierwszej połowy.Widze progres Gruezmana niestety słabe wykończenie

0

@qbuteqMoże i bez 9 ale pod nieobecność Suareza zostaliśmy ludersmi. Griezman ma te 10 bramek do połowy sezonu i nie tylko on strzela jest Messi który też strzeka nowy piłkarz miał 8 vidal 7 w RM tam jest jeden człowiek który się zacioł.anue mówie że wygramy ale feneralnie jesteśmy w lepszej pozycji.

0

@ArdoFCB aby przeznaczyć więcej kasy na onkologie trzeba wygrać wybory.Inaczej będą szly na propagande

2

Super świetna wiadomość:)

0

@Avatarr przepraszam ale dlaczehomialoby nie być Messiego?bez Messiego Barca z Realem wygrywała

0

Dla mnie to poszedł w skrajność po pierwsze jeśli Barca przejdzie Napoli to na następną rundę wróci Suarez. Także Alba i Roberto.Niebędzie to wyglądało źle a Sietien będzie miał miesiąc dłużej na dalszą poprawę.Ważne są rewanże i kto z wielkich odpadnie.Barca nie jest faworytem ale może się okazać ze nie jest bez szans.Czy prawdą jest ze Messi jest niezastąpiony.1 do 1 nie w pewnym procencie może to zrobić Neymar na swój sbosób.Moze ograć 2 zawodników dać się sfaulować i strzelić pięknie z rzutu wolnego.Także zagrać na nos za obronę.Też dużo widzi.Czyli dokładnie to co robi Messi.Jeśli kocha siostrę i rodzina jest dla niego ważna to bym go aż tak tutaj nie ganił.Jak mówił tuchel Neymar jest jednym z najbardziej pracujących na treningów zawodników.Neymar jest w mojej ocenie konieczny aby zastąpić Messiego.Też nieprawdą jest że po Messim nic nie będzie Neymar ma tą jakość wyrózniających się zawodników nad resztą.Przed Neymarem Barca znalazła Romario Ronaldinho Maradone który wbrew pozorom jest bardzo podobnym graczem do Messiego, Neymara i wielu innych wspaniałych graczy.Barca jest w przebudowie.Oczywiście Bartek ma swoje winy i stracił wiarygodność ale umiał wyprowadzić finanse klubu i wymienić infrastrukturę klubu.Czy zwiększyć liczbę kibiców w social media.Tovtez jest elementem zarzadzania.Co do Fonta ja go skreślam że nie widzi transferu Neymara bo gracze Messi Griezman Neymar Suarez czy Fati czy Lutaro Dali by trofea Barcelonie i przynieśli by sporo kasy.Co do Abidala i xaviego wyszło nieporozumienie na tle co to jest propozycja kontraktu a co to jest zbadanie zainteresowania projektem.Dla xaviego rozmowa była propozycją a dla Abidala podpisany dokument bo jest to jego praca i dokument jest wiążacy.Tu za daleko dziennikarz poszedł moim zdaniem.Ocena Rodrygo ze to mega talent ja nie rozumiem co robi w RM taki piłkarz natomiast rozumiem dlaczego wyladował w rezerwach.Co do viniego on nie jest kompldtny i nie potrafi strzelać bramek.Problemem RM jest brak strzelców którzy strzrlili by powyzej 10 bramek w połowie sezonu.Hazard też genarlnie taki nie jest do tego na płytkę w nocę i 2 razy pęknietą kość.Jedyny venzema strzela powyzej 10 bramek ale on raczej końcówka kariery.Jak dla mnie cały atak Realu jest do wymiany.Dla mnie te poglądy są za skrajne.

0

@El dominatore co do Neymara to Tuchel mówi o nim w samych superlatywach jeśli chodzi o trenowanie.Do piłķi jest w idealnym wieku ma doświadczenie.Zna i smak zwycięstwa i porażki.Z ostatniego wywiadu Messiego wynika że raczej przyjdzie.
Być może trzeba dać szanse Araujo ale myślę że skończy się tak że to Pique sam zdecyduje kiedy odejdzie.Jak xavi czy iniesta

0

@denis9401 to bardzo dziwny rok bo teoretyczni faworyci mają kłopoty.Tak naprawdę zobaczymy po rewanżach są zespoly turniejowe jak live czy juve które rosną wraz z każdą rundą.Są zespoły które sa wiecznymi faworyrami a nawalają w jakimś momencie jak Barca , Psg,czy MC i one walczą z własnymi Demonami.Jest Real który prawdopodobnie bez varu i Ronaldo odpadnie szybko jak w zeszłym roku.Są kopciuszki jak Ajax zeszlym roku jak Borussua czy Atalanta.W kwestii Bayernu trzeba pkczekać w jakiej formie wróci lewy..Tak naprawdę na dziś nie ma faworyta.Ale rewanże sporo wyjaśnią co do MC są nierówni.No i Real u siebie na 6 spotkań 1 wygrał.Zobaczymy co się wydaży na wyjeździe gdzie Real gra lepiej.

