Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@swiergol2 ciekawy byłeś czym kieruję się w zyciu to ci napisałem co robiłem ostatnio.Aby być szefem klubu trzeba mieć mozliwości negocjacyjne zgodnie z zasadami negocjacyjnymi.Po to aby móc prowadzić klub i działać dla jego dobra.Kibice mogą się obrażać ale szef musi postępować zgodnie z analiza swot i musi dobrze kalkulować.Barca ma wiele wyzwań dużo inwestycji a nie ma szejka czy bogatą tv jak w Angli.Ma gigantów za konkurencje gdzie nikt nie chce pozbywać sie wlasnych zaeodników.Nie tylko rynek sie zmienił ale i sama piłka jedt trudniej wsxyscy ida w góre.wzzyscy o wszystkich wiedzą analizy sa kepsze a zespoly ucza się od najlepszych i Barca musi się zmieniać.Prezesa nue stać jest aby się obrazać na piłkarza z pierwszej 5 na swiecie który jest idealny dla barcy.Dlatego prezes musi potdafić negocjować a nie palić mosty
Neymar dostał po tylku i trwa to juz od 4 lat wakczy o Barce a Barca o niego.Polska jest przedziwnym krajem nie umiemy wyciągać wniosków jesteśmy jednym z najbardziej glupivh narodów mamy ogromny potencjał a wszystko potrafimy spieprzyc przez zacietdzewienie brak odpuszczenia (luberum veto wszystkie rozbiory obecnie polska jedt podzielona i mamy 2 skrajnie wykluvzajace się swiaty i cyrk w panstwie.Właśnie tego tylu postawy krytykuje bo niczego nie wnosza i sa toksyczne.W oolsce dobrze nie będzie bo aby naród był silny musi być zjednoczony a u nas polityka bazuje na wogach wewnetrznych i zewnetrxnych na braku odpuszczania i przebaczenia.Nie ma szans na konsensus.Jest to prymitywne i zaesze na tym orzegrywamy jak teraz polska pezegrywa.Ale problem jest też miedzy ludzi w takich chociaż sprawach.Jako naród jesteśmy głupi przykro sie na to patrzeć.Kupe ludzi nienawidzi niemców ake praada jest takaże zarzadzac się potdafią jak nikt a u nas niezależnie od wieku to samo te same błedy.
1
@Coutinho007 jeśli będzie mógł to połaczyć to nie bęďe chlopu bronìł.Aby trenował po;)Ale boisko ma pierwszeństwo.;)
3
@Coutinho007 ale w czasie gry czy po;)
0
@Coutinho007 pod wszydtki się podpisuje choć jeślu przyszedłby neymar lutaro trincao a jest Messi Suarez Fati Dembele to nie ma miejsca na Griezmana i Collado powinien pójść do betisu i wrócić jak odejdzie Suarez jak karierę skończy Messi można starać się o sancho
0
@Coutinho007 dla mnie to Pogba ma przód i tył ale do tyłu ma większe predyspozycje niz pedri czy Puig dlatego go wymieniłem
0
@Undertaker87 w srodku nie potrzebna jest szybkość to nie są skrzydła .On bedzie wypożyczony na rok.Poza tym nie poradził sobie w Bayernie na tej pozycji u innego trenera.Nie nadaje się do gry pozycyjnej.Nie jego swiat.Niech się odbuduje tsm gdzie mu dobrze idzie.
