0

@blue_shark tak lekarz zaleca wyjście z izolacji ale trzeba to pogodzić z bezpieczeństwem i tymi danymi a tu jedno trochę wyklucza drugie.Jak ktoś ma ogród to jest dobrze.

0

@blue_shark zasięg osoby jezdzącej na rowerze to 4m- 6m w zależności od wuatru.Jeśli jeździsz na rowerze to głębiej oddychasz dkatego ścigają rowerzystów i pieszych.Była grafiks która to pokazywała.Tak samo w markecue wydychajacy może wirusa przekazać do dwóch alejek rózwnoległych mimo półek.Jest to ryzyko i takie czasy.

0

@hazo428 klauzula rosnie

0

@fhero chłopaku poczytaj sobie co to jest dyslekcja jakie daje możliwości i jakie ograniczenia proponuje się poedukować zanim komuś zaczniesz zwracać uwagę bo jesteś nie kompetentny.Nawet na maturze jak miałem uzwzeględniono to że przez dyslekcję mogłem popełniać błedy i zwyczajnie tą maturę zdałem.Wiele znanych osób jak choćby keira z piratów z karaibów miała dyslekcje a nie przeszkodziło to być świetną osobę i uzyskać sukces.Sugeruję się zorientować w temacie być kompetenty a potem zabierać głos.U mnie dyslekcja nasila się kiedy jestem zmęczony.A ja obecnie przebywam na miesiecznej rechabilitacji po korona wirusie stan ciężki i na pewno błędów bedę sadził więcej.Ale jak myślisz ze jesteś wstanie ośmieszyć i ruszyć człowieka który z takim wirusem wygrał to jesteś głupi albo naiwny:)pozdrawiam ciepło i poczytaj za nim się wypowiesz.Wesołych swiąt obyśmy wszyscy dotrwali do przyszlych swiąt i nie życze ci stanu krytycznego i ciężkiego bo ja na szczęscie mam antyciała i już tego nie przejdę i jestem wolny.Więc dbaj o siebie.Bo moje błedy to dla Ciebie najmniejszy problem pozdrawiam ciepło:)

0

E to kto tu@PJ1985 ja się nie do końca zgodzę w kwrsti ery po Messiego Barcelonie brakuje 2 góra 3 transferow aby być mega mocną drużyną plan jest.Neymar i Lutaro to są vi zaeodnocy jak dodasz messiego Suareza Trincao Dembele Fati to kto tu nie zagra jest śweietny jeśli odejdzie Messi na jego miejsce wejdzie Neymar a ba miejsce Suareza Lutaro.Za 2 lata pałeczkę przejmie trincao i fati który fizycznie będzie ok a trincao po 2 sezonach będzie przystosowany.Jeśli przyjdzie xavi mówił o 2 zawodnikachzsancho albo gnabri.Wpierw yrzeba zobaczyć co z Dembele. Z przidu trzeba rozstać się z Martinem i Gru
Iezmanem i awansować collado ale to po odejsciu Suareza i Messiego.
Jeśli chodzi o środek będzie bardzo mocny.Arthur, busi który jak odejdzie to trzeba awansować Moribe teraz trzeba awansować Puiga do tego Arthur, de jong i Roberto też obrona za rok z wypożyczenia ściągnąć Pedriego.Środek jest zabezpieczony.Co do obrony Emerson awans Araujo lenglet Alba.Rozważyć powrót Todibo.Bramkarz ter stegen
Już ten skład jest mega mocny
Jeśli chodzi o sprzedaż to Griezman Coutinho, umtiti, vidal Semedo Rafinha , firpo wypozyczenie Alenia spezedaż z orawem odkupu.Mówi sie jeszcze o innych teansferach zobaczymyJesli kupią lutaro i neymara to ta kadra bedzie mega mocna w następnych lata będzie uzupelniana choć ci co beda złapią doswiadczenue jak de jong Arthur Araujo Emerson Fati i trincao lutaro jesli przyjdzie Neymar i lutaro ekipa jest na ligę mistrzow

0

@elmayakos jesteśmy traktowani jako zachód bo obowiązyje nas prawo w ue.Rosja nie może nas rozgrywać w pojedynkę tylko musi się liczyć z prawem ue.

