1

@FDJ skad wiesz ze najlepsze ma za sobą sam wielki Messi tez obecnie nie gwarantuje że Barca ma jakość ale jest trzeba się cieszyć póki go mamy.Wykorzystać trzeba czas kiedy Neymar i Messi mogą zrobić razem coś swietnego i czerpac i z ich przyjemności gry.Jeśli Messi skonczy kariere to Neymar będzie miał ten sam problem nie partnera do gry i zadanie klubujest znaleźć mu człowieka do gry kombinacyjnej.Taką osobe potrzebuje Neymar.Co do jego roli z Mbappe pamiętaj ze on golami i akcjami dzieli się z Mbappe i cavanim a sa jeszcze icardi i di Maria.W barcelonie każdy podaje Messiemu tak jak w Realu grali na Ronaldo a Benzemu mu pomagał robiąc miejsce.Dziś są w sytuacji gdzie tylko Benzema strzelił powyzej 10 bramek do połowy sezonu.Szanuj gole Neymara bo on nie jest w sytuacjibgdzie wszyscy gramy na Neymara.

1

@FDJ przepraszam twierdzisz ze neymar nie potrafi dryblować nie umie fantastycznie wykonywać rzuty wolne.Nie ma zmysłu kombinacyjnego nie umie grać na małej przestrzeni.Nie daje daje się faulować jak Messi gdzie może wykonywać rzuty wolne ze umie też podawać za obronę na centymetr a tak gra właśnie Messi.Dlatego nie dziwi mnie że Messi chce grać z Neymarem a drużyna chce jego powrotu bo zwyczajnje widzą jaką ma jakość i dobrze go cenią.Messi wie że z nim moze pograć i ma z nim chemię.Nie twierdze ze jest jak dobry Messi ale piłkarsko jest fantastyczny.Oceny neymara próby dyskretyowania jego sa tylko i wyłacznie przez to jak odszedł z Barcy i jego wizerunku ale nie ma to nic wspólnego z jego umięjetnościami które potwierdził grając w Barcelonie teraz jest bardziej doswiadczony przedł dobre i złe rzeczy.Oczywiscie ze nie będzie grał jak Messi bo ten jest jeden ale zrobi to po swojemu i też na wysokim poziomie.

1

@DLFCB moze wrócic sam Messi tego chce bo wie jaki poziom prezentuje Neymar i jest z nim wstanie grać kombinacyjnie. Okolicach pola karnego jak i w nim .Wiek 28 jest dobry ma doswiadczenie i szybkość.

1

@FDJ jakiego hazarda ten goś strzelił 2 bramki w Realu. Jego problem jest nadużywanie dryblingu a nie potrafi to jeszcze zakończyć golem w lidze hiszpanskiej ma jeszcze trudniej niż w lidze angielskiej bo jest mniej przestrzeni na bieganie i rozpędzenie się.Real w większości meczy dominuje i ma bardzo mało miejsca.Jego gra wygląda tak że idzie bokiem kiwa się z 2 drugiego nie jest wstanie ograć cofa się w kierunku wlasnej bramki i wchodzi w środek.Tu jest problem w Barcelonie to się rozwiązuje szybkimi podaniami przechodzą tych 2 albo szybko grasz przez środek nie cholujesz piłki która jest szybsza od zawodnika i naraża zaspół na strate choć hazard potrafi chronić piłkę.Tylko jest jedna rzecz podczas tej zabawy hazard traci czas bo przeciwnik ustawia się na swoich pozycjach i dużo trudniej jest zrobić akcje.Gdyby Real grał z kontry ok wtedy hazard mógłby się rozpędzić. Tylko to Real w wiekszosci dominuje i gra na małej przestrzeni.To jego kiwanie przyniosło mu płytkę i obecnie skręcenie stawu przy tym stylu gry nie wróze mu dalszej zdrowej kariery.Dlatego hazard nie nadaję z tym stylem do Realu. Jesli nie przejdzie na szybkie podania. Co jest zdrowsze.Tu przy Neyu nie ma co fikać który precyzyjnie potrafi podać na nos widzi 360.Ma drybling i przyspieszenie kombinacyj i zagra za obronę jak do roberto w meczu z psg.Czyli potrafi robić robic Messi może nie z taką ilością ale jest mu z wszystkich najbliżej .Po co mówić o lidze francuskiej skoro Neymar jeszcze przed udowodnił że potrafi grać na małej przestrzeni w Barcelonie gdzie nie poradzilił sobie Chocby Coutinho a obecnie klopoty ma Griezman.Odpowiedź jest prosta zwyczajnie jest na innym poziomie.Ja nie znam zawodnika który na tyle zbliżył się do Messiego jak Neymar.