0
@swiergol2 Po pierwsze tak po krótce jestem 2 osobą w polsce która wyszła z korony wirusa w jutro będę miał badania czy będę mógł oddać osoczę innym ludziom.Bedąc w szpitalu pomogłem 4 osobom które zarazily się korona wirusem po mnie.3 udostępnilem lekarza bo ludzie którzy są domu nie mają opieki lekarskiej a mają wirusa.Pomagałem osobie w stanie ciężkim przejsć oczywiscie tel. mówiąc jak to robilem i czego ma się wystrzegać .Zainteretesowala sie mną tv i 3 razy mnie zapraszali abym mówił jak podejść do wirusa aby to przejść.Jesli sie pytasz czy mam charakter to on wychodzi w takich sytuacjach.Co do pisowni to ja mam dyslekcje i na maturze byłem zwolniony i nie patrzono na moje błedy.Jesli chodzi o fizyczne przygotowanie po wirusie to wciąz grozi mi udar i zawał i odzyskałem się w 70%.błedy mogą się pojawiać.Co do neymara opisałem wiecej umiejetnosci które posiada Neymar i odpowiadające temu co robi Messi napisałem o Sombrero bo to rzecz dodatkowa na plus w stosunku do Messiego choć w powietrzu stosuje więcej technik.Na swoj sposób jest jedyny który Messiego może zastąpić po swojemu.Lubię Sancho ale ostatnio Neymar pokonał jego i Halanda wybieram tego co wygrał.Ale nie skreslam Sancho ale jakby Messi skończył karierę a Sancho by utrzymał formę bo on jest na początku drogi to bardzo chętnie widziałbym go w skladzie z Neymarem (który jest transferem strategicznym) jedno nie przeszkadza drugiemu także i Dembele życzę jak najlepiej.Twoje zatrzetrzewienie typowo Polskie zaślepienie ewidentne zyski jakie by Barca z tego miała dlatego dobrze że to nie kibice wybierają kogo ma kupić tylkoklub.Pozdrawiam ciepło:)
0
@Messibestplayerintheworld Coutinho swietnie czuję sytuacje w Barcelonie jego kariera się załamała.Barca to najtrudniejsza gra na swiecie.Poszedł do innego treneta na takzw.naturalną pozycje do zespolu w którym gra się prosciej takze gdzie gra się pozycyjnie i nie przekonał do siebie trenera i własciciela. jego pewność siebie która jest kluczowa jest wystawiona na obciśzenie.Powrót do muejsca trudniejszego niż Bayern gdzie poniósł porażkę jest błedem.Powinien grać tam gdzie potrafi to robić i gdzie pasuje i tam odbudować się jako oiłkarz i zlapać pewność.Obecnie nie nadaje się do Barcelony.Barca musi scuagnac kante jesli widal odejdzie.Wprowadzić Puiga Pedri i moribe po odejściu Busiego.Jak najwiecej powinuien grać Artur i de jong a jest jeszcze Robero.Coutinho jest niepotrzebny i jest to za duże ryzyko dla niego on musi zrobić krok do tylu sby pojsc do przodu
0
@ChampionLW chelsea?
0
@swiergol2 Neymar popełnij jeden duży błąd za który wystarczająco zapłacił całe zycie go karać nie ma sensu.To jest jego szansa i szansa Barcy.Bobjest jedynym zawodnikiem ktory może zastąpić Messiego.Z technicznego powunktu eidzenia może robić to co Messi krótko trzyma piłkę gra na faul podobnie jak Messi swietnie dybluje.Na nos potrafi zagrać za linie obrony fantastycznie podaje jest nie szablonowy w przeciwięnstwie do Coutinho.Ma też coś czego nie stosuje Messi bo on gra głównie po ziemi a stosował Ronaldinho gra w powietrzu stosujac Sombrero i wiele innych technik.Zna Barcelone i się sprawdził i nie slyszałem aby któryś z zawodników o nim cokolwiek mówił źle.Miedzy nimi jest więź i chemia i nie tylko piłkarska.Neymar jest częścią Barcy który popełnił błąd i trzeba to jak najszybciej go naprawić.Wróci styl gra kombinacyjna na co nażekali kibice.Po odejściu Messiego jest ktoś od kogo taki Fati trincao będą się uczyć obecność klasowego zawodnika ciągnie do góry innych.Neymar jest strategicznie konieczny i trzeba już szukać jego następcy moze będzie to Fati a moze Sancho na pewno największą jakość gwarantuje Neymar a Barca jest miejscem na dka takich pilkarzy i on moze pomóc w zdobyciu LM.Jest tu za dużo zysków aby bawić się w sentymenty i być frajerem i z tegi rezygnować bo się na całe życie obraziłem.To jakaś dziecinada.
2
Też liczę na Coutinio.
że Barca pozyska Kante dzięki nie mu.Będzie odpowiednik vidala kiedy ten odejdzie bo ktoś taki jest Barcelonie potrzebny.Co widać po sezonie.A kreatywnych pomocników Barca bedzie miała Pedri , Puig także i z czsem defensywny Moriba.