0

@CalcioFan Na miejscu Rosjan przy takim urządzonym cyrku przez pis też bym nie oddał wraku.Nie mówiać po co ten wrak wystarczy że krzyż robił wodę z mózgu części polakom przez pół roku.Teraz z wraku urządzili by sobie ołtarzyk. A kaczynski dalej będzie szedł do prawdy przez kolejne lata.Na dziś pis interesuję się stołkami i religią smoleńską.W bawari 4 krotnie wzrosła liczba zakażeń kiedy wybory się odbyły.Tymczasem mamy epidemie i kryzys ekonomiczny.Nie wiem kto na nich przy takiej postawie by zagłosował.Po tych wyborach będzie widać jaka częśc polaków nie umie ocenić rzeczywistosci i na ile silna jest propaganda w tvp

0

@mekston messi nie jest wolnym elektronem tak hak ronaldinhi i widać to po tym gdzie sie porusz to ze sie nie wraca i ze stoi w miejscu to nie jest do konca wolny elektron

0

@mekston ale ronaldinho był mega decydujacy po prostu interesowaly go inne aspekty życia Messi to pilka i rodzina dlatego Messi miał statystyki jakie miał i też zespół.mial lepszy niż ronaldinho mimo wszystko latwiej mu bylo ale Ronaldinho był mega decydujacy i mecze wygrywał samNo i messi zdobywa bramki albo po kuwce albo dobika albo rzuty wolne i wszystko wyglada tak samo mniej wiecej gra tym samym ściegiem u Ronaldinho jest wiecej róznorodnosci w wykoczeniu on jest wolnym eletronem messi sie trzymał swojej stref i w zasadzie caly czas robi to samo

0

@mekston ja mówie Messi zadluguje na 6 zlotych pilek ale te 2 lata Ronaldinho dla mnie to było coś wiecej niz to co robił Messi ale za lata nr 1 jest Messi wiecej osiagnoł ale wiekszy talent i indywidualne wyszkolenie miał ronaldinho

0

@mekston wiesz co ja do mlodych nie naleze byłem na stadionie kuedy miał 115 tys Guardiola grał kopał w pilkę z enrique i romario a twórca tiki taki był trenerem.Jakby ci tu powiedzieć nie miałem 2 latek i sam grałem w pilkę w lidze na liguwce i to nie jest tak ze tylko siedze przed tv i jestem kibicem z browarem w reku;)nie wiesz o czym mówisz.jakby ronaldinho nie był skromny:)jest ceniony za usmiech i radość gry i skromnośc i usmiech nie jest wyznacznikiem co robi na boisku czyli co ma piernik do wiatraka mój sasiad tez jest skromny a drugi usmiechniety

0

@zyla2196 to napisz to do tego goscia może skorzysta z twojej propozycji moze cię poslucha;)ale na moje czucie klub chcę tego gościa czyli jest stroną zainteresowaną jak i zawodnik tu nie ma w tej sytuacji petenta.Ani ze strony Neymara ani ze strony klubuNie wiem czemu ustawiasz się w takiej pozycji.Mania wielkości czy o co chodzi.Trochę to zabawne.:)pozdrawiam ciepło:)

0

@mekston to wszystko o czym mowisz posiadał Ronaldinho podanoe plecami bylo idealne w pelnym bievu dokladne i bez odwaracania się czy zmueniania temp.Kiedy grał Messi i Rinaldinho to Tenoladinho prowadził grę a nie Messi.Messi w swojej biografi sam powiedział ze jak przyszli dziennikarze aby zrobił coś wyjstkowego stwierdził ze ja nie potrafię idzcie do Ronniego.Już w tym stwierdzeniu jest powiedziane ze Robaldinho ma coś czego nie ma Messi.Ronaldinho potrafił górą fenomalnie podawawać w tempo nie oatrzą się na piłkę.Messi zawsze patrzy się na piłķe sam się nauczyłem tak grać i gram obok zawodnika i wiem ze nie ma z jego strony reakcji i moge to zrobic obok niego i jest to zabójcze.Jeśli chodzi o wykończenie to Ronaldinho jest spektakularny obejrzyj sobie bramki choćby z Seemanem.To nie jest kwestia wypracowania jak mówisz w przypadku Messiego to po prostu trzeba to mieć i trzeba to wykonać.U Ronaldinho to wszystko przychodzilo mu naturalnie z uśmiechem na ustach on się tym bawił a kazdy zwód był uzasadniony strategiczne i tu jest w tym lepszy np. Od Neymara który tez ma to w ofercie.Ja powiem tak.Jeśli Ronaldinho gralby na poziomie co te 2 lata przez 10 lat wybrałbym Ronaldinho jako najlepszego gracza a widziałem na żywo Barce z Realem Sosiedad gdzie stadion był 115 tyś i sklad był z Romario z guardiolą z enriqe de borem i zgsdnij kto ich trenował.Widzialem jak grał Baggio maradonna i wielu innych wspaniałych alw nikt z nich nie pokazał mi takiej Magii użytkowej jak Ronaldinho przy całej skuteczności messiego.Bez Ronaldinho nie było by free stylu tez bez Maradonny bo to co on robił na treningu bylo wyjątkowe.Mam szacunek do Messiego ale Ronaldinho to magia.wolę jego od Messiego.Większa frajda.

