0

@monsterrize brak mu szybkości jest słaby psychicznie a w Barcelonie trzeba mieć jaja.Nie daję rady na małej przestrzeni jak jest mało miejsca i jest presja brak mu wtedy kreatywności wiadomo ze pojdzie w zdłuż lini i strzeli w długi róg.Kazdy obrońxa w la lidze to wie.Poza tym słaby w presingu i generalnie w defensywie jest słaby a każdy piłkarz musi mieć i ofensywę i defensywę bardzo dobrą ponieważ szybkie odzyskanie piłki jest kluczowe.Sam zawodnik czuję że Barca to błąd i Realnie;) ocenia swoje możliwości.Dka niego jedynw szansa to Anglia gdzie ma dużo czasu i przestrzeni do gry do ataku pozycyjnego się nie nadaje.Plus za walor artystyczny jednak to za mało.W środku są ludzie i następcy z przodu czy to Dembele Messi czy nowy portugalczyk i Griezman są lepsi.O Neymarze nie mówię.A kasa potrzebna jest na neymara i lutaro.W mojej ocenie powrót Coutinho to mrzonki zwłaszcza w obecnej sytuacji a on jest drogi w utrzymaniu.

0

@Encore nie boisz się że narażasz bardziej kolana sala to dla nich zabujstwo jeszcze ta mała ciężka piłka.Zrezyzygnowałem z chali kiedy zaczęly się robić problemy z kolanami teraz gram na trawie i kłopotów nie mam.

1

@Mns21 Rodrygo to nieporozumienie nie dziwne że odesłali go do rezerw.Poza pierwszą swietna bramką i 3 bramkami ze słabymi turkami niewiele robi na boisku pożytecznych rzeczy i zagrania jego nie przynosżą zysku.Jak mówie zawsze jak dostaje piłkę uważnie się mu przyglądam bo o yym że jest utalentowany słyszałem dużo ale zawsze jego gra jest rozczarowująca.Czasem gadam na jego temat z kibicami Realu i sami przyznają że coś z nim nie tak .Kompletnie nie wierze w tego gracza podobnie jak w Asensio czy Isco choć za walor artystyczny dałby mu plus.Bez produktywny kiwa sie traci piłki.Od Rodrygo lepszy jest vini przynajmniej robi wiatr choć moim zdaniem strzelcem nie będzie bo nie ma do tego drygu.

0

@ViscaBarca123 a ok dziękuje im starsi tym lepsze wyniki ,całościowo to dobrze wyglada. Być może trzeba wzmocnić najmłdsze roczniki zwłaszcza 8 i 6 miejsce.A może na poziomie młodych zawodników wyniki nie mają jeszcze takiego znaczenia gra Barcy nie jest taka prosta i trzeba potrenować aby to wszystko grało. Trzeba obserwować jakie robią postępy w nadchodzących latach i będzie widać jak funkcjonuje szkolenie.Wyraźnie widać im starszy rocznik tym lepiej.Te 2 pkt straty drugiej drużyny może być i w najbliższym meczu odrobione.Czyli widać że progres wraz z czasem przebywania w szkółce wyraźnie jest.:)dobrze to wróży:)

0

Czasem dyskutuję z kibicami Realu że szkółka nie wychowuję zawodników a tak naprawdę to wszystkie zespoły włącznie z pierwszą drużyną oprócz Barcy B zajmują 1 pozycje w tabeli.A kadra B -2 miejsce.Nie wiem które miejsce mają najmłodsi ale wygląda to wszystko fajnie i optymisgycznie:)

0

@fhero zabawne w twoim komentażu nie ma ani jednego stwierdzenia prawdy.Jestes typowym zawziętym polakiem.a to jedna z gorszych polskich cech.Wracając do tego że żadne z twoich stwierdzeń jest nieprawdziwe.
Czy ja jestem nieomylny i tak o sobie myślę i wierzę w to - właśnie godz temu przyznałem komuś na forum rację.Bo mam dystans do siebie.Kolejna nietrafiona rzecz to ostatnio to śnieg padał nawet i w takiej rzeczy się mylisz:)

0

@puyol_presidend5 to prawda masz rację

0

@KobeFR wszystko wlkwestia wyboru chcesz się latami cieszyć z gry to wspomóż klub nawet jak kupisz coś niedrogiego Barcy to całościowo zadziała tu ekonomia skali

1

@kimi23 ten kogo stać to kupi kto ma problem to wiadomo ale jeśli chce mieć potem pieniądze na zawodnikow i styl to warto jakąś cegiełke dołożyć jeśli nie stać cię na strój możesz kupić np tylko koszulkę albo jakiś inny gadzet jak się chcę pomóc zawsze znajdzie się wyjscie.

0

0

W sumie kibice gdyby solidarnie kupili strój Barcy to bardzo by im to pomogło

6

@puyol_presidend5 ale dalej jest wyjatkowym piłkarzem i jest lepszy niż Mbappe który jest jednowymiarowe.Neymar ma wiecej do zaoferowania jest różnorodny.