Takze bardzo liczę na Coutinho że będzie chciał tej wymyany która jest dobra dla nuego.
0
@Pablit odgrzewane kotlety 2 razy do tej sane rzeki się nie wchodzi Coutinho to sympatyczny chłop ale niestety brak mu jaj na abarce nie te progi .Nie poradził sobie z jednym trenerem w Barcelonie na skrzydle i nie poradził sobie w środku z Baternem.Sam chce spierdolić do Angli bo tam jest mbiej gry pozycyjnej i więcej przestrzeni.Bo czuję że gra w stylu Barcy i Bayernu to nie jest to.Dobre pytanue jest takie czemu go Guardiola go nie widzi u siebie taka okazja.Chce grać w lidze Angielskiej;)chlop sympatyczny ale brak mu jaj do tego zespolu
0
@lukas10 a co nas to nas woogle obchodzi co na tym Ajax zyska jak chcą niech biorą.Piigowi generalnie nie jest potrzebne wyszkolenue bo grać to on potrafi tylko ogranue.Poza tym tocswietny zawidik a dibrzy zawodnicy podnosza poziom innych.
6
@czesctuam
Tu masz bardzo dobrze opisane co to jest szczęcie i jest tu bez finału gdzie ramos wykluczył z gry salaha i bramkarza.No mozna wygrywać poprzez wykluczenie najlepszego zawodnika i bramkarza tylko czy o to w tym spircie chodzi?generalnie cieszcie sie pucharem ale glosno o tym mówic to śmiech na sali.Film się ciekawe zaczyna od metrowago spalonego Krossa z którego potem był karny.Mecz z bayernem to mistrzostwo druku.Byliście od Bayernu gorsi rok wczesniej.W obu przypadkach nie powinniscie awansować.Wygrywaliscie tylko z 2 powoďów gdzie nawet kibice Realu to przyznają brak varu i Ronaldo.Bo gdyby jego nie byłp to nawet ten drug i chamówa by wam nie pomogły.Oba czynniki zniknęly Real odpadł w następnym roku w cwierfinale.Wasz trener Mourinho stwierdził że jak się nie ma umiejętności to trzeba przyostrzyć.Zapomniał chłop ze var wprowadzono.Co do ligi jeszcze wcześniejszej to mieliście szczęscie w losowaniu najlepszą ekipą było Atletico które pokonało Barce , juve , bayern Real o mało nie odpadł z wolsburgiem.Grał MC tylko bez Guardioli i obecnych zawodników tak samo z psg bez neymara i Mbappe oi innych.W finale Atletico wygrywalo 1:0i byli lepsi przez więksxość spotkania w ostatnich minutach ramos strzelìł z glowy i na zmęczone atletico wygraliscie w dogrywce trzeba przyznać ze Atletico w lidze miało kluczowe mecze.Ale to oni pokonali najcięższych przeciwników i byli najlebsi nie zarzucam Realowi druku ale szczęscie na pewno bo nie byli najlepszą ekipą.
3
Wreszcie xavi powiedział co sądzi o Neymarze.Jak zawsze mówiłem to zawodnicy dobrze znają Neymara a nie kibice w tv z tysiącem teorii.
Powrót Neymara: Dlaczego nie? Pod względem piłkarskim nie mam co do niego żadnych wątpliwości. Byłem z nim w szatni i wydaje mi się wspaniałą osobą we współżyciu. W Barcelonie był profesjonalistą i zrobiłby różnicę. Jest też temat społeczny i biurokratyczny, a w to nie wchodzę. Na boisku jest jednak wśród pięciu najlepszych zawodników na świecie.