0

@Danny Gaucho ale on teraz pracuje bardzo sumiennie jest zawziety jak go gość był dla niego chamski to go ośmieszył.Z Borussią był niesamowicie zawzięty.Widze że mu się chcę pamiętaj ze poeazki i presja ludzi wokuł buduje charakter i ja to ostatnio widzę u Neymara on wie ze to jest jego ostatnua szansa.Po za tym Neymar potrafi robić rzeczy które Messi nie gra bo gra głownie po ziemi i w zasadzie Messi bazuje na 1 typie zawodzie szybka noga balans ciała i geniealnie wyczutym momencie kuedy skierować piłkę do boku w dryblingu aby przejść zawodnika.Gry w górze Messi nie ma Neymar jest pomostem miedzy Ronaldinho a Messim srosuje sombrero wykorzystując grę góra ma bardziej zróżnicowane rechniki dryblingu.Moze w Barcelonie uczyć także innych rzeczy które Messi nie gra.A to moze byc dobre dla Fatiego czy Trincao.Po Messim bedą się inspirować też czymś innym a to jest korzystne dla ich rozwoju.

0

@marcin000019 mesdi w większosci gra po ziemi Ronaldinho gra bardziej przestrzenie górą i dołem wszystkim.Messi urzywa zdecydowanie mniej srodków do kiwania jest tutaj w stosunku do Ronaldinho uboższym.Mówi się o Messim ze jest najlepszym podwórkiwym graczem na swiecie i coś w tum jest on tak grał jak był młody jest naturalny.Ale to co robił Ronaldinho to jest artyzm w kazdej postaci oprócz tego ze to było spektakularne to było uzasadnione taktycznie jednym przezutem gubił 3 ludzi oi miał wolne pole do bramki.Był totalnie nie przewidywalnym.Nie jestem wcake przekonany czy Messi jest dryblerem.Jedyną przewagą Messiego jest taka ze był pezez całą kariere na wysokim poziomje ale jeśli chodzi o to ike technik stosował Ronaldinho to od Messiego poprostu był bogatrzy od podań plecami do innego piłkarza w pelnym biegu, dostając dlugie podanie od bramkarza po masę innych nie powtarzalnych technik

0

@NeroTFP po 3 latach starania sie w kwestii piwrotu do Barcy i powrotu do przyjaciół i stylu do którego jest urodzony;)

0

@Danny Gaucho a niby dlaczego jest bardziej doświsdczonym pilkarzem niż kiedyś ci jest niebagatelnue ważne ma piłjarską chemie z Messim i resztą.Ma niekwestionowaną technikę.Jest decydujacy jak w nwxzu z psg czy sam przechylił mecz z borussią i to bez Mbappoe bo on się pojawił ja wszystko bylo wyjasniony czyli te wszyatkie historie poza boiskowe nie mają wplywa na jego grę.Jest jednym z najlepszych na swiecie zawodników strzelających rzuty wolne.Tu jest blisko Messiego.Gra jak Messi na wymuszenie wolnego jak Messi.Potrafi ograć 3 zawodników i strzrlić bramki.Potrafi podać za obrone jak z Roberto w meczu z Psg.Bedzie po Messim wzorem do nauki techniki po Messim.A ze jest innym jesli chodzi o innych to taki Fati po nauce od Messiego będzie uczył się technik Neymara.Neymar jest jedynym pilkarzem który na swój sposób robić to co Messi.Nie znam zadnych argumentów przeciw a tego typu twierdzenia oparte sa na niechęci wobec Neymara za to jak odszedł.Dlatego zazwyczaj przy takiej wypowiedzi jest twierdzenie bez podania argumentów dlaczego?