0

@fhero gdzieś czytałem że bardzo wielu zawodników w europejskiej lidze sadzi się z własnym klubem o kasę.Różnica z Neymarem jest taka że jest bardziej znany i chodzi o wielki klub.

5

Tu się zgadzam z Rivaldo Neymar zna klub i się sprawdził piłkarsko strzela dużo bramek i po Messim może przejąć jego role.Nie ma innego piłkarza który byłby wstanie to robić.Ma wspaniały strzał z rzutów wolnych świetnie się kiwa i na noś za obronę co do cm zagra jak W meczu psg z Roberto.Jeszcze daje się sfaulować i jak Messi z przed pola karnego wolne może spokojnie bić. Co do lutaro to jest wielja nie wiadoma.Przypomne sytuacje jović Real.1 dobry sezon.A ile tych dobrych sezonów zagrał lutaro?Jeśli chodzi o Neymara gra już wiele sezonów i ma coś co się nazywa doświadczenie.Zna smak zwycięstwa i porażki jak mało kto.Barcelona jest jego ostatnią szansą aby coś ugrać.Bo w PSG nie ugra bo sezonu ne ma.Ptrafił być też liderem pokazał to w meczu z bvb .Wygrał mecz za nim pojawił się Mbappe pokazał co jest wart piłkarsko .Bez 2 zdań zrobił remontade.dla tego nie mam wątpliwości co do Neymara w Barcelonie.Co do lutaro nie wiadoma nie zna la ligi o grze w barcelonie nie wspomnę która jak wiadomo nie jest prosta o czym przekonał się nie jeden Coutinho,Griezman.Dlatego Neymara cenie wyżej od lutaro.Jest on bardziej potrzebny no i zgrany jest Messim.O vizualnym aspekcie gry nie wspomnę.A nie trzeba przypominać jak tu wszyscy narzekająna brak stylu.Podsumowując radze nie wybrzydzać.Jak chce się mieć styl i zwycięstwa.Jeśli nie chcecie Neymara To proszę nie marudzić że nie ma stylu.Albo rybki albo akwarium

0

@Aleksy1986 Za zdrowię dziękuję Tobie też zdrowia życzę w tych czasach.

0

@Aleksy1986 no mówie jesteś nie ogar nie jesteś wstanie zapewnić sam własnej rodzinie srodków finansowych

1

@Aleksy1986 Czyli chodziłeś do gimnazjum młody jesteś i komuny nie pamiętasz wszystko jasne.Nie czujesz tego.Czyli kupili cię za chajs konkretnie za tysiąc zloty tyle jesteś wart.Bo nie potrafisz zarobić na swoje dzieci.Musisz ciągnąć kasę od państwa z budżetu.;)

1

@Aleksy1986 chlopaku skoro piszesz że bredze a nie masz żadnych argumentów.Bo ja slyszalem jak pis mowil co zrobila opozycja z ekologią nic przy tym nie uzasadniajac jak ty.
Mam cie po prostu za tego jak ocenili cię twoi pisowcy politycy niejaki kurski który mówi że ciemny lud to kupi.Tym wlasnie dla mnie jesteś.Ciemnym ludemTakże wypowiedz komunisty piotrowicza że przekaz w tvp obraża itnteligentą osobę ale tak pis się komunikuje z własnym elektoratem..Czyli mam cię za osobę nieinteligentą skoro wyznajesz te pisowską propagande.Dodam jeszcze posłanke krynicką która stwierdziła że tvp trzeba ludziom opowiadać bajki.Dlatego mówię do ciebie chłopczyku co najwyżej skoro lubisz bajki.Na koniec wstydzilibyscie dawać na to gówno tvp2 mld.W obecnej sytuacji te pieniądze powinny isć na inne rzeczy.Po prostu wstyd i kompromitacja.Czy to jest jad cytuje tylko wypowiedzi twoich wybrańców i co o swoich wyborcach myślą.Ja się z nimi nawet zwyczajnie zgadzam.Skoro ze strony elektoratu pisowskiego nie ma żadnej reakcji i refleksji .Skoro lubią być oszukiwani i traktowani jak ciemny lud.Osobiście uważam że jest to przykre że pół narodu polskiego jest ogłupiana.Przykro się na to patrzy i nie wyciągneliśmy wniosków po 1989.Co zrobić takie życie.