0
@Tomek54321 dzięki:)wzajemnie wszystkim nam jest potrzebne:)
0
@Tomek54321 ok 40 tak powiedzmy ale gram jeszcze w klubie w A klasie i w formie byłembez żadnych chorób.Jestem 2 osobą w polsce która wyzdrowiała.Więc jestem zaangażowany w pomoc inny.Także w mediach zdaza mi się udzielać wywiadów.Także pomagam indywidualnie.Miałem 4 znajomych z koroną po mnie więc mocno ich wspierałem bo suedzieli w domu bez dostępu do lekarza a mój lekarz pro bono zgodził się udzielać rad no i pomagał tez przejść kolezance przez stan pomiedzy lekkimi objawami a ciężkim ale na szczęście wyszła z tego i jestem spokojny.Dlatego staram się dzielić doswiadczeniem i więdzą bo znam bardzo dobrze sytuacje tych co siedza bez pomocy w domu i jest to też ogromne wyzwanie dla psychiki
0
@Tomek54321 miałem stan cięzki podwojne zapalenie płuc plym w plucach który zmniejszył powieszchnie pluc czyli oddychanie zalanie calych to etal respirator i spiączka czyli stan krytczny zwolnila mi mocno krew ale nue staneła bo wtedy stan krytyczna.Miałem zaatakowane serce i układ pokarmowy.Objawy 39.6 stopni.Nie możesz spać na plecach.Bo czujesz organy wewnetrzne.Nawet jak bokiem spisz to nue masz optymalnej pozycji.Przekręcenie się na drugi bok to ból.Nie wychodzisz poza pierwsza faze snu spisz na jawie kontrolując ciało.Ostra biegunka utrata wechu smaku apetytu.Nie możesz leżeć za dnia musisz wentylować płuca.Niekontrolowabe wymioty.Przekrwiona gliwa. Czyli musisz oczyszczać nos z krwawych rzeczy, przekrwione oczy gardło. Ponieważ nos nie funcjonuje i płuca też to spisz z otwartymi ustami wszystko w gardle jest suche jezyk przykleka się do krwawej mazi trzeba raną na wode odklejać.Paracetamol trzena brać co 4h mimio ze powinien dzialać 6h.Agresja goraczki jest taka ze jak sie piwiedzmy spoznisz o 20 min skaczę ci do ponad 39.6 i dopiero spada nad ranem pomimo że bierzesz co 4 h paracetamol w dawce 1000 nie 500.Bo to kompletnie daje sobie rady od razu masz 39 w góre.Problem jest z atakami bólu na poszczególne partie ciała.Iczywiscie jesteś ponapinany i słaby sszystko cię kosztuje.Trzeba się nawalcxyc bo lekarestwa same nie działają.Zagrozony byłem miedzy 8 a 12 dobą.jestem 3 tyg po wyniku negatywnym moze jeszcze 1 osoba jest w tym miejscu co ja.U mnie poziom choroby jest 3
1 bez objawowy
2 delokatne objawy i oslabienie temp 37.4 max
3. Ciężki czyli mój stan i tu jest wszystko mocniejsze plus inne rzeczy
4 krytyczny
5.Śmierć
0
@Tomek54321 nie spoko ja wyszedłem z korony wirusa i mam wynik negatywny jestem na 70%fizycznie zdrowy.Też jak jestem zmęczony ,to robię więcej błedów.Mam oczy zmęczone i nie trafiam w litery.Dziwne rzeczy wychodzą przez to mam miesiac rechabilitacji trochę muszę się pomęczyć ale za miesiac będzie lepiej:)
0
@Tomek54321 po kupnie lutaro i neymara i sprzedać trzeba Rakitica ,umtiti ,coutinho, Rafinhie, Semedo. firpo też chyba Griezmana. Bo dużo osób będzie z przodu a mówi się o innych potrzebnych zawodnikach.Wprowadzenie Puiga emersona i trincao.Awansować trzeba Araujo.Wypożyczyć Pedriego ,Alenie zabezpieczyć finansowo Espaie.Wtedy może przyjść następca. Powinien wtedy ściągnąć Pedriego.Jak odejdzie Suarez to ściągnać Collado. Za Messiego Sancho chyba że Trincao będzie objawieniem a Dembele będzie kontuzjowany a Fati będzie jeszcze fizycznie za slaby.Można by jeszcze Alabe sciagnoć jak Pique skończy karietęł.Klub bedzie zabezpioczony pod kontem zespolu.Trzeba tylko wprowadzić projekt espai.Wszystkie afery które są to z automatu pójdą w zapomnienie bo nowy prezes ma czystę kartkę.Dlaczego nie teraz bo nie wiem jaką wizje skladu będzie miał inny prezes a slyszalem wypowiedzi aby Neymar nie przychodził co dla mnie dyskredytuje takuego prezesa. Bo ja nie widzę nikogo oprócz neymara który może zastąpić choc nie w pęlni Messiego.A to jest funfdamentalne.Strategiczne dla klubu.