0

@Volley ok jestem dyslektym i dysgrafikiem .Niestety ta choroba nie jest zależna od wieku.Skończyłem 2 fakultety na cenionej uczelni.To nie jest tak że z tym nue walczylem bylem jako dziecko prowadzony przez psychologa.Spędziłem wiele czasu nad dyktandami.niecwiele to pomogło.Też nasila się to przy przemęczeniu.A ja byłem 3 osobą w polsce która wyszła z korony wirusa ze stanu ciężkiego nie mylić z krytycznym(respirator spiaczja rurka w tchawicy).Bylem pierwszy który wyszedł z oddzialu.Wciąż miewam 37.2 i jestem osłabiony więc błedy się nasilają.Mam miesiąc rekonwalescencji bo grozi mi udar i zawał Mialem podwujne zapalenia pluc zaatakowane serce krew mi szwolnila na szczescie nie staneła bo wtedy respirator i plyny w plucach które ograniczaja jego piwieszchnie.Przez miesiąc tych błedów bedzie więcej.Co do dyslekcji ona ma plusy i minusy popelnia się błedy ale wymusza różne inne umięjetnosci. W necie jest sporo o tym i zagadnienie jest szersze.pozdr

0

@Pablit nie rozwija ucza się od niego za rok czy 2 odejdzie Messi i neymar wejdzie na na jego miejsce taki fati jest jeszcze za slaby fizycznie i za mlody pospieszyli się o rok z nim.On dalej nie jest wstanie grać cale mecze.Jeszcze mu kontuzje zrobią.za 2 lata jak odejdzie Messi i Suarez bedziemiejsce dla innych a Fati akurat będzie gotowy trincao spokojnie się zaadoptuje bez presji że wszystko jest na jego barkach.Poza tym to jest spirt i mają grać najlepsi.Jeśli ktoś jest lepszy od niego proszę niech gra.Jesli neymar nie ma kogoś kto jest lepszy to jest konieczny.

0

@fhero a co ci do tego?kolego:)

0

@Pablit co do Neymara to jest jedyny zawodnik który moze na swój sposób robić to co leo co robi Messi przyjmuje pilje kiwa 2-3 ludzi daje sie swaulować i strzela wolne albo przechodzi ich wszystkich strzela bramki albo gra za obrone i stara sie wejsc w pole karne i wykonczyć podanue.Co potrafi Neymar.Kiwac 3 zawodników.Ma przegląd pola potrafi grać na foul i swirtnie nije rzuty wolne.Polski bramkarz mówi ze Neymar zawsze mu strzela bo on nie pojęcia w który róg strzela a przychodzi mu to z łatwością.Neymar takze jak Messi potrafi zagrać za obronę.Przyklad neymar Roberto w psg.Siła Messiego jest to ze umie odwrocić lisy spotkania neymar też to potrafi jest decydujacy ta bramka była decydujaca z psg i byla to wizja neymara jak tą akcje trzeba zrobić.Czy tu coś sue zmuenilo nie sam rizstrzygnoł mecz z bvb zanim wszedł Mbappe .To ze lubi sie z Messim i tsm go wszyscy lubia to ogromny plus ma doswiadczenie i sprawdził sie w Barcelonie.Był tu artykuł ze neymar przyniesie tu sponsorów jesli odejdzie wuelu zawodnikow dolaczy puig Araujo emerson z czasem pedri i moriba i moze Apaba to ten zespół wygra bardzo duzo i sponsorzy sie pojawia neymar sie zwrovi.Barca potrzebuje po messim gracza ponad innych byl ronaldinho Messi teraz neymarCo do lutaro messi sie zna z nim gadaja jednym jęz bedzie miał latwiej drużyns go chcę nie widzelę tutaj alternatywy.Bedzie przez rok uczyl sie od Suareza wiec od razu nie weźmie na siebie barki.Co do Neymara mlodzież w Barcelonie potrzebuje takuego technicxnego gracza i zawofnicy pierwszego skladu też.Aby był najwyższy poziom tevhniczny a mlodzież uczyla się od swojego idola to jest mega ważne.Dkatego go chca bo wiedzą co daje Neymar.ja oprócz Messiego nue widze takiego gracza bo Mbapoe to trochę henry jest jednowymiarowy.Neymar jest ma o wiele wiecej do zaprezentowania.

0

Oba transfery są potrzebna oba transfery mogą nie dojść do skutku choć na lutaro jest mniejsza klauzula.W przypadku Neymara cena bedzie wysoka i jest w tym Psg.Kupią kogo będą mogli potrzebny jest skrzydlowy i napastnik jak kupią chociaż 1 to jeden problem rozwiązany.

