1

@JonaszKoranMekka ten ma 2 lata mniej ktoś podawał statystyki generalne to ma lepsze.

0

@Kajtek77 nie możesz mieć samych młodych w drużynie.Vidal to bardzo dobry transfer.Doświadczeni gracze muszą uczyć młodych.Za chwilę odejdzie Busi, Pique Suarez,

1

@LionelM95 też nie jestem jego zwolennikiem zastanawiałem się o co chodzi widzę u niego 2 cechy odbiór i przerzut na wolne pole dla takiego Suareza ,lutaro czy Griezmana było by to dobre.O to z nim chodzi.

3

@escarabajo na .....ten wrak, aby sobie pis nową religię znalazł i dalej ogłupiał naród

0

@klemek85 a nie wiadomo czy zostaje

1

20mln doplacić do Coutinho trzeba go sprzedać

0

@goryl-16 wielokrotnie słyszałem z jego ust ze chce wyjśc z ue tylko polacy są ma to nie gotowi.Gdyby nie kasa z ue i tsue to byśmy mieli dyktature pis.To co trzyma pis że nie poszedł dalej to to że nie dostaną kasy z ue a jest potrzebna bo nie mamy kasy na eko i innowacje i drogi a eko tu kwretia jest smogu- czyli ,rak ,zawały , udary dofinansowanie leków a wiadomo że 25 mld trzeba wyłożyć na służbe zdrowia.Bo 15 mld jest zadłużona .Pensje dla pielęgniarek,trzeba otworzyć zamknięte szpitale i dofinansować leki choć jak nie będzie smogu z automatu koszty służby zdrowia będą mniejsze więc ue jest niezbędne.Studiowałem na koźmiński i miałem tam ue przez rok.Powiem tak gdyby nie ue nie byłoby infrastruktury.Gdyby nie infrastruktura nie byłoby takiego pkb.bo inne oanstwa sąsiedzkie skorzystały by z ue tam były by inwestycje transfer technologi kultury pracy itp.Bujalibyśmy się z paszportami.Usa, Rosja ,ue ,chiny rozgrywałaly by nas z osobna.Co do ue to decydują 2 rzeczy jak duże jest oaństwo i to się przekłada na liczbę posłow w parlamencie a polska jest dużym panstwem i ma sporo posłów.Między innymi dlatego turcja nie jedt przyjęta do ue bo miała by bardzo dużo posłów.I oczywiście wkład bo trzeba powiedzieć że 5 największych krajów wklada kady więcej niż cała reszta.Logiczne jest że mają najwięcej do powiedzenia.Prawo ue jest dlatego nadrzędne nad krajami aby można było łatwiej skordynować przeplyw usług wymianę ludzi i towarów oraz doplat.Dlatego orawo ue jest nad prawem krajowym które ma być w ramach konstytucji.Trudno by to było gdyby każdy kraj miał totalnie inne prawo.Kraje się różnią w ramach konstytucji gdzie choć one sa różne mają te same wartości.Są spójne.Jeśli chodzi o nssz kraj to pis nie ma większości parlamentarnej aby sobie zmieniać konstytucje.Ustawa sejmowa jest niższa nad konstytucją.Pis uprawia bezprawie i tak jak część polaków mówi w poksce pis łamie oeawo bo wprowadza prawo ustawami sejmowymi niezgodnymi z konstytucją.A dostał mandat piselski czy prezydencki orzysięgając wierności konstytucji.Na koniec fodam tylko ze konstytucja to są prawa obywatela które rząd musi respektować.Konstytucja chroni obywatela przed zakusami rządu na łamanie tych praw.Ponieważ pis dąży do maksymalnej władzy to łamie konstytucje i wszystkie instytucje które go blokują tk sądo najwyższy rzecznik oraw obywatelski krok po kroku.

0

@Bykunn Oczywiście zgadzam się że ue powinna się zmieniać.Ale potrzebne są w Polsce inwestycje na eko bo dalej będzie smog a nie stać nas na takie inwestycje zwłaszcza że będzie kryzys.Wyjscie z ue to glupi pomysł wynikający z własnych kompleksów.