0
@Tomek54321 jestem mocnym dyslektykiem.Nawet na maturze nie brali pod uwagę tego że popełniam błędy.Bovzostalo to stwierdzone.
0
@BarcaInfo w zbarcelonie jest sporo zawodniķow do sprzedaży Coutinho 80 mln umtiti 40 mln Semedo 40 mln.Griezman na wymianę 100 mln Martin 18 mln Rafinha 15 Todibo 25 rakitic 20 vidal 20.Firpo 18 mln Eague.Wypożyczenie Pedri, Collado bo w ataku bedzie wielu zawodników.Takze Alenie można sprzedać z prawem odkupu bo w betisie się nie przebił nie ma co go ściągać.Sciagnąć trzeba emersona trincao awansować Puiga i Araujo.Wtedy kadra wygladała by tak atak lutaro, suarez, neymar , trincao fati dlatego na griezmana nie ma miejsca i nie wiem czy i Dembele nie powinien pójśc na wypozyczenie aby się ograć.Jakby coś się dzialo to i Roberto moze grać
pomoc Robero Puig , Busi jong i Arthur
Obrona Emerson ,Roberto,Pique, alba ,kurzawa lenglet.W następnym roku przyjscie pedriego i Alaby za Pique i moze silnego kogoś do srodka.Jak odejdzie Suarez to sciągnąć Collado jak odejdzie Messi można pomyśleć o Sancho czy Gnabri.Jrst więcej zawodników niepotrzebnych na sprzedaż a kadta która by była jest mega mocna.to czy Barcelonie udaloby się ich sprzedać to inna bajka.Ale w zeszlym roku to chyba wypcjneli sorzedaż wypożyczenie 7 zawodników.Kadra na lutaro i Neymara jest kwrstia kosztów korony dobrze ze zawodnicy obnizyli pensje i sa kredyty
0
@Barca_Big_Moment po tym jak kupi lutaro i neymara i sprzeda Rakitica ,umtiti ,coutinho, Rafinhie, Semedo.m firpo też chyba Griezmana. Bo dużo osób będzie z przodu a mówi się o innych potrzebnych zawodnikachWprowadzi Puiga emersona i trincao.Awansuje Araujo.Wypożyczy Pedriego ,Alenie zabezpieczy finansowo Espaie.Wtedy moze przyjść następca powinien ściągnąć Pedriego.Jak odejdzie Suarez to ściągnie Collado za Messiego Sanchez chyba ze trincao będzie objawieniem a Demele bedzie kontuzjowany a Fati bedzie jeszcze fizycznie za slaby.Moze by jeszcze Alabe sciagnoł.Klub bedzie zabezpioczony pod kontem zespolu.Trzeba tylko wprowadzić projekt espai.Wszystkie afery które są to z automatu pójdą w zapomnienie bo nowy prezes ma czystę kartkę.Dkaczego nie teraz bo nie wiem jaką wizje skladu będzie miał inny prezes a ja nie widze nikogo oprócz neymara kto może zastąpić choc nie w pęlni Messiego.A to jest funfdamentalne.Strategiczne dla klubu.
0
@fenix1983 Suarez na pewno zostanie na 1 sezon to abstrakcja.Nie wiem czy nie wypożyczylbym Dembele aby doszedł do siebie jesli przez rok nie byłoby kontuzji jeśli byłaby to niezależnie od czego sprzedać.Trzeba wypozyczyć pedriego i collado trincao to jest kupiony.Sprzedać trzeba Wague i Rafinhe.Tak naprawdę to dla Griezmana nie ma miejsca.Być może trzeba pomyśleć o sprzedaży Aleni z prawem odkupu.Co do reszty sie zgadzam i sporo z nich można sprzedać albo wypożyczyć w ostatnim okienku odeszlo z Barcy 7 zawodników.Bastawienie nie powinno być że się noe uda tylko ze się uda.Bo inaczej się nikogo nie sprzeda jesli w tym roku to za pół roku jest kolejne okienko.