1

@Aleksy1986 poglądaj se tvp chlopaku 2 mld na propagande dostałeś aby śpiewaćo ci karzą pisiaki.Bo samemu pomyśleć to trudna sprawa albo jak mówi duda są tematy trudne,)

1

@Aleksy1986 trzeba jeszcze dodać ze za pis straciliśmy doplaty z ue na wymiane piecy bo rząd tak zorganizował dofinansowanie i jakbyś chiał sprzedawać tel w 2 pkt na całą polskę.Aby doszczętnie się. Ke skompromitować zastąpili to programem czyli wyciągneli z budzetu kasę.Czyli kasę podatników.

1

@Aleksy1986 sam bredzisz rozwuj eko nastąpił w ostatnich latach jeśli chodzi o swiat nie było jeszcze w polsce takiej świadomosci.Był czas budowy infrastruktury w kazdym wymiarze i na to szły pieniadze z funduszu strukturalnego wtedy tego polska potrzebowała.fotovoltaika miała jede z najszybszych progresów w europie jeśli chodzi o polskę.Niestety tevhnologicznie wydajnosc paneli była stosunkowo niska.Nastąpił jednak rozwuj rozwuj wiatraków który załatwił pis ustawą promujac wegiel.Co ciekawe pis dopiero myśli o powrocie do wiatraków na morzu.Trochę trzeba mieć wyobraźni w jakim momencie jest kraj czego potrzebuje i jakiej kasy potrzebował na wklad aby wyjąc potrzebne pieniadze.Zdaje mi sie że cześc kopalni była zamykana.Ostre wsparcie dla węgla dała szydło z dudą.podsumowując nie bredź nie manipuluj.

1

@ToWinaSedziego rozmawiałem z lekarzem leczący ludzi na korona wirusem 1.5 tyg temu.Według jego opini zmiany jakie wprowadził rząd są o tydzień spóźnione i będzie to miało wpływ na liczbę zachorowań.Nie jest rolą opozycji walki z koroną bo rządzi pis zrobią co chce.Ale opozycja głosowała za zmiani współpracując z rządem.Co do kwesti gospodarki na pewno powinna wrócić współpraca z ue aby wynegocjować pieniądze aby napływały w Polsce inwestycje.Przestać się wygłupiać z nieopłacalnym węglem bo za co2 będzie płacić większe kary.Kolejnym kosztem wegla jest zdrowie i rak do którego dochodzą koszty leczenia leków i brak wytworzenia pkb przez ludzi chorych.Także giną górnicy.Utrzymywanie przez pis o wspaniałym węglu płacąc rosji za węgiel to jest paranoja.Trzeba inwestować w eko tworząc nowe gałezie.Wyciągnąć sluzbe zdrowia bo to jest istotne.O tym mówi opozycja.Też rodzi sie pytanie jak będzie kryzys finansowy kto podejmie decyzje o zawieszeniu 500+np.To co zrobiono z wiekiem emerytalnym to granda.Ludzie żyją dłuża i powinni pracować dłużej wszyscy w europie idą w tą stronę niezależnie o bogactwa.Im dłuzej człowiek jest aktywny tym dłuzej żyje.Te rzeczy o których pisałem były w propozycji opozycji.Dodam ze ue w budzecie będzie preferowała inwestycje eko.A tu jesteśmy mocno spóźnieni za co odpowiada też rząd.