0

@Bykunn no nie wiem po co mas mają z osobna rozgrywać rosja ,ue, usa ,chiny, Anglia trochę to naiwne

1

@michal26 masz chłopue jakieś kompleksy

3

@Chaoss nic nie mówiłem o Włoszech ale raczej watpie aby rząd Włoski utrzymał się przy władzy po takiej porażce z korona wirusem.Zwłaszcza że tak pokpili sprawę z ograniczenuami.Choć najgorzej zachował się Trump.Wyjście z ue byłoby głupie będzie nas z osobna rozgrywać Usa, Chiny, Ue, i Rosja.No i potrzebujemy potężnych inwestycji eko.Inaczej dalej będzue od smogu umierać na raka mieć zawały itp.

0

@Maciej_T nic nie mówiłem o Wegrach czy Włochach a gdzie mają pójść?

1

@michal26 to nie klękaj ja ci nie każe

3

@Barcelismo dla mnie wyjście z ue jest nie do przyjęcia

0

@P93FCB ale w szatni był ko kretny w przekazie

0

@koziar ale widać też byłp co krzyczy simeone i on mówił piłkarzom na co Simeone zwraca uwagę nie zawsze krzyczenie jak widać jest dobre bo może pomóc przeciwnikowi

3

@KRIS1986 to nie kwestia znudzenia Barcelona to zespół z duzymi ambicjami każdy klub ma prawo rozliczać nabieżąco z wyników.Widać LM nie wygrana i zespół chcę tą sytuacje zmienić i ma do tego prawo.Rakitic zarabia kupę kasy i marudzić naprawdę nie powinien.

8

A Betis wygrał z RM czyli co to Betis jest mistrzem no ale to Barca wygrała z Betisem :)że tak powiem pierdoli.

1

@lucas/catalan każdą rozsądna osoba wie że robienie wyborów w tym czasie to pirabany pomysł i jedyną partią która do tego prze to jez pis po trupach dążaca do wyboru dudy.Reszta musi w te karty lepuej czy gorzej grać.Za ten stan rzeczy odpiwiedzialny jest pis.Powoływanie się na konstytucje przez pus to czysty cynizm.Zwłaszcza w ustach Dudy czy Szydło!!!

0

@Mns21 jeszcze jedno jeśli atak bedzie wygladał neymar suarez lutaro Messi a nie wiem co z griezmanem trincao Dembele martinem i fatim odejdzie kilku zawodników.To w ciagu 2- 3 lat przyjdzą sponsorzy a ta ekipa sporo wygra.Te 20 mln to jest pikuś.

0

@Mns21 dostał 100mln i nie przyjoł ma jasę samolot w oewnym momencie kssa sie nie liczy tak naprawdę to szybko chciał wrócić.Myśle ze brakuje mu gry z leo i ma tam przyjaciół.Uwazam tez ze prywatnie może byc fajną osobą oczym mówił xavi

3

@Janiama no nie wiadomo po wyborach może być róznie.Pis chce wybrać prezydenta po trupach.Znieśli ograniczenia w tym momencie aby zwalić śmierć ludzi spowodowanymi wyborami przez zniesieniem ograniczeń.A polska jest jednym z 4 krajów w którym epidemua nie słabnie.Są znani z odwracania uwagi ten ruch jest z ich strony oczywisty.Wszyscy wokuł wiedzą że to nue jedt czas na wybory sle oni....Pis ma w dupie fakt ze wybór dudy może oznaczać że ktoś z rodaków może umrzeć.Tsk samo jak z elektoratu pisowców.Bo oni też mogą się zarazić.Pis nie szanuje własnych wyborców którymi w koncertowy sposób manipuluje w tvp i nie tylko.Wisi im czy taka isoba się zarazi czy nie.Istotny jest wybór dudy.Myślą o sobie.Jak będą mieli już dudę a wzrost zachorowań wzrośnie do wysokiego poziomu to mogą zamknąć.Oczywiście zrównowazony budżet to fikcja bo kasę przepuścili muszą spróbować poluzować aby zarabiać.Ale intencje są jasne inaczej nie robili by wyborów.A.powoływanie się na konstytucje to czysty cynizm.

1

@Mns21 jesli bedzie brakowało 2o mpn dołoży jest mega zmotywowany

1

@DanielOOL 160 może Neymar coś dołoży 20 mon zrobi się 140.Tak naprawdę trzeba poczekać na sprzedaż.