Co do kupna zawodników to wrrner nie jest cxydta 9 i nie xna jęz. Lutaro podobnie gra do Suareza dogada się z Messim bo już grał i znają ten sam język.Emerson todibo Araujo jak najbardziej.Ndobele i tricao tak.Zdecydowanie brakuje mi aneymara to jedyny zawodnik który może zastąpić Messiego.Sancho z czasem tak ale to jak Messi skonczylby karierę A Dembele dalej byłby kontuzjowany Fati fizycznie nie dałby rady a trincao byłby nie porozumieniem
0
@fhero to pisz do tego co mnie uczył gramatyki a mnie dupy nie zawracaj.Jak fo znasz.Nie moja wina ze masz problemy ze zrozumieniem kazdy ma swoje ograniczenia.Wyszedlem z cięzkiego stanu korony wirusa.Od 1.5 miesiąca jestem oslabiony.Ale jeśli myślisz ze przejme się twoimi tekstami a wyszedłem przed chwila z korony to albo jesteś glupi albo bardzo naiwny.Albo jedno i drugie .pozdrawiam i wesolych swiat:)jesli czegos nie rozumuesz nie doradzaj.
1
@AV0CAD0 posiadam kilka gitar ,kilka jest z historią.Mam 7 i 6 model steve vai na 6 grał sam vai w 2 wywiadach w odstępach kilku lat jak przyjechał na solowy koncert i z g3.Drugą gitarą jest strat jef Back tutaj podczas wywiadu grał na niej Satriani Ciekawie bo nie na Ibanezie z którym ma kontrakt na własny model..Ważną dla mnie gitarą jest Nuno Betencourt akustyk.W zasadzie te 3 gitary mi wystarczają.
Jest wielu świetnych gitarzystów tych lubię
1.Steve vai
2.Joe satriani
3.David Gilmour
4.Zakk Wylde
5.Jason Becker
6.Marty Fredman
7.Steve Morse
8.Brian May
9.Pat Metheny
10.Gary Moore
Kolejność nie jest tu istotna wszyscy są fantastyczni są i inni jak knopfler, van halen Marek Napiórkowski ,Albert King, hendrix, Scolfield ..... oni też są wyjątkowi jak i wielu innych.
0
@kejdzi Może lutaro po prostu bardziej pasuje do stylu.W słabym stylu przegrali z Psg haland tam nie istniał.Jest to takue ryzyko jak jovic.
0
@DonAndresFCB mają do kitu atak wszyscy sa tam do zmiany ale kasemiro i valverde grają dobrze.
0
@T_TG jeśli skład by wygladał ta Messi zneymar Fati, Trincao Suarez ,Dembele,Collado i nie wiadomo co z Collado.To jak lubisz Griezmana to daj mu grać bo na pozycji napastnika przegra i z Suarezem i Lutaro.Na pozycji lewego skrzydłpwego przegra z Neymarem a i Dembele przed kontuzją go wygryzł ze sklafu a jeszcze Fati powinien coś zagrać.Z drugiej strony mamy messiego który bedzie grał wiecej meczy i trincao też Dembele może na tej stronie grać .I jest jeszcze na upartego Roberto.Nie ma miejsca tu na griezmana i Martina.Którego też lubię i szanuje za bramki asysty i defensywę i jest to fajny gość.Ale tu będzie siedział.Jeśli odejdzie Suarez to pałeczke powinie przejąć lutaro i Collado jeśli skończy karierę Messi można się postarać o Sancho albo gnabriego jak chciał xavi.Chyba ze temat ogarnie trincao z Dembele.A fati będzie dojrzałym a Tricao po 2 latach się zaadoptuje.Co do Todibo Barca ma prawo do odkupu za 50 mln.Nie traci go z oczu.Za 2 lata może go odkupić akurat Pique skończy karierę.
0
@T_TG jestcwiecej zawodników do odejscia umtiti Martin todibo , wague, Rafinha Semedo Griezman też jest niepotrzebny na wypozyczenie powinni pójśc Collado , Pedri nie wiadomo co z Alenią czy nie sprzedać z prawem odkupu mozliwości sa