0

@Adamq niestety w dzisiejszej piłce trzeba coś więcej niż atak. Obrona zaczyna się od napastnika.W Barcelonie ważny jest wysoki presing.Inaczej będziesz miał 2 dzióry jedna nazywa się Messi druga Coutinho.W tym momencie znowu zaczniemy bronić przed bramką a nie grać wysokim Presingiem a to nie jest styl Barcy

0

@Kurkmen kwestia nie jest czy kidawa i duda będą gadać głupoty czy nie .Nie ma szans bycie prezydentem mieć tysiące spotkań i nie mieć wpadek i wcale to nie musi oznać że jest zły kandydat.Nie było prezydenta po 1989 który by nie miał wpadek .Wykład prezydenta o spotkaniu z prezydentem to istny kabaret.Tkzw."tematy trudne;)czy rozmowy internetowe z leśnym ruchałem.
Istota jest taka czy akceptujesz kierunek wyznaczony przez pis czy nie.Jeśli tak głosujesz na niego albo nie.

0

@Midast sytuacja Realu jest tragiczna mają jednego napastnika który strzela powyżej 10 bramek do połiwy sezonu reszta nawet sie nie zbliża.Nie strzelają vini Asensio isco hazard bayle 7 strzelił Rodry z czego 3 ze slabym galata.U nas powyzej 10 Messi Suarez Griezman nawet vidal ktory nie zawsze gra strzelił 7.A wiadomo że przód jest najdroższy

0

@umtiti oni chcą kupić obrońce zostanie Lenglet Araujo i Pique a mogą sięgnoć po Todibo które super idzie w Shalke.Cotinho nie ma senu wchodzenia do tej samej rzeki.Na mój gust on nie chcę tej szansy i nie czuję się w Barcelonie dobrze.Swoją droga słby psychicznie zawodnik nie na ten klub.

5

@Macio93 bo słabo broni dzisiaj srodkowi to także obrońcy.On jest tylko do przodu.Taki xavi nie tylko swietnie podawał strzelał ale świetnie odbierał piłki.

0

@Colon na końcu śpiewa dla Messiego o leo leo leo le;)

0

@Jacob94 no ale Messi też w tej chwili bazuje aby dać się sfaulować i bije żóty wolne to też strategia

0

@zibi tylko widzisz problem Coutinho jest taki ze wiadomo ze pojdzie wzdłuż lini i strzela w długi róg albo odda messiemu lub Albie i w zasadzie tyle z jego gry potem go obrońcy rozpracowali i Coutinho się skończył.Sztuką nie jest utrzymać na świerzości sztuką zaadoptować jest kiedy jesteś rozpracowany

0

@Jacob94 tak jak też nie jestem za tym ale tego sie chyba nauczył od naszych gwiazd które się przewracały w kontakcie z zawodnikami gdzie tamci grali po chamsku i otrzymywali czerwień myślę że stąd to wyniósł

4

Griezman strzela bramki asystuje i broni Coutinho niczego z tego nie robi.Griezman nie ma kontuzji

0

@Piotr89Sand nie kpię, ale to jest wybór albo wszyscy chorzy albo coś wykombinujesz prosta kalkulacja.Chyba że twoje podejście jest - niemożliwe.

0

@Piotr89Sand dlatego trzeba o tym myśleć teraz a nie mierzyć się z problemem kiedy przyjdzie.Można wynająć mieszkanie dogadać się z innymi i zaoferować pokuj jesli ktoś będzie w takiej samej sytuacji.Każdy musi wymysleć własny sposób.

1

Jedna rzecz która wydaje mi się bardzo ważna!!!Jeśli nie będzie można pójść do szpitala.Trzeba odizolować od siebie chorą osobę.Jeśli się tego nie zrobi cała rodzina będzie chora.Teraz właśnie jest czas aby przemyśleć jak to zrobić pozdrawiam wszystkich.Potem może być za późno.

0

@Jacob94 widziałem jego debiut w gdańsku już wtedy go faulowali nie dziwie mu się że znalazł taki sposób jak tylko przybył do Barcy to było polowanie.

0

@Jacob94 Neymar daje się faulować taki ma styl kiedyś chciał grać dalej teraz bierze wolne nie wiem czy to nie jego taktyka

0

@Jacob94 dlaczego ma być gorszy?jest piłkarzem o większym doświadczeniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?