0

@MarFan przy ladach się wycofał.jemu prywatnie na kasie nie zalezy ale jak partia czy rząď by nie miał to mu zależy.Nie mówię tu o polsce bo on działa dla dobra partii

1

@CZaras To że mógłby poprowadzić jeszcze jakiś zespół w europie to ok
On prowadzi zespoły w stylu Guardioli a ten jest wstanie to robić przez 4 lata potem nie jest wstanie im więcej dać jak mówił.W każdym roku coś wpriwadza aby finalnue zespół grał jak chcę.Trenowanie to proces gdzie w każdym roku coś wprowadzasz.Dodatkowo przychodzą nowi zawodnicy.Jeśli miałby gdzieś iść to na 2 -3 lata.Aby mógł zrobić to co chcę z zespołem.W jeden rok tego nie wprowadzi.Co do jego doświadczenia ma ogromne przeszedł szkołe w Barcelonie i kierował grą w najlepszym zespołem na świecię a do tego trzeba wiedzieć jak te klocki są poukładane.
Inaczej jest kiedy trenujesz Barce a inaczej kiedy trenujesz nieznany zespół.Nawet jak przyjdzie mu trenować zespół w lidze hiszpańskiej to Barca będzie inna chyba że to będzie Betis.Ale to i tak będzie co innego.To dośwuadczenie nie w pełni orzełoży się na Barce.Tu i tak albo to zagra albo nie.Kwestia ile będzie miał czasu od szefostwa hakich zawodników dostanie jak mocni będą orzeciwnicy i ike będzie miał szczęścia.To ze grał w Barcelonie w super zespole ułatwia mu to że wie jak to wygląda i będzie miał szacunek ławki.Jak to będzie czas pokaże.

0

@SonBarcaGoku no ja oglądam mecze dłużej bo fascynacje barcą zaczołem jak byłem w Barcelonie gdzie stadion miał 115 tys bo potem go zmniejszyli.Tam grał Koeman Guardiola johan był trenerem. A Romario napastnikiem. Złota Barca Grali z RS.To był okres gdzie legia grała z Hajdukiem w lidze mistrzów. Widziałem kilka ekip które robiły wrażenie.To milan z van basten.Juventus z baggio.MU zarówno ze Scholsem.Oczywiście wiem że RM to był najlepszą drużyną z kontry na świecie z czasów ale do mnie to nie trawiało.Wolałem to co robił Zidan na boisku jak radził sobie z kilkoma graczami jak strzelał podawał.Strzały Carlosa,Wrzutki Dawida wolne czy rożne.Świetny był Raul szybki wiedział gdzie dopaść piłkę aby strzelić bramkę typowy napastnik z ciągiem na bramkę..Makelele jeden z najlepszych defensywnych pomocników na świecie.jakich widziałemFigo można go nie lubić ale to wyjątkowy piłkarz podania strzaly drybling naprawdę co zawodnik to osobowość.


0

@SonBarcaGoku nie, najlepiej grali za Zudana jak grał z figo z Carlosem Raulem itp.Grali finezyjnie. To co zrobił Perez z tą drużyną dając im Mourinho to byłó masakra to zrobił z RM hiszpańską wersje chelsea.Z pieķnej gry zamienił na chamówę Pepe i Ramosa .RM nie potrafił na boisku poradzić sobie w piłkarski sposób z Barcą.Mourinho kazał przyostrzyć.To był okropny RM.Zresztą wyniki RM w ciągu ostatnich lat z Barcą sporo mówiły.Barca też się do tego dostosowałą udawając faule i RM też konczył w 10.To było okropne wina była tutaj Mourinho.

0

@SonBarcaGoku to co wymieniłeś to cząstka tego co było nie tak w meczach RM.RM grał fajnie wtedy kiedy grał Zidan potem to....

0

@IronSanHybrid no mnie to nic zapłacą ;)ITrzeba sprowadzać piłkarzy którzy realnie coś zmienią Firpo , umtiti Coutinho, Rakitic i z uwagi na wiek Vidal, Martin ,Wague czy nawet Semedo,Rafinha to są piłkarze z którymi trzeba się rostać.Trzeba interesować piłkarzami pokroju Lutaro, Neymar , Sancho, czy Alaba itp którzy się nadają do tego klubu.Plus Araujo puig Todibo emerson Pedri kiedyś Moriba to jest w mojej ocenie przyszlość Barcy.Nie mówię że wszyscy na raz i kazdy którego wymieniłem ale na pewno z tych powimno się wybrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?