0

@dawidw4 po ściśgnieciu Neymara i lutaro sprzedaży bądź wymuany Rakitica, vidala, Coutinho, Griezmana,Umtiti Rafinhi , Aleni ,wypożyczenie pedriego, Collado i ściągniecie emersona i kurzawy.awansie di składu Araujo i Puig i wdrożeniu projektu espai bo nie weiem czy nowy prezes ma to w planach.A wiem w duzej mierze ma to w planach.Ha je popieram.To wtedy Bartek może odejść i nowy prezes będzie miał za zadanie skończenia budowy stadionu.Jesli będą jakieś braki to kupno np. Alaby wprowadzenie za rok Pedriego w przypadku odejsciu zsuareza sciagniecie collado za 2 lata wprowadzenie Moriby i jesli odejdzie Messi sprowadzenie Sancho albo Gnabriego jak chcia xavi i z czasem sprowadzenie xawiego bo Setien zasluguje aby pokazał co moze zrobić z druzyna jak będzie suarez.Odejcie Bartka jest teraz niewskazane potem nie ma problemu

0

@A_Gomesinho_21 a uważasz ze ktoś normalny powinien rozważać zorganizowanie wyborów w tym czasie i wywalać na nie 500 mln skoro zasoby na 3 miesiace a pomoc firmom jest zerowa a wypieprzyli niedawno 2 mld na kampanie wyborcza dudy tvp a wszpitalach brakuje wszystkiego?

0

@iFrontier zgadzam się tylko pis tez jest partią socjalistyczną lubi dużo i duże podatki i wydmuchony socjal czyli łapówki spoleczne.Ale zachowują się skandalicznie i nie zasługują na to aby te wybory wygrać ,maja w glowie wybory i stołki kasę .Której jest na 3 miesiące a oni chca wywalić na wybory 500mln i puzabijać część osób.Bo tak to trzeba nazwać a duda na swoją kampanie wywalił w tvp 2 mld.Rząd obudził się z rekami w nocniku sprzet powinni juz zbierać kiedy epidemia była w chinach a juz na pewno jak pojawiła sie we wloszech wiadomo było ze polacy jadą na narty w dolomity a wenecja jest blisko i zagrozenie dla polski jest realne .Wiadomo też ze obecnie dostęp do kupma sprzetu jest utrudniony.Ograniczenia wprowadzono o tydz za późno straty były by znacznie mniejsze i to uslyszalem od lekarza.Juz w izolatkach pojedyńczych dostawione jest drugie lozko bo nie ma wiecej sal.Także leków na hiv czy malarie brak Masówka już jest bo ludzie z wynikiem pozytywnym wypuszczani sa do domu aby przyszli ludzie w ciężkim stanie czekają lekarzy wybory kto ma umrzeć w domu a kto dostanie respirator.A panowie z pis kłucą sie o wybory. Zamiast zając sie epidemią to moralny upadek tej parti zreszta nie pierwszy raz 2 mld na propagande tvp w sytuacji gdzie zamykane sa odziały w szpitalach wiele lekow stracilo dofinansiwanie lekarze odchodza a dług sluzby zdowia to 15 mld.Dziś wyglada to jak wyglada.Panowie myslą z pis myślą o stolkach i wyborach.Porazka!!!

2

Jeszcze Barca za laturo powinna dorzucić Neymara i Mbappe aby bylo sprawiedliwie;)

0

@johny11 po co ty do mnie piszesz zapomniałes ze sam nie chciałeś sie ze mna kontaktować.nie minela godz a juz o tym nie pamietasz.jesteś emocjonalnie nie ustabilizowany;)beak ci konsekwencji w działaniu;)A ja wcale nie chcę abyś dalej pisał i to ciągnoł. po co to robisz?

0

@johny11 wzajemnie ;)obrażam jak ktoś mi pisze o menagerze i tego typu ograne teskty typu zostań trenerem Barcy pograj fife lqpiesz wszystko jak pelikan itp. i nie ma tak naprawde nic mi do powiedzenia i zabiera czas.wtedy taką osoba moze liczyć na potraktowanie z buta.Jak ktoś ma argumenty luz wysłucham jeśli są rozsądne na pewno je przyjmę i wiedze z nich wykorzystam w innych dyskusjach.Nie raz to robiłem bo cel dyskusji jest przekazywanie wiedzy i wymiana pogladow niestety z tobą nie ma takiego miejsca.Tratuje takie osoby jak trole nastawione na ośmieszanie ludzi i tyle w temacie.Jeśli będe cię pamietał nie napiszę do Ciebie.Osób tu jest sporo.Nie przewiduje jednak abys napisał coś interesującego abym miał do czego napisać.Chyba da się zrobić aby nie było kontaktu;)

0

@johny11 chlopie ale to ty dio mnie napisałeś wyszedleś do mnie bez argumentów i usilujesz mnie obrazać nie dziw sie ze traktuje cie z kopa bo zawracasz mi dupę i zabierasz czas.pozdr

0

@kaamil1910 jesli nie przyjdzie teraz tp przyjdzie za darmo nie ma co siŕ zastanawiać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?