0

@puyol_presidend5 dopuki gra Messi ronaldo a w kolejce czeka Mbappe będzie mu ciężko.Jeśli przejdzie do Barcy i osiągnie sukces ma szanse.

0

@McGyver29 tak to prawda nie pomyślałem o tym:)

0

@oZinho to podpisać z nim kontrakt na niższą pensje z obcją przedłużenia jak wszystko będzie ok.Uważam ze zalecenia w kwesti trenowania trzeba zastosować.

0

@fherojest drobna różnica ja nie odbieram tego że ktoś napluł mi twarz tylko sam sobie zrobił krzywdę. Jeśli napluł ci w twarz polecam reakcję Puyola który został opluty.Klasa sama w sobie.Dobra lekcja dla innych.Oczywiście że wiem ze Cię nie przekonam jesteś typowo zawziętym Polakiem bez pojęcia co to znaczy odpuścić czy nawet wybaczyć po latach:)

1

@MrShakira u nas jest przyszły Pogba Nazywa się Moriba jest młodszy i tańszybo jest już zawodnikiem Barcelony nie mówiąc o pensji dla Pogby. Moriba zna system w jakim gra Barca a Pogba czy sobie tu poradzi to zawsze niewiadoma.

0

@MrShakira Dembele bym zmienił sposób treningu na bardziej sprinterski jeśli to było przyczyną i nie sprzedawałbym bo na dziś poszedłby za drobne i to się kompletnie nie opłaca.

1

@FeloRPS Busi zostanie do końca nikt go nie sprzeda chyba w charakterze Iniesty w Japoni czy Chinach aby miał na emeryturę.Roberto łata dziury po kontuzjach innych i dobrze gra z mocnymi zespółami też go nie sprzedadzą jest jednym z kapitanów i wychowanków.Trzeba do tej listy dopisać Coutinho aby przyszedł lutaro i Neymar inaczej nie ma szans.No i jest za słaby psychicznie na Barcę tu trzeba mieć jaja.

0

@fhero ludzie 25 letni nie zawsze są dojrzali a Neymar jest specyficznym przpadkiem gwiazdy narażonej na duży stres. Bo jest gwiazdą nacisk mediów społecznościowych.Żyjesz jak w klatce nigdzie wyjść aby ktoś czegoś od ciebie nie chciał.Masz kasę popularność ale jest są też tego minusy. Nie każdy radzi sobie w takich warunkach George Michael Elton John czy Fredi Mercury są dobitnymi tego przykładami
Nie zawsze człowiek w tych warunkach nie popełnia błędów dla Neymara moment odejścia był trudny był nacisk z obu stron nie poradził sobie z tym i popełnił jedyny życiowy błąd.Kiedy ty popełniasz błedy to Ciebie nie obwini pół swiata z Neymarem jest inaczej obwiniasz go chociaż nawet z nim nie rozmawiałeś dlaczego to zrobił nie masz wiedzy a ocena jest subiektywna.W całej sprawie ważne jest to że przez zawodników Barcy jest lubiany i chcą jego powrotu a to oni go tak naprawdę znają.Dla mnie powrót Neymara teaktuję jako dobra rzecz jest to dla mnye oczywiste.A jak ty jesteś zawzięty na niego od lat to tylko ci wspólczuć bo życia łatwego z sobą nie masz.

0

@ViscaBarca123 ciekawy zawodnik:)

0

@Sznejk Coutinho i Umtiti do sprzedarzy reszta ok pozostaje kwestia emersona

0

@NeroTFP ciekaw jestem co powie terlecki jak złapie koronę młody to on nie jest.Na jego miejscu wybitnie starałbym się zrobić aby tą pandemie zatrzymać.Ale widać że pis obrósł w piórkach po wyborach i nic sobie z tego nie robią.Nie zdziwiłbym się jak los przyniósłby im koronę bo to lekceważenie zdrowia ludzi.Może wtedy by z tą swoją butą by zmądrzeli

1

@Gall a może kwestia jest taka że gra po prostu bardzo przeciętnie nie jedt tak szybki jak kiedyś widać kolano ma na to wpływ
A jak jeszcze może wydarzyć kontuzja.Ani nie gwarantuje bezpieczęństwa ani jakości.Największym problemem Barcy są kontuzje Arthura ,Dembele, Umtiti, Suareza.Za dużo tego.Reszta jest w miarę stabilna.O ile Suarez nie pogra długo. To ten jeden zawodnik odpadnie to Dembele raczej zostanue zmienią mu trening na sprinterski.Arthur za bardzo jest przyszłością Barcy aby go oddawać ale problem ma.Więc sprzedaż Umtitiego jest naturalna.Za chwile w swój wiek wejdzie Pique , Alba , Rakitic Messi i Busi wcześniej czy później tu też będą kontuzje dlatego zespół zmniejszać to ryzyko dlatego pewnie też odejdzie i Rakitic.