0

@El dominatore Częściowo to rozumiem ale zobacz choćby mecz z Napoli grali tak presingiem że Napoli miało problem wyjść z własnej połowy.Mieli może na 90 min 2-3 akcję.Z jednej strzelili.Szukasz agresji ale jeśli spojrzysz na kartki Barca dostaje ich z czołówki najwięcej.Zobaczmy co Setien zrobi z tym zespołem do końca roku jest ich mniej więc nie mam mowy o braku nieogrania.Ja widzę Neymara na pozycji Messiego aby on pociągnoł zespół po nim.Na razie oczekuję świetnej i szybkiej wymian pomiędzy Neymarem a Messim.Zobacz o co się kłucił Neymar z Tuchelem że nie może trenować i grać w meczu.Facet chcę trenować i grać .Zastabawiam sięczy ludzie od przygotowania fizycznego robią swoją robotę.Bo Dembele nie robił tych ćwiczeń co powinien.Nie wiem czy Barca nie powinna tu gogoś zatrudnić z zewnatrz.Kogoś kto by miał nowe spojrzenie.Problem jest też w presingu kiedy nie robi go Messi wtedy zespół broni się przed bramką ale i tak wygląda to lepiej niż za valdka.Czyli ten progres zrobiono.

0

@El dominatore Barcelona zawsze wyróżniała sięgenialnymi piłkarzami którzy mają to coś był Romario, Ronaldo, Maradona,Ronaldinho, Messi, Neymar też jest takim piłkarzem kiedyś Fabregas powiedział Coutinho bęxziesz miał mniej miejsca przez to czasu musisz sie pezystosować nie przystosował się.Do gry Barcy potrzeba wybitnych techników którzy zagrają na centymetr.To nie liga angielska gdzie masz się gdzie rozpędzić tu masx grę czysto na małej przestrzeni .Bernardo to wsoanialy pilkarz Ale Ney to sprawdzony piłkarz w Barcelonie wiadomo ze ma pilkarska chemie z resztą.Pasuje do tego stylu dlatego chcę wrócić.Ale nie mam też nic przeciw Bernardo świetny piljarz.

0

@El dominatoreNo ale za Setiena zasówają z valverde ok.Klopty ma z kontuzjami i Real.Co do Neya to uczciwie to jedyny kandydat który na swój sposób jest wstanie robić to co Messi.Ograć 2 dać się sfaulować strzelić wolne albo podać co do centymetra za obronę.Widzi 360 stopni wokuł.Też jak odejdzue Messi zawodnik od którego gry mogą uczyć się inni jak Fati np.Do czasu kiedy jest Messi może grać na 1 kontakt jakby się coś działo jest zdrowy Griezman

0

@El dominatore chłopie no masz jakiś problem wyraźnie ,albo go na siłe szukasz wyluzuj.

0

@El dominatore w tej chwili masz tak że badania wykazały że byli na skraju wyczerpania fizycznego i kontuzji doznał Roberto i Alba. Był o tym artykuł i Setien musiał przerwę im dać.Pracowali praktycznie cały czas.Pamiętaj też że piłka porusza się szybciej niż zawodnik.Busi to chyba dostał się do kolejki LM.Nie jest do końca tak jak piszesz.Napoli było trudno przechwycić piłkę i ją wyprowadzić mieli ze 2 szanse jedną wykorzystali.Przy autobusie ciężko o jakąś szybkość.Zespół po przyjściu Setiena robi postęp nie ma co jęczęć trzeba zarobić na Neya i lutaro.Czeka nas klasyk i trzeba się na tym skupić.

2

@El dominatore w tej chwili to nie jest moment na żaden syf wokuł Barcelony trzeba pomóc Barcelonie w tym momencie.Kadencja i tak się zaraz Bartka skończy.Trzeba walczyc o kasę na lutaro i Neymara starać się wygrać co się da a nie dawać się podpuszczać w jakiś gierkach.Drużynie potrzeba spokoju.

0

@konajoncek pamiętaj że piłka jest szybsza od zawodników, nie należy brać ostatniego meczu pod uwagę.Bo miałeś klasyczny autobus a barca chciała zameczyć przeciwnika żeby w 2 połowie znaleźć przestrzeń strzelić bramkę w kolejnej rundzie jeśli awansuje będzie też Suarez a to zmieni trochę obraz Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?