Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FDJ Pamiętaj że Barca B walczy o awans do wyższej ligi gdzie gra Real.A tam japończyk też miał kontuzje też muszą mieć względny konfort.Jeśli przyjdzoe Neymar i lutaro.Dojdzie Emerson, Puig ,Pedri nowy portugalczyk powalczą obrońce który miał isc do City.Dolicz do tego Fatiego Griezmana Arthura de jonga Araujo Todibo czy Moriba Lengleta to nie wygląda to źle a na pewno jeszcze ktoś się pojawi
1
@FDJ puig jest do środka ten zawodnik jest na 3 pozycje.nue wiem czy Collado gra na 3 pozycjach.Młodzi są zgłoszeni na LM jakby co.W kwesti ataku byłbym ostrożny.Zobacz na Real tam benzema ma tylko powyżej 10 bramek do połowy sezonu u nas strzela Messi ,Griezman i Suarez.Potem ten nowy 8 vidal 7.Dopiero teraz pojawia się Rodrygo który gra w Castyli bo gre miał słabą.Nawet po miesiacu gry ramos ma 7 modric 6 kros 5.Dalej nie ma napastników.Szanowalbym to co mamy .Oni mają wielu strzelecko słabej jakości w zasadzie są nie ograni.U nas poza kontuzjowanymi zawodnikami graja wszyscy i się rozwijają.Nie ma tak że na 1 pozycji gra griezman Dembele Fati i perez.Teraz wszycy graja i ida do przodu .Można ich odkupić.Kontuzji nie przewidzisz.
0
@FDJ niekoniecznie jest kontuzja i wcbodzi ograny w lidze zawodnik ktory ma na koncie sporo bramek w Realu bylby na drugim miejscu.A nie uczestniczył w LM
1
@FDJ może tak może nie ten ma doświadczenie w lidze strzelił 8 bramek a ile strzelił wychowanek?
0
@chavez to wyjazd raczej pewnie aby tego nie przegrać i wyjasnić u siebie.
1
@FDJ jesłi da dobre zmiany z ogórkami i da odpocząć atakowi to rolę spełni jeśli da coś więcej to super.
0
Roberto to nasz etatowy zmiennik na 3 pozycje szkoda.Ale na razie ludzie są za 3 tyg wrócj Alba i Roberto będzie łatwiej potem Suarez.Jest Puig, Araujo są inni trzeba dać im szanse.
0
@BARCA_FOR_EVER no właśnie więc to nie jest pierwszy raz w historii:)
1
@Kompletny tak oczywiście
0
@lukas10 nie wiem nic w tym temacie.
0
@daniel32778 Guardiola jest w komentarzach ostrożny ale na pewno jeśli nie będą mogli grać w LM przez 2 lata to dadzą z siebie wszystko
0
@Bykunn w pierwszej połowie nawet byli groźni ale pod koniec 2 połowy spuchli.Myślę że 5:0 i 4 bramki Leo wprowadziły nerwy w ich szeregi.Nie szło im.Co do City mają szanse.U nas jest 1 dzień odpoczynku więcej.Bo gramy we wt.Jest szansa aby im odskoczyć na 5.Nie wiem czy ma to znaczenie ale jeśli zremisować to 1:1lub więcej bk u nas było 0:0.wtedy jest bramka strzelina na wyjeżdzie.
0
Ten mecz Realu z MC będzie dla Barcy bardzo istotny jeśli Real go przegra to mecz z Barcą przegra w szatni.Zwłaszcza ze gramy u nich a przegrana byłaby ciężka bo tam sporo jest ich kibiców;) trzeba trzymać kciuki za City.
0
@Fabik87 o ile pamietam jak ktoś pisał to nie pierwszy raz
0
Akcji było na 12 bramek to nie tylko Messi
1
@-Tomasso- z hazardem jak by grał byłoby latwiej on sie kiwa zwalnia grę.Nie strzela bramek ,ma mało asyst jest nie w formie.Vini idzie na prawo i gra większą jeszcze tragedie.Mimo wszystko super dzień był.:)Zobaczymy cj z City jeśli i z nimi umączą to z Barcą będą mieli strach w oczach i pewność się posypie.
0
@bartoszekkk za dużo się kiwa
0
@Kacstiff zdaje mi się że nawet remis 1:1jest dla nas korzystny bo w pierwszym meczu było 0:0
1
@Janiama na ten moment w Barcelonie grają gwiazdy z czasów Guardioli.Na razie oni sa trzonem drużyny a młodzi jak Arthur czy de jong czy Griezman adoptują się.Na razie Puig ,Emerson Pedri,Araujo czy Todibo czy Nowo kupiony Portugaczyk nie grają w pierwszym składzue ale są przyszłością Barcy.Jeśli kupią lutaro i Neymara to nie będzie to źle wyglądało.Do tego młody Moriba za 2-3 lata może wejść.Co to za podejście na dziś jeśli mowa jest o projekcie to na przyszłość.
4
@Janiama przesada, barca poradzi sobie bez Messiego choć trochę jej to zajmie
0
@tomas150 masz racje napastnika :)dzięki
2
@cyron1 może nie rekord ale największą liczbę strzelonych bramek w la lidze w historii.
0
Najlepsze
1 leo Messi
2 wejscie nowego pomocnika
3 odpoczynek waznych graczy i ogrywanie tych co mało grają
4Granie kombinacyjne na 1 kontak który dał tyle okazji
5okazji było tyle ze moglo być i 12 do 0
6 presja na Real
7 pobity rekird Realu
8 generalnie forma rośnie bravo trener:)
1.Słabe boki
2.jeszcze trzeba pracować nad wyjściem z pod własnej bramki
3 nierówne mecze Griezmana super że sa inni
0
6 rzeczy świetne w tym
1 meczu wejscie nowego zawodnika
2manita
3.Granie z pierwszej piłki
4odpoczynek przed waznymi meczami takze dla griezmana bo ongra zawsze
5pobity rekord
6.Przebydzenie Messiego
0
A jakiś link do meczu?
0
@ryba84 a kto mógl orzrwidziec kontuzje suareza i Dembele jednocześnie paranoją jest jak na jednej oozycji ma grać Dembele Fati Griezman i Perez nikt nie jest w rytmie meczowym
0
@ryba84 nie jadę gwiazdom Pepa .Będę za nimi tęsknił.Pokazuję tyko przyczynę.
0
Smutne ,ale za nim nie skończą kariery gwiazdy Guardioli, cięzko będzie wejść na ich miejsce.
2
@FC1899Barca on ma odizolować zespół od tego co sie wokuł dzieję.Mądry ruch mają grać.Zabawa kogo by tu podać do dymisji i kto jestdo wyrzucenia jest dla kibiców.Był valdek out teraz Bartek potem następny.Trener jest od prrzgotowania zespołu do gry.
0
@msmsms nie ma co się spinać facet nie jest uprawniony do LM ,będzie wchodził na mecze które są wygrane albo ze słabymi rywalami aby odpoczoł Griezman Messi i Fati. Zaraz wraca Suarez pogra może w 5 meczach.Liczby ma niezłe 6 goli w lidze w pucharze 2.Tylko benzema lepiej strzela jak porównujesz konkurencje i to nie miał obok siebie zawodników klasy Realu czy Bsrcy trzeba poczekać.