0

@Kamil6 to nie jedt czlowiek stworzony do barcy niepotrzebny kolejny po Messim zawodnik który nie bedzie grał presingiem .Te 2 dziury spowodują że bedziemy grać przed bramką.Kolejna sprawa on nie jest mocny psychicznie ado Barcy trzeba ludzi z charakterem.Trzeba di środka przymierzać Puiga z czasem Pedriego.

0

@filip73 a ja dla neya powiem tak a dla Coutinho lubie go ale to się nie klei reszta jak najbardziej

0

@fhero rozumiem nie przeszło ci po kilku latach i będziesz go winił całe życia za bład bedąc młodym człowiekiem polełniony.Ludzie bywają zawzięci i wybaczać nie potrafią.Trochę ci tu wspólczuje bo to smutne się z tym meczyć.Tylko kompletnie to nie zmienia faktu że jako piłkarz jest fantastyczny.

0

@Martwy ten voc robi bardzo wyjątkową rzecz śpiewa i klasycznie i rozrywkowo mueszając te 2 sposoby śpiewania podoarte. Iemieckim i muzyka daje fa tastyczny efekt.

0

@fhero jaki powrót oni są jeszcze w gorszej sytuacji bo oni grają w tym klubie.Czyli procesują się z własnym klubem.Dla którego grają.Neymar widać zna swoją wartość i pieniądze muszą się zgadzać jeśli masz finansową niejasność z klubem musisz to rozwiązać i unormować sytuacje.Ale klub i zawodnik chcą współpracować i kwota o którą jest spór nie jest widać warta na tyle aby klub nie chciał z nim współpracować.Widać impuls sportowy i potencjał finansowo sponsorski sportowy jest tu istotny i na pewno oszacowany.Takie rzeczy się liczy.Współpraca Messiego z Messim przywróci styl i zainteresowanie będzie wzrost sprzedaży wszystkiego.Jest większa szansa na puchary co przekłada się zyski finansowe.Podsumowując Chcesz za pietruszkę stracić więcej kasy i pozbawic się mniejszej szansy na puchary.To jest frajerstwo. W biznesie trzeba umieć kalkulować inaczej polegniesz .Podstawa każdej negocjacji to nie ulegać emicji tylko obiektywnie czytać co się uzyskało w negocjacji .Czyli np. Wynegocjusz 80% a nie 100%Ale te 80%warte jest miliony.Pyranie co zrobisz wrźmiesz te 80% czy zerwiesz emocjonalnie negocjacje i nie zarobisz nic ocena tych 80%musi być podjęta na spokojnie i z rozumem.To samo jest z klubem szef musi mieć zachowany obszar komunikacji z zawodnikiem a zawodnik z prezesem.Dlatego negocjację są takie że obie sprawy są rozłączone.Ponieważ przypadki takie są dość powszechne jeśli chodzi o domaganie się kasy i każdy zawodnik ma do tego prawo .Proces ten nie jest przeszkodą.Nie może być tak że zawodnik nie może grać w klubie bo ten wisi mu kasę.Obie sprawy muszą być uregulowane.Ja nie wyrokuje kto jest tu winny od tego jest sąd.Ale Barca nie ma szejka i prezes musi wykorzystać te kanały aby trzymać klub w ryzach.Ty jako kibić mozesz sie denerwować protestować mówić o koszulce herbie i co tam nie wymyslisz.A on ma robić swoje aby klub osiągnoł sukces.

0

@FDJ napisałeś ze to jest pólka hazarda z chelsea nie jest połka hazarda z chelsea bo w lidze angielskiej jest więcej przestrzeni mozna się rozpędzić i chelsea gra z kontry to jest kompletnie nie to samo co w lidze Hiszpańskiej gdzie gra jest bardziej pozycyjna to właśnie hazard w tym sezonie zdeżył się jak Coutinho.Kiedy Coutinho przechodził do Barcy Fabregas mu powiedział będziesz miał miejsca przez to będziesz miał mniej czasu aby posiadać piłlę bedziesz musiał się przystosować.No i Coutinho był swieży na poczatku mu szło potem został rozpracowany i sobie nie poradził.W angli ma więcej miejsca i wbrew pozorom czasu.Nie dziwię że w lidze mistrzów z takim Totenchamem sobie spokojnie wszedł i strzelił piekną bramkę bo miał czas.Dlatego mówię Neymar jest na lalige.Hazard albo się przystosuje albo nie.Bo w lidze angoelskiej z przyczy które wymieniłem Hazard grałby bardzo dobrze gdybybnie miał kontuzji.Jemu się po prostu warunki zewnetrzne zmieniły które nie pasują do tego co chciałby robić na boisku się zmieniły otoczenie gdzie gra jest inna i czego innego wymaga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?